Firmy v kategorii Zahrada, květiny (19)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiDŮM KERAMIKY A KVĚTIN U KUBEŠŮ - ID 99104446 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Smetanovo náměstí 105, Litomyšl, 570 01 

Dům keramiky a květin U Kubešů

Obchod byl založen roku 1992. Naleznete nás ve třech patrech historického domu na Smetanově náměstí v Litomyšli. V přízemí nabízíme široký sortiment ručně vyráběné keramiky z českých dílen. Jen pár schůdků níže a jste v našem „sklepě“ plném dárkových předmětů. Pokud se rozhodnete vyjít po modrých schodech o kousek výš, objevíte květinářství. Není náhodou, že se nacházíme v prostorách jedné z prvních lékáren v Čechách. Dříve si sem lidé chodili pro léky a rady, jak uzdravit své tělo. Dnes bychom se rádi stali jedním z pramenů litomyšlských „lázní ducha“.

Přijďte načerpat inspiraci pro Váš domov.

Camellia květiny Ivana Šobová - ID 91967485 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hvězdová 1732/19, Znojmo, 66902 

Prodej květin, rostlin a dárkového zboží. 

Bc. Tomáš Velich - ID 91517119 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

1. máje 78, Mnichovo Hradiště, 29501 

Komplexní služby v oblasti návrhů a realizace zeleně.

TOJA-DEKORACE-SUŠINA - ID 97129122 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

K. H. Borovského 476, Jevíčko, 569 43 

TOJA-DEKORACE-SUŠINA

dekorace ze suchých květin

 

Zahrady J&P Štěpánkovi - ID 92108830 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Panské Nové Dvory 2411, Frýdek-Místek, 73801 

Naše firma si zakládá na individuálním přístupu a seriózním jedním. Zahradu s Vámi navrhneme podle Vašich představ, prostorových a finančních možností, ale i s ohledem na požadovanou náročnost na údržbu. Promyslíme s Vámi všechny možnosti využití zahrady.

Květinový klub - ID 97677266 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Husitská 1418/6, Šumperk, 787 01 

Květinářství nabízí řezané květiny v moderním i klasickém stylu, svatební kytice, květinové dekorace a květinová aranžmá.

Zhotovíme interiérové dekorace, aranžmá ze suchých květů, smuteční vazbu i vánoční dekorace a květiny pro společenské akce.

Pokácíme strom - Jakub Štěpaník - ID 96449030 - NÁHLED ZÁZNAMU

bří Hovůrkových 2727/4, Přerov, 75002 

Provádíme kompletní výškové práce. Můžeme vám nainstalovat hromosvod, vyčistit okapy, vyčistit střechu a nebo odklidit sníh ze střechy. Navíc také provádíme rizikové kácení a ořez stromů ve výškách. Postáráme se o bezpečné pokácení stromu a nebo o ořez nebezpečných větví.

Dále dřevorubecké práce a údržbu zeleně. O zahradu nebo okrasnou plochu se vám nejen postaráme ale také vám ji navrhneme a zrealizujeme. jsme schopni vysadit kvalitní dřeviny a okrasné keře. Nabízíme vám také poradenství s výběrem zeleně a realizací okrasných zahrad.

Obchodní centrum Reiterman - ID 96365180 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Seifertova 1894/4, Jihlava, 58601 

V kamenném obchodě na Seifertové ulici nabízíme širokou nabídku výrobků, jako je ruční i elektro nářadí, veškeré vybavení dílny i kuchyně a potřeby na zahradu. Najdete zde také krmiva a potřeby pro chov zvířat. Můžete u nás pořídit zakrývací plachty s kovovými oky různých velikostí od 2x2m až po 20x30m, což umožní zakrýt například stan, kolo, ale i střechy domů při rekonstrukci nebo dřevo uložené na topení. V tomto sortimentu nemáme na Vysočině i celé ČR konkurenci.

Petr Matějek - ID 95618971 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nad Mostárnou 2937, Frýdek-Místek, 73801 

Provádíme vše okolo stromů, ořezy, rizikové kácení, vazby i likvidace větví, arboristiku, štěpkování, tvarování keřů - okrasné keře, tůje, živé ploty.

Zahradnictví U Mašků, Zahradnictví Juliánov, Květinářství Nekolný - ID 92466623 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Božetěchova 1858/10, Brno-Královo Pole, 61200 

Firma Nekolný provozuje zahradnickou prodejnu v areálu tradičního zahradnictví U Mašků v Brně Králově Poli na Božetěchově ulici č.10, jež fungovalo od třicátých let minulého století.

Naše pěstební plochy se rozprostírají na 2250 m2, prodejní plocha zahrnuje 450 m2 zastřešených a 2000 m2 venkovních. V areálu zahradnictví je zajištěno parkování pro zákazníky.

POBOČKY:

Květinářství Nekolný: Podlipná 25, 620 00 Brno - Tuřany

Zahradnictví Juliánov: Bělohorská 4042/102, 636 00 Brno-Židenice

WonderHedge-CZ zázračný plot - ID 89423270 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Zahradách 3170/1a, Břeclav, 69002 

Rychle rostoucí Zázračný živý plot

Překrásný, hustý živý plot za co nejkratší dobu.

Nečekejte dlouhá léta!

Zázračný živý plot po zasazení v prvním roce vyroste až do výšky 1,2 - 1,6 metrů a v druhém roce se z něj stane plnohodnotný hustý živý plot.

Prodej skalniček, trvalek a okrasných dřevin – Lenka Nyklová - ID 97613783 - NÁHLED ZÁZNAMU

Podhořany u Ronova 51, Podhořany u Ronova, 53841 

Prodej skalniček, trvalek a okrasných dřevin.

Pěstujeme a prodáváme hlavně skalničky, dále některé trvalky a okrasné dřeviny. Náš online katalog je pouze informativní a seznámí Vás jak jednotlivé rostliny vypadají a jaké mají nároky na pěstování. V ceníku pak najdete rostliny, které jsou aktuálně nabízeny k prodeji.

LM GARDEN S.R.O. - ID 91373594 - NÁHLED ZÁZNAMU

V Zátiší 810/1, Ostrava, 70900 

Jsme výrobci nerezových a pozinkovaných neviditelných obrubníků, žlabů a dalších výrobků z oblasti kovovýroby.

Neviditelné obrubníky, které Vám pomohou oddělit jednotlivé prvky i povrchy tak, že splynou s Vaší zahradou a udělají ji přirozeně krásnou bez rušivých přechodů mezi materiály.

Červinkovo zahradnictví - ID 99943557 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zbuzany 203 (u hřbitova), Rychnov nad Kněžnou, 51601 

Červinkovo zahradnictví v Ryhnově nad Kněžnou

Jsme malé rodinné zahradnictví. Pěstujeme kvetoucí hrnkové rostliny a zeleninu. Zabýváme se  také výrobou smuteční i dušičkové vazby a aranžováním květin pro slavnostní příležitosti.

Rozvoz květin v Rychnově nad Kněžnou a okolí zajistíme k jakékoliv příležitosti í příležitosti.

Ovocná školka Venuta - ID 99972461 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kadov (v areálu ZD), Kadov, 67201 

Naší činností je pěstování a prodej ovocných stromků. Léta ověřenými postupy a prací lidských rukou získáváme sazenice vysoké kvality, nebojíme se inovací. Máme trvalý zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné produkty, stále zlepšovat a rozšiřovat své služby. Jsme podnik, který se snaží používat  chemická postřiky při pěstování ovocných stromků zcela vyjímečně. Velmi si ceníme stálých zákazníků, proto je naší prioritou Vaše spokojenost. Naše prodejna má na svém kontě již mnoho spokojených a zároveň stálých zákazníků, kteří se k nám neustále vracejí.

KVĚTINY MLÁDEK - ID 90437952 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pacovská ul., Praha, 140 00 

KVĚTINÁŘSTVÍ  

Květinové vazby:
Dárkové kytice
pro ženy, muže i děti pro různé příležitosti - narozeniny, svátek, návštěva..., vazba zdarma, na počkání

Svatební kytice
kytice pro svatebčany, družicky, výzdoba hostin, svatebních aut, myrtové věnečky ...

Smuteční vazby
smuteční kytice, věnce na rakev ...

Další květinový sortiment:

V našem sortimentu naleznete pokojové rostliny, kvetoucí rostliny řezané i hrnkové, bylinky, obaly na rostliny hrnkové i zahradní a samozřejmě i svíčky a další dekorace.

 • Vazby, věnce a květinové dekorace pro různé příležitosti
 • Vánoce
 • Velikonoce
 • Dušičky (svátek zesnulých)

OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ

Zahradnictví, známé jako Pražské zahradnictví Mládek  naleznete na Pacovské ul. v Praze 4 (na Zelené Lišce, metro Pankrác) má již svou dlouholetou tradici, nejen že zde koupíte pokojové rostliny, kvetoucí rostliny, bylinky a různé druhy dřevin, obaly na rostliny hrnkové i zahradní a samozřejmě i svíčky.

Zahradnictví je zvláštní v tom, že mnoha lidem nabízí i odpočinek a relaxační procházku nedaleko centra Prahy, neboť se snažíme aby naše zahradnictví nebylo jen nákupní místo, ale oáza klidu, kam přijdete posedět do altánu, obzvláště dětem se líbí naše jezírko s červenými rybičkami a všude kolem vzrostlé stromy, kvetoucí keře a květiny a hlavně klid v samém srdci Prahy. Přesvědčit se můžete sami, tím že se k nám přijdete podívat a nebo ve fotogalerii zahrady.

Pobočky:

 • KVĚTINY MLÁDEK - Milady Horákové 393/36, Holešovice, Praha
 • KVĚTINY MLÁDEK - Veletržní 528/19, Holešovice, Praha 

PN-zahrady a lesy s.r.o. - ID 89619932 - NÁHLED ZÁZNAMU

Osvobození 1692, Pelhřimov, 39301 

Údržbou zahrad jsme se začali zabývat v roce 2017. Začali jsme službou sečení travnatých ploch, které jsme prováděli na menších zahrádkách, u starších lidí a občanů, kteří již neměli dostatek sil nebo času na úpravy svých zahrádek. 

V roce 2018 jsme se dostali i k lesnickým činnostem a rok jsme prováděli pěstební práce, jakými jsou stavba oplocenek, pálení klestu, výsadba stromů a prořezávání stromů. Mezitím práce na zahradách rostly, získali jsme na údržbu pár větších zákazníků, začali jsme se zabývat nově i vertikutací trávníků, úpravy živých plotů, prořezávání a prostřihávání ovocných stromů. Přibyli nám první zaměstnanci.

Roku 2019 do naší činnosti přibyla i těžba a vyvážení dřeva, naopak práce v pěstební činnosti už ubývalo a bylo zapotřebí zapojit všechny dostupné prostředky do boje proti kůrovcem napadeného dřeva. Taktéž jsme začali provádět údržbu zeleně firemních areálů a větších pozemků. 

2020 přibyli do naší společnosti další zaměstnanci, jelikož zájem o údržbu pozemků rostl a roste dále. Vyhledávají nás majitelé velkých firemních pozemků, ale také drobní zahrádkáři, kteří zkrátka na zkrocení své zeleně nestačí. 

Trend udržované zeleně ve společnosti stále roste a my jsme rádi, že svou prací můžeme přispívat k zvelebování a zkrášlování našeho okolí, kde všichni vedle sebe žijeme. :-)

Ing. Jaroslav Šolc – Konifery a miniatury - ID 89322941 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová 376, Stará Paka, 50791 

Nabízím konifery, čarověníky, tsugy, jedle, smrky, cypřišky, rhododendrony, miniatury do zahrady, skalky, nádoby, koryta.

Zajišťuji prodej, zásilkovou službu a poradenství.

Petr Sobotka - ID 99111457 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nový Jimramov 30, Nový Jimramov, 59242 

Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce.

Nabízíme tyto služby:

 • nákladní dopravu nad 12 tun
 • zemní práce
 • výstavba sportovišť 
 • pokládka umělých povrchů
 • výroba oplocení
 • výsadba stromů
 • oprava stavebních strojů
 • svařování


1


Přehled kategorií

  Agentury (240)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1835)

  Banky (190)

  Bazény (28)

  Bezpečnost, ochrana (95)

  Čistírny (2)

  Čištění (913)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1646)

  Družstva (10)

  Dřevo (1235)

  E-shopy (386)

  Elektro (1085)

  Energetika (755)

  Finance, banky, pojišťovny (70)

  Fitness centra (5)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (134)

  Chovatelství (186)

  Instalace, servis, opravy (456)

  Kancelářské stroje, potřeby (25)

  Knihovny (4)

  Kosmetické služby (87)

  Kosmetika, kadeřnictví (14)

  Kovovýroba (282)

  Kultura (1464)

  Kurzy, školení (191)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (5)

  Malo a velkoobchod (2462)

  Nábytek (1018)

  Nářadí (647)

  Obaly (675)

  Odbory, spolky (320)

  Odpady (78)

  Okna, dveře (101)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (37)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1047)

  Pohřebnictví (17)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1996)

  Potraviny, gastro (1825)

  Prodejny (106)

  Půjčovny (30)

  Reality (1164)

  Rehabilitace, masáže (9)

  Reklama (1123)

  Restaurace (502)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7602)

  Sport (237)

  Sport (7)

  Sportovní areály (14)

  Sportovní potřeby (21)

  Stavebnictví (2258)

  Strojírenství (1283)

  Telekomunikace (624)

  Textil (107)

  Tisk (508)

  Ubytování (1657)

  Úklid (18)

  Úřady, instituce (1858)

  Věda a výzkum (449)

  Veterinární ordinace (22)

  Voda, topení, plyn (196)

  Volný čas (1193)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (2012)

  Wellness centra (20)

  Zahrada, květiny (19)

  Zahradnictví (199)

  Zdraví (1265)

  Zdravotnictví, sociální péče (368)

  Zemědělství (949)

  Zverimex, služby pro zvířata (18)