Firmy v kategorii Instalace, servis, opravy (354)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiMAPO-MONT, s.r.o. - ID 96090816 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Brněnská 359, Třebíč, 674 01 

Firma se specializuje na průmyslovou elektromontáž, na elektronické zabezpečení budov, kanceláří, domů a bytů, perimetrie, domácí telefony a videotelefony, požární signalizace, kamerové okruhy, web kamery, kontrola vstupu a docházky, ochrana zboží, televizní rozvody, telefonní ústředny a rozvody, slaboproudy, datové sítě, domácí automatizace.

INEL-HOLDING, a.s. - ID 94337880 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kollárova 623/42, Plzeň, 301 00 

Společnost Inel se snaží být Vaším partnerem na českém i zahraničním trhu již od roku 1991. V počátku jsme se specializovali na počítače, telekomunikace a elektroniku. V roce 1996 jsme utvořili holdingovou společnost.

V oblasti informačních technologií a slaboproudých systémů jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Dalším milníkem naší společnosti byl rok 2018, ve kterém se inel rozšířil o specializaci v oblasti, projekce elektrických a optotelekomunikačních zařízení, elektromontáží, oprav, revizí a údržby energetického zařízení v napěťové hladině do a nad 1000V.

Jsme členem řady významných uskupení - např. Hospodářské komory České Republiky či Mezinárodní obchodní komory - International Chamber of Commerce.

Naším cílem byla a je maximální spokojenost zákazníka. Snažíme se vytvářet dlouhodobé obchodní partnerské vztahy výhodné pro všechny strany. Školám, státním organizacím a dlouhodobým obchodním partnerům poskytujeme zvýhodněné podmínky.

Partnerství s Inelem Vám ušetří složitá jednání s jednotlivými dodavateli a poskytne Vám komplexní řešení Vašich požadavků.

Navštivte společnost INEL Holding a staňte se naším partnerem.

Těšíme se na Vás

Váš tým Inel

 

Dceřiná společnost:

INEL-IMO, s.r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň 
INEL-INGEN, s.r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň
INEL-MARKET, spol. s r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň
INEL-TECHNIK, s.r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň

MORAVANYNET s.r.o. - ID 94464192 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hlavní 376/61, Moravany, 664 48 

MoravanyNET s.r.o. je mladá rostoucí firma zabývající se telekomunikační činností. Hlavním cílem naší společnosti je maximální kvalita služeb a spokojenost našich zákazníků.

Síť MoravanyNET vznikla začátkem roku 2003 jako uzel komunitní sítě CZFree.Net. V té době patřila mezi první bezdrátové sítě v okolí Brna a byla vůbec první bezdrátovou sítí v Moravanech. Hlavní účel freenetu, tj. sdružení lidí za účelem výměny informací, dat a sdílení trvalého připojení k Internetu (v té době bylo pro jednotlivce dostupné pouze vytáčené připojení přes telefonní linku) byl naplněn. S postupem času a s rozvojem dalších internetových služeb, zejména pak sociálních sítí, přešla síť MoravanyNET na obchodní model, avšak se stejnou filozofií - tj. veškerý zisk z provozu reinvestovat do technického vybavení a infrastruktury.

TKR JAŠEK, s.r.o. - ID 92585177 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm, 756 64 

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

ABATEC CZ, s.r.o. - ID 89633751 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hrnčířská 896/31, Brno, 602 00 

Společnost Abatec CZ, s. r. o. se zaměřuje na osvětlení sportovišť, hřišť, nástupišť a jiných zejména sportovních venkovních areálů. Byla založena v roce 1998 a již od svého vzniku výhradně zastupuje britského partnera Abacus Lighting Ltd. – výrobce osvětlovacích stožárů a svítidel.

Od roku 2014 jsme získali výhradní zastoupení nizozemského partnera AAA-LUX, který je významným hráčem v oblasti vysoce výkonných LED světlometů.

KLIMATIZACE Radek Novák - ID 92715806 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kremličkova 1613/10, Brno, 621 00 

Nabízíme klimatizace do vaší kanceláře, bytu, domu nebo třeba chaty. Samozřejmostí je pro nás záruční i pozáruční servis. Vše připravíme a realizujeme přesně na míru a podle vašich  představ.

 

Jsme malá rodinná brněnská firma, která se již několik let věnuje montáži a servisu klimatizací značek Vivax LG, Toshiba Fujitsu, Daikyn a dalších.

Specializujeme se na komplexni řešení klimatizací do kancelářských prostor, hotelů, domovních prostor, bytových jednotek, ale také specifických prostor.

Naše nabídky vytváříme vždy na míru klientovi s maximálním důrazem na osobní přístup. 

JOYCE ČR, s.r.o. - ID 94032436 - NÁHLED ZÁZNAMU

Venhudova 749/6, Brno, 616 00 

Joyce ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, pokrývá celý český a slovenský trh a je čistě českou společností. Hlavním zaměřením jsou komunikační technologie, dále alternativní zdroje energií. Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím navrhovat a implementovat celková řešení tak, aby dlouhodobě vyhovovala specifickým potřebám jednotlivých zákazníků.


JOYCE v komunikačních technologiích

 • Specializujeme se na oblast firemní hlasové a video komunikace, jsme lídrem ve VoIP oblasti.
 • Naše obchodní nabídka zahrnuje distribuci ICT produktů a návrhy i realizace komunikačních řešení, postavených zejména na distribuovaných produktech.
 • Produktové portfolio máme vyvážené a pečlivě vybrané, obsahuje nejen hardware, ale také softwarová a cloudová řešení. Sortiment zahrnuje např. IP telefony, telefonní ústředny a brány, videokonference, týmovou komunikaci.
 • Jsme hlavním autorizovaným distributorem komunikačních značek SNOM, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar pro Českou republiku a Slovensko, naše kvality prokazují mnohé technické certifikace i několikanásobná prestižní ocenění Yealink Platinum a Gold distributor.
 • Organizujeme odborná školení, workshopy a konference.
 • Zajišťujeme plnou obchodní a technickou podporu dodávaných produktů i řešení, zajišťujeme servis, podílíme se i na vývoji a lokalizacích produktů.
 • Koncovými uživateli jsou firmy různých velikostí, napříč obory.
 • Hlavními odběrateli jsou významní operátoři, ITSP, systémoví integrátoři a distributoři/reselleři.
 • Více informací najdete na našem webu www.joyce.cz.


JOYCE v alternativních zdrojích energie

 • Specializujeme se na střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) všech sklonů i velikostí, menší elektrárny pro rodinné domy i větší realizace pro firemní objekty. Máme reference na mnoha typech střešních krytin, zajišťujeme i integraci panelů do střechy.
 • Naše obchodní nabídka zahrnuje návrhy a realizace slunečních elektráren včetně monitoringu a optimalizace výroby FVE, optimalizace spotřeby vyráběné energie a akumulace do ohřevu vody i baterií. Vyřizujeme také veškerou administrativu včetně dotací. Následně poskytujeme k FVE dlouhodobé servisní služby.
 • Produktové portfolio máme dobře sladěné s potřebami zákazníků i požadavky dotačních programů, distributorů a legislativy.
 • Komponenty elektráren volíme velmi pečlivě. Používáme vysoce kvalitní fotovoltaické panely, mj. Axitec a BENQ, špičkové střídače SolarEdge a GoodWe, baterie nejčastěji používáme od LG a Pylontech.
 • Zajišťujeme kompletní realizace na klíč s ohledem na maximální výkon, spolehlivost a životnost. Celé řešení FVE navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody příp. vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě objektu. Pro starší FVE realizujeme optimalizaci minimalizující vliv stínění a stárnutí panelů.
 • Našimi zákazníky jsou zejména majitelé rodinných domů, hotelů a restaurací a výrobní či obchodní firmy s vlastním objektem, kteří chtějí šetřit své výdaje i životní prostředí nebo požadují ochranu proti výpadkům sítě.
 • Více informací najdete na našem webu www.joyce-energie.cz.

EMC PLUG, s.r.o. - ID 96569841 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Bořích 603/58, Plzeň, 326 00 

EMC PLUG, s.r.o. se zabývá prodejem, servisem, montáží a konzultací průmyslových elektrických zařízení.

POLAR CHLAZENÍ, s.r.o. - ID 99685906 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Havířská 307, Havlíčkův Brod, 580 01 

Firma Polar chlazení s.r.o. se již od roku 1997 zabývá prodejem a záručními, ale i pozáručními opravami chladniček a mrazáků pro domácnosti.

Pro obchody, restaurace a sklady nabízí chladící vitríny, výčepní zařízení, výrobníky ledové vody, ledu, zmrzliny a sodové vody, prosklené lednice, chladící a mrazící vany, zmrazovače (schocker).

Dále nabízí a vykonává práce pro zdravotnictví v oblasti chlazení. K dalším nabízeným službám patří výroba a montáž chladících a mrazících boxů, montáž a servis klimatizací, drobné opravy a doplňování autoklimatizací.

STABILCOM s.r.o. - ID 93611794 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Korunní 2569/108, Praha, 101 00 

SYSTÉM UNIVERZÁLNÍ KABELÁŽE

STABILCOM JE VAŠE JISTOTA|

Jednou z hlavních činností naší firmy je výstavba telekomunikačních sítí včetně sítí mobilních operátorů.  Dále se zabýváme instalací strukturované kabeláže a nabízíme i další služby v oblasti systémové kabeláže.

STABILCOM s.r.o. je perspektivní společnost se zaměřením na detail ve všech směrech.

TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s. - ID 98251056 - NÁHLED ZÁZNAMU

U záběhlického zámku 233/15, Praha, 106 00 

Počátky společnosti TEMO-Telekomunikace, a.s. se datují k roku 1994, dnešní právní formu přijala v roce 1999. Jsme úspěšná technologicky orientovaná společnost se zaměřením na poskytování vysoce kvalifikovaných služeb v oblasti telekomunikačních, slaboproudých a silnoproudých systémů a sítí. Zajišťujeme ucelená řešení, od poradenství a projektu, přes realizaci, až po následný servis. Samozřejmostí je projednání a uzavření potřebných smluv, povolení a územních řízení.

Vzhledem k širokému spektru nabízených služeb je společnost rozdělena do čtyř divizí. Tato struktura poskytuje našim zákazníkům jistotu, že jejich požadavky řeší vždy specializovaný odborník. Od samého počátku je ve společnosti kladen důraz na kvalitu a komplexnost poskytovaných služeb. Většinu našich činností zajišťujeme kmenovými zaměstnanci, což nám umožňuje udržet a nadále zlepšovat úroveň a kvalitu našich služeb. Ke zvyšování kvality nám pomáhá i zavedený systém jakosti ISO 9001:2015 a náš vztah k životnímu prostředí vyjadřuje zavedení ISO 14001:2015.

AUTOSERVIS ŠUFLIARSKÝ s.r.o. - ID 90766127 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí Míru 15, Poběžovice, 345 22 

AUTOSERVIS - PNEUSERVIS - MECHANICKÉ PRÁCE - DIAGNOSTIKA - STK - ME - AUTOPŮJČOVNA - BMW - PŘEVODOVKY - KLIMATIZACE - AUTODÍLY

DRYVOM s.r.o. - ID 92478158 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na drahách 1643, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 250 01  

Za tu dobu jsme zvládli zaizolovat kde co. Chladící věže elektráren, vodojemy na vesnicích,  střechy kravínů a seníků, vysokotlaké vodovodní potrubí, podzemní nádrže na pohonné hmoty, sklepy bytových domů, historické památky i moderní železné a železobetonové konstrukce.

ASTIP BRNO, s.r.o. - ID 89524503 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Božetěchova 3003/133, Brno, 612 00 

Jsme ryze český výrobce převážně záložních zdrojů (UPS).
Vývoj a výroba probíhá „pod jednou střechou“ v naší centrále v Brně. To nám umožňuje velmi pružně reagovat na potřeby našich zákazníků a být velmi cenově efektivní.

Naše výrobky mají univerzální použití ale nejčastěji se jedná o záložní zdroje pro požárně bezpečnostní systémy.
Dodáváme také kompletní řešení elektroinstalace „na klíč“.

SERVIS JEŘÁBŮ, a.s. - ID 91898017 - NÁHLED ZÁZNAMU

Netovická 374, Slaný, 274 01 

Servis jeřábů, a.s. je jednou z nástupnických organizací akciové společnosti ČKD Slaný, společnosti, kromě jiného, s dlouholetou tradicí výroby mobilních a speciálních jeřábů. Působení samostatné činnosti Servisu jeřábů se datuje od roku 1993, kdy byla založena spol. s r.o. Servis jeřábů, jejíž aktivity v roce 1997 plně převzala akciová společnost Servis jeřábů. Původní zaměření společnosti na zajišťování kompletních servisních služeb výrobků ČKD Slaný v oblasti mobilních a speciálních jeřábů se postupem doby rozrostlo o činnosti v oblasti výroby, prodeje a služeb následovně:

 • Prodej autojeřábů, sklápěcích nástaveb Meiller, natahovačů kontejnerů Meiller a Palift, hydraulických ruk Palfinger a náhradních dílů
 • Kooperační výroba jeřábových nástaveb o nosnosti od 10 do 30 tun
 • Výroba hliníkových návěsových nástaveb Meiller, výroba valníkových nástaveb, výroba hliníkových bočnic
 • Výroba hydraulických a mechanických zařízení včetně ocelových konstrukcí
 • Montáž sklápěčů Meiller, natahovačů kontejnerů Meiller a Palift
 • Montáž hydraulických nakládacích jeřábů (hydraulických ruk) Palfinger, HIAB…
 • Opravy a rekonstrukce autojeřábů, opravy hydraulických nakládacích jeřábů, sklápěčů, natahovačů kontejnerů, montážních plošin, univerzálních dokončovacích strojů (UDS), podvozků Praga V3S a Tatra, náprav BPV a SAF
 • Výměny olejů a provozních kapalin
 • Opravy, rekonstrukce, tlakové a těsnostní zkoušky cisteren na pohonné hmoty
 • Metrologie objemových průtočných měřidel cisteren na pohonné hmoty
 • Půjčovna autojeřábů
 • Svařování slitin hliníku
 • Revize zdvihacích zařízení, provádění zvláštních posouzení podle ČSN ISO 12482-1

H.P.P. spol. s r.o. - ID 92968100 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rychnovek 77, Rychnovek, 552 25 

Specializujeme se na distribuci náhradních dílů pro automobily Škoda, Volkswagen, Audi a Seat. K uspokojení potřeb našich zákazníků jsme rozšířili  sortiment náhradních dílů o většinu evropských automobilových značek, a to především patřících do koncernu VW.

Společnost byla založena v roce 1993 v Bohuslavicích nad Metují a v roce 2010 jsme přestěhovali hlavní sídlo do nových prostor v Rychnovku. Od počátku naší činnosti se zaměřujeme na profesionální služby a snažíme se uspokojovat potřeby zákazníků s cílem poskytnout jim pohodlí a výhody vyplývající ze spolupráce s námi.

 

Proč my?

NAŠE ZKUŠENOSTI

Působíme na trhu už téměř čtvrt století a o automobilovém průmyslu víme téměř vše. Spolupracovali jsme již s mnoha výrobci náhradních dílů v celé Evropě. Víme, komu důvěřovat.
Pokud si vyberete naší společnost, můžete se spolehnout na profesionální služby a poradenství při výběru správných autosoučástek.

NEJVYŠŠÍ KVALITA VÝROBKŮ

Specializujeme se na distribuci dílů pro vozy ze skupiny VAG, jak originálních dílů, tak i jejich náhrad. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci náhradních dílů, m.j. AQ, DPA, LORTH, ICER.

KOMPLETNÍ SERVIS

Pokud potřebujete pomoc s výběrem náhradních dílů, rádi odpovíme na Vaše dotazy a poradíme s výběrem dílů. Snažíme se, aby naši zákazníci byli spokojeni.

LEMER s.r.o. - ID 93604497 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Masarykova 1037/203, Ústí nad Labem, 400 01 

Zahradní technika v Ústí nad Labem

 

Autorizovaný servis a prodejní místo STIHL, VIKING, STIGA, BRILL, Vari-Honda a BRIGGS&STRATTON.

Krajča, s.r.o. - ID 92318186 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Čeřeniště 53, Ústí nad Labem, 400 02 

Naše firma se zabývá kompletními topenářskými a instalatérskými pracemi.

Na trhu se úspěšně pohybujeme již dlouhodobě a v roce 1994 byla založena společnost s.r.o.

Zaručujeme profesionální práce a kvalitní výsledky.

Lokalita Ústecký kraj, Středočeský kraj a Praha.

Jaroslav Gruber - ID 96883626 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sámova 1476/1, Praha, 101 00 

Nabízíme prodej, instalci a následný certifikovaný servis komunikačních systémů Siemens, AASTRA, konferenčních zařízení Polycom, náhlavních souprav JABRA.

ZÁVLAHY KOCEK PETR - ID 95945571 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Podél Dráhy 683, Heřmanův Městec, 538 03 

Naše firma se zabývá návrhy a realizacemi zavlažovacích systémů od roku 2005.

Naše služby

 • projekty systémů automatických závlah zahrad a sportovišť
 • kompletní realizace automatických závlahových systémů včetně čerpacích stanic
 • záruční a pozáruční servis a údržbu závlahových systémů
 • závlahové systémy pro zemědělské plochy (chmelnice, ovocné sady apod.), lesní školky a zahradnictví
 • filtračními systémy bazénů, fontán, kašen
 • Pokládání travních koberců

VILIMEC & PĚNČÍK PLYNOSERVIS s.r.o. - ID 98874528 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lipňanská 103/9, Přerov XIII-Penčice, 751 27 

Navrhneme vhodné řešení pro Váš topný systém.

Vyčistíme a odborně seřídíme Váš plynový spotřebič.

M.P.A.-SERVICOS DE LIMPEZAS, s.r.o. - ID 93600867 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Divadelní 413/5, Ořechov, 66444 

Naše toalety se používají na stavbách i na volnočasových akcích.

Zabezpečíme Vám veškerou potřebnou sanitu na festivaly, slavnosti, párty a jiné akce pod širým nebem.

Nabízíme samozřejmě i možnost dlouhodobého pronájmu, takže výhody mobilních toalet oceníte i ve Vašich zahradách, na koupalištích či hřištích.

Náš spolehlivý tým Vám zajistí servis toalet dle Vašich požadavků.

HAUSER ARMATURY s.r.o. - ID 92179179 - NÁHLED ZÁZNAMU

Školní 123, Chrastava, 463 31 

Společnost HAUSER armatury s.r.o. vznikla jako rodinná firma 1. 4. 2004 navázáním na činnost předchozí firmy HAUSER Jan - průmyslové armatury.

Oba spolumajitelé mají dlouholetou praxi v oblasti servisu prodeje i nákupu průmyslových armatur.

Firma se velmi dynamicky rozvíjí, v současnosti má cca 200 obchodních partnerů v celé České Republice. Zhruba jednu třetinu své produkce exportuje do zahraničí.

Moderní technické vybavení spolu se zkušenými a kvalifikovanými zaměstnanci nám umožňuje nabídnout široký sortiment v dobré kvalitě a přijatelných cenách.

Našim cílem je poskytování co nejkomplexnějších služeb v oboru průmyslových armatur.

VZDUCHOTECHNIK, s.r.o. - ID 92596254 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tovární 548, Chrastava, 463 31 

Jsme ryze česká výrobní firma sídlící na severu Čech ve městě Chrastava na Liberecku. Jako Vzduchotechnik s.r.o.  působíme od r. 1992, avšak s našimi výrobky jste se mohli setkávat již od roku 1950 pod názvy “Janka” či  “Liberecké Vzduchotechnické Závody” (LVZ).

Naše továrna má dlouholetou tradici ve výrobě a montáži širokého spektra vzduchotechnických zařízení, která napomáhají udržovat čisté a zdravé ovzduší a zajišťují příjemné klima na pracovištích, v průmyslových provozech, kancelářích, hotelových pokojích, sportovních halách i ve Vašich domovech.

Celý výrobní program firmy Vzduchotechnik je pravidelně certifikován podle nejnovějších standardů ISO 9001, ISO 3834-2 a metodiky managementu kvality (QM).

AUTOSERVIS ŘEVNICE s.r.o. - ID 93715401 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pod Drahou 984, Řevnice, 252 30 

Nabízíme profesionální autoservis a pneuservis osobních a užitkových vozů.

Provádíme opravy a údržbu automobilů všech značek od doplnění provozních kapalin po rozsáhlé opravy např. po autohavárii.

Dále provádíme výměny a montáže autoskel a střešních oken, přípravu vozů na technickou kontrolu, servis a čištění klimatizací, čištění interiérů.

Jan Gál - ID 90086507 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hořátev 56, Hořátev, 28913 

Provádím veškeré čalounické práce, opravy starožitného i nového nábytku, také opravy autosedaček.

SMEJKAL A SYNOVÉ - ID 99370013 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatojánská 417, Telč, 58856 

SMEJKAL A SYNOVÉ

voda - topení - plyn Telč

 

Firma SMEJKAL a synové se věnuje instalatérství již od roku 1992. Provádíme montáže vody, čerpadel do studní, topení (plynové kotle i kotle na tuhá paliva), plynu, ale i solárních panelů na ohřev vody.

Provádíme také servis plynových kotlů značek Dakon, Junkers, Protherm, Immergas a Viadrus. Dále revize plynových kotlů a kotlů na tuhá paliva.

Servis oken Jan Hrabal - ID 91895952 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zelnice 298/1, Velké Pavlovice, 69106 

Servisní seřízení oken a dveří. Kontrola stavu mechaniky a následně její údržba.

Nastavení zimní, popřípadě letní provoz. Dále například oprava nebo výměna žaluzií, oprava i výměna sítí proti hmyzu, vertikální žaluzie, předokenní rolety.

Servis provádím v regionech měst: Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Brno, Blansko, Svitavy.

Základní kompletní servis oken/dveří zahrnuje profesionální seřízení obvodového kování jednotlivých okenních a dveřních křídel, nastavení optimálního přítlačného sevření mezi křídlem a rámem ( těsnosti ), utažení kliček, kompletní kontrola šroubových spojů, celkového chodu kování, promazání speciálním mazivem všech pohyblivých částí obvodového kování, upozornění na zjištěné skryté závady a návrhy řešení oprav.

Když okna „drhnou“, nutnost seřízení. Vlivem vnějších podmínek jako jsou teplotní výkyvy ovlivňující roztažnost materiálu, zrání (sedání) stavby apod. je možné, že dojde zvláště v prvních letech k nutnému seřízení. Tato skutečnost není způsobena vadou oken ani špatnou montáží, ale jejich přirozenou vlastností. Proto se může stát, že je občas potřeba seřídit křídla. Seřízení se provádí zejména tehdy, pokud křídla v některých místech výrazně dosedají na rám - "drhnou" nebo v případech, kdy okno v některém místě netěsní jak by mělo - "prověšení křídla".

Na provedené servisní úkony poskytujeme záruku 3 měsíce, na drobné komponenty 6 měsíců a na celé nové výrobky (nová žaluzie apod.) záruku 24 měsíců.

Martin Sípos - ID 93554697 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štítného 18, Praha 3 - Žižkov, 130 00 

Provádím rekonstrukce bytových jáder, koupelen, bytů, teras, balkonů.

Dále fasády domů, rozvody vody, elektrického vedení a kompletace rozvodnice.

 

MTM TECH, s.r.o. - ID 90122629 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Janovská 375, Praha, 109 00 

Společnost MTM Tech s.r.o. byla založena v prosinci 1993 s původním názvem Riko Prag International s.r.o. a v roce 1994 se přejmenovala na MTM Tech s.r.o.

Firma byla již od počátku zaměřena výhradně na dodávky techniky pro údržbu komunikací a zelených ploch. Z kraje své působnosti v letech 1995-97 byla firma zaměřena výhradně na dovoz zahraniční techniky s tím, že veškerou dílenskou a výrobně montážní činnost zajišťovala u smluvních partnerů.

V letech 1995 - 96 vzrůstala potřeba na zajištění servisu dodaných zařízení, začal se stupňovat tlak zákazníků na komplexnost dodávek, tj. dodávek nástaveb (sněhové pluhy, sypače, zametací nástavby, sekačky atp.), včetně podvozků, nákladních a speciálních vozidel. Z toho vyplynula potřeba technických úprav na nosných vozidlech.

POBOČKA: Veselice 84, 679 13 Vavřinec / Sloup v Moravském krasu

RENTAX CHEB spol. s r.o. - ID 99182110 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slavice 2067/5, Cheb, 350 02 

Hlavní činností firmy je prodej širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, užitková a osobní vozidla, traktory, návěsy a přívěsy všech tuzemských a zahraničních výrobců. V roce 2002, firma dokončila rekonstrukci autoservisu, ve kterém se provádí opravy osobních, užitkových, nákladních vozidel, stavebních strojů, traktorů a vysokozdvižných vozíků.

Díky zkušenostem jsme pro Vás v roce 2014 otevřely nový truckservis který je vybaven špičkovým vybavením včetně značkových diagnostických přístrojů, především na opravy a seřizování podvozků a kompletní diagnostikou řídících jednotek osobních, užitkových a nově i vozidel TRUCK. Tyto přístroje jsou i mobilní a po dohodě s pracovníky střediska servisu je možno diagnostikovat závadu v terénu nebo přímo u zákazníka.

ELTI-HB, spol. s r.o. - ID 93409337 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Uprkova 1586/8, Brno, 621 00 

INSTALATÉR BRNO

ELTI-HB - více než 20 let poskytujeme kvalitní služby v oblasti instalatérství, topenářství a montáže plynových spotřebičů v Brně a okolí.

 

Vodoinstalatérským, topenářským a plynařským službám se věnujeme již více než 20 let. Naše zkušenosti  a skvěle odvedenou práci ocenilo již mnoho spokojených zákazníku nejenom v Brně, kde najdete naše sídlo.

Veškeré výše uvedené práce, spojené s vodou, plynem a topením, provádíme na zakázku.

Dbáme na kvalitu, rychlý servis a odborné provedení. Máme všestranné letité zkušenosti, proto umíme vyřešit každý Váš problém  a požadavek v rámci vodoinstalatérství, topenářství a plynoinstalací.

CPW s.r.o. - ID 96610773 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Víta Nejedlého 742, Kosmonosy, 293 06 

Hlavním produktem naší firmy jsou kompletní dodávky v oblasti průmyslových elektro-montáží.

Automatizace výrobních procesů od návrhu až po finální dokončení díla. Podle přání zákazníka zařízení vyrobíme, nainstalujeme a na požadovaném místě zprovozníme.

S-FELTEC s.r.o. - ID 90512036 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hranická 1413, Lipník nad Bečvou, 751 31 

Naše firma se především zabývá servisní činností a to opravami obráběcích strojů a dalších podobných zařízení.

Opravy provádíme jednak přímo u zákazníka, pokud je to možné a nebo pak v naší provozovně a to vše v co nejkratším možném termínu. Víme, že ne každá firma disponuje moderními obráběcími stroji, ale že mají ve svém strojním parku taky řadu starších strojů. Proto jsme se zaměřili na tuto oblast, protože za léta praxe víme, že tyto stroje byly sestrojeny z kvalitních materiálů pro jejich dlouhodobou činnost a při pravidelné údržbě mohou dál vytvářet stejně kvalitní produkty a výrobky. Nepatříme mezi žádné velké firmy, ale i tak klademe důraz na preciznost spolehlivost a kvalitu poskytovaných služeb.

MIŇOVSKÝ JIŘÍ - VODOINSTALAČNÍ, PLYNOINSTALAČNÍ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE - ID 90246993 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Skalce 634, Velim, 281 01 

Provádím veškeré vodoinstalační, plynoinstalační, topenářské práce. Dále také zahradnické práce, návrhy a realizace zahrad, přístřešky, pergoly.

Střešní centrum, s.r.o. - ID 98612158 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lípová 1129, Český Těšín, 737 01 

Střešní centrum, s.r.o. sídlí v Českém Těšíně (areál bývalých kasáren) a je centrem,kde mohou nakupovat jak zákazníci, tak i realizační firmy.


Ve Střešním centru, s.r.o. je vzorková prodejna, která umožňuje zákazníkům pod jednou střechou zhlédnout obsáhlý sortiment střešních krytin,příslušenství a doplňků střech nabízených na našem trhu.

Střešní centrum, s.r.o. nabízí široký sortiment střešních krytin - betonové krytiny (BRAMAC,KM BETA), pálené  krytiny (TONDACH,Röben), ocelové krytiny (Lindab,SATJAM,Ruukki,OMAK), okapové systémy (Lindab,Plannja,Ruukki), střešní fólie (DÖRKEN, Juta) střešní okna (VELUX, FAKRO,ROTO) .Dále ve svém sortimentu nabízí  asfaltové pásy a lepenky,rovinné plechy a pásy, tepelnou izolaci a řezivo. Nabízíme odborný cenový propočet střechy rozpoložkovaný tak, aby konečný zákazník přesto, že dělá střechu poprvé, věděl, co má mít jeho střecha, aby splňovala platné technické normy a parametry a byly tak  dodrženy podmínky pro záruku. Cenový propočet je bezplatný. Rozpočtáři jsou neustále v kontaktu s novinkami na českém trhu v oblasti střešních systémů.

Střešní centrum, s.r.o. je také realizační firma a nabízí Vám pokládku střešních krytin se sníženou sazbou 15 % DPH pro občanskou bytovou výstavbu. Za realizaci zaplatíte pouze skutečnost na Vaší střeše a veškeré nepoužité přebytky materiálů si odvážíme zpět a zákazníci je neplatí.

Střešní centrum, s.r.o. má 4 sklady a umožňuje zákazníkům odebrat 70% zboží ihned tentýž den. Střešní centrum, s.r.o. denně zajišťuje zákazníkům a pokrývačům rozvoz zboží zdarma do 50 km.

Každoročně Střešní centrum, s.r.o. pořádá pravidelně školení pokrývačů ve snaze je proškolit v oblasti novinek v oblasti střešních systémů a pracovních postupů. Účast na těchto školení je vysoká.

Na Vaší navštěvu se těší odborně proškolený personál pod vedením jednatele společnosti panem Leškem Walachem.

ZÁMEČNICTVÍ KÁDNER - ID 97341501 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Masarykova 1657/114, Ústí nad Labem, 400 01 

Provádíme otevírání zámků, otevírání zámků u aut, výrobu klíčů a broušení nožů.

KLIMAPOL - ID 98789679 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mokrá 307, Mokrá-Horákov, 664 04 

KLIMAPOL Vám nabízí profesionální služby v oblasti klimatizačního a chladícího zařízení v Brně a okolí. Pracujeme pouze s kvalitními výrobci těchto zařízení – LG, DAIKIN, FUJITSU, MIDEA, AERMEC, CLIVET, YORK, GREE a další. Nabízíme kompletní nabídku služeb včetně poradenství, designu, montáže, revize klimatizace a chlazení a průběžného servisu.

Pokud hledáte dodavatele klimatizace a chlazení, můžete se spolehnout na naše odborníky. Snažíme se vždy poskytovat rychlé služby a pokračovat v rozvíjení našich znalostí, abychom mohli v každé situaci poskytnout ty nejlepší rady.

VHB plus s.r.o. - ID 88983850 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hliníky 152, Brumov-Bylnice, 76331 

Pod hlavičkou VHB plus s.r.o., vystupujeme na trhu od roku 2012. Našim hlavním cílem byla vždy preciznost odvedené práce. Proto jsme také po několika letých zkušenostech založili společnost a snažíme se dále rozvíjet.

Hlavními činnostmi firmy je prodej hutního materiáluohýbání betonářské oceliopravy stojů, ohraňování a stříhání plechů, řezání materiálu na míru, výroba pojezdových bran, branek a plotů.

ALSPA s.r.o. - ID 95627004 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní 61, Kobeřice u Brna, 684 01 

Autoservis

Naše firma poskytuje služby v oblasti servisu osobních, užitkových a lehkých nákladních vozidel všech značek.

Elektroinstalace

Nabídneme Vám kvalitní zpracování Elektroinstalace. Naši pracovníci jsou profesionálové v oboru a rádi Vám s čímkoli pomohou

Servis

Kdykoli kdy budete potřeba, můžete se na nás obrátit. Budeme rádi za jakékoli dotazy, či připmínky k zpracovaným službám.

Alspa s.r.o je tady pro Vás.

KRÁSNOHORSKÁ ELEKTRO s.r.o. - ID 90236712 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Krásná Hora nad Vltavou 172, Krásná Hora nad Vltavou, 262 56 

Společnost Krásnohorská elektro s.r.o. byla založena 27.12.2000 jako nástupnická společnost fyzické osoby podnikající v oboru projektování elektrických zařízení. Od svého založení má sídlo v Krásné Hoře nad Vltavou v okrese Příbram.

Naše společnost je smluvním partnerem distribučních energetických společností podnikajících na českém trhu ČEZ Distribuce, a.s., E.ON Distribuce, a.s., PRE Distribuce, a.s. v oblasti zpracování projektových dokumentací pro energetiku v napěťových hladinách VN a NN.

Společnost klade velký důraz na kvalitu celého procesu zpracování projektových dokumentací. Systém managementu společnosti byl prověřen a certifikován podle podmínek ISO 9001:2015.

Safety Kleen CZ, s.r.o. - ID 95002653 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Syrovice 343, Syrovice, 664 67 

Jsme předním světovým dodavatelem systémů na čištění součástek a chemické aplikační služby, které nabízejí širokou škálu řešení pro potřeby našich různorodých zákazníků. Unikátní služba společnosti Safetykleen kombinuje mycí stroje a zařízení, pravidelné služby, speciální chemikálie a sběr průmyslového odpadu, umožňující vám koncentrovat se na své stěžejní aktivity, které přichází jako standard pro zákazníky Safetykleen. Jako společnost zaměřující se na řešení v oblasti čištění mechanických součástek, naše produkty zajišťují, aby Vaše zboží a služby běželi hladce a ekonomicky. Vyvinuli jsme řadu čisticích strategií pro opravdu pestrou škálu produktů. Jsme čistící servis první volby, který optimalizuje výkon Vašeho podniku.
Zajišťujeme, že všechno výše uvedené je zachováno při ohledu na životní prostředí. Udržitelnost pro nás je nejvyšší prioritou, protože jsme přesvědčeni,že poptávka po ekologicky šetrných výrobcích je vysoká a stále roste.

ŽICHLICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ a.s. - ID 96928343 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Žichlice 85, Třemošná, 330 11 

Naše společnost se zabývá tradiční zemědělskou prvovýrobou v okrese Plzeň-sever. Pěstujeme a prodáváme pšenici, ječmen a řepku olejku. Dále také provádíme posklizňovou úpravu komodit (sušení, čištění, chemické ošetření, pytlování, šrotování apod.). Provádíme opravy motorových a zemědělských strojů. Pokud potřebujete přepravit náklad traktorem, neváhejte se na nás obrátit.

Zedník - servis - ID 91531430 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pod Hájem 384, Králův Dvůr, 26701 

Nabízíme kompletní servis v opravy a výstavby rodinných domů. Provádíme veškeré zednické práce, opravy narušených fasád, zdění vnitřních a venkovních příček, omítání příček, izolace fasád rodinných domů, veškeré stavební a zednické práce. Rekonstrukce RD a bytových jader (štuky, malování, lakýrnické práce), bourací práce a zahradnické práce.

Stavební bytové družstvo ve Studénce - Butovicích - ID 96802522 - NÁHLED ZÁZNAMU

Školní 53, Studénka, 742 13 

Bytové družstvo. Zajišťování správy, údržby a oprav bytových a nebytových objektů.

AUTO-TURBO SERVIS - ID 90999126 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kolbenova 159/5, Praha, 190 00 

AUTO - TURBO SERVIS- PRAHA 9, KOLBENOVA Provádíme veškeré standardní auto-opravárenské práce. Najdete nás kousek od stanice metra Kolbenova. 

ELKOWE - JÍŘÍ KOVÁŘ - ID 96749895 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mlýnská 15, Telč, 588 56  

Provádím kompletní instalaci rozvaděčů podle vašeho návrhu od cenově výhodného nákupu materiálu až po osazení na místě. Vše na klíč.

MOŤKA MILAN - VODA-TOPENÍ-PLYN - ID 92370875 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hrabová 201 , Zábřeh, 789 01  

Zajišťujeme plynoinstalační, vodoinstalační a topenářské práce.

Houška Milan - B & H Music - ID 94925512 - NÁHLED ZÁZNAMU

Americká 1125/62, Plzeň, 301 00 

Hudební agentura - zajišťujeme hudební produkci na společenských akcích a plesech. Ozvučujeme také sportovní i společenské události. Provozujeme hudební školu.


1 2 3 4 5


Přehled kategorií

  Agentury (202)

  Architektura (3)

  Auto-moto (1779)

  Banky (189)

  Bazény (22)

  Bezpečnost, ochrana (80)

  Čistírny (0)

  Čištění (892)

  Divadla, kina, muzea (0)

  Doprava (1569)

  Družstva (8)

  Dřevo (1197)

  E-shopy (249)

  Elektro (1051)

  Energetika (749)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Fitness centra (0)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (0)

  Chemie (131)

  Chovatelství (178)

  Instalace, servis, opravy (354)

  Kancelářské stroje, potřeby (22)

  Knihovny (2)

  Kosmetické služby (79)

  Kosmetika, kadeřnictví (5)

  Kovovýroba (245)

  Kultura (1457)

  Kurzy, školení (178)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2208)

  Nábytek (1005)

  Nářadí (635)

  Obaly (673)

  Odbory, spolky (318)

  Odpady (56)

  Okna, dveře (80)

  Papír (31)

  Pekárny (2)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (2)

  Počítače (1043)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (772)

  Poradenství (1926)

  Potraviny, gastro (1742)

  Prodejny (21)

  Půjčovny (7)

  Reality (1112)

  Rehabilitace, masáže (1)

  Reklama (1121)

  Restaurace (405)

  Skladování (26)

  Sklo (360)

  Služby a řemesla (7081)

  Sport (222)

  Sport (5)

  Sportovní areály (9)

  Sportovní potřeby (3)

  Stavebnictví (2099)

  Strojírenství (1255)

  Telekomunikace (624)

  Textil (94)

  Tisk (506)

  Ubytování (1576)

  Úklid (1)

  Úřady, instituce (1845)

  Věda a výzkum (444)

  Veterinární ordinace (11)

  Voda, topení, plyn (159)

  Volný čas (1117)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1973)

  Wellness centra (10)

  Zahrada, květiny (6)

  Zahradnictví (189)

  Zdraví (1241)

  Zdravotnictví, sociální péče (356)

  Zemědělství (921)

  Zverimex, služby pro zvířata (4)