Firmy v kategorii Zahrada, květiny (39)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiBEZVAPLASTY.CZ - ID 92439390 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vinařice 12, Vinařice u Loun, 439 15 

Pro prodej vybíráme a dovážíme ty nejkvalitnější výrobky. Prodej prostřednictvím našeho internetového obchodu je možný jen na území České republiky.

Proč nakupovat na bezvaplasty.cz?

Více než 1000 kvalitních produktů

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Bezkonkureční ceny všech produktů

Výhody pro stálé zákazníky

Pavel Veselka - ID 90227282 - NÁHLED ZÁZNAMU

K Lesu 103, Vrbice, 41301 

Zabývá se komplexní sadovnickou činností od zhotovení návrhů rodinných zahrad přes realizaci sadových úprav včetně automatických závlahových systémů, jezírek, osvětlení až po pokládku předpěstovaných travních koberců a zhotovení parkových cest.

KVĚTINÁŘSTVÍ SVOBODOVÁ - ID 97673754 - NÁHLED ZÁZNAMU

Slezské náměstí 22/31, Bílovec, 74301 

Květinářství Svobodová v Bílovci.

Výroba a prodej smutečních kytic v Bílovci, květinová výzdoba

Smuteční věnce vážeme ze živých květů dle výběru zákazníka. Vše je doplněné chvojím či zelení. V naší firmě je možno také objednat stuhy s požadovaným textem, které jsou součástí takřka všech smutečních kytic. Dodáme vám i kompletní květinovou výzdobu kostelů a obřadních síní.

Smuteční kytice či věnce vám rádi vyhotovíme dle vašeho přání, pošleme kurýrní službou a vy se už nemusíte o nic starat.

Pro více informací zavolejte na uvedené telefonní číslo, nebo nás kontaktujte pomocí uvedeného kontaktního formuláře. Sídlíme v Bílovci, okres Nový Jičín.

Zahrady Svoboda - ID 99448178 - NÁHLED ZÁZNAMU

Plzeňská 67, Spálené Poříčí, 33561 

Zabývám se službami pro veřejnost. Mezi mé hlavní činnosti patří práce s motorovou pilou, ke které v letních měsících přibývá  sečení zahrad, sadů, parků, pozemků. Dále zákazníkům nabízím údržbu a servis zahradní techniky a dílů na zahradní techniku, Drobné zemní práce.

Specifika mé činnosti:

Údržba zahrad

 • sečení trávy
 • hrabání  listí  
 • stříhání a řezání ovocných stromů, thůjí

Práce s motorovou pilou

 • řezání dřeva, kácení stromů
 • rizikové kácení stromů , drcení a likvidace odpadu

Údržba a servis zahradní techniky, prodej náhradních dílů.

Drobné zemní práce - kopání kanalizace, přípojek vody, elektřiny, stavba plotů, ...

OK ZAHRADY s.r.o. - ID 95970554 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov, 504 01 

Naše firma byla založena v roce 2002 panem Tomášem Chocenským. Firma se nejdříve zabývala realizacemi zahrad a jejich údržbou převážně u rodinných domů. S každoročním výrazným zvyšováním obratu firmy se původně malá firma tvořená jedním zaměstnancem začala již následující rok velmi rychle rozrůstat a tento trend neustále pokračuje. V současnosti pro naši firmu pracuje v závislosti na ročním období přibližně třicet až padesát osob, mezi kterými jsou specialisté na jezírky, automatické závlahy, zahradní osvětlení, automatické sekačky, zedníci, kameníci, projektanti, obchodníci a hlavně specialisté všech odvětví zahradnického oboru. V roce 2009 došlo k transformaci naší firmy na společnost s ručením omezeným.

Od počátku naší firmy jsme kladli velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a na jejich komplexnost. Zákazníkům dnes proto nabízíme vytvoření projektu zahradyrealizaci zahrady, terénních úprav, projekci a montáž automatické závlahyosvětlení, stavbu okrasného či koupacího jezírka nebo menších vodních prvků, drobných architektonických prvků a staveb, dodávku kamenů, výsadbu a nákup rostlin a mnoho dalších služeb. Našim zákazníkům tak nabízíme kompletní služby a realizaci zahrady doslova „na klíč“.

Zákazníkům poskytujeme také úplný servis péče o zahradu.

Pro veškeré zahradnické práce disponujeme širokým strojovým parkem.

Na podzim roku 2010 v našem areálu vyrostla ukázková zahrada s jezírkem a altánem pro inspiraci a pohodlí našich zákazníků. V areálu je vytvořeno i malé dětské hřiště, zcela k dispozici nejmenším.​

Z původní přidružené prodejny zahradnických potřeb jsme se postupem času stali zahradním a jezírkovým centrem, kde Vám nabízíme kompletní sortiment ke stavbě jezírek, komponenty automatických závlah, stroje  nářadí, velký sortiment sezónních i vytrvalých rostlin a přípravky k péči o zahradu.​

Nedílnou součástí je e-shop s kompletní nabídkou jezírkového sortimentu, zahradní techniky, nábytku a ostaních potřeb.

V roce 2019 jsme začali vytvářet velkou ukázkovou zahradu, kde kromě velkého jezírka s průhlednou stěnou naleznete také námi používané materiály a jejich aplikaci v zahradní architektuře. Neustále se snažíme náš areál rozšiřovat, abychom plnili požadavky všech našich zákazníků.

Naše práce zaujala i odbornou porotu a v roce 2019 jsme získali ocenění Jezírko roku 2019. (vid  eo  ). V roce 2020 jsme opět zabodovali a obhájili jsme titul Jezírko roku 2020. (video )

Na září roku 2020 získala námi realizovaná zahrada bronzovou medaili v odborné soutěži Zahrada roku.

J. P. LEROY s.r.o. - ID 94752991 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lípová 1965, Český Těšín, 737 01 

Potřeby pro kuchyň, koupelnu, dům i zahradu

Najdete zde široký sortiment vybavení pro Vaši domácnost, kuchyň, zahradu, sad i hobby.

Proč nakoupit právě u nás na Top Domácí Potřeby?

 • Tradice - prodejem domácích potřeb se zabýváme již od roku 1997. Jsme specialisté ve svém oboru a můžete nám důvěřovat. 
 • Nízké ceny - nabízíme domácí a zahrádkářské potřeby za bezkonkurenční ceny. 
 • Doprava zdarma při nákupu od 2000 Kč.
 • Rychlé dodání - zboží k Vám zpravidla dorazí již následující den po provedení objednávky, a to díky tomu, že máme drtivou většinu zboží skladem.
 • Nákup na jednom místě - už nemusíte plýtvat časem na hledání pomůcek na různých stránkách a v obchodech, u nás najdete téměř vše.
 • Věrnostní program -  hodnotové poukazy na nákup zboží v partnerských obchodech, věrnostní slevy, slevy za větší nákup.

WEGO LUBRICANTS s.r.o. - ID 89642833 - NÁHLED ZÁZNAMU

Františka Diviše 1275/1a, Praha, 104 00 

Značka WEGO, známá na sekundárním trhu náhradních dílů v zemích SNS a Pobaltí od roku 2002, si v relativně krátké době dokázala získat uznání mnoha specialistů na automobilový průmysl. Především díky technické způsobilosti, trvale vysoké kvalitě vyráběných produktů a pověsti spolehlivého obchodního partnera. Rozhodnutí stáhnout WEGO mimo Českou republiku bylo přijato v rámci koncepce rozvoje prodeje automobilových komponentů na sekundárním trhu ve střední a východní Evropě. Atraktivita trhů SNS a pobaltských zemí je dána rychlým rozvojem automobilového průmyslu, růstem vozového parku a vysokou poptávkou po kvalitních produktech. V roce 2010 společnost otevřela nový směr – maziva. K dnešnímu dni byly vytvořeny hlavní strategické směry rozvoje společnosti v tomto segmentu:

 • Moderní motorové oleje splňující nejběžnější normy API (USA), ACEA (Evropská unie) a také OEM specifikace (Volvo, MAN, MB, KAMAZ, YaMZ a další)
 • Celá řada "jednoduchých GOST" olejů, které jsou tradičně žádané mezi ruským spotřebitelem, zejména v oblasti nákladních automobilů a speciálních vozidel;
 • Převodové oleje
 • Hydraulické a průmyslové oleje;
 • Oleje na řetězy;
 • Kompresorové, chladicí a vakuové kapaliny
 • Chladicí kapaliny a kapaliny na mytí skla;
 • Plastová maziva.

SOUVISÍ:

BISOUS s.r.o. - Františka Diviše 1275/1a, Praha-Uhříněves

KLIA CZ s.r.o. - ID 99764684 - NÁHLED ZÁZNAMU

Opavská 436 , Bohuslavice u Hlučína, 747 19  

 

Hlavní činností této společnosti je velkoobchodní dovoz květin a doplňkového sortimentu ke květinám a následný prodej a distribuce tohoto zboží do květinových obchodů. Pravidelnými dovozy řezaných a hrnkových květin z největší květinové z burzy v Aalsmeeru v Nizozemí a také z ostatních zemí, včetně tuzemska, vytváříme vysoký standard nabídky pro zásobování květinových obchodů.

Brno, Kšírova 669/261 pobočka

Ostrava Přívoz, Hlučínská ul. 1045 (naproti dolu Odra) pobočka

K Bílému vrchu 2951/4 , Praha 20 , obvod Praha 9 , Horní Počernice, 193 00 pobočka

Bohuslavice u Hlučína, Opavská 436

Květinářství a umělé jehličí Kala - ID 96594716 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Komenského 274, Hranice, 75301 

Výroba a prodej umělého jehličí a chvojek. Umělé jehličí na květiny, smuteční vazby, dušičky, květiny, misky, srdce, kříže atd. Také prodej květin. Řezané, letničky, trvalky, keře, bylinky, dekorace, svíčky, umělé květiny a další. 

CULEK PETR - ID 97649135 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Husova 3832, Havlíčkův Brod, 580 01 

Maloobchod, prodej, servis, půjčovna:

 • elektronářadí a příslušenství BOSCH, FESTOOL, NAREX
 • ruční nářadí: vrtačky, úhlové, vibrační, pásové brusky, frézy, opalovací pistole, bourací a vrtací kladiva,
 • motorové a elektrické řetězové pily DOLMAR,
 • motorové a elektrické travní sekačky BOSCH, STIGA, DOLMAR
 • motorové a elektrické nůžky na živé ploty,
 • nástroje pro truhláře LEITZ.

Broušení:

 • pilové řetězy, frézy, pilové kotouče a hoblovací nože.

Oprava, servis:

 • sekačky a motorové pily BOSCH, SKIL, NAREX.

KVĚTINÁŘSTVÍ U FRANTIŠKA - ID 95948867 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zelená 233, Pardubice, 530 07 

KVĚTINÁŘSTVÍ U FRANTIŠKA

Prodej zahrádkářských a chovatelských potřeb, prodej semen a hnojiv.

CHEMICOR - ID 94442718 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Obrubce 66, Dolní Bousov, 29404 

 

Velkoobchod, maloobchod zahrádkářských potřeb. Nabízíme kompletní sortiment přípravků na ochranu a výživu rostlin, substráty, hnojiva, rodenticidy, netkané textilie, geotextilie, postřikovače, nářadí, květináče, travní směsi, okrasné dřeviny

KVĚTINKA U ŠTĚPÁNKY - ID 89618685 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rooseveltova 587, Litvínov, 436 01 

Jsme rodinná firma založená v roce 1991. Pokud rádi děláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým, plně věříme, že si z našich služeb vyberete. Již více než 20 let nabízíme také službu doručení květin dle vašeho přání a výběru. Ke květinám lze samozřejmě objednat čokoládu, bonboniéru, víno či jiný dárek.

KVĚTINÁŘSTVÍ HÁJKOVÁ KVĚTA - ID 97008309 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hřbitovní 378, Novosedlice, 417 31 

Vazba květin ke všem příležitostem, prodej květin řezaných i hrnkovích. Prodej svíček vonných i hřbitovních, prodej dekorací a dárkového zboží. Možnosti objednávek..

ŠUMAVSKÉ ZAHRADY s.r.o. - ID 98656695 - NÁHLED ZÁZNAMU

Janovická 776, Klatovy, 340 21 

Jsme rodinnou společností, která nabízí komplexní péči o veřejnou i soukromou zeleň včetně stavebních prací. V dnešní době realizujeme zakázky po celé České republice, kde spolupracujeme s celou řadou předních českých stavebních firem. Další nosnou částí naší činnosti jsou návrhy, realizace a údržba soukromých zahrad. Drsné šumavské prostředí nás už od raného věku naučilo odvádět svou práci poctivě a bez kompromisů

Úvodní konzultace zdarma

Máme dobré nápady a s přírodou si tykáme. Pozvěte si nás na úvodní konzultaci ohledně výstavby nové zahrady a do týdne od schůzky pro vás připravíme návrh, který splní vaše očekávání. 

Milan Sádek - Kácení - ID 98937164 - NÁHLED ZÁZNAMU

Oldřichov v Hájích 67, Oldřichov v Hájích, 46331 

Provádíme kácení stromů, výškové práce, rizikové ale i běžné kácení stromů a ostatních dřevin. Tradiční metoda kácení dřevin.

Petr Sobotka - ID 99111457 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nový Jimramov 30, Nový Jimramov, 59242 

Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce.

Nabízíme tyto služby:

 • nákladní dopravu nad 12 tun
 • zemní práce
 • výstavba sportovišť 
 • pokládka umělých povrchů
 • výroba oplocení
 • výsadba stromů
 • oprava stavebních strojů
 • svařování

Ing. Jaroslav Šolc – Konifery a miniatury - ID 89322941 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová 376, Stará Paka, 50791 

Nabízím konifery, čarověníky, tsugy, jedle, smrky, cypřišky, rhododendrony, miniatury do zahrady, skalky, nádoby, koryta.

Zajišťuji prodej, zásilkovou službu a poradenství.

PN-zahrady a lesy s.r.o. - ID 89619932 - NÁHLED ZÁZNAMU

Osvobození 1692, Pelhřimov, 39301 

Údržbou zahrad jsme se začali zabývat v roce 2017. Začali jsme službou sečení travnatých ploch, které jsme prováděli na menších zahrádkách, u starších lidí a občanů, kteří již neměli dostatek sil nebo času na úpravy svých zahrádek. 

V roce 2018 jsme se dostali i k lesnickým činnostem a rok jsme prováděli pěstební práce, jakými jsou stavba oplocenek, pálení klestu, výsadba stromů a prořezávání stromů. Mezitím práce na zahradách rostly, získali jsme na údržbu pár větších zákazníků, začali jsme se zabývat nově i vertikutací trávníků, úpravy živých plotů, prořezávání a prostřihávání ovocných stromů. Přibyli nám první zaměstnanci.

Roku 2019 do naší činnosti přibyla i těžba a vyvážení dřeva, naopak práce v pěstební činnosti už ubývalo a bylo zapotřebí zapojit všechny dostupné prostředky do boje proti kůrovcem napadeného dřeva. Taktéž jsme začali provádět údržbu zeleně firemních areálů a větších pozemků. 

2020 přibyli do naší společnosti další zaměstnanci, jelikož zájem o údržbu pozemků rostl a roste dále. Vyhledávají nás majitelé velkých firemních pozemků, ale také drobní zahrádkáři, kteří zkrátka na zkrocení své zeleně nestačí. 

Trend udržované zeleně ve společnosti stále roste a my jsme rádi, že svou prací můžeme přispívat k zvelebování a zkrášlování našeho okolí, kde všichni vedle sebe žijeme. :-)

KVĚTINY MLÁDEK - ID 90437952 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pacovská ul., Praha, 140 00 

KVĚTINÁŘSTVÍ  

Květinové vazby:
Dárkové kytice
pro ženy, muže i děti pro různé příležitosti - narozeniny, svátek, návštěva..., vazba zdarma, na počkání

Svatební kytice
kytice pro svatebčany, družicky, výzdoba hostin, svatebních aut, myrtové věnečky ...

Smuteční vazby
smuteční kytice, věnce na rakev ...

Další květinový sortiment:

V našem sortimentu naleznete pokojové rostliny, kvetoucí rostliny řezané i hrnkové, bylinky, obaly na rostliny hrnkové i zahradní a samozřejmě i svíčky a další dekorace.

 • Vazby, věnce a květinové dekorace pro různé příležitosti
 • Vánoce
 • Velikonoce
 • Dušičky (svátek zesnulých)

OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ

Zahradnictví, známé jako Pražské zahradnictví Mládek  naleznete na Pacovské ul. v Praze 4 (na Zelené Lišce, metro Pankrác) má již svou dlouholetou tradici, nejen že zde koupíte pokojové rostliny, kvetoucí rostliny, bylinky a různé druhy dřevin, obaly na rostliny hrnkové i zahradní a samozřejmě i svíčky.

Zahradnictví je zvláštní v tom, že mnoha lidem nabízí i odpočinek a relaxační procházku nedaleko centra Prahy, neboť se snažíme aby naše zahradnictví nebylo jen nákupní místo, ale oáza klidu, kam přijdete posedět do altánu, obzvláště dětem se líbí naše jezírko s červenými rybičkami a všude kolem vzrostlé stromy, kvetoucí keře a květiny a hlavně klid v samém srdci Prahy. Přesvědčit se můžete sami, tím že se k nám přijdete podívat a nebo ve fotogalerii zahrady.

Pobočky:

 • KVĚTINY MLÁDEK - Milady Horákové 393/36, Holešovice, Praha
 • KVĚTINY MLÁDEK - Veletržní 528/19, Holešovice, Praha 

Ovocná školka Venuta - ID 99972461 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kadov (v areálu ZD), Kadov, 67201 

Naší činností je pěstování a prodej ovocných stromků. Léta ověřenými postupy a prací lidských rukou získáváme sazenice vysoké kvality, nebojíme se inovací. Máme trvalý zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné produkty, stále zlepšovat a rozšiřovat své služby. Jsme podnik, který se snaží používat  chemická postřiky při pěstování ovocných stromků zcela vyjímečně. Velmi si ceníme stálých zákazníků, proto je naší prioritou Vaše spokojenost. Naše prodejna má na svém kontě již mnoho spokojených a zároveň stálých zákazníků, kteří se k nám neustále vracejí.

Červinkovo zahradnictví - ID 99943557 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zbuzany 203 (u hřbitova), Rychnov nad Kněžnou, 51601 

Červinkovo zahradnictví v Ryhnově nad Kněžnou

Jsme malé rodinné zahradnictví. Pěstujeme kvetoucí hrnkové rostliny a zeleninu. Zabýváme se  také výrobou smuteční i dušičkové vazby a aranžováním květin pro slavnostní příležitosti.

Rozvoz květin v Rychnově nad Kněžnou a okolí zajistíme k jakékoliv příležitosti í příležitosti.

LM GARDEN S.R.O. - ID 91373594 - NÁHLED ZÁZNAMU

V Zátiší 810/1, Ostrava, 70900 

Jsme výrobci nerezových a pozinkovaných neviditelných obrubníků, žlabů a dalších výrobků z oblasti kovovýroby.

Neviditelné obrubníky, které Vám pomohou oddělit jednotlivé prvky i povrchy tak, že splynou s Vaší zahradou a udělají ji přirozeně krásnou bez rušivých přechodů mezi materiály.

Prodej skalniček, trvalek a okrasných dřevin – Lenka Nyklová - ID 97613783 - NÁHLED ZÁZNAMU

Podhořany u Ronova 51, Podhořany u Ronova, 53841 

Prodej skalniček, trvalek a okrasných dřevin.

Pěstujeme a prodáváme hlavně skalničky, dále některé trvalky a okrasné dřeviny. Náš online katalog je pouze informativní a seznámí Vás jak jednotlivé rostliny vypadají a jaké mají nároky na pěstování. V ceníku pak najdete rostliny, které jsou aktuálně nabízeny k prodeji.

Petr Matějek - ID 95618971 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nad Mostárnou 2937, Frýdek-Místek, 73801 

Provádíme vše okolo stromů, ořezy, rizikové kácení, vazby i likvidace větví, arboristiku, štěpkování, tvarování keřů - okrasné keře, tůje, živé ploty.

Pokácíme strom - Jakub Štěpaník - ID 96449030 - NÁHLED ZÁZNAMU

bří Hovůrkových 2727/4, Přerov, 75002 

Provádíme kompletní výškové práce. Můžeme vám nainstalovat hromosvod, vyčistit okapy, vyčistit střechu a nebo odklidit sníh ze střechy. Navíc také provádíme rizikové kácení a ořez stromů ve výškách. Postáráme se o bezpečné pokácení stromu a nebo o ořez nebezpečných větví.

Dále dřevorubecké práce a údržbu zeleně. O zahradu nebo okrasnou plochu se vám nejen postaráme ale také vám ji navrhneme a zrealizujeme. jsme schopni vysadit kvalitní dřeviny a okrasné keře. Nabízíme vám také poradenství s výběrem zeleně a realizací okrasných zahrad.

Bc. Tomáš Velich - ID 91517119 - NÁHLED ZÁZNAMU

1. máje 78, Mnichovo Hradiště, 29501 

Komplexní služby v oblasti návrhů a realizace zeleně.

Camellia květiny Ivana Šobová - ID 91967485 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hvězdová 1732/19, Znojmo, 66902 

Prodej květin, rostlin a dárkového zboží. 

KVĚTINY U BERUŠKY - ID 89424421 - NÁHLED ZÁZNAMU

1. máje 498, Nový Bohumín, 735 31 

Provozujeme květinářství. Vážeme svatební, smuteční i klobásové a bonbónové kytice.


1


Přehled kategorií

  Agentury (250)

  Architektura (12)

  Auto-moto (1909)

  Banky (190)

  Bazény (33)

  Bezpečnost, ochrana (114)

  Čistírny (5)

  Čištění (934)

  Divadla, kina, muzea (13)

  Doprava (1683)

  Družstva (16)

  Dřevo (1249)

  E-shopy (752)

  Elektro (1136)

  Energetika (761)

  Finance, banky, pojišťovny (80)

  Fitness centra (8)

  Herny, sázkové kanceláře (2)

  Hudební nástroje (2)

  Chemie (134)

  Chovatelství (189)

  Instalace, servis, opravy (518)

  Kancelářské stroje, potřeby (32)

  Knihovny (24)

  Kosmetické služby (105)

  Kosmetika, kadeřnictví (30)

  Kovovýroba (304)

  Kultura (1492)

  Kurzy, školení (201)

  Lékárny (4)

  Lovecké potřeby, zbraně (7)

  Malo a velkoobchod (2852)

  Nábytek (1054)

  Nářadí (666)

  Obaly (683)

  Odbory, spolky (324)

  Odpady (83)

  Okna, dveře (120)

  Papír (44)

  Pekárny (11)

  Plasty (48)

  Plavecké bazény, sauny (4)

  Počítače (1053)

  Pohřebnictví (18)

  Pojištění (778)

  Poradenství (2037)

  Potraviny, gastro (1939)

  Prodejny (194)

  Půjčovny (41)

  Reality (1173)

  Rehabilitace, masáže (11)

  Reklama (1127)

  Restaurace (616)

  Skladování (40)

  Sklo (364)

  Služby a řemesla (8131)

  Sport (282)

  Sport (9)

  Sportovní areály (21)

  Sportovní potřeby (45)

  Stavebnictví (2355)

  Strojírenství (1297)

  Telekomunikace (632)

  Textil (148)

  Tisk (524)

  Ubytování (1712)

  Úklid (25)

  Úřady, instituce (1891)

  Věda a výzkum (449)

  Veterinární ordinace (23)

  Voda, topení, plyn (221)

  Volný čas (1303)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (2060)

  Wellness centra (25)

  Zahrada, květiny (39)

  Zahradnictví (214)

  Zdraví (1308)

  Zdravotnictví, sociální péče (404)

  Zemědělství (967)

  Zverimex, služby pro zvířata (32)