Firmy v kategorii Kovovýroba (245)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiLAKIT s.r.o. - ID 89316220 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Radošov č. 58, Radošov, 67507 

LAKIT S.R.O. – LAKOVÁNÍ, TRYSKÁNÍ, ZÁMEČNICKÁ VÝROBA A STABILNÍ HASICÍ ZAŘÍZENÍ (SHZ)

Jsme mladá, dynamická firma zabývající se předúpravou a finální úpravou povrchu kovu. Disponujeme plně vybavenou práškovou lakovnou s pecí o rozměrech 1200 x 1700 x 6000mm (š x v x d). Práškové lakování je moderní a ekologickou metodou úpravy kovu, kdy dbáme na vysokou kvalitu lakovaného materiálu.

Dále se zabýváme SHZ (stabilní hasící zařízení) a zámečnickou výrobou.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ a.s. - ID 96660860 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Cihelná 777, Štětí, 411 08 

Naše společnost vyrábí železobetonové konstrukce, betonářskou směs, vyrábíme zámečnické konstrukce, provádíme truhlářské práce, zámečnické práce, zemní práce aj.

VSL SYSTÉMY /CZ/, s.r.o. - ID 96223734 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

V násypu 339/5, Praha, 152 00 

VSL SYSTÉMY /CZ/, s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny VSL, historicky známé především svým vedoucím postavením v oblasti dodatečného předpínání a odvozených technologií v mostním i pozemním stavitelství a uznávaného partnera při vývoji inovativních konstrukčních řešení.

Firma VSL, původně Vorspann System Losinger, byla založena ve Švýcarsku v roce 1956 (obchodní jméno firmy je chráněno ochrannou známkou). Od té doby se VSL stala jednou z hlavních světových společností ve svém oboru. Se svými 35 zastoupeními po celém světě a výměnou zkušeností je schopna nabídnout a řešit nejrůznější dodávky technologií přičemž firma nejednou vyvinula nové systémy, které se později staly celosvětovým standardem.

HALEX - SCHAUENBERG OCELOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. - ID 90145993 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Husova 435, Příbram, 261 01 

Výrobním programem jsou především nosné konstrukce pro chemická a petrochemická zařízení, průmyslové pece, těžké a středně těžké konstrukce pro energetické zdroje, konstrukce pro průmyslové halové systémy a investiční celky.

Výroba je zajištěna v sedmi výrobních halách s více jak 100 zaměstnanci. Při své činnosti se společnost opírá o projekční, technické a výrobní možnosti a zkušenosti celé skupiny podniků Schauenberg, o šedesátiletou tradici v projektování, výrobě a montáží ocelových konstrukcí.

Jméno Schauenberg je v oboru ocelových konstrukcí synonymem odborné způsobilosti, spolehlivosti a flexibility.
 

AB watt, spol. s r.o. - ID 99995708 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Poráků 512, Český Krumlov, 381 01 

Firma pracuje v oboru technická zařízení budov. Zpracováváme projektové dokumentace včetně všech administrativních povolení, a provádíme veškeré montážní práce včetně stavebních konstrukcí.

Naše hlavní činnost je montáž kotelen, výměníkových stanic a rozvodů vytápění v objektech, včetně rozvodů zdravotní instalace.

Jako zdroje tepla používáme tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, automatické i s ruční obsluhou kotle na spalování biomasy ( peletky, brikety, kusové dřevo, štěpka ), automatické kotle na spalování uhlí.

E-therm TZ s.r.o. - ID 93513971 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

K Letišti 908, Klatovy, 339 01 

Společnost E-therm TZ s.r.o. je česká inženýrsko-dodavatelská firma dodávající průmyslové pece a průmyslová tepelná zařízení určená především pro ocelářský a strojírenský průmysl. Tým pracovníků společnosti E-therm TZ tvoří zkušení specialisté na projektování, dodávky, montáže, uvádění do provozu a servis průmyslových pecí a tepelných zařízení, jejich topných a řídicích systémů a souvisejících technologických zařízení.

E-therm TZ je tradičním dodavatelem průmyslových pecí. Námi dodávané průmyslové pece a tepelná zařízení se vyznačují vysokou jakostí a užitnou hodnotou, nízkou energetickou náročností, šetrností k životnímu prostředí a v neposlední řadě dlouhodobou spolehlivostí a životností.

S naším jménem E-therm TZ si kupujete špičkové a ověřené výrobky a služby podložené více než šedesátiletou zkušeností s vývojem a dodávkami průmyslových pecí.

PS-MSI, a.s. - ID 89635787 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kúty 3802/17, Zlín, 760 01 

Jsme zlínskou stavební firmou s dlouholetou tradicí a spolehlivým partnerem v oblasti pozemního stavitelství. Jsme tým kvalifikovaných, zkušených a flexibilních odborníků, z nichž většina působí v našich řadách dlouhá léta.

Mezi naše hlavní zákazníky patří výrobní a logistické společnosti, developerské společnosti, obchodní řetězce, městské a krajské samosprávy.

Naším cílem je dosáhnout spokojenosti a naplnění Vašich představ. Děkujeme Všem obchodním partnerům, projektantům, dodavatelům a zaměstnancům společnosti.

Vážíme si důvěry a věrnosti Vás všech, jejíž důkazem je dlouhodobá spolupráce.

VÝROBADÍLŮ s.r.o. - ID 93646441 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Chelčického 1610, Česká Lípa, 470 01 

VýrobaDílů.cz je společnost, se zaměřením na kvalitní obrábění nejrůznějších materiálů. Našim zákazníkům poskytujeme nejen kusovou a sériovou výrobu obráběných dílců, ale také jejich následnou montáž v kompletní funkční celky.

RS evostyl s.r.o. - ID 89834745 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rokycanova 1591/29, Brno, 615 00 

Naše firma se zabývá zámečnictvím a kovovýrobou a našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby včetně návrhu projektu a následné realizaci výroby a montáže.

Vyrábíme hlavně schodiště a zábradlí z nerezi, hliníku a oceli, ale i jiných materiálů, nerezové a ocelové markýzy a přístřešky, městské mobiliáře, dveře a portály, brány, ploty.

Zakázky zhotovujeme včetně dodání skel, kamene, dřeva, laků a jiných materiálů a povrchových úprav. 

Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. - ID 90110874 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nové Ransko 234, Ždírec nad Doubravou, 582 63 

Naše společnost je středně velkou komerční slévárnou a modelárnou s průměrným počtem 250 zaměstnanců a s ročním objemem výroby ca. 3500 tun odlitků z litin, slitin hliníku a slitin mědi.

Zajišťujeme technologicky náročnou kusové až středně sériové zakázky. Náš export do evropských zemí se pohybuje kolem 50 % odlitků, vyvážíme i obrobené dílce modelová zařízení a kovové formy pro gravitační a nízkotlaké lití.

Naše odlitky jsou využívány ve strojírenských podnicích se zaměřením na výrobu strojů pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl a dále pro transportní zařízení, čerpací techniku, hydraulická a pneumatická zařízení, elektrotechnická zařízení a pro stavebnictví.

MŘÍŽE ČÍŽEK PAVEL - ID 93598229 - NÁHLED ZÁZNAMU

Římská 1287/41, Praha, 120 00 

Firma Čížek mříže působí na českém trhu od roku 1993. Naše práce můžete vidět po celé Praze i Středočeském kraji. Zabýváme se interiérovými i exteriérovými projekty, jako jsou instalace bezpečnostních mříží, konstrukce plotů či zábradlí a mnoho jiných produktů, dle přání klienta.

I.S.H. Praha - ID 96346103 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sestupná 78/9, Praha, 162 00 

Inženýrská činnost v oblasti strojírenství, zabýváme se zejména prováděním počítačových analýz kovových konstrukcí pomocí metody konečných prvků a okrajově projektováním na zakázku.

OBRO s.r.o. - ID 96555808 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zářečská 625, Horažďovice, 341 01 

Provozujeme obráběčství, zámečnictví, nástrojářství. Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů.

ATEA PRAHA, s.r.o. - ID 95503801 - NÁHLED ZÁZNAMU

Chrášťany 43, Rudná u Prahy, 252 19  

Výroba a prodej pelet, peletizační linky, pelety, brikety, zemina.

MONTE TUX s.r.o. - ID 88922763 - NÁHLED ZÁZNAMU

V Zátiší 810/1, Ostrava, 709 00 

Jsme subdodavatelská firma zabývající se montáží, svařováním ocelových konstrukcí, strojních součástí, potrubí a řadu podobných prací. Na trhu práce jsme od roku 2018 a naše působení je nejen po celé České Republice, ale i například v Polsku.

Naší prioritou je Vám nabízet a vykonávat kvalitní a profesionální práci.

AZ KOV-KOMAXIT, s.r.o. - ID 90741820 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pržno 27, Pržno, 739 11 

Zabýváme se výrobou lehké ocelové konstrukce, provádíme povrchovou úpravu materiálu vypalovacími práškami, provádíme tryskání, svařování, obrábění.

VÝZTUŽ CZ, s.r.o. - ID 94848883 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jiráskova 904, Tlumačov, 763 62 

Naší hlavní pracovní náplní je výroba ocelových výztuží pro železobetonové stavební konstrukce. Jsme připraveni stát se i vaším dodavatelem rovných ocelových prutů, výztuže ohýbané dle vašich projektů, kari sítí či armokošů do pilot. Samozřejmostí je pro nás dodání distančních prvků a dalších nezbytných materiálů k uložení.

Naším cílem je na základě férových obchodních vztahů, spolehlivosti a zkušeností spolupracovat se stavebními firmami, stavebninami, specializovanými firmami (průmyslové podlahy, pilotáři atd.) i se soukromými odběrateli.

Výroba výztuže probíhá v moderní hale, díky které můžeme dodávat ocel bez ohledu na počasí. Od počátku jsme zaměřeni na rychlost, kvalitu a spokojenost zákazníka. Střih a ohyb provádíme na kvalitních německých strojích Pedax a Schnell. Potřebnou ocel máme vždy skladem.

DUCHCOVSKÁ SVAŘOVNA, a.s. - ID 89572552 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Želénská 485/2, Duchcov, 419 01 

DUCHCOVSKÁ SVAŘOVNA, A.S.

člen českého stavebního holdingu Enteria, a.s.

Naši společnost založili dva akcionáři: Chládek & Tintěra a.s. Litoměřice a Chládek a Tintěra Pardubice a.s. vkladem každý 50 %. Svoji činnost společnost zahájila 1.3.2005. 

Cílem obou společností bylo pokračovat ve stykovém odtavovacím svařování ve stabilní svařovně v Duchcově, které zde probíhalo od začátku sedmdesátých let minulého století ať už v podání Traťové distance Most, tak poté Traťové strojní stanice Ústí nad Labem. 

Na činnosti společnosti se podílí 35 zaměstnanců.

 

CO UMÍME:

 • odtavovací stykové svařování kolejnic všech tvarů
 • ekologickou službu v oblasti regenerace kolejnic
 • zajištění komplexních přeprav kolejnic pronájem železničních plošinových vozů
 • řešení problematiky ECM
 • výměny kolejnic na stavbách
 • veškeré práce na železničním svršku
 • výrobu a montáž ocelových konstrukcí

EPIGON spol. s r.o. - ID 98346351 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Tvarůžkova 2740, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61 

Vyrábíme, dodáváme a montujeme výrobky pro čisté prostory vhodné pro prostředí vysoce náročné na čistotu a kvalitu vzduchu.

Naší specialitou je výroby a montáž atypických prvků dle požadavků zákazníka.

Valchář s.r.o. - ID 94306572 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ratiboř 379, Ratiboř, 75621 

NÁSTROJÁRNA RATIBOŘ U VSETÍNA, LISOVNA, DRÁTOVÉ ŘEZÁNÍ

Poptáváte výrobu nástrojů nebo kování? Hledáte lisovnu v okrese Vsetín? Oslovte nás.

 

ELEKTROEROZIVNÍ DĚLENÍ MATERIÁLU VSETÍN, LISOVACÍ NÁSTROJE

Naše společnost Valchář, s.r.o. z obce Ratiboř u Vsetína se zabývá výrobou lisovacích nástrojů, nerezových mřížekelektrosvorek a narážecích matic. Zajišťujeme lisování a řezání na drátové řezačce. Dále vyrábíme drobné kování nebo klíče pro servisy a cyklisty. Nabízíme elektroerozivní dělení materiálu.

Pro bližší informace využijte uvedené kontakty. Najdete nás v Ratiboři u Vsetína.

Avia Propeller, s.r.o. - ID 98363747 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Beranových 666, Praha, 19900 

Avia Propeller garantuje nejvyšší kvalitu výrobků nejmodernější letecké technologie.

Zabýváme se vývojem, výrobou, opravou, servisem a prodejem celokovových, za letu stavitelných leteckých vrtulí a vrtulových regulátorů pro pístové a turbínové motory.

JP - PROLAK, spol. s r.o. - ID 91313207 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Opatov 183, Opatov, 675 28 

Firma JP-PROLAK spol. s r.o. vznikla v roce 2011 transformací z firmy Jaroslav Prokop - kovovýroba založené roku 1992 v Opatově u Svitav v Pardubickém kraji.

Od svého vzniku se firma zabývá výrobou v oblasti kovovýroby. Během své působnosti se firma rozrostla na 70 pracovníků. Nové haly vybudované v roce 2003, 2006 a 2018 poskytly nemalý výrobní prostor, ve kterém našla uplatnění řada nejmodernějších technologií (laserové dělení plechů, CNC ohraňování, CNC obrábění, svařování a prášková lakovna). Firma prokázala svou schopnost prosadit se v tvrdém boji s konkurencí.

Obchodní aktivity firmy JP-PROLAK, spol. s r.o. jsou zaměřeny především na tuzemskou i zahraniční výrobu pro firmy zabývající se výrobou pro strojírenský průmysl a výrobu strojních zařízení. Nové výrobky vyrábíme tak, abychom splnili i nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Rozměry obalů, povrchová úprava i přesnost zpracování musí být na nejvyšší úrovni. Dbáme na ekologický provoz firmy a po našich subdodavatelích vyžadujeme totéž. Pokud se rozhodnete ke spolupráci s naší firmou, věříme, že budete nadmíru spokojeni.

SULTRADE PRAHA, spol. s r.o. - ID 92441182 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bělohorská 238/85, Praha, 169 00 

Kořeny existence společnosti byly položeny vznikem zastoupení švýcarského koncernu SULZER v Praze v roce 1978. Toto zastoupení mělo již v době svého vzniku působnost pro tehdejší celou Československou republiku a zastupovalo prakticky všechny divize koncernu SULZER. Zastoupení postupně rozšiřovalo své aktivity v oblasti poradenské a zprostředkovatelské činnosti a dosahovalo na přelomu devadesátých let objemů zprostředkovaných obchodů cca 10-20 mil CHF. Hlavními komoditami byly textilní stroje, různé chemické technologie, dieselové stroje, čerpadla, kompresory a jiné strojírenské výrobky. V průběhu devadesátých let prošel koncern SULZER první restrukturalizací, při které ztratil některé divize a naopak rozvíjel např. výrobu pro zdravotnické účely – implantáty, kardiostimulátory, umělé chlopně apod.

V současné době má společnost SULTRADE cca 21 stálých zaměstnanců a dosahuje obratu cca 4-6 mil EUR.

Pozitivním trendem je postupné rozšiřování výrobní činnosti a exportu vlastních výrobků, a to především do západoevropských zemí EU, Švýcarska a Slovenska.

Společnost Sultrade Praha, spol. s r.o. je nositelem dvou odborných osvědčení o technické způsobilosti vystavených Technickou inspekcí České republiky .

Jde o:

 • Oprávnění k montáži a opravám vyhrazených plynových zařízení
 • Oprávnění k montáži, opravám a zkouškám elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu

SUPROMA PRODUCTION s.r.o. - ID 97808995 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Holvekova 99/30, Ostrava, 718 00 

Společnost SUPROMA Production s.r.o. vznikla v roce 2011. Společnost je vybavena dvěma provozy – tryskárna a lakovna.

Tryskárna disponuje ručním tryskacím boxem o rozměrech 7 x 5 x 3,5 m. Tryskací box je dále vybaven mechanickým sběrem abraziva.

Lakovna je vybavena mostovým jeřábem o nosnosti 5 tun a možností lakování dílů do délky 16 m.

ZAHA-METAL s.r.o. - ID 99169453 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nová Ves 52, Pohořelice, 691 23 - bývalý areál JZD 

Nabízíme komplexní řešení Vašich projektů z oblasti zámečnické výroby a kovovýroby.

Nabízíme Vám:

 • Speciální konstrukce pro průmysl a stavebnictví z oceli, nerezu a hliníku
 • Vrata, brány (křídlové, posuvné)
 • Ploty
 • Zábradlí
 • Schodové konstrukce
 • Přístřešky
 • Zakázkové svařování ocele (MIG, MAG, TIG)
 • Zakázkové svařování nerez (TIG, MIG)
 • Zakázkové svařování hliník (TIG, MIG)

PROFICOLOR, SPOLEČNOST S RUČENÍM OMEZENÝM - ID 97799411 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Radiová 1122/1, Praha, 10200 

Zaměřením společnosti PROFICOLOR, spol. s r.o. je komplexní protikorozní ochrana ocelových konstrukcí a technologických zařízení.

Provádíme přípravu povrchu tryskáním, mechanickým čištěním a také vysokotlakým vodním paprskem. Realizujeme nátěry všemi druhy nátěrových hmot, protipožární nátěry a nástřiky. Protikorozní ochranu provádíme na nových stavbách, při rekonstrukcích starých staveb, ale také v rámci mobilního boxu. Součástí naší práce je i poradenství v oblasti protikorozní ochrany.

KOVODRUŽSTVO,VÝROBNÍ DRUŽSTVO V PLZNI - ID 90172310 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rokycanská 761/58, Plzeň, 312 00 

Kovodružstvo, výrobní družstvo v Plzni, v.d. působí v oblasti lehkého strojírenství.

Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnictví, nástrojářství, obráběčství a galvanizérství.

Na zákazníka a jeho potřeby pohlížíme komplexně a díky tomu jsme schopni nabízet služby, které vyhovují jeho požadavkům na kvalitu a funkčnost a zároveň splňují požadavky norem.

DRAHT PRODUCT WORLD s.r.o. - ID 93836921 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nádražní 601/159, Ostrava, 702 00 

Společnost Draht Product World s. r. o. se zaměřuje na design a výrobu propagačních stojanů, regálových systémů a ocelových konstrukcí.

Díky flexibilnímu výrobnímu zařízení jsme schopni neustále rozšiřovat sortiment výrobků dle požadavků zákazníka.

ALUTEX - ID 94642067 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kaplanova 3000/1A, Kroměříž, 767 01 

ALUTEX -  je společenstvím firem
ALUTEX, spol. s r.o.
ALFRED ENGELMANN CZ – slévárna AL kovů,
zabývajicích se výrobou hliníkových tlakových odlitků a konstrukcí a výrobou tlakových licích nástrojů.

» Firmy zaměstnávají více než 200 pracovníků a jejich produkty směřují převážně do automobilového, elektrotechnického a nábytkářského průmyslu zemí Evropské unie.

 

Zabýváme se výrobou hliníkových tlakových odlitků a konstrukcí a výrobou tlakových licích nástrojů. Produkty směřují převážně do automobilového, elektrotechnického a nábytkářského průmyslu zemí Evropské unie.

MORAVA NORBERT - BRÁNY A VRATA - ID 95973477 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jaromírova 759/13, Praha, 128 00 

Krásný den, přeji,
léta se zabývám výrobou, samonosných, vjezdových, křídlových bran, branek, plotů, garážových vrat aj... Mé brány jsou ryze česká výroba, nejraději používám železný jekl, kvalitní dřevo, plotový systém a tahokov, samozřejmostí je, že bránu mohu vyrobit z materiálů dle Vašich požadavků.

Na veškerou svou výrobu poskytuji i servis a jistě rád poskytnu i servis na jiné. Brány jsou doplněny kvalitními Italskými či Německými motory dle předchozí konzultace se zákazníkem.

K branám je možnost branky, plotu, točny na popelnici či stylově stejného kotce pro psa a zahradních setů... Nabízím možnost výběru barev z vzorníku eu RAR, železné části možno nechat žárově pozinkovat. V případě dotazů se mne nebojte kontaktovat, v případě, že se hned nedovoláte Vás budu následně kontaktovat.


Těším se na naši spolupráci...
S přáním hezkého dne Norbert Morava

CLARKSON CZ, s.r.o. - ID 97595740 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hroznová 494/16c, Brno, 603 00 

Společnost CLARKSON působí na českém trhu již od roku 1996, samostatná společnost CLARKSON CZ byla založena v roce 2004. Za dobu své existence jsme si na českém trhu vybudovali silnou pozici a stali se partnerem mnoha významných českých i zahraničních společností.

Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních obráběcích nástrojů a nářadí od renomovaných firem z celého světa a pro některé z nich jsme se stali výhradními distributory. Na českém trhu zastupujeme značky ZCC - CT, DEPO, LAIP, GRANLUND, HYDRA TOOLS, Marwin Cutting Tools a C.P.T. Naši partneři nám dodávají široké spektrum vysoce kvalitních nástrojů a nářadí s bohatým uplatněním v různých odvětvích průmyslu, zejména v automobilovém, leteckém, těžkém, energetickém a zbrojním.

Bonusem v naší nabídce je tzv. TOOLBOX - nástrojový výdejní automat, který je aplikován přímo do výrobních procesů. Jeho velkou předností je okamžitý odběr zboží bez vedlejších nákladů pro zákazníka, snadná obsluha a detailní evidence odběru zboží.

Našim cílem je spokojený zákazník a proto vám nabízíme komplexní péči, včetně technologického poradenství od doporučení vhodných postupů při zpracování různých materiálů, přes programování v CAM systémech až po vhodnou volbu nástrojů. Kompletní servis zajišťují naši vyškolení technici s úzkou podporou našich dodavatelů.

WT - PRO Czech, s.r.o. - ID 93121526 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rektorská 149/9, Praha, 108 00 

Hlavním předmětem činnosti společnosti WT-PRO Czech, s.r.o. je výroba tlakových zařízení.

Specializujeme se především na výrobu systémů z bezešvých ocelových trubek, potrubní příruby, potrubí, hydraulické trubky a tlakové nádoby.

Usilujeme o neustálé zvyšování kvality technologického zpracování odpovídající světovému standardu. Trvale zefektivňujeme proces výroby a celkový komfort naplňování potřeb zákazníka na nejvyšší úrovni.

 

POBOČKA:

Jesenická 859/46, 787 01 Šumperk

KOVOTEX s.r.o. - ID 96924123 - NÁHLED ZÁZNAMU

H. Kvapilové 2370/12, České Budějovice, 370 10 

Provádíme lakování kovových výrobků, lakování konstrukcí, lakování svařenců, lakování plotových dílců, lakování plechových skříní, lakování rozvaděčů, lakování zábradlí, otrýskání kovovým abrazivem, pasivace hliníku na venkovní prostředí, linkové lakování, ruční lakování, práškové lakování, všechny odstíny RAL.

BT-N s.r.o. - ID 99969889 - NÁHLED ZÁZNAMU

Třída Čs. armády 871, Veselí nad Lužnicí , 391 81 

Jsme váš kompetentní partner pro kvalitní výrobu nástrojů na frézování a vrtání, a také broušení na CNC-strojích. Vyřešíme za vás veškeré specifické problémy s nástroji - vše z jedné ruky. 

 • výroba nástrojů, jako frézy a vrtáky, zvláštní nástroje a jiné úpravy
 • přebrušování s originální geometrií
 • vlastní vývoj a konstrukce nástrojů
 • optimální rada uživatelům
 • servis nástrojů
 • povrchová úprava „Energion – síla na břitu“ – cenově výhodné prodloužení životnosti
 • servis povlakování
 • zaručujeme způsobilost v činnostech
 • brousíme vše, co je v domácnosti, na zahradě a v soukromých dílnách a potřebuje ostré břity 
 • vše vám dodáme prostřednictvím našeho firemního zaměstnance nebo zásilkovou službou - vždy rychle a spolehlivě

Tamala system a.s. – sídlo - ID 95416752 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pod Kotlářkou 151/3 , Praha, 150 00 

Tamala system a.s. je českou výrobní společností s know-how ve strojírenství, která nabízí portfolio výrobků a služeb v oblasti dodávek technologických zařízení pro chemický, petrochemický, teplárenský, energetický a železniční průmysl. Výrobní závod, který sídlí v Horním Slavkově, má dlouholetou tradici s výrobou výměníků tepla, nádrží, zásobníků, jednoúčelových výrobních zařízení, kolon, chladičů, odlučovačů, předehřívačů, ohřívačů, kondenzátorů, ekonomizérů, popelových výpustí, reaktorů, cisteren a náhradních dílů pro výše uvedené průmysly jako jsou žaluzie pecí, hořáky, sedla uzávěrů, vč. návaru, samostatné trubkové svazky výměníků, termojímky, filtry s kovovou tkaninou, části zakroužených plášťů atd. Zajišťujeme i demontáž a montáž všech uvedených produktů a dílů.

 

POBOČKA:

Tamala system a.s. – výrobní závod

Hasičská čp. 870, 357 31 Horní Slavkov

Jan Polata - ID 91423319 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Petrovická 440, Milevsko, 399 01 

Zabýváme se montáží a výrobou ocelových konstrukcí, hadicových filtrů a elektrofiltrů. Dále pronajímáme jeřáby.

ELIS-PLAST, spol. s r.o. - ID 98765765 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Chrást 134, Chrást , 330 03 

Firma Elis-Plast spol s.r.o. byla založena 1.1.1991 jako jedna z dceřiných společností firmy Elis Plzeň, spol s r.o. a je ryze česká soukromá firma.

Firma vznikla privatizací střediska plastických hmot Škody Plzeň a.s. a ve svém prvopočátku se zabývala především výrobou dílů pro jednotlivé závody Škoda a.s. ( díly pro výrobu elektrických lokomotiv a  trolejbusů ). V roce 1996 firma Elis-Plast spol. s r.o. koupila nové výrobní prostory a rozšířila svoje služby. Firma Elis-Plast spol. s r.o. zpracovává běžné a konstrukční termoplasty vstřikováním, vakuovým tvarováním a fluidním povlakováním.

Poskytuje služby od zpracování technické dokumentace, zajištění výroby forem až po zhotovení konečných výrobků. Firma nabízí výrobu vstřikovaných dílů do hmotnosti 300 g, vakuově tvarovaných dílů do velikosti 1600 x 700 mm a maximální tloušťky 6 mm. Fluidní povlakování kovových předmětů se provádí polyamidem Rilsan popřípadně PE do maximální délky 1400 mm.

ABADIA a.s. - ID 93546990 - NÁHLED ZÁZNAMU

Slapy 144, Slapy, 391 76 

Výroba a montáž ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických výrobků jako schodiště, zábradlí, balkony, stožáry, světlíky, žebříky, schody, lávky. Nabídka komplexních služeb.

QUINT spol. s r.o. - ID 90129635 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nádražní 124, Katovice, 387 11 

Sídlo firmy se nachází v Katovicích a v současnosti máme 50 zaměstnanců. Poskytujeme kvalitní produkty a služby totožné s požadavky našich zákazníků. Základem naší činnosti je péče o kvalitu při dosažení výkonnostního standardu s nulovou úrovní vad. Všichni naši pracovníci jsou školeni, vedeni a motivováni k dosahování vysoké kvality. 

GROSS & ŠEMBERA - ID 91624498 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Načešice 126, Heřmanův Městec, 538 03 

Zabýváme se spojováním dopravních pásů pro potravinářství, zemědělství i průmysl.

WELDING PRAHA s.r.o. - ID 97526114 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zelený pruh 1294/52, Praha, 147 00 

Certifikovaná svářečská škola č. 437 v oboru výuky voda - plyn - topení. Registrované středisko odborného plynárenského vzdělávání ČPS č. 6/2016 Člen grémia pro odborné plynárenské vzdělávání. Nové kurzy a periodická přezkoušení provádíme v systémech CWS ANB, ČSSP, GAS, s.r.o. a ČSTZ. Vybraná školení jsou zařazena do bodovaných akcí v systému GAS, s.r.o. pro certifikaci firem. Všechny vydávané doklady jsou uznávanou kvalifikací svářečů pro plynárenství, vodárenství, atd. a jsou v souladu s příslušnými platnými normami.

KEB-EGE spol. s r.o. - ID 93485007 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kájov 164, Kájov, 382 21 

Firma KEB-EGE spol. s r. o. vznikla v srpnu v roce 1991 jako společný podnik české firmy EGE - České Budějovice a německé firmy KEB, sídlící v Ingolstadtu. Od roku 2002 již společnost patří výhradně českým majitelům. Nosným programem je výroba a montáž válcových a deskových zkušeben pro kontrolu brzdových systémů, zařízení pro testování náprav a související diagnostické výrobky pro motorová vozidla. Mezi hlavní odběratele patří firmy Snap-On (Cartec), Bosch (Beissbarth) a jiní. Významná je také výroba ocelových konstrukcí. Na zakázku vyrábíme atypické ocelové konstrukce, části technologických celků a stavební konstrukce dle požadavků zákazníka. Největšími odběrateli v této oblasti jsou firmy Scheuch, Cenotech a další. V době výstavby telekomunikačních sítí patřila mezi významné dodavatele základnových stanic a spolupracovala s firmami Siemens, Nokia, Nortel, Ericsson a dalšími. V letech 2004 až 2010 firma vyráběla a rekonstruovala nástavby pro nákladní a užitková, zejména hasičská vozidla pro profesionální i dobrovolné hasičské sbory z celé České republiky, či pro Policii ČR. V současnosti se také věnujeme dodávkám vybavení pro 4D kina, kde jsme dodavatelem firmy Kraftwerk Living Technologies z Rakouska.

TIRAD, s.r.o. - ID 99696965 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Šašovice 62, Želetava, 675 26 

Provádíme kovovýrobu, vyrábíme rámy a desky do forem na vstřikování plastů, dále provádíme CNC obrábění a frézování.

GalvanKo s.r.o. - ID 92976679 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Areál Tatry 1451/7, Kopřivnice, 742 21 

Služby:

Dekorativní chromování (lázeň Cr III):

Provádíme pokovení libovolnými systémy protikorozních povlaků s dekorativním vzhledem a vysokou korozní odolností. Pokovujeme základní materiály: železo, ocel, nerez, mosaz, měď. Příprava materiálu broušením, kartáčováním, leštěním, ultrazvukovým čištěním (vše dle dohody). Dekorativní chromování je kombinace vícevrstvého povlaku:

 • povlak Cu z alkalické lázně 5 - 8 µm (předmědění)
 • povlak Cu z lesklé kyselé lázně 10 - 15 µm (mědění )
 • povlak Ni z pololesklé kyselé lázně 10 - 15 µm (pololesklé niklování)
 • povlak Ni z lesklé kyselé lázně 5 - 10 µm (lesklé niklování)
 • povlak Cr z lesklé dekorativní lázně CrIII 0,3 µm (dekorativní chromování technologií třímocného chromu – ekologicky šetrného povlakování bez použití toxického šestimocného chromu)

Možné jsou jiné kombinace výše uvedených povlaků, které odpovídají elektrolyticky vyloučeným povlakům MĚĎ – NIKL, NIKL - CHROM a MĚĎ - NIKL - CHROM dle ČSN EN ISO 1456. Maximální rozměry pokovovaných součástí jsou 2000 x 1000 x 250 mm, maximální délka tyčových materiálů je 2200 mm, hmotnost do 100 kg.

Tvrdé chromování:

Nanášíme otěruvzdorné chromové povlaky na nové díly, renovujeme staré součásti. Základní materiál: ocel včetně korozivzdorné.

 • povlak Cr do 1500 µm

Maximální rozměry pokovovaných součástí : 1100 x 1000 x 350 mm.

Závěsové zinkování:

Provádíme na základní materiál: ocel, litina. Galvanicky vyloučený povlak zinku v slabě kyselých zinkovacích lázních může být:

 • bez pasivace (pod KTL)
 • s pasivací modrým III-mocným chromátem + zapečetění transparentním lakem
 • s pasivací žlutým VI-mocným chromátem + zapečetění transparentním lakem
 • s pasivací černým III. mocným chromátem + zapečetění transparentním
  lakem
 • silnovrstvá pasivace III. mocným chromátem + zapečetění transparentním
  lakem

Tloušťka povlaku do 25 µm zinku. Maximální rozměry pokovovaných součástí jsou 2000 x 1000 x 250 mm, maximální délka tyčových materiálů je 2200 mm, hmotnost do 100 kg.

Broušení, leštění a chromování auto-moto dílů a veteránů:

Provádíme renovace starých chromových povlaků na auto-moto dílech, zvláště pak pro veterány, včetně odstranění starého povlaku, broušení, leštění a chromování.

Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice - ID 90870721 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Loděnice 50, Holasovice, 747 74 

Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice vzniklo dne 18. 1. 1961 usnesením společné slučovací schůze čtyř družstev, tj. Loděnice, Holasovice, Neplachovice a Kamenec. Do Obchodního rejstříku bylo zapsáno dne 6. června 1962. V roce 1974 do družstva vstoupilo družstvo Tábor a k 1. 1. 1976 pak došlo ke sloučení s JZD 3. pětiletky Vávrovice. Tímto sloučením vznikl ekonomický celek o výměře 3 534 ha zemědělské půdy, z toho 3 288 ha půdy orné. V průběhu roku 1992 prošlo družstvo transformací dle zákona číslo 42/1992 Sb., o úpravě majetkových vztahů a vypořádání majetkových nároků v družstvech a stalo se z vůle 638 fyzických osob, které do družstva vložily své majetkové podíly, družstvem vlastníků majetkových podílů.

Aktuálně družstvo hospodáři na výměře 2794 ha v řepařské výrobní oblasti západně od Opavy na pozemcích, které zasahují do 17 katastrálních území s průměrnou nadmořskou výškou 300 m n. m. Činnost družstva je ze 70 % zaměřena na zemědělskou výrobu, tj. rostlinnou a živočišnou, 15 % tvoří výroba pomocná a přidružená, zejména kovovýroba a žárové zinkování a 15 % pak tvoří činnost zaměřená na produkci energie z obnovitelných zdrojů tj. z fotovoltaických panelů a bioplynové stanice. Družstvo zaměstnává cca 120 zaměstnanců.

Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice je dlouholetým členem Zemědělského svazu České republiky.

 

PNEUSERVIS: Novosvětská 271/9, 747 73 Opava-Vávrovice

GESOS, spol. s r.o. - ID 93712899 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Objízdná 1628, Otrokovice, 765 02 

Firma GESOS, společnost s ručením omezeným byla založena v roce 1995. Zpočátku byla firma zaměřena na nepřetržitý servis konfekčního nářadí při výrobě osobních, nákladních a traktorových plášťů pro Continental Barum, spol. s r.o. V současné době pokračujeme v nepřetržitém servisu konfekčního nářadí, provádíme rekonstrukce příslušenství konfekčních strojů, vyrábíme nové konfekční nářadí a příslušenství dle vlastní nebo dodané dokumentace. Udržujeme integrovaný systém řízení pro "Vývoj, výroba, opravy a servis zařízení pro zpracování pryže", který splňuje požadavky norem EN ISO 9001, EN ISO 14001 a OHSAS 18001 (certifikáty CQS - IQNet).

STROJMONT s.r.o. - ID 95454751 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Osady Ležáků 804, Chrast, 538 51 

STROJMONT s.r.o. je dynamicky se rozvíjející česká společnost založená v roce 2003 na základě dlouholeté praxe naších zaměstnanců ve strojírenství. Naše firma se dále zabývá zakázkovou výrobou plechových dílů a obráběných součástí dle výkresové dokumentace zákazníka, zámečnickými konstrukcemi a výrobou svařenců. Kombinujeme přesné know-how, sdílené naším týmem kvalifikovaných zaměstnanců, s širokou škálou moderního technického vybavení umožňující efektivitu, širokou flexibilitu, inovační řešení, optimalizaci nákladů a vysokou kvalitu.

KERN-LIEBERS CR spol. s.r.o. - ID 95474045 - NÁHLED ZÁZNAMU

Okružní 607, České Budějovice, 370 01 

PŘESNÉ STROJÍRENSKÉ VÝROBKY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Působíme v Česku od roku 1994. Vyrábíme široké spektrum pružinových mechanizmů a lisovaných dílů pro automobilový, textilní i spotřební průmysl. Nabízíme tepelné zpracování na zakázku. Jako člen skupiny firem KERN-LIEBERS využíváme společných zkušeností a technického know-how.

MIRVAKOV OBRÁBĚNÍ s.r.o. - ID 98467140 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Tatry 1520, Příbor, 742 58  

Firma MIRVAKOV obrábění s.r.o. je nová strojírenská firma v oblasti třískového obrábění. Vznikla v roce 2018. Nabízíme volné kapacity v CNC frézování kovových přesných dílců v kusové i sériové výrobě (frézování, vrtání, zahlubování, vyvrtávaní a řezání závitů).

KOVOTEXA, s.r.o. - ID 90070762 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na bělidle 1619, Vrchlabí, 543 01  

Naše firma existuje na trhu již několik let, během kterých se vypracovala do dnešní podoby. Za více než třicet let naší existence jsme úspěšně zrealizovali  mnoho speciálních zakázek  a unikátních projektů. Dlouhodobě se zabýváme zakázkovou výrobou pro strojírenský a stavební průmysl . V rámci kooperace jsme schopni zajistit tepelné a povrchové úpravy. Díky tomu můžeme odvádět požadované práce s vysokou kvalitou a profesionálním nasazením. K práci používáme velmi kvalitní materiály dostupné na našem i zahraničním trhu. Hlavní činností naší společnosti je stavební i strojní zámečnictví a dále výroba a montáž ocelových  konstrukcí . Případný dovoz a montáž na místo určení jsou samozřejmostí.

STELLIS s.r.o. - ID 91243685 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Wolkerova 2766, Kladno, 272 01 

Společnost Stellis s.r.o. vznikla na počátku roku 2015 spojením schopností a úsilí tří společníků, kteří se rozhodli své zkušenosti nabídnout zákazníkům nejen z regionu Středočeského kraje. Řezací pracoviště je vybaveno technologií umožňující abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Krom zakázkového řezání na CNC stole můžeme nabídnout i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru. Samozřejmostí pro nás je i dodání polotovarů a následné technologické zpracování v závislosti na přáních klientů. Zajistíme i případné další služby u kooperujících společností.

JAMI-STAV, s.r.o. - ID 94475495 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mitrovická 82/411, Ostrava, 724 00O 

Naše společnost se zabývá širokým portfóliem stavebních prací, s důrazem na spokojenost a komplexní splnění požadavku zákazníka.

TOPAV-TAKÁČ s.r.o. - ID 95063797 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bystřická 266, Novosedlice, 417 31 

Naše firma byla založena již v roce 1990 panem Jiřím Takáčem. Hlavními činnostmi firmy byly od počátku vodoinstalatérství, plynoinstalatérství a topenářství. Postupně jsme se začali zabývat také stavebními pracemi. Zaměřujeme práce PSV na průmyslových a inženýrských stavbách prováděných největšími stavebními firmami v regionu. Realizujeme také práce PSV na stavbách rodinných domků, při rekonstrukcích bytových domů a občanské vybavenosti.

STROJÍRENSKÝ VÝVOJ A VÝROBA s.r.o. - ID 92756035 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Staříč 597, Staříč, 739 43 

Hlavním výrobním programem jsou nerezové stroje pro potravinářský průmysl. Pro zpracovatelské firmy nabízíme široký sortiment dopravních a manipulačních systémů pro obaly a surovinu. V oblasti praní a čištění suroviny to jsou různé typy nerezových praček, mycích van a bubnů. Dále nabízíme řezací stroje pro dělení suroviny a zařízení pro plnění suroviny do obalů.


1 2 3 4 5


Přehled kategorií

  Agentury (202)

  Architektura (3)

  Auto-moto (1779)

  Banky (189)

  Bazény (22)

  Bezpečnost, ochrana (80)

  Čistírny (0)

  Čištění (892)

  Divadla, kina, muzea (0)

  Doprava (1569)

  Družstva (8)

  Dřevo (1197)

  E-shopy (249)

  Elektro (1051)

  Energetika (749)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Fitness centra (0)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (0)

  Chemie (131)

  Chovatelství (178)

  Instalace, servis, opravy (354)

  Kancelářské stroje, potřeby (22)

  Knihovny (2)

  Kosmetické služby (79)

  Kosmetika, kadeřnictví (5)

  Kovovýroba (245)

  Kultura (1457)

  Kurzy, školení (178)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2208)

  Nábytek (1005)

  Nářadí (635)

  Obaly (673)

  Odbory, spolky (318)

  Odpady (56)

  Okna, dveře (80)

  Papír (31)

  Pekárny (2)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (2)

  Počítače (1043)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (772)

  Poradenství (1926)

  Potraviny, gastro (1742)

  Prodejny (21)

  Půjčovny (7)

  Reality (1112)

  Rehabilitace, masáže (1)

  Reklama (1121)

  Restaurace (405)

  Skladování (26)

  Sklo (360)

  Služby a řemesla (7081)

  Sport (222)

  Sport (5)

  Sportovní areály (9)

  Sportovní potřeby (3)

  Stavebnictví (2099)

  Strojírenství (1255)

  Telekomunikace (624)

  Textil (94)

  Tisk (506)

  Ubytování (1576)

  Úklid (1)

  Úřady, instituce (1845)

  Věda a výzkum (444)

  Veterinární ordinace (11)

  Voda, topení, plyn (159)

  Volný čas (1117)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1973)

  Wellness centra (10)

  Zahrada, květiny (6)

  Zahradnictví (189)

  Zdraví (1241)

  Zdravotnictví, sociální péče (356)

  Zemědělství (921)

  Zverimex, služby pro zvířata (4)