Firmy v kategorii Prodejny (174)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiHECKL Kralupy nad Vltavou - ID 95257333 - NÁHLED ZÁZNAMU

Přemyslova 153, Kralupy nad Vltavou, 278 01 

Jsme ryze česká společnost s vlastním výrobním závodem, distribuční sítí prodejen a velkoobchodních skladů po celé ČR.

Nabízíme kompletní sortiment z oblasti voda, plyn, topení a sanita. Již třetí desetiletí se zaměřujeme na vývoj, výrobu a distribuci produktů pro inženýrské sítě, především na dodávky materiálu pro výstavbu vodovodů, kanalizací a plynovodů.

Na našich prodejnách naleznete široký sortiment pro vnitřní instalace včetně prodeje obkladů a dlažeb. Provozujeme pět designových koupelnových studií, máme vlastní značku sanity a koupelnových doplňků Lansanit. Disponujeme vlastní dopravou a objednaný materiál zákazníkům dovezeme na místo určení.

O naše zákazníky pečují odborníci s rozsáhlými zkušenostmi a přehledem o nejmodernějších technologiích, řešeních a trendech. Přijďte se přesvědčit.

Česká prodejní síť má 16 poboček a specialisté prodeje jsou připraveni nabídnout to nejlepší řešení. Kvalita našich výrobků a dodávek je zajištěna certifikátem jakosti ISO 9001. Jsme hrdi na zařazení do prestižního českého systému sledování platební morálky firem a získali jsme certifikaci s dlouhodobým nejlepším hodnocením Excelent v Registru solventních firem.

Spokojenost všech našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Na zlepšování našich služeb neustále pracujeme a zpětné vazby si vážíme. Pravidelně provádíme mystery shopping a calling a výsledky následně pečlivě vyhodnocujeme, abychom byli schopni maximálně vyhovět všem zákaznickým přáním a potřebám.

CYKLOSPECIALITY s.r.o. - ID 95485860 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatopetrská 35/7, Brno, 617 00 

Cyklistické speciality aneb co jinde nenajdete - Stylová městská retrokola, skládací kola, ultralehká dětská kola, elektrokolo, koloběžky. Navštivte naši prodejnu v Brně a přijďte se přesvědčit o kvalitách našich kol na živo. Vše vám ukážeme, můžete si vyzkoušet.

Zabýváme se prodejem dětských kol prémiových značek, skládacích kol, městských kol a mnoho dalšího. Nabízíme stylová městská kola převážně z Anglie, kde je záměrem zachovávat tradici a serióznost kvalitní ruční práce.

POBOČKA:

 • U Plynárny 333/85, 101 00 Praha 10-Michle

RELAY, 1MINUTE - ID 92532284 - NÁHLED ZÁZNAMU

Evropská 859/115, Praha, 160 00 

Lagardere Travel Retail za sebou má již 160 let zkušeností, operuje ve více jak 35 zemích, 240 letištích a 750 nádražích.

V České republice působí Lagardere Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 20 let rozšířil své aktivity na více než 360 prodejních míst a provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v několika oblastech. Jednou z těchto oblastí je právě síť maloobchodních prodejen s tiskem, tabákem a drobným občerstvením, které znáte jako „ty červené prodejny“ na nádražích nebo v metru.

ZEPTER INTERNATIONAL Praha - ID 93729325 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Spálená 112/55, Praha, 110 00 

Zepter International je švýcarská soukromá nadnárodní společnost, kterou v roce 1986 založil pan Philip Zepter. Od svého založení se společnost Zepter International rozrostla v globální společnost s mnoha značkami, která vyrábí, distribuuje a prodává exkluzivní, vysoce kvalitní spotřební zboží po celém světě, a to především prostřednictvím vlastní prodejní sítě a také prostřednictvím špičkových obchodů. To, co začínalo jako jediná obchodní jednotka prodávající kuchyňské nádobí, se během posledních tří desetiletí rozšířilo do 9 výrobních závodů, bankovních a pojišťovacích institucí, realitních společností, zdravotních center i luxusních pohostinských zařízení a vytvořilo novou skupinu - Zepter Group.

Zepter je značkou ztělesňující nejen dokonalost, ale i skutečnou vášeň pro krásný a zdravý životní styl. Díky více než 30 letům zkušeností s vytvářením inovativních, luxusních a na zdraví zaměřených výrobků se společnost Zepter stala nezbytnou součástí života milionů lidí.

Naším posláním je umožnit lidem, aby se starali sami o sebe - aby se uzdravili, byli a zůstali zdraví díky tomu, že převezmou odpovědnost za své každodenní zdraví a zdraví těch, které mají rádi. Podporujeme každého tím, že poskytujeme účinná, pohodlná a inovativní zdravotní řešení pro léčbu nemocí a zlepšení života: čistou vodu a vzduch, přípravu zdravých potravin a léčebné medicínské hyper světlo. Dnes více než kdy jindy potřebuje naše výrobky každý, protože Mise zdraví společnosti Zepter je zřejmým řešením, které přináší zásadní kvalitu do vašeho života.

Tato celosvětová kampaň na ochranu života je nebývale komplexní a zahrnuje trvalé vzdělávání a zaměstnávání nových generací odborných manažerů, výrobu i distribuci špičkových produktů pro regeneraci, stejně jako analýzy, plánování a distribuci rozmanitých finančních a pojišťovacích služeb.

POBOČKY.

 • Brno - Heršpická 814/5a, Štýřice, Brno 
 • Česká Lípa - Moskevská 678/42, Česká Lípa 
 • České Budějovice - Husova tř. 1845/11, České Budějovice 
 • Hradec Králové - Gebauerova 1025/4, Hradec Králové
 • Olomouc - Denisova 295/27, Olomouc 
 • Ostrava - 28. října 68/165, Ostrava
 • Praha - Na strži 1683/40, Praha
 • Praha - Na Šafránce 1809/36,  Praha
 • Praha - Ostrovského 253/3,  Praha
 • Ústí nad Labem - Winstona Churchilla 1328/9, Ústí nad Labem
 • ZEPTER INTERNATIONAL (ZÁKAZNICKÉ CENTRUM) - K Vypichu 1119, Rudná 

ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ PP - ID 98211903 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Petrohradská 389/20, Praha, 101 00 

Nákup Vám dovezeme až ke dveřím. Doručení do druhého dne.
Nákup nad 1000 Kč Vám přivezeme zdarma.
https://www.dobrereznictvirozvoz.cz

Čerstvé maso
• široký sortiment čerstvého masa a masných výrobků, uzených mas a uzenin
• vepřové maso z naší farmy, vyzrálá hovězí masa na steaky, sezonní nabídky

Něco k zakousnutí
• sýry, lahůdky, pečivo

Když se vám nechce vařit
• denně připravuje čerstvá jídla do našeho teplého pult
• poctivá zavařovaná jídla v restaurační kvalitě

Pomůžeme i s oslavou
• připravíme skvělé obložené mísy (uzeniny, pečená masa, sýry, zelenina)

LISTAV STAVEBNINY - ID 89641471 - NÁHLED ZÁZNAMU

Opavská 1176/7, Bílovec, 743 01 

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů včetně stavebního nářadí, stavební chemie a spojovacího materiálu.

Našim cílem je co nejširší nabídka zboží pro stavebniny, řemeslníky a firmy.

MINIMARKET AIDA - ID 89493526 - NÁHLED ZÁZNAMU

Holečkova 1205/93, Praha, 150 00 

Ráda bych dostala na české stoly speciální a jedinečné potraviny z celé bývalé Jugoslávie. Je to jeden z receptů úspěchu.

Potraviny, které dovážíme z mé země, ze všech krajů bývalé Jugoslávie jsou nejen velmi chutné, ale i zdravé, jak všichni víme.

KLENOTNICTVÍ KUČEROVÁ - ID 94678662 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykovo náměstí 14, Nová Paka, 509 01 

Klenotnictví Kučerová Nová Paka

Prodej klenotů, šperků, prstenů a řetízků ze zlata, stříbra i chirurgické ocele.

VÍNO ANDRUSIÓW - ID 89756448 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vídeňská třída 3255/72, Znojmo, 669 02 

Naše vinařství se nachází v okrajové části města Znojma, v Oblekovicích. Víno vyrábíme jak z našich hroznů, tak z hroznů vypěstovaných výhradně ve Znojemské a Mikulovské podoblasti. Hrozny nakupujeme od renomovaných pěstitelů, z viničních tratí na Znojemsku: Načeratický kopec a Kraví hora, na Mikulovsku: Brodské stráně.

V naší produkci najdete hlavně jakostní vína odrůdová a jakostní vína s přívlastkem. Specializujeme se hlavně na vína, která jsou pro danou oblast typická, na Znojemsku Ryzlink rýnskýSauvignonVeltlínské zelené , dále v naší nabídce můžete najít ChardonnayTramín červený a Rulandské bílé. Z Mikulovska Ryzlink vlašský a Müller Thurgau. Z červených vín nabízíme FrankovkuCabernet Sauvignon a Svatovavřinecké. Dále v naší nabídce můžete najít speciální vína, a to „Oranžový“ Tramín červený.

Pravidelně prodáváme burčák a víno na Znojemském historickém vinobraní na Horním náměstí (první stánek z Václavského náměstí). Náš burčák patří každoročně k nejlepším na celém vinobraní. Burčák vyrábíme z odrůdy Muškát moravský případně z odrůdy Müller Thurgau.

NÁKUPNÍ CENTRUM OAZA KLADNO - ID 90561106 - NÁHLED ZÁZNAMU

Arménská 3277, Kladno, 272 01  

Zavedené nákupní centrum na okraji Kladna s vynikající dostupností také ze severozápadních satelitních oblastí Prahy. V uplynulých třech letech prošlo centrum zásadní revitalizací včetně realizace kompletně nového food courtu a byla optimalizována nájemnická struktura. Aktuálně nabízíme k pronájmu několik posledních obchodních jednotek vhodných zejména pro každodenní spotřebitelské nákupy, služby, zábavu a relaxaci.

ČERPACÍ STANICE VENDYS - ID 89409082 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mimoňská 181, Zákupy, 471 23 

Čerpací stanice, hovorově benzinka, čerpačka nebo též pumpa už dávno není jen místem pro tankování paliva do vašeho vozu.

Je to místo první pomoci ve chvíli, když zabliká kontrolka pro doplnění oleje, když zapomenete koupit kytku nebo dárek nebo když potřebujete pořádné kafe a chvíli si odpočinout.

Vyřídíte tu drobné nákupy, nezbytné telefonní hovory, dokonce i schůzku s obchodním partnerem.

Posezení je zde příjemné, personál vlídný, nabídka občerstvení pestrá a káva skvělá.

FALHAR OPTIK s.r.o. - ID 91459885 - NÁHLED ZÁZNAMU

Opavská 6192/13, Ostrava, 708 00 

Poskytujeme služby oční optiky v Ostravě.

Prodej kontaktních čoček, roztoků na kontaktní čočky, pouzder, slunečních obrub a dalších.

OLFIN CAR s.r.o. - ID 96170785 - NÁHLED ZÁZNAMU

Choustníkovo Hradiště č. 40, Choustníkovo Hradiště, 544 42 

Společnost OlfinCar s.r.o. působí na trhu v České republice od roku 1993 ve třech městech: v Hradci Králové, Trutnově a Pardubicích. Nabízí služby autorizovaného prodeje a servisu vozů značek Volkswagen, Škoda, Volvo, Toyota Ford. Poslední roky jsou ve znamení strmého růstu. Tržby společnosti se vyšplhaly ke dvěma miliardám a k prodeji přes 4 500 vozů ročně.

Jedeme v tom s Vámi!

Co pro nás znamená tento slogan, který jsme nakonec zvolili i jako součást loga a co si pod ním máte představit vy, zákazníci? Chceme Vás ujistit, že od Vaší návštěvy, prvního kontaktu, podpisu kupní smlouvy nebo servisní zakázky je naším posláním se o Vás starat. Slogan – Jedeme v tom s Vámi – říká, že výběrem nového vozu to pro nás nekončí, právě naopak, vše začíná. Mohou nastat méně příjemné situace jako servisní prohlídka, svolávací akce, porucha nebo havárie. Ale ať se stane cokoli, nenecháme Vás v tom. Na nás se můžete spolehnout, jsme na Vaší straně a jedeme v tom s Vámi.

ÚSTŘEDÍ:

OLFIN CAR s.r.o. - Na Rybárně 1670, Pražské Předměstí, Hradec Králové

FOX HILL AGRO s.r.o. - ID 91070735 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hlavní 11, Šenov, 739 34 

Krmiva pro zvířata - chovatelské potřeby - vnadící směsi pro rybolov - obiloviny, olejniny, šroty - keramika a nádobí

FoxHillAgro.cz je velkoobchod-maloobchod krmiv pro zvířata, obilovin, vitamínů a minerálů pro hospodářská zvířata, koně, psy, kočky, ptactvo, hlodavce a ryby. Výroba šrotů, vlastních vnadících směsí a aromat pro sportovní rybolov. Distribuce firem Fitmin, Dibaq, Mikrop, Chytil, Top Sekret, a dalších značek. Pravidelné rozvozy zboží po okolí.

Co u nás najdete?

Obiloviny, šroty, olejniny, krmné směsi pro hospodářská zvířata a koně. Krmiva pro psy krmiva pro kočkykonzervy, salámy, vita, pochoutky atd. Směsky pro hlodavce a ptactvo, vnadící směsi a aromata pro rybáře, krmivo pro kapry okrasné a akvarijní ryby. Dále těstoviny, pšeničné klíčky, otruby, ovesné vločkv, omelky, slunečnice, len, konopí, proso, atd.

Zboží si můžete zakoupit a následně pak vyzvednout na našich 6 odběrných místech.

Zboží, které nenajdete v naší nabídce si vyžádejte e-mailem nebo sms na tel: 724169001 a my vám obratem zašleme cenovou nabídku.

Rozvoz zboží v okolí skladu v Paskově pro objednávky nad 500,-Kč ZDARMA. Dovoz po tel. dohodě 724169001. (Paskov, Krmelín, Brušperk, St. Bělá, Mitrovice, Hrabová, Vratimov, F-M.,...). Mimo region doprava nad 2 000 Kč ZDARMA.

DĚTSKÉ ZBOŽÍ - BENÍK JIŘÍ - ID 96128423 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tyršova 68/12, Karlovy Vary, 360 01 

Naše internetové hračkářství www.detske-zbozi.net, s více než tříletou praxí, nabízí především hračky pro děti.

U nás najdete hračky nejen pro holky či pro kluky, ale i pro Vaše nejmenší.

Specializujeme se především na MinecraftLegoMonster High, ale naleznete u nás i další moderní hračky, jako například PokémonElsa - Frozen nebo Ever After High.

Sídlíme v Karlových Varech.

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - ID 94579774 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní náměstí 397/6, Jablonec nad Nisou, 466 01 

VÍTEJTE VE SVĚTĚ EVOLUTION GROUP, SVĚTĚ KRÁSY A POTĚŠENÍ

Společnost Swarovski je ve světě šperků a módy pojmem a proto u nás v Evolution Group CZ je nám ctí pracovat s krystaly Swarovski a používat je na našich stříbrných špercích. Krystalové šperky dekorované originál Swarovski ® krystaly vyrábíme v Jablonci nad Nisou od roku 1994.  

NAŠE ŠPERKY JSOU MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. CO TO ZNAMENÁ?

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS označuje šperky obsahující křišťály (různého tvaru) vyrobené v dílně firmy Swarovski AG patentovanou technologií. Design šperků je dílem jiného návrháře či výrobce. Z dílny Swarovski pochází pouze opracovaný skleněný křišťál - někteří je nazývají také jako Swarovski kamínky či components (nebo také nesprávně Swarowski, Svarovski nebo Svárovský).

KDO MŮŽE POUŽÍVAT OZNAČENÍ "ŠPERKY SWAROVSKI"

Termín "šperky swarovski" může používat pouze samotná firma Swarovski (www.swarovski.cz a www.swarovski.com). Originál Swarovski šperky je v České republice možné zakoupit v jejich prodejnách v Praze, nebo Brně, nebo specializovaných e-shopech. Šperky i obchody poznáte podle charakteristického symbolu labutě. Více informací o tom, jak poznat originální Swarovski komponenty naleznete zde.

MLÝN HAVLÍČKŮV BROD, spol. s r.o. - ID 96004665 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Valech 137, Havlíčkův Brod, 580 01 

Začátky existence mlýna v Havlíčkově Brodě lze odhadnout řádově na 200–300 let zpět. Z modernější historie mlýna lze usuzovat na založení kolem roku 1750–1753. Dle zachovaných dokladů byl mlýn v roce 1873 přebudován a rozšířen z vodního mlýna na mlýn parní.

Výrobní filozofií je zásada věnovat maximální péči nákupu kvalitní suroviny, přísnému dodržování výrobních postupů a udržování maximální možné hygieny výroby.

Obchodní strategií je bezchybné dodávání kvalitní značkové mouky obchodním partnerům. K dosažení těchto cílů byly uskutečněny solidní investice do výrobního zařízení, laboratoří a autodopravy.

TUTY BOTY - ID 91296081 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí T. G. Masaryka 137, Veselí nad Lužnicí, 391 81 

Online prodej obuvi se zárukou kamenné prodejny.

Naše firma  má svůj lety prověřený  kamenný obchod již od roku 1999. Díky dlouhodobé zkušenosti pro Vás vybíráme pohodlnou, kvalitní a zárověň módní obuv známých výrobců  cenově dostupné obuvi jako Rieker obuv, Remonte, Josef Seibel, TamarisMarco TozziFly London, CapriceJana Shoes, Gerry WeberRomika, Mustang VikingHead, Hilby, Iberius, Batz, Relax Shoe, Fly London a další. Věříme, že Vám náš výběr nabídne nejen praktičnost, módu a eleganci za dobré ceny, ale díky své kvalitě i dlouhdobou životnost a především pohodu a zdravé obutí. Nevíte? Navštivte nás....

Pro doplnění PŘIPRAVUJEME i různé nová modní doplňky jako oblíbené kabelky dovozce  Arteddy, Tamaris, Rieker, Laskara, Borse Desing,  penĕženky, šátky, šály, čepice ( českého výrobce Capu),  pásky a punčochové zboží, dnes velmi žádané ponožky s bambusem, vynikající proti pocení a několik dalších produktů. V našem sortimentu na naší kamenné prodejně jsou i vložky či tkaničky nebo krémy na boty a další produkty pro údržbu Vašich bot.

Novinkou naší prodejny je vynikajicí zdavotní obuv Batz, vyrobená v Maďarsku, vhodná pro problematické nohy s ortopedickými problémy, haluxy nebo plochými nohami atd.

Do naší nabídky na prodejně jsme přídali i nové sortimenty z jiných oborů, jako spodní prádlo nebo skvělou přírodní kosmetiku z Řecka za velmi výhodné ceny se zaručenou kvalitou.

KVĚTINÁŘSTVÍ SVOBODOVÁ - ID 97673754 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slezské náměstí 22/31, Bílovec, 74301 

Květinářství Svobodová v Bílovci.

Výroba a prodej smutečních kytic v Bílovci, květinová výzdoba

Smuteční věnce vážeme ze živých květů dle výběru zákazníka. Vše je doplněné chvojím či zelení. V naší firmě je možno také objednat stuhy s požadovaným textem, které jsou součástí takřka všech smutečních kytic. Dodáme vám i kompletní květinovou výzdobu kostelů a obřadních síní.

Smuteční kytice či věnce vám rádi vyhotovíme dle vašeho přání, pošleme kurýrní službou a vy se už nemusíte o nic starat.

Pro více informací zavolejte na uvedené telefonní číslo, nebo nás kontaktujte pomocí uvedeného kontaktního formuláře. Sídlíme v Bílovci, okres Nový Jičín.

OBUV ŠOTEK - ID 98325926 - NÁHLED ZÁZNAMU

Francouzská 79/2, Praha, 120 00 

 PO 09:00-19:00 hod.

ÚT 09:00-19:00 hod.

ST 09:00-19:00 hod

ČT 09:00-19:00 hod.

PÁ 09:00-19:00 hod.

SO 09:00-12:00 hod.

STIHL Daniel Anderle - ID 90248263 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobrovodská 2093/75, České Budějovice, 37006 

Nabízíme:

Prodej a servis zahradní techniky STIHL. Prodej kompletního sortimentu STIHL. Servis všech značek zahradních sekaček, motorových pil, křovinořezů, vyžínačů, vertikutátorů, plotostřihů, ručního nářadí.

Broušení nožů a řetězů na plotostřih, pily, sekačky a traktory. Prodej vybavení na zahradu Fiskars.

Nabízíme

 • Prodej zahradní techniky STIHL
 • Servis zahradní techniky STIHL
 • Prodej kompletního sortimentu STIHL
 • Prodej vybavení na zahradu Fiskars

Třinec BEZ Obalu - ID 95147238 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kopernikova 1161, Třinec, 73961 

U nás potraviny a drogerii na váhu a do vlastních nádob.

„Malá prodejna s VELKÝM snem“

Našim prvním „úkolem“ je ukázat, jaké kouzlo v sobě skrývá nakupování BEZ obalu, nakupování na VÁHU a DO VLASTNÍCH krabiček, dóziček, plátěných pytlíků, apod.

Mouky, těstoviny, rýže, obiloviny, ovesné vločky, luštěniny, oleje, ocet, koření, kávu, čaje, oříšky, sušené ovoce, sušenou zeleninu, čokolády, sušenky, mléčné i nemléčné výrobky, to vše a mnohem více si u nás můžete pořídit =)

O vaši domácnost se můžete starat bez škodlivé chemie, díky šetrným pracím gelům, pracím práškům, přípravkům na mytí nádobí jak v myčce tak i „v ruce“, šetrným úklidovým prostředkům,…

V nabídce máme také postupně se rozšiřující sortiment kosmetiky, mýdel tělových i vlasových, solí do koupele, hydratační i sprchové balzámy a další doplňkového zboží ve formě tašek, funkčních pytlíků na pečivo, tylových pytlíků, voskovaných ubrousků, svíček, apod.

Prostě je toho spousta, přijďte a uvidíte sami.

SVIKOS s.r.o. - ID 89716723 - NÁHLED ZÁZNAMU

5. května 796/20, Svitavy, 568 02 

 Velkoobchod – dekorativní kosmetika, parfémy, vlasová kosmetika, náhradní holicí břity.

MADER sport - ID 89184244 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Denisova 279/20, Olomouc, 77200 

Prodej sportovních potřeb. Nabízíme sportovní obuv, sportovní oblečení, termoprádlo, cyklo oblečení, cyklo doplňky, zimní bundy, sjezdové lyže, batohy, helmy a další. 

JP sportservis – Jan Pospíšil - ID 94774326 - NÁHLED ZÁZNAMU

třída SNP 619/44, Hradec Králové, 50003 

Jsme výhradní dovozce značek STÖCKLI a MOUNTAIN FORCE a zástupce pro VIST a LUIS TRENKER v ČR a SR.

RILASSANTE - ID 97713018 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kosmonautů 2186/22, Ostrava, 700 30 

Vaříme a ručně odléváme vonné svíčky z palmového vosku který se nám líbí díky svému krystalickému vzhledu a právě proto je každá naše vonná svíčka originál.

Palmový vosk má mnoho výhod, oproti parafínu je ekologický, odebíráme pouze vosk s certifikátem RSPO, ve srovnání se sójovým voskem je tvrdý a proto vydrží déle hořet a co se nám na něm líbí nejvíce je vzhled, ale také to že svíčka před zapálením jen lehce voní a všechna vůně je tedy uložená ve vosku.

A co tu tedy ještě máme? Co třeba masážní svíčky ? Neznáte ? to nevadí ... Nejsou to svíčky které si zapálíte během masáže, ale jsou to svíčky vyrobené přímo k masáži. Pokud vás masážní svíčky zajímají, více se dočtete v našem článku.

CZ SKI Prodejna, půjčovna, bazar a servis lyží - ID 93888509 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jana Želivského 2200/2, Praha, 13000 

Pro vás i vaše děti máme přichystané lyže, běžky a snowboardy značek Atomic, Salomon, Fischer, Scarpa, Rossignol, Nitro a Endless Snowboard. K tomu si můžete pořídit doplňky Leki, Swix, POC, Sidas, Sweet

SKLENÁŘ KAREL AUTOSERVIS - ID 99886181 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dr. Sedláka 875, Klatovy, 339 01 

Naše firma byla založena v roce 1992 jako firma pro prodej a opravy automobilů. V začátcích naší činnosti jsme se převážně věnovali opravám a prodeji dovezených vozidel, převážně ze SRN. V té době jsme také navázali kontakt s firmou Auto Štangl z Prahy, od které jsme odebírali náhradní díly, které jsme také prodávali. Tuto činnost provádíme do dnešních dnů s tím rozdílem, že jsme se více zaměřili na opravy starších vozidel, tzv. veteránů a nebo také oldtimerů.

Stanislav Vaistauer - PILA SERVIS - ID 92725360 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vysoká 69, Jablonec nad Nisou, 46602 

Nabídka servisu zahradní techniky a provádění rizikového kácení.

LIPERA s.r.o. - ID 98150743 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Panská 25, Kunovice, 686 04 

Co nabízíme?

Pro širokou vinařskou veřejnost nabízíme distribuci vinařských potřeb na českém i slovenském trhu. Zastupujeme nejvýznamnější zahraniční společnosti, zajišťujeme jejich plnohodnotný servis v oblasti vinařství, od zpracování hroznů, až po lahvování. Přijedeme, poradíme, vyřešíme a zajistíme Vám to nejlepší z darů naší přírody.

Co umíme?

Našim odborným okruhem je problematika filtrace, sanitace, technologie, přípravky pro výrobu vín a destilátů. Nabízíme vinařské láhve, sudy, nerezové nádoby, přírodní korkové zátky, syntetické zátky, šroubové uzávěry a záklopky. Zajišťujeme ochranu vinic, prodej postřiků, nabízíme veškeré vybavení pro vinohrady i zahradu.

Akreditovaná laboratoř!

Nabízíme kompletní řadu analytických a poradenských služeb pro vinařství. Provádíme akreditované rozbory vín pro SZPI za účelem zatřídění vín, komplexní rozbory moštu a vín pro všechny potřeby vinařů. Tým našich zkušených enologů za Vás doručí do laboratoře vzorky vín a výsledky předáme obratem. Pracujeme v plném nasazení dvou laborantek!

PRODEJNA:

LIPERA s.r.o. - Podivínská 1470, 691 02 Velké Bílovice

ITALKA MiSca s.r.o. - ID 96223499 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pozlovice 92, Luhačovice, 763 26 

ITALKA MiSca s.r.o. prodejna italského zboží

Pozlovice 92 u hlavní cesty mezi Luhačovicemi a Dolní Lhotou - autobusová zastávka „Pozlovice Lipska“

POEX Velké Meziříčí,a.s. - ID 93456288 - NÁHLED ZÁZNAMU

Třebíčská 384, Velké Meziříčí, 594 01 

Firma POEX Velké Meziříčí a.s. byla založena v roce 1993. Pod značkou POEX – potraviny extrudované.

Od svého vzniku se zabývá především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním.
Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na velké obchodní řetězce, na maloobchodní prodej a v neposlední řadě na výrobní spolupráci s významnými výrobci potravin v České republice.

POBOČKY:

 • Velehradská 2174, 686 03 Staré Město, tel.: 572 541 162
 • Františkov 261/14, 594 01 Velké Meziříčí, tel.: 566 520 160
 • Průmyslová 2189, 59401 Velké Meziříč, tel.: 566 502 711

GATE 4 KIDS - ID 90383817 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kamýcká 241/2c, Praha, 160 00 

U nás najdete vše potřebné pro Vaše ratolesti.

Široký sortiment zaměřený pro děti.

BOBOK s.r.o. - Vlastina 889/23, Ruzyně, Praha

MARO - ID 92505441 - NÁHLED ZÁZNAMU

Třídvorská 710, Kolín, 280 02 

Jsme ryze česká obchodní společnost s centrálou v Pardubicích a s pobočkami ve 12 městech ČR, která působí již 30 let jako profesionální partner pro oblast topení, voda, plyn, koupelny.
Jsme:

 • specializovaný velkoobchod pro odborníky
 • maloobchodní prodejce pro běžné spotřebitele
 • provozovatel koupelnových studií přinášející inspiraci pro každého

Působíme v oblastech:

 • topení
 • voda
 • plyn
 • sanitární technika
 • sanitární keramika a nábytek
 • koupelnové vybavení
 • obklady a dlažby
 • inženýrské sítě
 • koupelnová chemie

Naleznete nás celkem ve 12 městech České republiky:

 • Pardubice (centrála společnosti)
 • Kolín
 • Hradec Králové
 • Praha
 • Liberec
 • Trutnov
 • Česká Třebová
 • Velké Meziříčí
 • Teplice
 • Žďár nad Sázavou
 • Jičín
 • Havlíčkův Brod   

Naše hodnoty:

 • Kvalitní výrobky – dodáváme kvalitní zboží od prověřených dodavatelů.
 • Široký sortiment – spolupracujeme s více než 150 předními dodavateli.
 • Ochotní a kvalifikovaní odborníci – proškolený personál, který profesionálně předává své zkušenosti dále.
 • Komplexnost – naše poskytované služby a postupy na sebe plynule navazují.
 • Korektní jednání – důvěra v rámci obchodních vztahů je pro nás důležitá.
 • Dlouhodobá spolupráce – tvoříme dlouhodobé a pevné partnerství v oblastech návrhů, projektů, prodeje, ale i následného servisu.

POBOČKA:

MARO - Chrudimská 2811, Zelené Předměstí, Pardubice 

Startujeme, o.p.s. - ID 94141816 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dělnická 235, Kročehlavy, Kladno 1, 33901 

Tvoříme skupinu sociálních podniků Etincelle, která zaměstnává téměř 200 lidí se zdravotním hendikepem, zejména tím mentálním. Provozujeme kavárny a bistra, máme vlastní řemeslnou pekárnu, několik pekařství a farmu, na které chováme ovce, slepice, prasata, pěstujeme zeleninu a bylinky. Mimo to provozujeme prádelnu, uklízíme zeleň a veřejná prostranství. Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele lidí se zdravotním hendikepem v ČR.  Jsme držiteli ocenění EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2018. Už patnáct let pracujeme na postupné změně pohledu na zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. Vzděláváme, informujeme a předáváme naše zkušenosti. Věříme, že kde není překážka, není hendikep. Proto jsme se rozhodli jít o krok dál a naše zkušenosti nabídnout zaměstnavatelům na otevřeném trhu práce. Pomáháme s výběrem zaměstnanců s hendikepem jak ve velkých firmách, tak i v těch malých. Podporujeme obě strany v pozvolné adaptaci a bouráme bariéry na místě. 

KLENOTY NA NÁMĚSTÍ - ID 99035559 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

náměstí Jiřího z Poděbrad 646 , Hořice v Podkrkonoší, 508 01  

Servis, poradenství, výměna  veškérého zakoupeného zboži je samozřejmostí!

Mnoholetá praxe a zkušenost v oboru, poskytuje našim zákazníkům nejširší výběr nových kolekcí šperků, které s veškerou péčí nakupujem už roky u ověřených tuzemských i zahraničních výrobců.

Vždy je kladen důraz především na kvalitní zpracováni, ale i nositelnost šperku.

Ke spokojenosti vracejících se zákazníků, přispívá  kontrola kvality. K pravosti použitých materiálů přispívájí kontroly Puncovního úřadu ČR, u kterého je firma registrovaná. Odkaz       ( http//www.puncovniurad.cz/cz/zlatnici.aspx)

DLOUHÉ VIDLE s.r.o. - ID 99401932 - NÁHLED ZÁZNAMU

Poštovní 617/1, Karviná , 733 01 

rychlé občerstvení

DLOUHÉ VIDLE s.r.o. - Janského 548/9a, Nové Město, Karviná  (Pobočka)

 

CAROLLINUM s.r.o. - ID 89413430 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pařížská 67/11, Praha, 110 00 

Jsme ryze česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek a doplňků na českém trhu. V Pařížské ulici v Praze provozujeme jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe, butik Breitling a multibrandový butik Carollinum s pečlivě vybranými modely hodinek od dvanácti renomovaných značek. Vize naší společnosti „Carollinum chce být jedinečným, osobním partnerem pro všechny, kdo v sobě chtějí objevit vášeň pro hodinářské umění, originální ruční práci a dlouhodobé hodnoty, které přetrvávají po generace.“  

Zlatnictví Jan Hora - ID 98839927 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pražská 3, Kolín, 280 02 

Značka Grovana v sobě kombinuje švýcarskou preciznost a dobrou cenu. Kvalita těchto produktů je opravdu prvotřídní. Grovana používá ty samé strojky a materiály na výrobu hodinek, jak jiné švýcarské značky. Grovana dnes používá ve svých hodinkách nejen quartzové, ale i automatické švýcarské strojky.

ZLATNICTVÍ ZIMML JOSEF - ID 99424862 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dvořákova 1631/12, Karviná, 735 06 

Zlatnictví - prodej zlatých šperků, prodej snubních a zásnubních prstýnků.

LUKO, s.r.o. - ID 94574713 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatoplukova 1281, Napajedla, 763 61  

Velkoobchod Luko se zabývá nákupem a prodejem potravinářského zboží od roku 1993. V roce 2007 nám byl udělen certifikát ČSN EN ISO 9001:2001. Společnost LUKO je plnosortimentní velkoobchod potravin, který se zabývá zásobováním prodejen smíšeného zboží, samoobsluh, večerek, kantýn a bufetů. Dále se díky našemu širokému sortimentu pro catering zabýváme zásobováním vývařoven, domovů pro seniory, dětských domovů, ústavů sociální péče, školek, školních jídelen a nemocnic. Jsme významným distributorem největších potravinářských firem na českém trhu jako např. Nestlé, Vitana, Unilever, Hamé, Linea Nivnice, Mondelēz, Sara Lee, Seliko, Podravka-Lagris, Essa, Emco, Amylon, Dr.Oetker, Europasta, Stock, Templářské sklepy, Wrigley, Mars, Labeta, Mattoni, Hanácká kyselka, Kofola, Penam atd.

CUKRÁRNA LILIE - ID 91230656 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Michalská 38/6, Litoměřice, 41201 

Provozujeme cukrárnu v Litoměřicích. Cukrárna Lilie vám nabídne spoustu zákusků, cukroví, dortů ale i svatební servis

PLASTKON PRODUCT s.r.o. - ID 95344321 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hlavní 147, Mikulovice, 790 84 

Zahradnické potřeby, výroba zahradní program, truhlíky, květináče, výrobky z plastu pro zahradu, plasty, zpracování, výroba provádí konstrukce forem výroba zahradní program ,truhlíky, květináče, konve, výrobky pro zahradu, zimní program ,sáně, boby, lopaty na sníh, člen sdružení SYBA Sportovní potřeby, výroba  zimní program ,sáně, boby, lopaty na sníh, 63321289

MANIKJA GEMS - ID 99206549 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Norská 601/12 , Praha 101, 101 00 

Sešlo se nás několik přátel, které spojuje zájem o minerály, drahé kameny, šperky, umění a design. A protože nám nechybí nadšení a věříme, že všechny sny lze uskutečnit, zrodil se tak trochu jiný obchod, ateliér či dílna ,,Manikja“ – multifunkční prostor věnovaný kamenům, v jejichž společnosti je nám tu dobře a budeme rádi, když tu při vaší návštěvě bude dobře i vám.

Manikja – v překladu ze sanskrtu rubín. Rubín jako kámen zosobňující energii a vášnivou sílu žít, je naším inspirátorem.

Každý z nás přináší do společného projektu něco jiného, podle toho, jakému oboru se věnuje více. Tím se navzájem obohacujeme, povzbuzujeme a společně s vámi vytváříme tu správnou sílu a energii…

KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. - ID 91960187 - NÁHLED ZÁZNAMU

Smetanovo náměstí 222/8 , Ostrava , 702 00 

knihkupectví, prodej knihy, mapy, kalendáře, učebnice, Internetové obchody, e-shopy, internetový obchod, knihy, mapy, kalendáře, učebnice, kavárna 

BARVY A LAKY OSMAN - ID 97853980 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slavíkova 353/48, Ostrava, 708 00 

S Osmanem natřete vše podle Vašich představ….

Zabýváme se maloobchodním prodejem barev a laků již od roku 1991. V současné době máme prodejny v těchto městech:
Ostrava Poruba na ulici Slavíkova
Hlučín na ulici Cihelní
Bližší informace naleznete v kontaktech.

Naše prodejny nabízí kompletní sortiment interiérových i fasádních barev, emaily na dřevo i kov (vodou ředitelné, syntetické, alkydové, alkyd-uretanové, polyuretanové, epoxidové) , lakyvoskylazuryolejeředidlatmelylepidlabrusiva a spoustu dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.
 

Stěžejní nabídku tvoří kvalitní výrobky renomovaných značek HET, DULUX, PRIMALEX, SOKRATES, REMMERS, TEKNOS, MOTIP, AKZONOBEL, DEN BRAVEN, ETERNAL, BALAKRYL, SINCOLOR a další.

Proč právě my:

 • Naše prodejny jsou vybaveny kolorovacími automaty, díky kterým jsme Vám schopni na počkání namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů vzorníků RALNCSDULUXMULTICOLORCS III HETEUROTREND a další.
 • Personál prochází pravidelným školením, samozřejmostí je profesionalita všech zaměstnanců, kteří jsou připraveni poradit s výběrem správné barvy.
 • Pohodlné parkování přímo u prodejen.
 • Možnost placení platební kartou.

PEKÁRNY A CUKRÁRNY KLATOVY, a.s. - ID 98784689 - NÁHLED ZÁZNAMU

Šumavská 782, Klatovy, 339 01 

Pekárny a cukrárny Klatovy a.s. jsou jedním z výrobců pekařských výrobků a lineckého pečiva v západních Čechách.

KVALITA NA 1. MÍSTĚ

Každým rokem úspěšně obhajujeme certifikát kvality IFS. Tento certifikát dokládá, že naše společnost má správně nastavená a fungující pravidla ve výrobním procesu. Toto je dobrý signál pro odběratele a spotřebitele, výsledkem jsou bezpečné a kvalitní potraviny.

ZAMĚSTNANOST V REGIONU

Díky našim zaměstnancům si region západních Čech pochutnává denně na čerstvém pečivu. Patříme mezi stabilní zaměstnavatele regionu. Ve společnosti nalezne uplatnění přes 250 zaměstnanců. Myslíme i na budoucnost pekařského a cukrářského oboru, každý rok umožňujeme studentům Střední školy zemědělské a potravinářské Klatovy praktickou výuku tříletých učebních oborů pekař a cukrář.

ČESKÝ VÝROBCE

Jsme český výrobce a české výrobce i podporujeme. Přes 70 % našich surovin pochází z Čech. Máme zásluhu na snižování nezaměstnanosti v regionu a přispíváme i k celkovému přínosu pro naši ekonomiku. Daně, zdravotní a sociální pojištění za firmu i zaměstnance odvádíme v České republice.

PŮSOBENÍ NA TRHU

Sídlem naší společnosti je "brána Šumavy" Klatovy a čerstvým pečivem denně zásobujeme regionu Klatovy, Sušice, jižní Plzeňsko, Domažlice a jihozápadní Čechy. Výrobní závod pekárny byl dokončen dne 3.3.1985. Od té doby prošla celá firma úpravou a modernizací výrobních prostor. Nelze opomenout výstavbu automatické linky na výrobu lineckých rohlíčků, které se staly mezi spotřebiteli velmi oblíbené a vyhledávané.

ZODPOVĚDNÁ FIRMA

Myslíme na naši přírodu tím, že jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM. I díky naší firmě mohla být vybudována dostupná sběrná síť na třídění papírů, plastů, skla a nápojových kartonů.V rámci regionu podporujeme různé neziskové organizace, podílíme se sponzoringem na pořádání různých kulturních a sportovních akcích.

CIDÉRKA s.r.o. - ID 98357084 - NÁHLED ZÁZNAMU

U zoologické zahrady 1470/11, Brno, 635 00 

Zásadní je pro nás výběr odrůd a kvalitních jablek, které zajistí výborný cider. Každá šarže je nová a na základě zkušeností se snažíme využít a rozvinout jeho přirozenou chuť.

"Ráda ochutnávám různý cider, protože je pokaždé jiný. Ráda ho popíjím, protože není tak hořký, jako pivo a ani tak silný jako víno. Při výrobě našich ciderů se snažím o zachování přirozené chuti jablek. Vyrábíme tedy menší šarže, které jsou odlišné, podle zvolených odrůd a jejich vyzrálosti. Samozřejmě se do toho promítnou i moje představy o výsledném cideru, zkušenosti a rozpoložení. Mám ráda svěží cider, klidně s výraznější kyselinkou, moc důležitá je pro mě dobrá aromatika. Důležitá je příprava pro fermentaci, cider vyrábíme v nerezových nádržích, hrubě filtrujeme a jemně sytíme. Chtěla bych, aby náš cider lidi bavil a potěšil."

Zuzana Kameníková

OKAY Brno - ID 94128904 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kšírova 676/259, Brno, 619 00 

Jsme největší prodejce TV a velkých spotřebičů

OKAY je ryze česká společnost založená v roce 1994, která patří mezi nejvýznamnější prodejce elektra a nábytku. Provozujeme 140 kamenných prodejen v České republice i na Slovensku a vlastní e-shop. Více než 1500 zaměstnanců, franšízantů a vyškolených specialistů pracuje na požadavcích 12 milionů zákazníků ročně.

OKAY, to je:

 • 140 kamenných prodejen a e-shop
 • 406 704 prodaných velkých spotřebičů za rok
 • 428 701 prodaných TV a audia
 • 803 543 prodaných malých domácích spotřebičů za rok
 • 156 862 prodaných mobilů za rok

Největší prodejce velkých spotřebičů a TV

Úspěšnost a dynamičnost společnosti OKAY potvrzuje i to, že se pravidelně umisťuje v žebříčcích nejlépe hodnocených prodejců elektrospotřebičů. V průzkumu pořádaném GE Money Bank získala OKAY titul Obchodník roku, nezávislá agentura Daymarker vyhodnotila personál prodejen OKAY jako 1. nejlepší prodavače elektra. OKAY je členem Asociace pro elektronickou komerci a držitelem certifikátu APEK Česká kvalita.

GRAND LAHŮDKY s.r.o. - ID 97030193 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vrbátky 102, Vrbátky, 798 13 

Vyrábíme z kvalitních surovin lahůdky všeho druhu. Čerstvě vyrobené zboží k Vám dovezou naši řidiči chladírenskými vozy. Postaráme se o váš prodejní prostor. Vždy řešíme potřeby zákazníka.Naše pekárna denně peče voňavé pečivo. Naši kuchaři denně vaří chutná jídla. Naše chlebíčky jsou vyhlášené. Naše saláty děláme podle starých receptur. Naše cukrárna denně připravuje sladké lahůdky.Podnikovou prodejnu s možností parkování najdete v centru Prostějova na nám. E.Husserla 39. Provozujeme Grand lahůdky v nemocnicích skupiny Agel — Prostějov, Šternberk, Přerov, Vítkovice a v nemocnici Psychiatrická lečebna Šternberk.

GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA FTL - Letecká 3647/8, Prostějov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Ivanovice na Hané - Osvoboditelů 816/59, Ivanovice na Hané  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Karlov - Karlov 2389/1, Prostějov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Ostrava - Zalužanského 1192/15, Vítkovice, Ostrava  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Prostějov - Mathonova 291/1, Krasice, Prostějov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Přerov - Dvořákova 1800/75, Přerov I-Město, Přerov  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Šternberk - Jívavská 1435/20, Šternberk  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-KANTÝNA Šternberk - Olomoucká 1848/173, Šternberk  (Provozovna)
GRAND LAHŮDKY-PODNIKOVÁ PRODEJNA Prostějov - nám. Edmunda Husserla 1641/9, Prostějov  (Provozovna)


1 2 3


Přehled kategorií

  Agentury (249)

  Architektura (12)

  Auto-moto (1909)

  Banky (190)

  Bazény (33)

  Bezpečnost, ochrana (113)

  Čistírny (5)

  Čištění (933)

  Divadla, kina, muzea (7)

  Doprava (1682)

  Družstva (16)

  Dřevo (1251)

  E-shopy (740)

  Elektro (1136)

  Energetika (761)

  Finance, banky, pojišťovny (80)

  Fitness centra (8)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (2)

  Chemie (135)

  Chovatelství (189)

  Instalace, servis, opravy (517)

  Kancelářské stroje, potřeby (32)

  Knihovny (9)

  Kosmetické služby (104)

  Kosmetika, kadeřnictví (29)

  Kovovýroba (304)

  Kultura (1481)

  Kurzy, školení (201)

  Lékárny (4)

  Lovecké potřeby, zbraně (7)

  Malo a velkoobchod (2834)

  Nábytek (1056)

  Nářadí (667)

  Obaly (682)

  Odbory, spolky (323)

  Odpady (83)

  Okna, dveře (118)

  Papír (44)

  Pekárny (11)

  Plasty (48)

  Plavecké bazény, sauny (4)

  Počítače (1053)

  Pohřebnictví (17)

  Pojištění (779)

  Poradenství (2031)

  Potraviny, gastro (1937)

  Prodejny (174)

  Půjčovny (37)

  Reality (1173)

  Rehabilitace, masáže (11)

  Reklama (1128)

  Restaurace (614)

  Skladování (40)

  Sklo (364)

  Služby a řemesla (8126)

  Sport (282)

  Sport (9)

  Sportovní areály (20)

  Sportovní potřeby (45)

  Stavebnictví (2355)

  Strojírenství (1301)

  Telekomunikace (632)

  Textil (148)

  Tisk (524)

  Ubytování (1717)

  Úklid (25)

  Úřady, instituce (1880)

  Věda a výzkum (448)

  Veterinární ordinace (23)

  Voda, topení, plyn (221)

  Volný čas (1284)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (2057)

  Wellness centra (25)

  Zahrada, květiny (37)

  Zahradnictví (212)

  Zdraví (1307)

  Zdravotnictví, sociální péče (401)

  Zemědělství (970)

  Zverimex, služby pro zvířata (32)