Firmy v kategorii Bazény (26)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiOldřich Mojka - ID 89478058 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dítětova 217/6, Plzeň, 312 00 
Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů. Provádíme rekonstrukce objektů, výstavbu betonových bazénů, venkovních i vnitřních.

HYDROIZOLACE M & R - ID 97279326 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kelendrov 41, Prštice, 664 46 

Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce střešních plášťů, teras, balkónů s možností vypracování nabídky vhodných hydroizolačních a tepelných materiálů, skladeb souvrství a samozřejmě realizaci provedení se 100% funkčnosti.

ÚDRŽBA KOMUNIKACÍ KUČERA FRANTIŠEK - ID 93375800 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kozovazy 31, Mochov, 250 87 

NAŠE SLUŽBY

Odvoz odpadních vod, fekálií, kalů, čerpání sklepů, bazénů, lapolů a jiného.

VYBAVENÍ

Fekální vůz Liaz s objemem cisterny 8m3, ve výbavě máme 35 metrů hadic.

CENA A ČAS

Cena je vždy předmětem vzájemné dohody a vychází z konkrétní situace. Na vyžádání vám rádi vypracujeme cenovou nabídku.

Autodoprava a zemní práce Miroslav Vaněček - ID 96691003 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mšec 341, Mšec, 27064 

Působíme od roku 2006 převážně ve Středočeském kraji. Pro zemní práce používáme osvědčené stroje značky Tatra,Komatsu a Bobcat.
Stroje se vyznačují vysokou produktivitou, spolehlivostí a možností nasazením v těžkém terénu.
Naše stroje řídí vyškolená obsluha s několikatiletou praxi v zemních pracech. Všichni naši pracovníci prošli ŠKOLENÍM O BEZPEČNOSTI A OCHRANĚ ZDRAVÍ PŘI PRÁCI ( PŘEDPIS SŽDC Op 16 ) 
Každý bagr je vybaven širokým příslušenstvím pro zemní práce, např. velký výběr podkopových lžic různých šířek.
Zemní a výkopové práce provádíme s traktorbagr Komatsu, otočný bagr Komatsu 180 a Bobcat.

V naší nabídce najdete

 • výkop základových pásů
 • výkopové práce pro inženýrské sítě                                                                  
 • svahování a úprava terénu, těžba zeminy
 • terénní úpravy rovinných i svažitých terénů
 • hloubení základů rodinných domů
 • realizace zahrad-modulace terénu
 • skrývku zeminy při archeologických průzkumech
 • úklid sněhu, ploch, parkovišť, soukromých objektů, nakládání sněhu apod.              
 • manipulace s materiálem, paletizační vidle
 • zajišťujeme složení, nakládku a přepravu různého materiálu včetně paletového zboží.
 • demoliční a bourací práce
 • bourání asfaltů, podkladových betonů a železobetonů, demolice objektů. Nabízíme také odvoz a likvidaci suťového materiálu.
 • zařídíme také odvoz zeminy, dovoz kamene a písku, převoz stavebních materiálů a zeminy po stavbě. Nosnost našich vozidel je Tatra 815 S3 11 t, Tatra Phoenix 158 S3 13 t.

USSPA, s.r.o. - ID 99128159 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní Dobrouč č. 384, Dolní Dobrouč, 561 02 

Za našimi produkty je vidět srdce a kus poctivé práce. Nejsme velkovýrobnou, nevyrábíme naše vířivky jako na běžícím pásu. Jdeme cestou individuálního přístupu a zakázkové výroby.

Naši zákazníci jsou osobnosti a pro ně tvoříme spa, které vyhovují vysokým požadavkům a nárokům na technologiidesign i komfort. Rozdíl poznáte na první pohled.

POBOČKY:

 • USSPA, s.r.o. - Hněvkovského 679/81b, 617 00 Brno-Komárov
 • USSPA, s.r.o. - Šlitrova 762, 250 91 Zeleneč

ZEMNÍ PRÁCE KOLBY - ID 97563436 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štědrá 8, Kynšperk nad Ohří, 357 51 

Výkopové práce s 2t bagrem KUBOTA KX19-04 = lžíce 20 cm, 30 cm, 40 cm a hydraulická svahovací lžíce 100 cm nebo s 4,5t bagrem CAT 304D CR = lžíce 30 cm, 40 cm, 50 cm a hydraulická svahovací lžíce 140 cm.

Hlavní činnosti :

 • Zakládání staveb
 • Výstavba inženýrských sítí
 • Kopání rybníků, kompletní úprava terénů včetně odstraňování porostů i s pařezy
 • Příprava pro bazény, jímky, ploty atd.
 • Pokládka zámkové dlažby
 • kácení stromů vč. rizikového! 

POOLSERVICE s.r.o. - ID 99795987 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Šafránkova 1238/1, Stodůlky, Praha, 15500 

Naše společnost se zabývá projektováním, stavbou a servisem bazénů v privátní a veřejné sféře. Velice úspěšně provádíme  stavby ("na klíč") celých wellness center zahrnující m.j. sauny, parní lázně, vířivé či rehabilitační vany. Tato zařízení je možné samozřejmě od nás získat i samostatně. Specializujeme se rovněž na úpravu vody, dodáváme technologie s tím spojené a chemické prostředky pro údržbu vody. Provádíme rovněž veškeré zemní práce a to včetrně odvozu sutí či zeminy.

Za zmínku stojí jistě i naše činnost v oblasti poradenství a  školení pro provozovatele veřejných bazénů či wellness center.

Očekáváte-li kvalitu za rozumné ceny, obraťte se na nás. Velice rádi Vám připravíme nabídku. Náš tým zkušených pracovníků s dlouholetou praxí v oboru je zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb. 

Jak jsme již avizovali, otevřeli jsme nové kontaktní a prodejní místo bazénů, příslušenství k bazénům a bazénové chemie  v Dobřejovicích v areálu prodejny sypkých stavebních materiálů a Sběrného dvora. Současně Vám zde poradíme s výběrem bazénu, vířivé vany, sauny či s projektem wellness  a to privátního či komerčního. Odborné konzultace lze rovněž sjednat individuálně přímo u Vás.

JAN KUNEŠ fontány - ID 93852613 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Šlikova 287/20, Praha, Břevnov, 16900 

Chcete vašim zákazníkům, hostům či občanům vytvořit svěží a uklidňující prostředí? Dodat vašemu hotelu, obci nebo projektu nezapomenutelnou atmosféru? Propojte váš interiér či exteriér více s přírodou a zapojte do něj blahodárné účinky vody, která může zurčet, bublat či tryskat. Fontány, kašny a vodotrysky jsou příjemným řešením pro osvěžující atmosféru v každém exteriéru i interiéru.

Blahodárné účinky vodních ploch a prvků

Přítomnost vodní plochy dokáže přitáhnout, zabavit a vytvořit pozitivní emoce u každého člověka. Voda totiž lidstvo fascinuje již od pradávna. Dává život, má mnoho chutí, barev a dokáže vytvářet nádherné kompozice. K vytváření takových kompozic jí napomáhají právě fontány, kašny a vodotrysky různých tvarů a velikostí.

Jen si vzpomeňte – co spojovalo vaše klidné posezení na náměstí v parku či v zahradách, kde vám bylo dobře, a cítili jste se plni energie? Na všech těchto místech byla pravděpodobně umístěna fontána, kašna nebo vodotrysk. S těmi se však dnes můžete setkat i v moderních pasážích nákupních center i interiérů, ve vnějších prostorách hotelů či na volných prostranstvích. Fontány, kašny i vodotrysky zkrátka dodávají správnou atmosféru plnou pohody a klidu.

Fontány, kašny a vodotrysky nemusí být jen snem

Uvažujete o pořízení fontány, kašny či vodotrysku? Dnes už jejich pořízení nemusí být jen snem! Díky pokroku v technologii vám můžeme nabídnout tisíc řešení od nejmenších až po největší za velmi dostupné ceny. Rádi vám poskytneme veškeré poradenství, zpracujeme návrhy i realizaci.

V našem sortimentu najdete statické či dynamické, keramické, kamenné, plovoucí fontány, zahradní jezírka nebo hudební fontány a vodní show. Pro vodotrysky máme k dispozici rozmanité typy trysek, které vytvářejí uchvacující efekty. Prohlédněte si kompletní galerii referenčních zakázek!

Pavel Paleček - zemní práce a výkopové práce - ID 91535005 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sídliště Za Chlumem 738, Bílina - Teplické Předměstí, 41801 

Provádíme zemní a výkopové práce, mezi které patří terénní úpravy, základy rodinných domů, zasíťování pozemků a bazény. Specializujeme se na dodávku a instalaci domácích čističek odpadních vod a jejich servis. Umíme i bourací práce včetně zajištění odvozu sutin a mnoho dalších zemních a výkopových prací, na které jen pomyslíte.  
Pracujeme v malém rodinném kruhu a spolupracujeme s kvalitními a spolehlivými externími firmami.

Naše práce je pro nás koníčkem a každý spokojený zákazník je pro nás velkou motivací.

Václav Gracias – Zastřešení kruhových bazénů - ID 96723606 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Pískách 4118/6, Hodonín, 69501 

Výrobní a montážní firma, která vyrábí a dodává atypické zastřešení na kulaté a kuhové bazény.

GHC INVEST, s.r.o. - ID 99026702 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Letišti 415/104 , Bochoř, 750 02 

Společnost GHC Invest, s.r.o. se na českém a slovenském trhu pohybuje již více než 20 let a za tuto dobu jsme zrealizovali mnoho větších či menších projektů v oblasti stavby či rekonstrukce veřejných bazénů a koupališť, technologie úpravy bazénové, procesní i pitné vody. Navrhli a zrealizovali jsme množství chloroven a provozů s dávkováním plynného chloru, vyprojektovali a vybudovali jsme rovněž privátní bazény, koupací jezírka a soukromá wellness studia. V této sekci stránek naleznete přehled o významných referencích GHC Invest, rozdělených do jednotlivých skupin. Jednotlivé reference obsahují základní popis realizace a fotodokumentaci finálního stavu. V neposlední řadě jsou zde i zajímavé realizace z oblasti nerezových bazénů, které budujeme ve spolupráci s firmou Zeller Bäderbau.

Tomáš Janušík - VÝROBA PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ - ID 97343482 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Paskovská 264/311, Ostrava, 720 00 

Provádíme výrobu plastových nádrží. 

RICHTER PAVEL-STAVEBNINY PODĚBRADY - ID 99437741 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

U Garáží 601/2 , Poděbrady, 290 01  

Stavebniny Poděbrady-prodej stavebního materiálu a stavební práce. 

AUTOCAMPING HLUBOKÝ - ID 89441221 - NÁHLED ZÁZNAMU

Podlesí 89, Holice v Čechách, 534 01 

Autocamping Hluboký se nachází v blízkosti silnice E35, cesta z Hradce Králové - Brno, méně než 3km od Holic centru města. Výhodná poloha na okraji rozsáhlých lesů v blízkosti rybníku Hluboký, nabízí příjemné místo pro váš odpočinek. Pro ubytování je 33 chatek se 4 lůžky a 10 chatek s 3 lůžky, které jsou vždy připravené k Vaší návštěvě. Všechny chaty jsou jednoduše vybavené, vytápěné pomocí akomulačních elektrických ohřívačů. Kromě toho, je možné ubytování v 19 sudech pro dvě osoby a jednom multidomku. K dispozici jsou mobilní domy s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou mikrovlnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím.

Dostatečný prostor je vyhrazen pro vlastní stany a karavany, který je připraven pro 40 připojení. Sociální zařízení s teplou vodou a společná kuchyňka jsou k dispozici.

Rybník Hluboký má písčitou a  částečně travnatou pláž, bazén naplněný pitnou vodou pro děti, volejbalové hřiště a minigolf. Vše je součástí kempu. 
Lesy z Hradce Králové do Třebechovic nabízejí větší prostor pro houbaření a procházku.

V kempu je k dispozici televizor, můžete také využít restauraci nebo kavárnu.

MEBYS TRUTNOV s.r.o. - ID 99654829 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Horská 5, Trutnov , 541 01  

V současné době spravujeme více než 4.500 bytových a nebytových jednotek pro více než 200 vlastníků nemovitostí. Naše služby tak využívá přes 10.000 uživatelů bytových a nebytových jednotek. Hlavním předmětem podnikání je správa a údržba nemovitostí. Našimi klienty jsou město Trutnov, společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, podíloví spoluvlastníci, fyzické osoby, firmy a další vlastníci nemovitostí v Trutnově a jeho okolí. 

ALL WATER s.r.o. - ID 90914217 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Heršpická 813/5, Brno, 639 00 

Nabídka plastových, fóliových, nerezových bazénů a jejich zastřešení. Prodej vířivek a saun.

AQUA AD, s.r.o. - ID 99878285 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Budějovická 733, Jesenice u Prahy, 252 42 

Firma AQUA AD, s.r.o. působí v oboru již od roku 1991. Od začátku se jedná o rodinnou firmu, která se věnuje osazování studen, prodeji instalatérských potřeb, čerpadel a dalšího sortimentu pro instalatéry. Motem naší firmy je pečlivé řešení náročných potřeb našich zákazníků k jejich spokojenosti.

Plavecký bazén Liberec - ID 92625131 - NÁHLED ZÁZNAMU

nám. Tržní 1338, Liberec, 460 01 

Provozujeme bazén, dětský výukový bazén, brouzdaliště s hříbkem a vířivkou pro děti, skluzavkami a párou. Nabízíme sportovně relaxační aktivity jako je fitness, wellness, spinning a další. Bazén disponuje potápěčskou věží hlubokou 8.5 metru.

CARETTA SPA CZ s.r.o. - ID 98660248 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Krmelínská 631, Stará Ves nad Ondřejnicí, 739 23 

Ve svém oboru jsme na špici. Materiálově i technologicky, pro váš maximální zážitek.

Realizace vylepšujeme o vymoženosti moderní doby. Užít si tak můžete perličky MicroSilk, zabudovaný audio systém BlueTrans, náladové osvětlení, vzdálené ovládání pomocí mobilní aplikace přes Wi-Fi rozhraní, dotykový displej a další unikátních řešení.

Mějte svou vířivku vždy připravenou k použití, buďte vždy v obraze, vždy připojeni s Caretta Connect.

Václav Růžička - ID 96239647 - NÁHLED ZÁZNAMU

Antonína Dvořáka 123, Tursko, 25265 

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce včetně výkopu základů pro rodinné domy, bazény, úpravy okolí stavby a zahrad. Veškeré úpravy zajistíme v okolí Prahy, po dohodě celá ČR.


1


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (274)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2305)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (89)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (54)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7398)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1269)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1988)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (364)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)