Firmy v kategorii Kancelářské stroje, potřeby (24)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiAleš Kadeřábek - kancelářská technika - ID 94749635 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na vyhlídce 377, Poříčany, 28914 

Zajišťujeme prodej a servis kancelářské techniky. 

RAFO, s.r.o. - ID 94928159 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jaromírova 137/55, Praha, 128 00 

Disponujeme vlastní ofsetovou tiskárnou a specializovaným oddělením velkoplošné a řezané reklamy. Nabízíme široký sortiment kancelářských a školních potřeb, dále výrobu razítek, tisk vizitek, samolepek, hlavičkových papírů, formulářů, letáků a brožur, včetně jejich návrhů, kopírování, potisk triček, malonákladový digitální tisk, velkoplošný tisk, tvorbu firemních logotypů a výrobu reklam.

Vyrábíme razítka na počkání, tiskneme vizitky na počkání, děláme digitální tisk letáků na počkání, tisk samolepek, tisk na plátnopotisk triček, kopírování, laserové gravírování. Razítka si u nás můžete navrhnout online. Dále vyrábíme firemní štíty, reklamní cedulereklamní plachtyroll-upy, tiskneme plakáty již od 1 kusu. Realizujeme také polepy aut a výloh, potisk reklamních předmětů, vyrábíme fotodárky, jako např. fotoobrazy na plátně, hrnečky s fotkou, apod. Zakázky nad 1500,- bez DPH Vám po Praze* přivezeme ZDARMA.

TARAN s.r.o. - ID 95006949 - NÁHLED ZÁZNAMU

17. listopadu 1047/10, Olomouc, 772 00 

Provádíme digitální černobílé a barevné kopírování a tisk do formátu A0+, vazby kroužkové, drátěné, násuvné a knižní. Zabezpečujeme kompletní zpracování diplomových a disertačních prací, laminování, skenování, prodej materiálů XEROX.

VILFORD, s.r.o. - ID 95406962 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vendryně č. 215, Vendryně, 73994 

Aktuálně se specializujeme na maloobchodní, okrajově i velkoobchodní prodej kompletních tiskových řešení a služeb. V této oblasti zajišťujeme vše pro Vaši domácnost, kancelář, či prodejnu a to od dodávky velmi spolehlivého alternativního spotřebního materiálu, přes poradenství a prodej kancelářského a IT zařízení, až po například výhodné dlouhodobé pronájmy tiskových řešení, či poskytování kvalitních servisních služeb.

Zajišťujeme a nabízíme zejména:

 • Jsme silní v individuálním přístupu – rychle a kreativně zvládáme i nestandardní požadavky
 • Pomůžeme se snížením celkových nákladů za Váš tisk – analýza a návrh Vašich potřeb
 • Řešíme zabezpečení a automatické aktualizace Vašich elektronických dat
 • Zaštítíme poradenství a realizaci kamerových systémů - preventivně bezpečnostní monitoring
 • Pomůžeme s šifrováním Vaší elektronické komunikace
 • Obnovíme  - zachráníme Vaše poškozené elektronické data ze všech medií
 • Servisní zázemí (servis a pozáruční opravy tiskáren, PC, NTB a některých typů SmartPhone)
 • Zajišťujeme formu náhradního plnění s minimálním navýšením

SOLITÉR BRNO, spol. s r.o. - ID 95236549 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dornych 54/47, Brno, 617 00 

Firma Solitér Brno, spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1994 jako obchodní a výrobní společnost zabývající se zejména dodávkami regálových systémů a obchodního zařízení.

Za dobu své existence si firma postupně vypracovala pověst seriózního dodavatele, a to nejen u menších firem, ale rovněž u takových společností jako například Albert, Siemens, Ferrero a dalších.

Hlavní sortiment naší společnosti tvoří všechny typy regálů, tedy od prodejních a policových regálů, přes paletové a konzolové regály, až po speciální regálové systémy. Jelikož lpíme na vysoké kvalitě a funkčnosti našich produktů, tak jsme již přes 20 let dodavateli kvalitních italských regálových systémů firem ROSSS a TORRI. Kromě dodavatelské činnosti se také zabýváme návrhy a výrobou vlastních prodejních či pečivových regálů a stojanů. Máme navíc léta zkušeností s atypickou zámečnickou a stolařskou výrobou a jako jedni z mála na českém trhu se věnujeme i zakázkové výrobě interiérů pro zahradní centra, kde se můžeme pochlubit již řadou úspěšných realizací.

Naše nabídka je dále doplněna o široký sortiment obchodního vybavení, ze kterého stojí za zmínku především trezory, bezpečnostní parabolická zrcadla MIRAC dánského výrobce Daresco nebo různé nákupní vozíky a košíky, stohovací koše, turnikety a další obchodní sortiment značky Wanzl.

Samozřejmostí u naší firmy je pak i servis námi dodávaných regálových systémů v podobě pravidelných technických kontrol a případných oprav poškozených komponentů. Díky vlastnímu skladu navíc můžeme většinu komponentů dodat bez zbytečného čekání.

Cílem naší společnosti je neustále se zdokonalovat a rozvíjet, ovšem při udržení vysoké kvality námi nabízených produktů, přijatelné ceny a osobního přístupu ke každému zákazníkovi. Naši zkušení pracovníci jsou tedy připraveni poskytnout vám profesionální přístup v oblasti regálových systémů a obchodního zařízení, a to od návrhu, přes dodání až po instalaci naší vlastní montážní skupinou. Ať už jste tedy drobný podnikatel nebo nadnárodní společnost, vždy se budeme snažit najít pro vás to nejlepší možné řešení na míru.

KNIHKUPECTVÍ TŘINEC - ID 93016066 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nám.T.G.Masaryka 387, Třinec, 739 61 

Knihy, dárky, hry v knihkupectvích i na internetu.

JAST-CZ - KOVOVÝ NÁBYTEK - ID 95690611 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kvítkovická 1386, Napajedla, 763 61 

Prodej dílenského kancelářského nábytku

Firma JAST-CZ spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1995. Sídlíme v průmyslové zóně Napajedla, v areálu Agropodniku, kde máme naši kontaktní kancelář a skladové prostory.

KANCELÁŘSKÝ, DÍLENSKÝ A KOVOVÝ NÁBYTEK

Nabízíme kovový nábytek pro vybavení kanceláří, zdravotnických a školních zařízení, archivů, skladů a šaten: kartotéka, lístkovnice, výkresové skříně, archivační skříně, spisové, registrační skříně, trezory, plechové šatní skříně, lavičky do šaten.

Dodáme dílenský nábytek: pevné a poctivé pracovní dílenské stoly – ponky s odolnými pracovními deskami a k nim i komponety jako dílenské skříně, policové a zásuvkové kontejnery na nářadí, skladové regály.

KOVOVÉ REGÁLY - VARIABILNÍ POMOCNÍK

Klasické kovové regály jsou nejpraktičtějším úložným prostorem. Regály z kvalitní oceli využijete kdekoliv ve sklepě, v dílně, ve spíži, ale i ve skladu výrobní firmy, regály dobře slouží i v archivu či knihovně. Kovové regály s dostatečnou nosností, variabilitou a trvanlivou povrchovou úpravou, stejně jako další příbuzné doplňky naleznete rovněž v naší nabídce.

KŘESLA, ŽIDLE

Jsme přímými dovozci sedacího nábytku KODRETA a díky tomu Vám můžeme nabídnout rovněž křesla, dvoukřesla, lavice, židle, barové židle, taburety, jídelní stoly, konferenční stolky s kovovými konstrukcemi, dále podnože stolů, věšáky a jiné doplňky. Vše samozřejmě ve vynikající kvalitě.

Rádi zajistíme i výrobu tohoto nábytku ve vlastní látce, případně náhradní díly, jen čalounění nebo jen podnože.

C SERVIS LIBEREC, s.r.o. - ID 96595400 - NÁHLED ZÁZNAMU

nám. Poštovní 24/7, Liberec, 46006 

Jsme specializovaný internetový obchod s inkousty, tonery, tiskárnami a příslušenstvím - vše originál Brother. Máme vlastní sklad s originálními inkoustovými náplněmi a tonery Brother, který je průběžně doplňován. V našem skladu najdete i laserové a inkoustové tiskárny, popisovače štítků a originál pásky do popisovačů Brother různých barev a šířek. Naše firma je také autorizovaným servisním partnerem firmy Brother. Kvalitní med a jiné včelí produkty.

RELIMEX spol. s r.o. - ID 97492308 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Martinov 285, Kostelec nad Labem, 277 13 

Firma byla založena v roce 1995 a po celou dobu své činnosti se zabývá podnikáním v oblasti odpadového hospodářství. RELIMEX sídlí v Praze, ale veškeré činnosti jsou od vzniku firmy provozovány v areálu provozovny v Martinově - Zárybech asi 3 km od Brandýsa nad Labem. Areál se nachází na pozemcích, které jsou ve vlastnictví firmy stejně jako všechny stavby na těchto pozemcích. RELIMEX má cca 15 zaměstnanců. Hlavními předměty činnosti firmy je sběr, výkup, třídění, úprava, doprava a prodej druhotných surovin včetně skartace archiválií. Výrazná je zejména orientace na sběrový papír a další druhy papíru a plastů. Nakládání s nebezpečnými odpady je pouze doplňkovou činností a množství nebezpečného odpadu tvoří minimální podíl z celkového množství odpadů.
RELIMEX spol. s.r.o

Působí v Praze a Středočeském kraji, ale prostřednictvím svých smluvních partnerů působí na celém území České republiky i v zahraničí, je členem odvětvového svazu firem v odpadovém hospodářství SPDS – APOREKO a ČESMAD Bohemia.
Se zabývá prodejem papírových a hygienických výrobků; jejími smluvními partnery jsou významní producenti papírových výrobků v České republice i v zahraničí.
Vlastní potřebnou svozovou, manipulační, třídící a lisovací techniku pro nakládání s odpady. Technická zařízení jsou moderní a v dobrém technickém stavu. Mezi nejvýznamnější zařízení patří moderní třídící linka tvořená třídírnou, drtičem a lisem.
Se díky pořízení nové skartační technologie stala největším subjektem na českém trhu v oblasti skartace archiválií.
Má úzkou vazbu na místo podnikání a udržuje dobré vztahy s obcí Záryby – Martinov, firma se podílí na společenských, kulturních a sportovních aktivitách obce, především formou sponzoringu. Dobrá spolupráce s vedením obce se projevuje i v oblasti nakládání s odpady, např. formou poskytnutí techniky při jarních úklidech.

RELIMEX má zaveden integrovaný systém managementu, který je certifikován v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001 – systém managementu kvality a pro provoz Záryby také ČSN EN ISO 14001 - systém environmentálního managementu. Náš provoz v Zárybech je navíc zapsán v evropském registru systému EMAS dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1221/2009 o systému EMAS.

Hlavními předměty činností firmy jsou:

 • sběr odpadu
 • výkup odpadu
 • třídění odpadu
 • zpracování a doprava separovaných složek odpadů a prodej druhotných surovin,zejména papíru, plastů a směsných obalů (Tetrapack)
 • skartace dokumentů, likvidace dat dle platné legislativy
 • odvoz a skartace archivních dokumentů po uplynutí zákonných lhůt pro jejich úschovu
 • přistavení bezpečnostních kontejnerů
 • archivace dokumentů a ukládání písemností
 • skartace dokumentů

KALIA PAPER, s.r.o. - ID 97030871 - NÁHLED ZÁZNAMU

Smetanova 1199/20, Český Těšín, 737 01 

Firma byla založena v roce 2002 jako velkoobchod kancelářských, školních a výtvarných  potřeb. Zabývá se prodejem několika významných značek na českém trhu, jako jsou 3M, TESA TAPE, KORES, HENKEL apod. Taktéž byla do roku 2013 dlouholetým výhradním dovozcem značky STAEDTLER. Od ledna 2014 je výhradním dovozcem japonské značky TOMBOW.

Nabízí širokou škálu potřeb pro hobby a kreativitu ( včetně hlíny pro keramiky, glazury, modelovací hmoty apod. ) Pořádá rovněž produktová školení, výtvarné kurzy a workshopy na různých místech ČR.

 

DOČASNÁ ADRESA SKLADU: Náměstí ČSA 185/4, 737 01 Český Těšín

POPROKAN s.r.o. - ID 90934772 - NÁHLED ZÁZNAMU

Václava Majera 2669, Louny , 440 01 

Proč POPROKAN? Odpověď je jednoduchá. POtřeby PRO KANcelář.
S rokem 1993, 1994 a 1996 přichází období budování poboček v Třemošné, v Sokolově, v Ústí nad Labem.
Píše se 4.srpen 1997 a firma otvírá novou skladovací halu v Lounech.
V roce 2001 začíná experiment s maloobchodními prodejnami.
První se otvírá v Sušici a v roce 2016 při 25. výročí vzniku firmy má společnost Poprokan již 23 prodejen.
Další velké budovatelské změny přichází s rokem 2003, 2004 a 2006.
Pobočka v Sokolově se stěhuje do vlastního objektu, pobočka z Třemošné se stěhuje do Plzně a v Lounech začíná přístavba další skladovací haly.
Krizi v roce 2008 společnost řeší tak, že rozšiřuje svoje aktivity o oddělení Služba pro školy. Díky komplexní nabídce se Poprokan brzy dostává na přední místo na českém trhu.
V roce 2014 se situace na trhu stabilizuje a díky novým aktivitám v oddělení Služby pro školy je potřeba rozšířit skladovací prostory.
Začíná tedy další přístavba skladovací haly v Lounech.
V roce 2015 se slavilo 20 let od vzniku společnosti Poprokan s.r.o.
V roce 2016 si k 25. výročí vzniku firmy – tehdy ještě jako fyzické osoby - společnost nadělí další část skladovací haly.
Dnes společnost Poprokan s.r.o. spolu s dceřinou společností Poprokan Papír s.r.o zaměstnává 150 zaměstnanců a vykazuje roční obrat 220 milionů Kč bez DPH.
Stále je to jen rodinná a česká firma, bez cizího kapitálu.
Skladem je 40 000 položek, což neobsáhne ani katalog, ani e-shop.
Z tohoto důvodu stále upřednostňujeme osobní návštěvu na našich střediscích.
Těšíme se na Vaši návštěvu, abychom Vám to, co je psáno mohli představit v praxi.

 

Velkoobchodní pobočky:

Louny, Ústí nad Labem, Plzeň, Sokolov, Příbram

 

Maloobchodní prodejny:

Děčín, Domažlice, Cheb, Jablonec nad Nisou, Klatovy, Louny - Pražská, Mariánské Lázně, Milevsko, Písek, Plzeň - Bory, Plzeň - Doubravka, Plzeň - Plaza, Plzeň - Skvrňany, Plzeň - Slovany, Plzeň - U Branky, Příbram - Sídliště, Sezimovo Ústí, Sušice, Teplice - Galerie, Teplice - Kollárova, Trhové Sviny, Ústí nad Labem

Jiří Slavík - ID 98562256 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mánesova 1765 , Hořice v Podkrkonoší, 508 01  
Prodej kancelářské techniky, tonerů, inkoustů, výpočetní techniky, počítačů, notebooků, spojovacích systémů, audio video, satelitů, autopříslušenství, autodoplňků, drogerie, mobilních telefonů, nářadí, chovatelských potřeb, potravin, čajů, pochutin, hraček a dalších. provozní doba nonstop

DM SERVIS, s.r.o. - ID 94511979 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jarosl. Kociána 1685 , Kladno , 272 01  

DM SERVIS, s.r.o. - prodej a servis kávovarů SAECO, JURA, SOLAC, SCHAERER, DELONGI, elektronických a mechanických psacích strojů, kopírovacího zařízení CANON, partner firmy CANON.

KORUS servis, s.r.o. - ID 93162114 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

V Uličce 588/4, Ivančice, 664 91 

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky.

OPTYS, spol. s r.o. - ID 89656192 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Sušárny 301, Dolní Životice, 747 56  

Prosazováním nových trendů v polygrafii šetříme čas a prostředky zákazníka, usnadňujeme mu život a prostřednictvím jeho spokojenosti dáváme práci svým zaměstnancům. Garancí vlastní práce a poctivým chováním zlepšujeme kulturu podnikání.

VELKOOBCHOD - PTT GLOBAL, s.r.o. - ID 99356636 - NÁHLED ZÁZNAMU

Libušská 319/126, Praha, 142 00 

Provozujeme velkoobchodní e-shop s drogerií.

O našich produktech Nabízíme domácí potřeby, svíčky, produkty pro péči o vlasy, školní a kancelářské potřeby, osvěžovače vzduchu, úklidové přípravky, deodoranty, sprchové gely, kuchyňské potřeby, produkty pro péči o pleť a tělovou kosmetiku.

JOMA, spol. s r.o. - ID 92554270 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kazínská 12/4, Praha, 15900 

Naše firma se zaměřuje především na dodávky a montáže vzduchotechnického a klimatizačního zařízení administrativních budov, průmyslových hal, obchodů, ale také rodinných domů. Jsme schopni zabezpečit kompletní technické zařízení budov, jehož součástí je měření a regulace, chlazení, ústřední vytápění a elektroinstalace.

Nabízíme hlavně vysoce kvalitní chladivové klimatizační zařízení od renomovaných značek jako je Mitsubishi electricDaikin a Toshiba, v jejichž sortimentu nechybí velice úsporná tepelná čerpadla.

Jsme připraveni vyhovět Vašemu přání a pomoci Vám s technickým řešením Vašeho požadavku od projektu, nabídky až po realizaci.


1


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (274)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2306)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (90)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (54)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7398)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1269)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1988)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (364)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)