Firmy v kategorii Skladování (31)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiPEBACO BRNO s.r.o. - ID 93244816 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hodonínská 629/5, Brno, 617 00 

Mezi základní podnikatelské činnosti společnosti PEBACO Brno, s.r.o. patří:

 • poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví- aplikace SmartFresh
 • zprostředkování služeb
 • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
 • inženýrská činnost v investiční výstavbě
 • výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely
 • balicí činnost
 • skladování zboží a manipulace s nákladem
 • pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
 • reklamní činnost a marketing
 • činnost organizačních a ekonomických poradců
 • realitní činnost

Provádíme projekci a inženýring v následujících oblastech:

 • projektová činnost ve výstavbě
 • provádění staveb, jejich změn a odstraňování

WORKING FORTRESS CZ s.r.o. - ID 99652123 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ruská 200, Jičín - Nové Město, 50601 

Balící služby pro Elmio, internetový obchod, sklady, dárky, zboží pro hromadné odesílání poštou, pro firmy i pro soukromé osoby.

SYSTEMATIC a.s. - ID 96681309 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vinohradská 1899/112, Praha, 130 00 

Jsme dynamická, výhradně česká společnost. Nabízíme komplexní služby a řešení v oblasti správy, uložení, třídění a archivace dokumentů, včetně jejich zákonné skartace. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb. Naše společnost poskytuje komplexní služby „pod jednou střechou“. Je zpracován plán rozvoje společnosti na úložnou kapacitu 2 000 000 běžných metrů dokumentů, výhradně ve vlastních prostorách areálu Kácov.Systematic a.s. nabízí profesionální servis, vysokou kvalitu služeb a zejména individuální řešení firemních potřeb. Naše služby vycházejí z mnohaleté zkušenosti na českém trhu a mezi naše klienty patří dlouhodobě společnosti a organizace rozličných velikostí, od těch malých až po velké nadnárodní subjekty.Jako první na českém trhu jsme zařadili do nabídky služeb webovou databázovou aplikaci, která slouží uživatelům k evidenci a vyhledávání dokumentů.Vzhledem k individuálnímu přístupu ke každému klientovi, nabízíme vždy nákladově efektivní řešení jeho potřeb. Součástí našeho řešení jsou i poradenské a konzultační služby. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni v oblastech nakládání s dokumenty vztahujícími se i ke strukturálním fondům EU.

POBOČKY:

 • SYSTEMATIC a.s. - Kácov č. 72, 285 09 Kácov
 • SYSTEMATIC a.s. - Jesenická 513, Dolní Jirčany, 252 44 Psáry

SPEDMAN GLOBAL LOGISTICS - ID 97839630 - NÁHLED ZÁZNAMU

Prvního pluku 621/8a, Praha, 186 00 

SPEDMAN GLOBAL LOGISTICS dnes provozuje síť námořních a letištních kanceláří pokrývající všechny hlavní logistické sektory v severských, pobaltských a středovýchodních zemích.

Náš tým se dnes skládá z více než 100 zkušených kolegů 15 národností, kteří se nacházejí ve 12 zemích a mluví 20 jazyky.

Usilujeme o dlouhodobé, stabilní spolupráce s našimi zákazníky, dodavateli a všemi obchodními partnery. 

ZABAG s.r.o. - ID 96665541 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kouty 1413, Valašské Meziříčí, 75701 

Prodáváme obalové materiály – nové a jednou použité vaky big bag, palety a kartonové krabice, které nabízíme zejména e-shopům a logistickým společnostem.

Společnost ZABAG s.r.o. je rodinná firma působící na trhu obalových materiálů od roku 1997. Zabýváme se prodejem nových a jednou použitých velkoobjemových vaků big bag, kartonových krabic a přepravních palet. Našim zákazníkům nabízíme i brikety a pelety české výroby.

Na trhu v oblasti obalových materiálů se pohybujeme přes 20 let. Měsíčně zobchodujeme přibližně 10 000 kusů nových a jednou použitých vaků big bag, které dodáváme zhruba stovce stálých zákazníků v tuzemsku, na Slovensku i v Polsku. Kartonové krabice nabízíme zejména e-shopům, zásilkovým obchodům a logistickým společnostem.

Zakládáme si na kvalitě našeho zboží a vstřícném přístupu k zákazníkům. Jsme tu pro Vás.

Pálenice a moštárna Oslavany - ID 90821815 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Růžová 505/1, Oslavany, 66412 

Pěstitelská pálenice Oslavany

Naše měděná palenice na plyn o objemu kotle 200 l Vám zaručuje maximální výtěžnost z Vašeho ovocného kvasu. S důvěrou se na nás můžete kdykoliv obrátit a my Vám rádi poradíme s přípravou kvasu, jehož kvalita významně ovlivní výslednou chuť Vaší pálenky.

TRANSEXPRESS INTL. spol. s r.o. - ID 95800615 - NÁHLED ZÁZNAMU

Orlovská 791/40, Ostrava, 713 00 

Dovolujeme si Vám představit ryze českou společnost TRANSEXPRESS INTL., která vznikla již v roce 1991. Jako jedna z prvních soukromých zasílatelských firem v České republice začala ihned po svém vzniku nabízet ucelené dopravní služby širokému spektru klientů.

Společnost TRANSEXPRESS INTL. je zákaznicky orientovanou firmou, která vždy usilovala o dlouhodobé kvalitní partnerství se zákazníkem. Stěžejní činností naší firmy je mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, kde zajišťujeme dopravu kusových i celovozových zásilek v systému jak silniční nákladní dopravy, tak i letecké a námořní dopravy.

Naprostou samozřejmostí je bezplatný poradenský servis, případné pojištění přepravovaného zboží, zajištění služeb celní deklaracea zastupování klientů v celním řízení. V neposlední řadě je prováděno rovněž zpracování výkazů o statistice vyváženého a dováženého zbožív rámci systému Intrastat. Společnost disponuje vlastním vozovým parkem, sklady celními i necelními. Ve skladových prostorách je zbožípřekládáno, třízeno, baleno apod. a následně distribuováno ke klientům. Předmětné sklady lze využít i pro uskladnění Vašeho zboží, nezávisle na přepravě.

Dynamicky se rozvíjející společnost v letech 1994 - 2004 zřídila kromě již existující provozovny v Ostravě, provozovnu na Ruzyňském letišti v Praze a na letišti v Mošnově.

Nastoupený trend naší společnosti směřuje ke snaze poskytovat špičkové služby ke spokojenosti našich zákazníků. Sehraný tým odborníků je připraven Vám nabídnout komplexní logistická řešení vašich problémů. Hlavními prioritami jsou kvalita, flexibilita a respektování individuálních potřeb našich zákazníků. Vše co v dopravě potřebujete, uděláme my. Velice rádi budeme nápomocni při realizaci Vašich vizí, snů a obchodních záměrů.

POBOČKY:

 • TRANSEXPRESS INTL. spol. s r.o. - Mošnov  
 • TRANSEXPRESS INTL. spol. s r.o. - Aviatická 1048/12, 161 00 Praha 6-Ruzyně

SCHENKER Pardubice - ID 98223114 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rosice 752, Pardubice, 533 51 

My v DB Schenker jsme zavázáni poskytovat inovativní logistická řešení pro dodavatelské řetězce. Vždy se snažíme posouvat se dopředu a nespokojovat se se současným stavem. V roli globálně působícího lídra ve svém odvětví, s více než 140 lety zkušeností v oblasti logistiky, jsme hrdi na skutečnost, že poskytujeme svoji podporu průmyslovým i obchodním spoelčnostem v rámci globální výměny zboží.

FIALA TRANSPORT s.r.o. - ID 90530165 - NÁHLED ZÁZNAMU

Očadlíkova 1350, Holešov, 769 01 

Autodoprava FialaTransport vznikla v roce 2003 a od té doby poskytuje kvalitní služby našim zákazníkům po celé ČR. V roce 2007 proběhla transformace společnosti na společnost s ručením omezeným.

Náš vozový park disponuje vozidly o celkové hmotnosti od 3,5t, přes 12t, 18t až po 42t návěsy.

Proč my?

 • profesionální jednání a zkušenosti
 • operativnost a rychlost
 • naše reprezentativní vozidla jsou i vaší image
 • satelitní monitorovací systém a navigace GPS
 • zkušení řidiči s aktivní znalostí jazyků
 • pravidelné kontroly technické stavu vozidel
 • pojištění nákladu
 • silná a stabilní firma

NAGEL ČESKO s.r.o. - ID 94925550 - NÁHLED ZÁZNAMU

Zděbradská 68, Říčany u Prahy, 251 01 

Skupina Nagel je od svého založení rodinným podnikem. Skupina Nagel, která je solidní a inovativní zároveň, řídí rovnováhu mezi tradicí a pokrokem. Dnes je společnost organizována ve formě evropské akciové společnosti (SE).
Řídícím a dozorčím orgánem společnosti je představenstvo. Určuje základní linie podnikové činnosti a sleduje jejich implementaci. Představenstvo se skládá z členů skupiny akcionářů Nagel a dalších externích odborníků. Při plnění svých povinností jedná představenstvo s představenstvem důvěryhodným způsobem.

POBOČKA:

 • NAGEL ČESKO s.r.o. - Na Statkách ul., Olomouc-Slavonín

Cargologix s.r.o. - ID 90988690 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Dlouhém 85, Říčany, 25101 

Zajišťujeme logistické služby včetně skladování, třídění, balení a etiketování.

Nabízíme jak tuzemskou tak mezinárodní přepravu zásilek.

Dále zprostředkujeme leteckou nebo námořní dopravu.

STAVOUNION - ID 95414911 - NÁHLED ZÁZNAMU

Čechová 164/1, České Budějovice, 370 01 

Kanceláře k pronájmu

Nabízíme cenově výhodné kancelářské prostory k pronájmu.

Budova Stavounion se nachází v centru města, cca 400 metrů od náměstí v bezprostřední blízkosti všech úřadů. Naproti budově jsou zastávky MHD, vlakové i autobusové nádraží je vzdáleno 300 metrů.

Ke kanceláři je možné pronajmout parkovací místa nebo skladovací prostory.

K pronájmu nabízíme prostory o velikosti 18 - 38 m2. Všechny kanceláře je v případě potřeby možné propojit. Pevná cena za m2 zahrnuje veškeré náklady na elektřinu, topení, vodné, stočné, úklid, služby recepce a podatelny. Žádné náklady nerozpočítáváme ani nedoúčtováváme.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme rovněž tři sály o velikosti 107, 175 a 177 m2 s možností připojení na kancelářské prostory.

POBOČKA:

 • STAVOUNION - Novohradská 394/3, České Budějovice 6
 • STAVOUNION - Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6

Luděk Volšička – VOLŠATRANS - ID 89444957 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mstětice 1, Zeleneč-Mstětice, 250 91 

AUTODOPRAVA - kompletní servis v oboru logistiky

Mezinárodní doprava

Luděk Volšička - VOLŠATRANS nabízí svým zákazníkům kvalitní služby v oborech mezinárodní dopravy. Tento transport provádíme výhradně vlastními vozy. Mezinárodní dopravu koordinuje pan Miroslav Volšička, pro více informací nás můžete kontaktovat zde. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu v kamionech po celé Evropě, naše nejčastější trasy jsou zde. Vaše zásilky jsou vždy k náhledu pod přístupovými kódy, které obdržíte vždy při objednání přepravy. 

Vnitrostátní doprava

Zajištujeme vnitrostátní dopravu kusových zásilek až po celovozy, sóla či kamionové soupravy - pravidelné linky sběrné služby. Mezi naše dlouholeté zákazníky patří napříkald PEPSI Česká republika. Tím je jasné, že vyjdeme vstříc nejnáročnějším zákazníkům v této oblasti. Vnitrostátní dopravu koordinuje pan Luděk Volšička, pro více informací nás můžete kontaktovat zde. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu v kamionech po celé České republice. Vaše zásilky jsou vždy k náhledu pod přístupovými kódy, které obdržíte vždy při objednání přepravy.

Frigo transport

Frigo transport je zajištěn naší společností pod kontrolovanou teplotou a vždy pod Vaším dohledem. Vaše zásilky jsou vždy k náhledu pod přístupovými kódy, které obdržíte vždy při objednání přepravy. 

Distribuce zboží

Zajištujeme distribuci kusových zásilek až po celovozy, sóla či kamionové soupravy - pravidelné linky. Mezi naše dlouholeté zákazníky patří napříkald PEPSI Česká republika. Tím je jasné, že vyjdeme vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům v této oblasti. Distribuce zboží je koordinována panem Luďkem Volšičkou, pro více informací nás můžete kontaktovat zde. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu v kamionech po celé České republice. Vaše zásilky jsou vždy k náhledu pod přístupovými kódy, které obdržíte vždy při objednání přepravy.

Skladování a logistika

Potřebujete se věnovat vývoji,výrobě a prodeji Vašich výrobků a nemáte čas věnovat se logistice a distribuci nebo nejsou Vaše sklady pro Vás dostačující? Nabízíme Vám komplexní logistické služby v oblasti skladování a distribuce v našich skladech v Praze a Chlumci nad Cidlinou. Zbylé destinace v České Republice a Evropě jsme schopni zajistit díky našim prověřeným smluvním partnerům včetně distribuce ke konečnému příjemci či spotřebiteli. Ke skladování pro Vás nabízíme i kompletní celní služby.

ARTEX ART SERVICES s.r.o. - ID 96579635 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bělomlýnská 57/13, Praha - Čakovice, 19600 

ARTEX je úzce specializovaná společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti transportu a uskladnění uměleckých děl. Naše služby staví na dlouhodobých zkušenostech a vyznačují se vysokou profesionalitou, kompetentností a flexibilitou. Díky členství v prestižním profesním sdružení ICEFAT se ARTEX Praha zapojil do celosvětové logistické sítě certifikovaných dopravců umění.

ARTEX nabízí:

 • Přepravu uměleckých děl po celém světě
 • Profesionální balení a manipulaci prováděnou pouze odbornými pravidelně školenými pracovníky
 • Vyřizování celních formalit
 • Pojištění
 • Úschovu a skladování uměleckých děl

KELIB FINANCIAL GROUP, s.r.o. - ID 99533732 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pačesova 599/13, Liberec, 46007 

Výkup kovů železa, mědi, hliníku - keliB Financial Group, s.r.o.

Společnost KELIB FINANCIAL GROUP, s r.o. je obchodní společností zabývající se nákupem, přepracováním a prodejem kovového i nekovového odpadu.

Společnost KELIB FINANCIAL GROUP, s r.o. působí na trhu s kovovými i nekovovými odpady bezmála 18 let. Zákazníkům nabízí profesionální servis a nadstandartní cenové a platební podmínky. 

Obchodujeme se všemi druhy odpadů a to nejen s železnými a neželeznými kovy, s papírem, ale také s odpadem plastovým.

V současné době jsme schopni Váš odpad převzít na našich 10 pobočkách v České republice,

VESCO, spol. s r.o. - ID 99757447 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sokolská 114 , Veselí nad Lužnicí , 391 81  
Výroba kompletního sortimentu mlýnských pšeničných výrobků, všechny druhy pekařských a těstárenských mouk včetně mouk pro domácí použití. Provozní doba: www.mlyn-veseli.cz

RACIO MOST-ODPADY - ID 89724262 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Patokryje 162 , Most , 434 01  

Společnost byla založena v roce 1997 pod názvem Josef Kopřiva Racio. Svým profesionálním přístupem a stále větší poptávkou po našich službách se rozvinula v roce 2008 na středně velkou firmu s názvem RACIO MOST s.r.o., působící nejen v ústeckém regionu, ale i v regionech celé republiky. 

METALŠROT TLUMAČOV a.s. - ID 99520993 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Za Humny 216, Slavičín, 763 21  

Akciová společnost Metalšrot Tlumačov byla založena v květnu 1992 v první vlně kupónové privatizace a patří mezi jeden z největších a nejlépe vybavených provozů, zabývající se výkupem železného šrotu a barevných kovů, jeho zpracováním a následným prodejem upraveného železného šrotu i barevných kovů. Kapacitní možnosti společnosti jsou cca 200.000 tun upraveného vsázkyschopného železného šrotu a barevných kovů za rok. Kromě hlavního výrobního závodu v Tlumačově má společnost dalších 8 provozů a sběren ve Zlínském a Olomouckém kraji. ''Společnost vlastní kromě běžných strojů a technologických zařízení i speciální zařízení na drcení a separaci lehkého kovového odpadu – především autovraků, bílé kuchyňské techniky, elektro-spotřebičů a měděných a hliníkových kabelů. Významným partnerem jsou pak v neposlední řadě České dráhy a.s., pro něž je zabezpečována ekologická likvidace hnacích vozidel i vagónů. Již několik let se společnost zaměřuje na ekologickou likvidaci autovraků. Jako jedna z prvních společností obdržela z Krajského úřadu Zlínského a Olomouckého kraje souhlas s provozem zařízení ke sběru, výkupu, využití odpadů a odstraňování autovraků kategorie nebezpečný odpad pro své provozy v Tlumačově, Starém Městě u Uherského Hradiště a Prostějově. Firma tuto činnost smluvně zajišťuje pro většinu smluvních dovozců a prodejců osobních automobilů v regionu i v rámci celé České republiky. 

NEXT-ON GROUP a.s. - ID 94124212 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štefánikova 264/20e, Kopřivnice, 742 21 

NEXT-ON Group a.s., je česká společnost se zaměřením na podporu výrobních závodů a jejich výrobních a logistických procesů v zajištění čistoty vratného balení, a to jak v automobilovém průmyslu, tak i mimo něj.

Zaměřujeme se na průmyslové mytí a doplňkové čištění vratného balení – obalů, které jsou běžně v závodech používány pro uskladnění výrobků po interních procesech, pro balení finálních výrobků jdoucích k zákazníkům nebo pro balení zasílaných k dodavatelům.

Jediné zařízení v České Republice a na Slovensku pro MAXI velikosti balení:

Naší výhodou je schopnost průmyslového mytí MAXI plastových boxů o rozměrech (1200x1000x XXXX mm), plastových palet, krytů palet, KTP boxů ale také flexibilita v mytí ostatních boxů středních a malých velikostí jako jsou boxy KLT, blistry, aj. Dále v poskytování doplňkových služeb pro čistotu balení.

Protože si uvědomujeme že čisté balení je nepostradatelnou součástí pro čisté, profesionální výrobní prostory a jejich potřeby např. pro výrobu a dodávky elektronických dílů, optických dílů, plastových výlisků, lisovaných plechových výlisků určených pro povrchové úpravy a všech výrobků a dílů vyžadující čisté balení pro následné výrobní procesy, přinášíme toto profesionální řešení k uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků, dvojité mytí – dvojité sušení – následné ochranné balení.

SONO PLUS, s.r.o. - ID 90961071 - NÁHLED ZÁZNAMU

Želechovice 48, Lovosice, 410 02 

Skládka odpadů "SONO", jejímž vlastníkem je Sdružení obcí pro nakládání s odpady (SONO) a provozovatelem dceřinná společnost Sdružení SONO PLUS, s.r.o. slouží k ukládání povolených odpadů z převážné většiny území okresu Litoměřice a z části přilehlých okresů.

Nově provozuje SONO PLUS, s.r.o. také kompostárnu, kam je možné přijímat odpad s obsahem přirozených organických látek, jako jsou odpady ze zeleně, dřevní štěpky, kůra, zbytky ovoce a zeleniny a některé další odpady z potravinářské výroby a zemědělské produkce.

Dalším nově otevřeným provozem je zařízení k recyklaci stavebních a demoličních odpadů. Recyklovaný materiál bude certifikován a následně prodáván např. stavebním firmám nebo jiným subjektům k dalšímu využití, převážně ve stavebnictví.

Dále společnost vlastní nákladní kontejnerový automobil DAEWOO AVIA s kontejnery různých velikostí a nabízí možnost odvozu sutí a komunálních odpadů nebo přepravu materiálů.

SRB DEPO-VEŘEJNÉ SKLADY KLECANY - ID 97276136 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nám. Třebízského 61, Klecany, 250 67  

Poskytujeme pronájem skladových prostor a služby s tím spojené.

ARISTONA spol. s r.o. - ID 96474127 - NÁHLED ZÁZNAMU

Šalounova 1934/16, Praha, 149 00 

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem bytových doplňků a kuchyňských potřeb z plastu.

Mezi hlavní sortiment patří protiskluzové podložky do vany a sprchy.

Dále nabízíme plastové košíky, které mají čtvercový nebo obdélníkový tvar.

Mezi kuchyňskými potřebami oceníte plastové misky různých barev. V dílně i v bytě využijete košové regály na kolečkách, případně plastové regály nebo vynikající vteřinová lepidla.

Na úklid se dají využít smetáky s násadou.

KIMM INVEST s.r.o. - ID 97233981 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hořátev 104, Zvěřínek, 289 13 

Již přes patnáct let vlastníme a spravujeme areál Technologického Parku Hořátev. Našim nájemcům poskytujeme prostor pro podnikání a dodáváme jim všechny služby, které pro své provozy a výroby potřebují. V tomto prostředí probíhá bezproblémová a plynulá výroba tak náročných odvětví, jako je farmacie, přesná technologie zpracování nerezu a další, které v areálu jsou.

EXPRES VAN s.r.o. - ID 94633957 - NÁHLED ZÁZNAMU

České mládeže 594/33, Liberec, 460 06 

Provádíme skladování, komplexní logistické služby a expresní přepravu. Dále také balení, třídění a kontrolu zásilek.

M.P.A.-SERVICOS DE LIMPEZAS, s.r.o. - ID 93600867 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Divadelní 413/5, Ořechov, 66444 

Naše toalety se používají na stavbách i na volnočasových akcích.

Zabezpečíme Vám veškerou potřebnou sanitu na festivaly, slavnosti, párty a jiné akce pod širým nebem.

Nabízíme samozřejmě i možnost dlouhodobého pronájmu, takže výhody mobilních toalet oceníte i ve Vašich zahradách, na koupalištích či hřištích.

Náš spolehlivý tým Vám zajistí servis toalet dle Vašich požadavků.

PTK SERVICE s.r.o. - ID 96658514 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Studánkách 2690, Rakovník, 269 01 

PTK service s.r.o. je firma s mnohaletou tradicí a zkušenostmi v oblasti mezinárodních a vnitrostátních dopravních služeb. Společnost vznikla v roce 1997 pod jménem PVK logistics a v roce 2011 byla založena společnost s ručením omezeným PTK service s.r.o. Toto je důkazem stále rostoucího zájmu o naše služby a zárukou kvality a profesionálního přístupu, který garantujeme.

Zabýváme se především vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravou a spedicí. Přepravu poskytujeme téměř po celé Evropě, v závislosti na požadavcích klientů.


1


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (273)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2304)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (89)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (53)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7397)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1268)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1987)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (363)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)