Firmy v kategorii Prodejny (170)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiOLFIN CAR s.r.o. - ID 96170785 - NÁHLED ZÁZNAMU

Choustníkovo Hradiště č. 40, Choustníkovo Hradiště, 544 42 

Společnost OlfinCar s.r.o. působí na trhu v České republice od roku 1993 ve třech městech: v Hradci Králové, Trutnově a Pardubicích. Nabízí služby autorizovaného prodeje a servisu vozů značek Volkswagen, Škoda, Volvo, Toyota Ford. Poslední roky jsou ve znamení strmého růstu. Tržby společnosti se vyšplhaly ke dvěma miliardám a k prodeji přes 4 500 vozů ročně.

Jedeme v tom s Vámi!

Co pro nás znamená tento slogan, který jsme nakonec zvolili i jako součást loga a co si pod ním máte představit vy, zákazníci? Chceme Vás ujistit, že od Vaší návštěvy, prvního kontaktu, podpisu kupní smlouvy nebo servisní zakázky je naším posláním se o Vás starat. Slogan – Jedeme v tom s Vámi – říká, že výběrem nového vozu to pro nás nekončí, právě naopak, vše začíná. Mohou nastat méně příjemné situace jako servisní prohlídka, svolávací akce, porucha nebo havárie. Ale ať se stane cokoli, nenecháme Vás v tom. Na nás se můžete spolehnout, jsme na Vaší straně a jedeme v tom s Vámi.

ÚSTŘEDÍ:

OLFIN CAR s.r.o. - Na Rybárně 1670, Pražské Předměstí, Hradec Králové

ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ PP - ID 98211903 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Petrohradská 389/20, Praha, 101 00 

Nákup Vám dovezeme až ke dveřím. Doručení do druhého dne.
Nákup nad 1000 Kč Vám přivezeme zdarma.
https://www.dobrereznictvirozvoz.cz

Čerstvé maso
• široký sortiment čerstvého masa a masných výrobků, uzených mas a uzenin
• vepřové maso z naší farmy, vyzrálá hovězí masa na steaky, sezonní nabídky

Něco k zakousnutí
• sýry, lahůdky, pečivo

Když se vám nechce vařit
• denně připravuje čerstvá jídla do našeho teplého pult
• poctivá zavařovaná jídla v restaurační kvalitě

Pomůžeme i s oslavou
• připravíme skvělé obložené mísy (uzeniny, pečená masa, sýry, zelenina)

LISTAV STAVEBNINY - ID 89641471 - NÁHLED ZÁZNAMU

Opavská 1176/7, Bílovec, 743 01 

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů včetně stavebního nářadí, stavební chemie a spojovacího materiálu.

Našim cílem je co nejširší nabídka zboží pro stavebniny, řemeslníky a firmy.

MINIMARKET AIDA - ID 89493526 - NÁHLED ZÁZNAMU

Holečkova 1205/93, Praha, 150 00 

Ráda bych dostala na české stoly speciální a jedinečné potraviny z celé bývalé Jugoslávie. Je to jeden z receptů úspěchu.

Potraviny, které dovážíme z mé země, ze všech krajů bývalé Jugoslávie jsou nejen velmi chutné, ale i zdravé, jak všichni víme.

WEBER STORE PRAHA - ID 97705476 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Průběžná 3210/80b, Praha, 100 00 

GRILOVÁNÍ NENÍ ŽÁDNÁ VĚDA.

Chcete si koupit gril? Pak rozhodně od legendární americké značky Weber, ať už v naší nové kamenné prodejně WEBER STORE PRAHA nebo na našem novém e-shopu.

V KUCHYNI SI VŠICHNI TYKÁME.

Chcete se naučit grilovat nebo se v grilování zdokonalit? Pak rozhodně pod vedením GRILLMASTERA Davida Izáka, dlouholetého šéfkuchaře Weber Grill Academy. Od stejků a zeleniny, přes guláš či opravdové kari až po slanou pizzu či sladký koláč...

BARVA ROVNÁ SE CHUŤ. U STEAKU, U CIBULOVÉHO ZÁKLADU...

Chcete spojit užitečné s příjemným? Pak se těšíme na viděnou v nově otevřeném WEBER STORE PRAHA, kde lze koupit nejen vše "od Webera", ale kde lze také absolvovat kurzy (nejen) grilování. To vše pod taktovkou právě GRILLMASTERA Davida Izáka a jeho týmu, potažmo také jeho "hvězdných hostů"!

V KUCHYNI MUSÍ BÝT POŘÁDEK... ANEB JEDNOU RUKOU VAŘÍM, DRUHOU RUKOU UKLÍZÍM.

Chcete být připraveni na příští grilovací sezónu? Pak pro vás máme dárkový poukaz v hodnotě například 3.000,- Kč, a to zejména na naše kurzy. Čtyřchodové ucelené menu jaké byste možná ani nečekali, vše připravené výhradně na grilech Weber a jejich příslušenství, k tomu třeba pár drinků a zapálený tým lektorů pod vedením GRILLMASTERA Davida Izáka.

KLENOTNICTVÍ KUČEROVÁ - ID 94678662 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykovo náměstí 14, Nová Paka, 509 01 

Klenotnictví Kučerová Nová Paka

Prodej klenotů, šperků, prstenů a řetízků ze zlata, stříbra i chirurgické ocele.

TUTY BOTY - ID 91296081 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí T. G. Masaryka 137, Veselí nad Lužnicí, 391 81 

Online prodej obuvi se zárukou kamenné prodejny.

Naše firma  má svůj lety prověřený  kamenný obchod již od roku 1999. Díky dlouhodobé zkušenosti pro Vás vybíráme pohodlnou, kvalitní a zárověň módní obuv známých výrobců  cenově dostupné obuvi jako Rieker obuv, Remonte, Josef Seibel, TamarisMarco TozziFly London, CapriceJana Shoes, Gerry WeberRomika, Mustang VikingHead, Hilby, Iberius, Batz, Relax Shoe, Fly London a další. Věříme, že Vám náš výběr nabídne nejen praktičnost, módu a eleganci za dobré ceny, ale díky své kvalitě i dlouhdobou životnost a především pohodu a zdravé obutí. Nevíte? Navštivte nás....

Pro doplnění PŘIPRAVUJEME i různé nová modní doplňky jako oblíbené kabelky dovozce  Arteddy, Tamaris, Rieker, Laskara, Borse Desing,  penĕženky, šátky, šály, čepice ( českého výrobce Capu),  pásky a punčochové zboží, dnes velmi žádané ponožky s bambusem, vynikající proti pocení a několik dalších produktů. V našem sortimentu na naší kamenné prodejně jsou i vložky či tkaničky nebo krémy na boty a další produkty pro údržbu Vašich bot.

Novinkou naší prodejny je vynikajicí zdavotní obuv Batz, vyrobená v Maďarsku, vhodná pro problematické nohy s ortopedickými problémy, haluxy nebo plochými nohami atd.

Do naší nabídky na prodejně jsme přídali i nové sortimenty z jiných oborů, jako spodní prádlo nebo skvělou přírodní kosmetiku z Řecka za velmi výhodné ceny se zaručenou kvalitou.

KVĚTINÁŘSTVÍ SVOBODOVÁ - ID 97673754 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slezské náměstí 22/31, Bílovec, 74301 

Květinářství Svobodová v Bílovci.

Výroba a prodej smutečních kytic v Bílovci, květinová výzdoba

Smuteční věnce vážeme ze živých květů dle výběru zákazníka. Vše je doplněné chvojím či zelení. V naší firmě je možno také objednat stuhy s požadovaným textem, které jsou součástí takřka všech smutečních kytic. Dodáme vám i kompletní květinovou výzdobu kostelů a obřadních síní.

Smuteční kytice či věnce vám rádi vyhotovíme dle vašeho přání, pošleme kurýrní službou a vy se už nemusíte o nic starat.

Pro více informací zavolejte na uvedené telefonní číslo, nebo nás kontaktujte pomocí uvedeného kontaktního formuláře. Sídlíme v Bílovci, okres Nový Jičín.

OBUV ŠOTEK - ID 98325926 - NÁHLED ZÁZNAMU

Francouzská 79/2, Praha, 120 00 

 PO 09:00-19:00 hod.

ÚT 09:00-19:00 hod.

ST 09:00-19:00 hod

ČT 09:00-19:00 hod.

PÁ 09:00-19:00 hod.

SO 09:00-12:00 hod.

ZEPTER INTERNATIONAL Praha - ID 93729325 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Spálená 112/55, Praha, 110 00 

Zepter International je švýcarská soukromá nadnárodní společnost, kterou v roce 1986 založil pan Philip Zepter. Od svého založení se společnost Zepter International rozrostla v globální společnost s mnoha značkami, která vyrábí, distribuuje a prodává exkluzivní, vysoce kvalitní spotřební zboží po celém světě, a to především prostřednictvím vlastní prodejní sítě a také prostřednictvím špičkových obchodů. To, co začínalo jako jediná obchodní jednotka prodávající kuchyňské nádobí, se během posledních tří desetiletí rozšířilo do 9 výrobních závodů, bankovních a pojišťovacích institucí, realitních společností, zdravotních center i luxusních pohostinských zařízení a vytvořilo novou skupinu - Zepter Group.

Zepter je značkou ztělesňující nejen dokonalost, ale i skutečnou vášeň pro krásný a zdravý životní styl. Díky více než 30 letům zkušeností s vytvářením inovativních, luxusních a na zdraví zaměřených výrobků se společnost Zepter stala nezbytnou součástí života milionů lidí.

Naším posláním je umožnit lidem, aby se starali sami o sebe - aby se uzdravili, byli a zůstali zdraví díky tomu, že převezmou odpovědnost za své každodenní zdraví a zdraví těch, které mají rádi. Podporujeme každého tím, že poskytujeme účinná, pohodlná a inovativní zdravotní řešení pro léčbu nemocí a zlepšení života: čistou vodu a vzduch, přípravu zdravých potravin a léčebné medicínské hyper světlo. Dnes více než kdy jindy potřebuje naše výrobky každý, protože Mise zdraví společnosti Zepter je zřejmým řešením, které přináší zásadní kvalitu do vašeho života.

Tato celosvětová kampaň na ochranu života je nebývale komplexní a zahrnuje trvalé vzdělávání a zaměstnávání nových generací odborných manažerů, výrobu i distribuci špičkových produktů pro regeneraci, stejně jako analýzy, plánování a distribuci rozmanitých finančních a pojišťovacích služeb.

POBOČKY.

 • Brno - Heršpická 814/5a, Štýřice, Brno 
 • Česká Lípa - Moskevská 678/42, Česká Lípa 
 • České Budějovice - Husova tř. 1845/11, České Budějovice 
 • Hradec Králové - Gebauerova 1025/4, Hradec Králové
 • Olomouc - Denisova 295/27, Olomouc 
 • Ostrava - 28. října 68/165, Ostrava
 • Praha - Na strži 1683/40, Praha
 • Praha - Na Šafránce 1809/36,  Praha
 • Praha - Ostrovského 253/3,  Praha
 • Ústí nad Labem - Winstona Churchilla 1328/9, Ústí nad Labem
 • ZEPTER INTERNATIONAL (ZÁKAZNICKÉ CENTRUM) - K Vypichu 1119, Rudná 

RELAY, 1MINUTE - ID 92532284 - NÁHLED ZÁZNAMU

Evropská 859/115, Praha, 160 00 

Lagardere Travel Retail za sebou má již 160 let zkušeností, operuje ve více jak 35 zemích, 240 letištích a 750 nádražích.

V České republice působí Lagardere Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 20 let rozšířil své aktivity na více než 360 prodejních míst a provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v několika oblastech. Jednou z těchto oblastí je právě síť maloobchodních prodejen s tiskem, tabákem a drobným občerstvením, které znáte jako „ty červené prodejny“ na nádražích nebo v metru.

CYKLOSPECIALITY s.r.o. - ID 95485860 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatopetrská 35/7, Brno, 617 00 

Cyklistické speciality aneb co jinde nenajdete - Stylová městská retrokola, skládací kola, ultralehká dětská kola, elektrokolo, koloběžky. Navštivte naši prodejnu v Brně a přijďte se přesvědčit o kvalitách našich kol na živo. Vše vám ukážeme, můžete si vyzkoušet.

Zabýváme se prodejem dětských kol prémiových značek, skládacích kol, městských kol a mnoho dalšího. Nabízíme stylová městská kola převážně z Anglie, kde je záměrem zachovávat tradici a serióznost kvalitní ruční práce.

POBOČKA:

 • U Plynárny 333/85, 101 00 Praha 10-Michle

FOX HILL AGRO s.r.o. - ID 91070735 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hlavní 11, Šenov, 739 34 

Krmiva pro zvířata - chovatelské potřeby - vnadící směsi pro rybolov - obiloviny, olejniny, šroty - keramika a nádobí

FoxHillAgro.cz je velkoobchod-maloobchod krmiv pro zvířata, obilovin, vitamínů a minerálů pro hospodářská zvířata, koně, psy, kočky, ptactvo, hlodavce a ryby. Výroba šrotů, vlastních vnadících směsí a aromat pro sportovní rybolov. Distribuce firem Fitmin, Dibaq, Mikrop, Chytil, Top Sekret, a dalších značek. Pravidelné rozvozy zboží po okolí.

Co u nás najdete?

Obiloviny, šroty, olejniny, krmné směsi pro hospodářská zvířata a koně. Krmiva pro psy krmiva pro kočkykonzervy, salámy, vita, pochoutky atd. Směsky pro hlodavce a ptactvo, vnadící směsi a aromata pro rybáře, krmivo pro kapry okrasné a akvarijní ryby. Dále těstoviny, pšeničné klíčky, otruby, ovesné vločkv, omelky, slunečnice, len, konopí, proso, atd.

Zboží si můžete zakoupit a následně pak vyzvednout na našich 6 odběrných místech.

Zboží, které nenajdete v naší nabídce si vyžádejte e-mailem nebo sms na tel: 724169001 a my vám obratem zašleme cenovou nabídku.

Rozvoz zboží v okolí skladu v Paskově pro objednávky nad 500,-Kč ZDARMA. Dovoz po tel. dohodě 724169001. (Paskov, Krmelín, Brušperk, St. Bělá, Mitrovice, Hrabová, Vratimov, F-M.,...). Mimo region doprava nad 2 000 Kč ZDARMA.

DĚTSKÉ ZBOŽÍ - BENÍK JIŘÍ - ID 96128423 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tyršova 68/12, Karlovy Vary, 360 01 

Naše internetové hračkářství www.detske-zbozi.net, s více než tříletou praxí, nabízí především hračky pro děti.

U nás najdete hračky nejen pro holky či pro kluky, ale i pro Vaše nejmenší.

Specializujeme se především na MinecraftLegoMonster High, ale naleznete u nás i další moderní hračky, jako například PokémonElsa - Frozen nebo Ever After High.

Sídlíme v Karlových Varech.

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - ID 94579774 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní náměstí 397/6, Jablonec nad Nisou, 466 01 

VÍTEJTE VE SVĚTĚ EVOLUTION GROUP, SVĚTĚ KRÁSY A POTĚŠENÍ

Společnost Swarovski je ve světě šperků a módy pojmem a proto u nás v Evolution Group CZ je nám ctí pracovat s krystaly Swarovski a používat je na našich stříbrných špercích. Krystalové šperky dekorované originál Swarovski ® krystaly vyrábíme v Jablonci nad Nisou od roku 1994.  

NAŠE ŠPERKY JSOU MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. CO TO ZNAMENÁ?

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS označuje šperky obsahující křišťály (různého tvaru) vyrobené v dílně firmy Swarovski AG patentovanou technologií. Design šperků je dílem jiného návrháře či výrobce. Z dílny Swarovski pochází pouze opracovaný skleněný křišťál - někteří je nazývají také jako Swarovski kamínky či components (nebo také nesprávně Swarowski, Svarovski nebo Svárovský).

KDO MŮŽE POUŽÍVAT OZNAČENÍ "ŠPERKY SWAROVSKI"

Termín "šperky swarovski" může používat pouze samotná firma Swarovski (www.swarovski.cz a www.swarovski.com). Originál Swarovski šperky je v České republice možné zakoupit v jejich prodejnách v Praze, nebo Brně, nebo specializovaných e-shopech. Šperky i obchody poznáte podle charakteristického symbolu labutě. Více informací o tom, jak poznat originální Swarovski komponenty naleznete zde.

MLÝN HAVLÍČKŮV BROD, spol. s r.o. - ID 96004665 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Valech 137, Havlíčkův Brod, 580 01 

Začátky existence mlýna v Havlíčkově Brodě lze odhadnout řádově na 200–300 let zpět. Z modernější historie mlýna lze usuzovat na založení kolem roku 1750–1753. Dle zachovaných dokladů byl mlýn v roce 1873 přebudován a rozšířen z vodního mlýna na mlýn parní.

Výrobní filozofií je zásada věnovat maximální péči nákupu kvalitní suroviny, přísnému dodržování výrobních postupů a udržování maximální možné hygieny výroby.

Obchodní strategií je bezchybné dodávání kvalitní značkové mouky obchodním partnerům. K dosažení těchto cílů byly uskutečněny solidní investice do výrobního zařízení, laboratoří a autodopravy.

PEKÁRKŮV MLÝN - ID 98608186 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rantířov 15 , Rantířov , 588 41 

S panem Pekárkem spolupracoval už můj otec, majitel Pekařství Pudil. Rantířovský mlýn do naší rodinné firmy dodává mouku od roku 1993. Jsme tradiční firma s ruční výrobou pečiva a zákusků a od počátku a po celou dobu podnikání použ žíváme mouku z Rantířova a nikdy jsme neudělali změnu, navzdory tlaku konkurence a nelehkým podnikatelským časům, kterými jsme si prošli. Mouka je čerstvá, voní a je z kvalitních obilných zrn. Má stálou kvalitu, peče se z ní jedna radost. V dnešní hektické době hledáme tradiční hodnoty a vězte, že není mouka jako mouka. Naopak bychom řekli, že na tom, jakou mouku při pečení zpracováváte, má obrovský vliv na naše zdraví. A ta Rantířovská je prostě poctivá a skvělá. 

NÁKUPNÍ CENTRUM OAZA KLADNO - ID 90561106 - NÁHLED ZÁZNAMU

Arménská 3277, Kladno, 272 01  

Zavedené nákupní centrum na okraji Kladna s vynikající dostupností také ze severozápadních satelitních oblastí Prahy. V uplynulých třech letech prošlo centrum zásadní revitalizací včetně realizace kompletně nového food courtu a byla optimalizována nájemnická struktura. Aktuálně nabízíme k pronájmu několik posledních obchodních jednotek vhodných zejména pro každodenní spotřebitelské nákupy, služby, zábavu a relaxaci.

VÍNO ANDRUSIÓW - ID 89756448 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vídeňská třída 3255/72, Znojmo, 669 02 

Naše vinařství se nachází v okrajové části města Znojma, v Oblekovicích. Víno vyrábíme jak z našich hroznů, tak z hroznů vypěstovaných výhradně ve Znojemské a Mikulovské podoblasti. Hrozny nakupujeme od renomovaných pěstitelů, z viničních tratí na Znojemsku: Načeratický kopec a Kraví hora, na Mikulovsku: Brodské stráně.

V naší produkci najdete hlavně jakostní vína odrůdová a jakostní vína s přívlastkem. Specializujeme se hlavně na vína, která jsou pro danou oblast typická, na Znojemsku Ryzlink rýnskýSauvignonVeltlínské zelené , dále v naší nabídce můžete najít ChardonnayTramín červený a Rulandské bílé. Z Mikulovska Ryzlink vlašský a Müller Thurgau. Z červených vín nabízíme FrankovkuCabernet Sauvignon a Svatovavřinecké. Dále v naší nabídce můžete najít speciální vína, a to „Oranžový“ Tramín červený.

Pravidelně prodáváme burčák a víno na Znojemském historickém vinobraní na Horním náměstí (první stánek z Václavského náměstí). Náš burčák patří každoročně k nejlepším na celém vinobraní. Burčák vyrábíme z odrůdy Muškát moravský případně z odrůdy Müller Thurgau.

SKLENÁŘ KAREL AUTOSERVIS - ID 99886181 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dr. Sedláka 875, Klatovy, 339 01 

Naše firma byla založena v roce 1992 jako firma pro prodej a opravy automobilů. V začátcích naší činnosti jsme se převážně věnovali opravám a prodeji dovezených vozidel, převážně ze SRN. V té době jsme také navázali kontakt s firmou Auto Štangl z Prahy, od které jsme odebírali náhradní díly, které jsme také prodávali. Tuto činnost provádíme do dnešních dnů s tím rozdílem, že jsme se více zaměřili na opravy starších vozidel, tzv. veteránů a nebo také oldtimerů.

Stanislav Vaistauer - PILA SERVIS - ID 92725360 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vysoká 69, Jablonec nad Nisou, 46602 

Nabídka servisu zahradní techniky a provádění rizikového kácení.

SVIKOS s.r.o. - ID 89716723 - NÁHLED ZÁZNAMU

5. května 796/20, Svitavy, 568 02 

 Velkoobchod – dekorativní kosmetika, parfémy, vlasová kosmetika, náhradní holicí břity.

MORSEVA, spol. s r.o. - ID 96593347 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Přerovská 526/41, Olomouc, 783 71 

MORSEVA, spol. s r.o. Olomouc

Naše společnost působí především v oblasti zahrnující Olomoucký a Moravskoslezský kraj od roku 1997. Při svém vzniku navázala na činnost bývalého Krajského semenářského podniku OSEVA Olomouc.

Rozhodujícím předmětem naší činnosti je výroba uznaného osiva polních plodin a jeho uvádění do oběhu, nákup a prodej osiva a sadby.

Hlavním cílem je být společností, která významně přispívá k zefektivnění zemědělské výroby zaváděním nových odrůd certifikovaného osiva, inovací výrobních technologií s ohledem na vývoj nových přípravků na ochranu rostlin. Samozřejmostí je důraz na minimalizaci nepříznivých dopadů na životní prostředí.

Pracujeme se znalostmi, kterých jsme nabyli dlouhodobými zkušenostmi v oboru a poskytované služby zajišťujeme stabilizovaným týmem pracovníků ve vlastních výrobních provozech.

MADER sport - ID 89184244 - NÁHLED ZÁZNAMU

Denisova 279/20, Olomouc, 77200 

Prodej sportovních potřeb. Nabízíme sportovní obuv, sportovní oblečení, termoprádlo, cyklo oblečení, cyklo doplňky, zimní bundy, sjezdové lyže, batohy, helmy a další. 

JP sportservis – Jan Pospíšil - ID 94774326 - NÁHLED ZÁZNAMU

třída SNP 619/44, Hradec Králové, 50003 

Jsme výhradní dovozce značek STÖCKLI a MOUNTAIN FORCE a zástupce pro VIST a LUIS TRENKER v ČR a SR.

RILASSANTE - ID 97713018 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kosmonautů 2186/22, Ostrava, 700 30 

Vaříme a ručně odléváme vonné svíčky z palmového vosku který se nám líbí díky svému krystalickému vzhledu a právě proto je každá naše vonná svíčka originál.

Palmový vosk má mnoho výhod, oproti parafínu je ekologický, odebíráme pouze vosk s certifikátem RSPO, ve srovnání se sójovým voskem je tvrdý a proto vydrží déle hořet a co se nám na něm líbí nejvíce je vzhled, ale také to že svíčka před zapálením jen lehce voní a všechna vůně je tedy uložená ve vosku.

A co tu tedy ještě máme? Co třeba masážní svíčky ? Neznáte ? to nevadí ... Nejsou to svíčky které si zapálíte během masáže, ale jsou to svíčky vyrobené přímo k masáži. Pokud vás masážní svíčky zajímají, více se dočtete v našem článku.

CZ SKI Prodejna, půjčovna, bazar a servis lyží - ID 93888509 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jana Želivského 2200/2, Praha, 13000 

Pro vás i vaše děti máme přichystané lyže, běžky a snowboardy značek Atomic, Salomon, Fischer, Scarpa, Rossignol, Nitro a Endless Snowboard. K tomu si můžete pořídit doplňky Leki, Swix, POC, Sidas, Sweet

GATE 4 KIDS - ID 90383817 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kamýcká 241/2c, Praha, 160 00 

U nás najdete vše potřebné pro Vaše ratolesti.

Široký sortiment zaměřený pro děti.

BOBOK s.r.o. - Vlastina 889/23, Ruzyně, Praha

CSM cyklosport Mikšík - ID 91372337 - NÁHLED ZÁZNAMU

Sv. Čecha 167, Vrchlabí, 54301 

CSM Cyklo Sport Mikšík je specializovaná prodejna jízdní kol a běžeckých lyží ve Vrchlabí. V letním období u nás najdete kompletní sortiment jízdních kol značky Author, včetně kompletního příslušenství a náhradních dílů. Na jízdní kola nabízíme také profesionální servis školenými mechaniky. V zimní období nabízíme kompletní vybavení pro běh na lyžích, biatlon a jiné zimní sporty. Poskytuje také přípravu a mazání lyží, dle Vašeho přání.

Třinec BEZ Obalu - ID 95147238 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kopernikova 1161, Třinec, 73961 

U nás potraviny a drogerii na váhu a do vlastních nádob.

„Malá prodejna s VELKÝM snem“

Našim prvním „úkolem“ je ukázat, jaké kouzlo v sobě skrývá nakupování BEZ obalu, nakupování na VÁHU a DO VLASTNÍCH krabiček, dóziček, plátěných pytlíků, apod.

Mouky, těstoviny, rýže, obiloviny, ovesné vločky, luštěniny, oleje, ocet, koření, kávu, čaje, oříšky, sušené ovoce, sušenou zeleninu, čokolády, sušenky, mléčné i nemléčné výrobky, to vše a mnohem více si u nás můžete pořídit =)

O vaši domácnost se můžete starat bez škodlivé chemie, díky šetrným pracím gelům, pracím práškům, přípravkům na mytí nádobí jak v myčce tak i „v ruce“, šetrným úklidovým prostředkům,…

V nabídce máme také postupně se rozšiřující sortiment kosmetiky, mýdel tělových i vlasových, solí do koupele, hydratační i sprchové balzámy a další doplňkového zboží ve formě tašek, funkčních pytlíků na pečivo, tylových pytlíků, voskovaných ubrousků, svíček, apod.

Prostě je toho spousta, přijďte a uvidíte sami.

STIHL Daniel Anderle - ID 90248263 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobrovodská 2093/75, České Budějovice, 37006 

Nabízíme:

Prodej a servis zahradní techniky STIHL. Prodej kompletního sortimentu STIHL. Servis všech značek zahradních sekaček, motorových pil, křovinořezů, vyžínačů, vertikutátorů, plotostřihů, ručního nářadí.

Broušení nožů a řetězů na plotostřih, pily, sekačky a traktory. Prodej vybavení na zahradu Fiskars.

Nabízíme

 • Prodej zahradní techniky STIHL
 • Servis zahradní techniky STIHL
 • Prodej kompletního sortimentu STIHL
 • Prodej vybavení na zahradu Fiskars

Potraviny Pavla Doležalová - ID 98502090 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Staré Hutě 75, Uherské Hradiště, 68601 

Nabízíme pestrý sortiment čerstvého zboží – mléčné výrobky, ovoce, zelenina, pečivo, uzeniny, lahůdky a další. Kvalitní výrobky značek ARO a FINE FOOD. Prodej drogerie, mraženého zboží, krmiva pro zvířata, papírnického zboží a další.

LIPERA s.r.o. - ID 98150743 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Panská 25, Kunovice, 686 04 

Co nabízíme?

Pro širokou vinařskou veřejnost nabízíme distribuci vinařských potřeb na českém i slovenském trhu. Zastupujeme nejvýznamnější zahraniční společnosti, zajišťujeme jejich plnohodnotný servis v oblasti vinařství, od zpracování hroznů, až po lahvování. Přijedeme, poradíme, vyřešíme a zajistíme Vám to nejlepší z darů naší přírody.

Co umíme?

Našim odborným okruhem je problematika filtrace, sanitace, technologie, přípravky pro výrobu vín a destilátů. Nabízíme vinařské láhve, sudy, nerezové nádoby, přírodní korkové zátky, syntetické zátky, šroubové uzávěry a záklopky. Zajišťujeme ochranu vinic, prodej postřiků, nabízíme veškeré vybavení pro vinohrady i zahradu.

Akreditovaná laboratoř!

Nabízíme kompletní řadu analytických a poradenských služeb pro vinařství. Provádíme akreditované rozbory vín pro SZPI za účelem zatřídění vín, komplexní rozbory moštu a vín pro všechny potřeby vinařů. Tým našich zkušených enologů za Vás doručí do laboratoře vzorky vín a výsledky předáme obratem. Pracujeme v plném nasazení dvou laborantek!

PRODEJNA:

LIPERA s.r.o. - Podivínská 1470, 691 02 Velké Bílovice

ITALKA MiSca s.r.o. - ID 96223499 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pozlovice 92, Luhačovice, 763 26 

ITALKA MiSca s.r.o. prodejna italského zboží

Pozlovice 92 u hlavní cesty mezi Luhačovicemi a Dolní Lhotou - autobusová zastávka „Pozlovice Lipska“

POEX Velké Meziříčí,a.s. - ID 93456288 - NÁHLED ZÁZNAMU

Třebíčská 384, Velké Meziříčí, 594 01 

Firma POEX Velké Meziříčí a.s. byla založena v roce 1993. Pod značkou POEX – potraviny extrudované.

Od svého vzniku se zabývá především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním.
Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na velké obchodní řetězce, na maloobchodní prodej a v neposlední řadě na výrobní spolupráci s významnými výrobci potravin v České republice.

POBOČKY:

 • Velehradská 2174, 686 03 Staré Město, tel.: 572 541 162
 • Františkov 261/14, 594 01 Velké Meziříčí, tel.: 566 520 160
 • Průmyslová 2189, 59401 Velké Meziříč, tel.: 566 502 711

Sport 2000 - Sport Šefčík - ID 92058382 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ke Stadionu 2095, Benešov, 25601 

Prodej - půjčovna - servis - bazar lyží a kol.

ŠIROKÝ VÝBĚR

 • v zimě jeden z největších výběrů bazarových lyží a bot v Čechách, ale také nových lyží, bot, běžek, snowboardů, přileb, bruslí, hokejek, oblečení a doplňků
 • do půjčovny každoročně zařazujeme nové modely lyží, bot, snowboardů, kol a doplňků
 • v létě až 200 kol skladem + mnoho koloběžek, elektrokol, přileb, nosičů na auto, nosičů na kolo, přívěsných vozíků, tažných tyčí a jiných cyklo-doplňků

FALHAR OPTIK s.r.o. - ID 91459885 - NÁHLED ZÁZNAMU

Opavská 6192/13, Ostrava, 708 00 

Poskytujeme služby oční optiky v Ostravě.

Prodej kontaktních čoček, roztoků na kontaktní čočky, pouzder, slunečních obrub a dalších.

GRAND LAHŮDKY s.r.o. - ID 97030193 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vrbátky 102, Vrbátky, 798 13 

Vyrábíme z kvalitních surovin lahůdky všeho druhu. Čerstvě vyrobené zboží k Vám dovezou naši řidiči chladírenskými vozy. Postaráme se o váš prodejní prostor. Vždy řešíme potřeby zákazníka.Naše pekárna denně peče voňavé pečivo. Naši kuchaři denně vaří chutná jídla. Naše chlebíčky jsou vyhlášené. Naše saláty děláme podle starých receptur. Naše cukrárna denně připravuje sladké lahůdky.Podnikovou prodejnu s možností parkování najdete v centru Prostějova na nám. E.Husserla 39. Provozujeme Grand lahůdky v nemocnicích skupiny Agel — Prostějov, Šternberk, Přerov, Vítkovice a v nemocnici Psychiatrická lečebna Šternberk.

GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA FTL - Letecká 3647/8, Prostějov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Ivanovice na Hané - Osvoboditelů 816/59, Ivanovice na Hané  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Karlov - Karlov 2389/1, Prostějov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Ostrava - Zalužanského 1192/15, Vítkovice, Ostrava  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Prostějov - Mathonova 291/1, Krasice, Prostějov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Přerov - Dvořákova 1800/75, Přerov I-Město, Přerov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Šternberk - Jívavská 1435/20, Šternberk  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Šternberk - Olomoucká 1848/173, Šternberk  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-PODNIKOVÁ PRODEJNA Prostějov - nám. Edmunda Husserla 1641/9, Prostějov  (Provozovna)

ZLATNICTVÍ ZIMML JOSEF - ID 99424862 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dvořákova 1631/12, Karviná, 735 06 

Zlatnictví - prodej zlatých šperků, prodej snubních a zásnubních prstýnků.

LUKO, s.r.o. - ID 94574713 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatoplukova 1281, Napajedla, 763 61  

Velkoobchod Luko se zabývá nákupem a prodejem potravinářského zboží od roku 1993. V roce 2007 nám byl udělen certifikát ČSN EN ISO 9001:2001. Společnost LUKO je plnosortimentní velkoobchod potravin, který se zabývá zásobováním prodejen smíšeného zboží, samoobsluh, večerek, kantýn a bufetů. Dále se díky našemu širokému sortimentu pro catering zabýváme zásobováním vývařoven, domovů pro seniory, dětských domovů, ústavů sociální péče, školek, školních jídelen a nemocnic. Jsme významným distributorem největších potravinářských firem na českém trhu jako např. Nestlé, Vitana, Unilever, Hamé, Linea Nivnice, Mondelēz, Sara Lee, Seliko, Podravka-Lagris, Essa, Emco, Amylon, Dr.Oetker, Europasta, Stock, Templářské sklepy, Wrigley, Mars, Labeta, Mattoni, Hanácká kyselka, Kofola, Penam atd.

CUKRÁRNA LILIE - ID 91230656 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Michalská 38/6, Litoměřice, 41201 

Provozujeme cukrárnu v Litoměřicích. Cukrárna Lilie vám nabídne spoustu zákusků, cukroví, dortů ale i svatební servis

PLASTKON PRODUCT s.r.o. - ID 95344321 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hlavní 147, Mikulovice, 790 84 

Zahradnické potřeby, výroba zahradní program, truhlíky, květináče, výrobky z plastu pro zahradu, plasty, zpracování, výroba provádí konstrukce forem výroba zahradní program ,truhlíky, květináče, konve, výrobky pro zahradu, zimní program ,sáně, boby, lopaty na sníh, člen sdružení SYBA Sportovní potřeby, výroba  zimní program ,sáně, boby, lopaty na sníh, 63321289

SVĚTELEKTROKOL.CZ - ID 91867050 - NÁHLED ZÁZNAMU

Palackého třída 2658/164, Brno, 612 00 

Svět elektrokol.cz se profiluje jako největší specializovaný prodejce a prodejní portál elektrokol v ČR, se zázemím v Brně a v Praze.  V naší nabídce naleznete kompletní sortiment osvědčených značek, které si můžete pohodlně vybrat a nechat zdarma doručit prostřednictvím internetového obchodu. Můžete také zavítat do našeho prodejního a servisního centra s celkovou plochou přes 1000m2, kde je trvale vystaveno více než 200 nových modelů elektrokol s možností kterýkoliv z nich si zdarma vyzkoušet a nechat si poradit našimi vyškolenými prodejci. Vzhledem k tomu, že máme stovky elektrokol trvale skladem, Vámi vybrané elektrokolo si od nás můžete v plně seřízeném stavu také ihned odvézt anebo nechat zdarma doručit kamkoliv po ČR. 

SVĚTELEKTROKOL.CZ - Trousilova 1031/2, Kobylisy, Praha  (Pobočka)

KAPESNÍ NOŽE - ID 90681132 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rostislavovo náměstí 150/25 , Brno , 612 00 

Internetové obchody, e-shop nože ,kapesní, kuchyňské, zavírací, brousky luky, praky, foukačky meče, katany,spotřební, průmyslové zboží, maloobchod, prodej, kuchyňské nože, zbraně, armádní výstroj, lovecké potřeby, prodej, kapesní nože, brousící materiály a stroje, prodej brousky, broušení, ostření provádí broušení

S-UNIVERSAL s.r.o. - ID 94338294 - NÁHLED ZÁZNAMU

Palackého třída 516/16 , Brno , 612 00 

Barvy, laky, potřeby,prodej nátěrové hmoty, barvy, laky, tónování míchání nátěrové hmoty, lakýrnické a natěračské práce, provádí natěračské práce.

FRAPOCH CLEAN - ID 92748859 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Srbská 1139/5, Brno, 612 00 

Firma Frapoch Clean s.r.o. se zabývá úklidem od roku 1990 a v současné době zaměstnává v plném úvazku na 250 zaměstnanců. Používáme vysoce kvalitní čistící techniku např. WETROK, CIMEX, KRANZLE, BÖSCH a HAKO, provozem a léty vyzkoušenou.

Samozřejmostí je to, že všichni naši řídící pracovníci mají osvědčení hlavních zásad hygieny a desinfekce v úklidu. Tato jsou po určených periodách obnovována povinným přezkoušením a složením závěrečných zkoušek.

Pro každého zákazníka jsme připraveni vypracovat individuální návrh našeho servisního dodavatelského úklidu.

Zlatnictví Jan Hora - ID 98839927 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pražská 3, Kolín, 280 02 

Značka Grovana v sobě kombinuje švýcarskou preciznost a dobrou cenu. Kvalita těchto produktů je opravdu prvotřídní. Grovana používá ty samé strojky a materiály na výrobu hodinek, jak jiné švýcarské značky. Grovana dnes používá ve svých hodinkách nejen quartzové, ale i automatické švýcarské strojky.

CAROLLINUM s.r.o. - ID 89413430 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pařížská 67/11, Praha, 110 00 

Jsme ryze česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek a doplňků na českém trhu. V Pařížské ulici v Praze provozujeme jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe, butik Breitling a multibrandový butik Carollinum s pečlivě vybranými modely hodinek od dvanácti renomovaných značek. Vize naší společnosti „Carollinum chce být jedinečným, osobním partnerem pro všechny, kdo v sobě chtějí objevit vášeň pro hodinářské umění, originální ruční práci a dlouhodobé hodnoty, které přetrvávají po generace.“  

DLOUHÉ VIDLE s.r.o. - ID 99401932 - NÁHLED ZÁZNAMU

Poštovní 617/1, Karviná , 733 01 

rychlé občerstvení

DLOUHÉ VIDLE s.r.o. - Janského 548/9a, Nové Město, Karviná  (Pobočka)

 

MAKOVEC Prostějov - ID 98325948 - NÁHLED ZÁZNAMU

nám. T. G. Masaryka 201/23, Prostějov, 796 01 

Od roku 1991 pro Vás vyrábíme maso a uzeniny, tepelně opracované i neopracované masné výrobky. Nabízíme Vám široký sortiment specialit i tradičních výrobků. Téměř všechny naše výrobky jsou bez lepku a vyrobeny v té nejlepší kvalitě.
Přesvědčte se o tom a navštivte nás

Blansko - Rožmitálova 1813/7, Blansko  (Prodejna)
Boskovice - Komenského 2302, Boskovice  (Prodejna)
Brno - Bystrcká 1223/38a, Komín, Brno  (Prodejna)
Bruntál - Krnovská 1926/5, Bruntál  (Prodejna)
Břeclav - třída 1. máje 3345/4, Břeclav  (Prodejna)
Bučovice - Nádražní 248, Bučovice  (Prodejna)
Bystřice nad Pernštejnem - Novoměstská 849, Bystřice nad Pernštejnem  (Prodejna)
Bzenec - Vracovská 1550, Bzenec  (Prodejna)
Čechy pod Kosířem - náměstí Svobody 108, Čechy pod Kosířem  (Prodejna)
Český Těšín - Ostravská 2030/77, Český Těšín  (Prodejna)

DISKONT Kroměříž - Kovářská 16/10, Kroměříž  (Prodejna)
DISKONT Olomouc - Pasteurova 905/10, Olomouc  (Prodejna)
DISKONT Prostějov - sídl. Svobody 3576/77, Prostějov  (Prodejna)
Frýdek-Místek - Pionýrů 2280, Místek, Frýdek-Místek  (Prodejna)
Frýdlant nad Ostravicí - Hlavní 1602, Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí  (Prodejna)
Hanušovice - Hlavní 210, Hanušovice  (Prodejna)
Hevlín - Hevlín č. 460  (Prodejna)
Hranice - Tř. 1. máje 1901, Hranice I-Město, Hranice  (Prodejna)
Hrušovany nad Jevišovkou - náměstí Míru 3, Hrušovany nad Jevišovkou  (Prodejna)
Choceń - Pardubická 2020, Choceň  (Prodejna)
Chropyně - Moravská 726, Chropyně  (Prodejna)
Chvalovice - Hatě, Chvalovice  (Prodejna)
Ivanovice na Hané - Osvoboditelů 904/57, Ivanovice na Hané  (Prodejna)
Jablunkov - Bukovecká 76, Jablunkov  (Prodejna)
Jedovnice - Havlíčkovo náměstí 587, Jedovnice  (Prodejna)
Jeseník - Sadová 1364/3, Jeseník  (Prodejna)
Jevíčko - Brněnská 818, Jevíčko  (Prodejna)
Karviná - Nádražní 1936/4, Fryštát, Karviná  (Prodejna)
Kopřivnice - Obránců míru 286/38b, Kopřivnice  (Prodejna)
Kostelec na Hané - Smržická 537, Kostelec na Hané  (Prodejna)
Kostelec na Hané - Tyršova 795, Kostelec na Hané  (Prodejna)
Králíky - Červenovodská 997, Králíky  (Prodejna)
Kravaře - Opavská 3376/66a, Kravaře  (Prodejna)
Kroměříž - Kovářská 16/10, Kroměříž  (Prodejna)
Kroměříž - Spáčilova 3337/40, Kroměříž  (Prodejna)
Křtiny - Křtiny č. 221  (Prodejna)
Kyjov - Brandlova 1375/14, Kyjov  (Prodejna)
Kyjov - Svatoborská 1379/104, Kyjov  (Prodejna)
Lanškroun - Dvořákova 1161, Žichlínské Předměstí, Lanškroun  (Prodejna)
Lanškroun - Husova 999, Žichlínské Předměstí, Lanškroun  (Prodejna)
Letovice - Pražská 1120/25, Letovice  (Prodejna)
Lipník nad Bečvou - Hranická 1443, Lipník nad Bečvou I-Město, Lipník nad Bečvou  (Prodejna)
Litovel - Dukelská 435/13, Litovel  (Prodejna)
Loštice - nám. Míru 14/23, Loštice  (Prodejna)
Lutín - Jana Sigmunda 75, Lutín  (Prodejna)
Mohelnice - Družstevní 1389/29, Mohelnice  (Prodejna)
Moravská Třebová - Svitavská 1501/29, Předměstí, Moravská Třebová  (Prodejna)
Moravský Krumlov - Tiskárenská 1273, Moravský Krumlov  (Prodejna)
Morkovice-Slížany - Olejna 221, Morkovice, Morkovice-Slížany  (Prodejna)
Němčice nad Hanou - Dolní brána 218, Němčice nad Hanou  (Prodejna)
Nové Město nad Metují - T. G. Masaryka 2003, Nové Město nad Metují  (Prodejna)
Olomouc - Horní lán 1196/9, Nová Ulice, Olomouc  (Prodejna)
Olomouc - Pasteurova 905/10, Olomouc  (Prodejna)
Olomouc - Štursova 1124/3, Hodolany, Olomouc  (Prodejna)
Olšany u Prostějova - Olšany u Prostějova č. 44  (Prodejna)
Orlová - Slezská 1300, Poruba, Orlová  (Prodejna)
Ostrava - Sokolská třída 3210/93, Moravská Ostrava, Ostrava  (Prodejna)
Pohořelice - Sportovní 1610, Pohořelice  (Prodejna)
Polička - Hegerova 1120, Horní Předměstí, Polička  (Prodejna)
Postřelmov - Komenského 568, Postřelmov  (Prodejna)
Prostějov - Konečná 441/25, Držovice  (Prodejna)
Prostějov - Za Olomouckou 487, Držovice  (Prodejna)
Prostějov - Dukelská brána 213/4, Prostějov  (Prodejna)
Prostějov - Pernštýnské nám. 193/10, Prostějov  (Prodejna)
Prostějov - Plumlovská 4126, Prostějov  (Prodejna)
Prostějov - sídl. Svobody 3576/77, Prostějov  (Prodejna)
Přerov - Čechova 946/31, Přerov I-Město, Přerov  (Prodejna)
Přerov - Lipnická 2936/4, Přerov I-Město, Přerov  (Prodejna)
Přerov - tř. 17. listopadu 3170/41, Přerov I-Město, Přerov  (Prodejna)
Přerov - tř. Gen. Janouška 2854/2, Přerov I-Město, Přerov  (Prodejna)
Přerov - Ztracená 3176/2, Přerov I-Město, Přerov  (Prodejna)
Příbor - Lidická 480, Příbor  (Prodejna)
Rosice - Brněnská 1247, Rosice  (Prodejna)
Rousínov - Slavkovská 1205/6, Rousínovec, Rousínov  (Prodejna)
Rousínov - Sušilovo náměstí 61/39, Rousínov  (Prodejna)
Rožnov pod Radhoštěm - 5. května 2943, Rožnov pod Radhoštěm  (Prodejna)
Slavkov u Brna - Špitálská 754, Slavkov u Brna  (Prodejna)
Sloup - Sloup č. 180  (Prodejna)
Smržice - Zákantí 153/20, Smržice  (Prodejna)
Strážnice - Veselská 1868, Strážnice  (Prodejna)
Šternberk - Jívavská 2434/23, Šternberk  (Prodejna)
Šumperk - Fialova 2974/18, Šumperk  (Prodejna)
Šumperk - Hlavní třída 434/17, Šumperk  (Prodejna)
Tišnov - Mlýnská 1927, Tišnov  (Prodejna)
Třinec - Lidická 146, Staré Město, Třinec  (Prodejna)
Uherské Hradiště - Za Olšávkou 399, Sady, Uherské Hradiště  (Prodejna)
Uherský Brod - Předbranská 508, Uherský Brod  (Prodejna)
Uničov - Gen. Svobody 1370, Uničov  (Prodejna)
Velké Meziříčí - K Novému nádraží 2059/6, Velké Meziříčí  (Prodejna)
Veselí nad Moravou - Stolářská 1758, Veselí nad Moravou  (Prodejna)
Vítkov - Opavská 1019, Vítkov  (Prodejna)
Vyškov - Cukrovarská 492/4, Vyškov-Město, Vyškov  (Prodejna)
Vyškov - Masarykovo náměstí 75/13, Vyškov-Město, Vyškov  (Prodejna)
Zábřeh - Leštinská 2336/2, Zábřeh  (Prodejna)
Zlín - třída Tomáše Bati 398, Louky, Zlín  (Prodejna)
Znojmo - Přímětická 2625/76, Znojmo  (Prodejna)

AUTO DOHNAL s.r.o. - ID 95824250 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štětovice 124 , Štětovice , 798 12 

lakýrnické práce

mechanické opravy vozidel

klempířské karosářské práce

opravy elektroinstalací

pneuservis

montáž tažných zařízení

pro Vaše porouchané vozidlo si po dohodě i přijedeme a opravené Vám odvezeme zpět

možnost uskladnění pneu

diagnostika vozidel

nabízí řadu doprovodných služeb (příprava pro STK a emisní měření včetně provedení STK a emisí, tuning vozidel, standardní údržbové služby a běžné opravy - olej, brzdy, kapaliny,…)

odtahová služba

NOVINKA - Plnění klimatizací

Klimatizace osobních i nákladních vozidel plníme automatickým progresivním zařízením Bosch ACS 611. Zařízení automaticky kontroluje každý krok údržby, včetně odsávání, recyklování a opětného plnění chladiva a oleje a je vybaveno integrovanou tiskárnou k zaznamenávání servisního protokolu.

SILK STUDIO.CZ s.r.o. - ID 95224227 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rožnovská 326, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01 

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o navázala v roce 2009 na tradice služeb i výroby pánských a dámských doplňků firmy Jan Kulhánek-VERONIKA, která byla založena v roce 1994. Tato firma měla a má vážnost na trhu nejen mezi obchodníky, ale i mezi odběrateli významných společností.

Kravaty, šátky, šály, motýlky, pašmíny společnosti SILK STUDIO.cz s.r.o.jsou navrhovány podle nejnovějších technologií v souladu s aktuálními evropskými a světovými trendy. Oblíbenost našich kravat zaručuje kvalita použitých materiálů, která je možná pouze díky spolupráci s nejlepšími výrobci tkanin, tkaných mikrovláken a hedvábí.

Kolekce nabízí klasické oblekové kravaty, šátky, šály a motýlky určené pro každodenní nošení v široké barevné škále. Jednobarevné materiály jsou často oživovány tkanou strukturou tón v tónu.
Zde je důležitá elegance a pohodlí každého zákazníka. Je možnost si vybrat provedení módní nebo vyrobíme na zakázku firemní, služební a reklamní doplněk Vaší firmy.

CAIRO CZ spol. s r.o. - ID 92437536 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lubina 1952 , Frenštát pod Radhoštěm, 744 01 

 Realizujeme především střelecké vzdělávací kurzy zaměřené na tři oblasti zbraňových systémů – pistole, puška a Long Range shooting. Tyto kurzy jsou členěny do různých úrovní, od základních, po pokročilé střelcké dovednosti, až po specializované kurzy.

Pro segment ozbrojených složek jsme schopni připravit „na klíč“ workshopy / kurzy, zaměřené na použití specifických high-tech zbraňových doplňků a příslušenství (jejichž dodavatelem a dovozcem je společnost CAIRO.cz) a jejich případnou aplikaci do stávajících činností a postupů.

Rovněž jsme schopni nabídnout team buildingové akce, připravené podle vašich požadavků. Tématicky zaměřené na využití celého spektra zbraňového portfolia.

BARVY A LAKY OSMAN - ID 97853980 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slavíkova 353/48, Ostrava, 708 00 

S Osmanem natřete vše podle Vašich představ….

Zabýváme se maloobchodním prodejem barev a laků již od roku 1991. V současné době máme prodejny v těchto městech:
Ostrava Poruba na ulici Slavíkova
Hlučín na ulici Cihelní
Bližší informace naleznete v kontaktech.

Naše prodejny nabízí kompletní sortiment interiérových i fasádních barev, emaily na dřevo i kov (vodou ředitelné, syntetické, alkydové, alkyd-uretanové, polyuretanové, epoxidové) , lakyvoskylazuryolejeředidlatmelylepidlabrusiva a spoustu dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.
 

Stěžejní nabídku tvoří kvalitní výrobky renomovaných značek HET, DULUX, PRIMALEX, SOKRATES, REMMERS, TEKNOS, MOTIP, AKZONOBEL, DEN BRAVEN, ETERNAL, BALAKRYL, SINCOLOR a další.

Proč právě my:

 • Naše prodejny jsou vybaveny kolorovacími automaty, díky kterým jsme Vám schopni na počkání namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů vzorníků RALNCSDULUXMULTICOLORCS III HETEUROTREND a další.
 • Personál prochází pravidelným školením, samozřejmostí je profesionalita všech zaměstnanců, kteří jsou připraveni poradit s výběrem správné barvy.
 • Pohodlné parkování přímo u prodejen.
 • Možnost placení platební kartou.


1 2 3


Přehled kategorií

  Agentury (247)

  Architektura (9)

  Auto-moto (1900)

  Banky (190)

  Bazény (33)

  Bezpečnost, ochrana (110)

  Čistírny (4)

  Čištění (929)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1674)

  Družstva (16)

  Dřevo (1249)

  E-shopy (720)

  Elektro (1131)

  Energetika (760)

  Finance, banky, pojišťovny (78)

  Fitness centra (8)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (2)

  Chemie (135)

  Chovatelství (189)

  Instalace, servis, opravy (512)

  Kancelářské stroje, potřeby (31)

  Knihovny (7)

  Kosmetické služby (103)

  Kosmetika, kadeřnictví (29)

  Kovovýroba (300)

  Kultura (1475)

  Kurzy, školení (198)

  Lékárny (4)

  Lovecké potřeby, zbraně (6)

  Malo a velkoobchod (2798)

  Nábytek (1047)

  Nářadí (666)

  Obaly (680)

  Odbory, spolky (323)

  Odpady (81)

  Okna, dveře (115)

  Papír (41)

  Pekárny (10)

  Plasty (48)

  Plavecké bazény, sauny (4)

  Počítače (1053)

  Pohřebnictví (17)

  Pojištění (780)

  Poradenství (2019)

  Potraviny, gastro (1927)

  Prodejny (170)

  Půjčovny (36)

  Reality (1173)

  Rehabilitace, masáže (11)

  Reklama (1129)

  Restaurace (612)

  Skladování (37)

  Sklo (363)

  Služby a řemesla (8060)

  Sport (281)

  Sport (9)

  Sportovní areály (20)

  Sportovní potřeby (45)

  Stavebnictví (2349)

  Strojírenství (1298)

  Telekomunikace (632)

  Textil (145)

  Tisk (522)

  Ubytování (1716)

  Úklid (22)

  Úřady, instituce (1871)

  Věda a výzkum (450)

  Veterinární ordinace (23)

  Voda, topení, plyn (220)

  Volný čas (1273)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (2045)

  Wellness centra (25)

  Zahrada, květiny (36)

  Zahradnictví (212)

  Zdraví (1304)

  Zdravotnictví, sociální péče (399)

  Zemědělství (968)

  Zverimex, služby pro zvířata (32)