Firmy v kategorii Restaurace (405)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiQQ Asian Kitchen - ID 94793575 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Odborů 278/4, Praha, 120 00 

QQ Asian Kitchen je jedinečná restaurace v Praze, která představuje mnoho příchutí z celé Asie. Snažíme se vytvořit moderní interpretaci mnoha asijských kuchyní, v neformální a uvolněné atmosféře.

RESTAURANT ASTORIA - ID 94200786 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Tyršova 98, Veselí nad Moravou, 698 01 

Nabízíme široký sortiment jídel a nápojů, připravovaných proškoleným personálem a kuchaři. Každodenní polední menu patří k naší nabídce.Poskytujeme prostory určené pro rodinné oslavy, svatební hostiny, křtiny, apod. v našem salonku, společně s cateringem.V letních dnech je otevřena zahrádka, vhodná pro příjemné posezení s rodinou či přáteli.

BURGÁRNA JIHLAVA - ID 95844471 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vrchlického 4630/59, Jihlava, 586 01 

Vítáme Vás na stránkách nové Burgrárny, kterou jsme pro Vás otevřeli v Jihlavě za čerpací stanicí ONO (zadní vjezd na parkoviště nemocnice). Věříme, že si vyberete z naší nabídky poctivých burgerů nebo hotdogů a přijdete ochutnat. Dobré jídlo pak můžete zapít originálními limonádami z USA.
 

HOTEL A PENZION URAN - ID 98111605 - NÁHLED ZÁZNAMU

Revoluční 196, Stráž pod Ralskem, 471 27 

Turistická ubytovna, také možnost možnost stanování. pořádání svatební hostiny, rodinné a podnikové akce, pronájem salonku ZDARMA, gril, udírna a táboráky.

HOSTINEC FARA - ID 97117294 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí Sv. Čecha 12, Postupice, 257 01 

Našim hostům nabízíme jedinečnou atmosféru citlivě zrekonstruovaného farního stavení, jehož historie sahá až do 13. století. V těsné blízkosti fary se nachází malebný kostelík sv. Martina, který je dodnes navštěvován místními obyvateli.

EL MOJITO CAFE - COCTAIL BAR - ID 98753000 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dlouhá 732/31, Praha, 110 00  

Nejlepší drinky v Praze, skvělé italské jídlo, přátelské posezení. Zábava pro každého. Senzační bar.

HOSPODA U KRÁMU - ID 93752747 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Horská Kvilda 34, Vimperk, 385 01 

Horská Kvilda – obec v centrální Šumavě – Pláních, pod vrchem Antýgl (1 253 m.n.m.)NAŠE hospoda stojí za návštěvu.

BREADWAY STORES s.r.o. - ID 98784529 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hybešova 291/45 , Brno , 602 00  

Našim konceptem je moderní bistro – jsme pekárna s kavárnou, ale naleznete u nás polévky, saláty, sandwiche, dezerty, nebo také domácí paštiky a další naše výrobky. Můžete se u nás zastavit pro snídani, svačinu, na lehký oběd, nebo si nakoupit na večerní mlsání na doma. Používáme velmi kvalitní suroviny, šetrné metody zpracování, nepřidáváme do výrobků nic, co bychom sami nechtěli konzumovat.

Připravíme pro Vás catering na firemní nebo soukromou akci, nejjednoduší je napsat email na objednavky@bwstores.cz nebo se domluvit na prodejně na Hybešově ulici v Brně – denně takto chystáme hlavně štrůdly, tapas (takové speciální minichlebíčky na našem pečivu), sandwiche… firmám pak zajišťujeme nabídky na míru, nejčastěji coffee breaks, nebo občerstvení pro firemní akce formou sandwichů apod.

Na hlavní firemní prodejnu na Hybešově jezdí i menší odběratelé, kteří naše pečivo a výrobky mají ve svých provozech.

KAVÁRNA KAABA - ID 98091363 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mánesova 1624/20, Praha, 120 00 

Provozujeme kavárnu ve stylovém retro interieru.

Litchi, Asian restaurant - ID 95249618 - NÁHLED ZÁZNAMU

Karlovo nám. 315/6, Praha, 120 00 

Provozujeme asijskou restauraci. 

RESTAURACE U DIVOČÁKA - ID 89996159 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Náměstí 13 , Krásno, 357 31  

Restaurace "U Divočáka".

Tato restaurace je ve městě Krásno již desítky let. Vystřídalo se zde mnoho provozovatelů, někteří zde byli déle, někteří krátce.

Mou vášní je restaurace a hodně lidí kolem. Mám ráda společnost příjemných lidí, kteří mají důvod kam se vracet. 

Chtěla bych, aby "Divočák" byla normální lidovou restaurací s pivnicí a vinárnou, známou v širokém okolí. 

K tomu nám bude nápomocné odhodlání, víra, kreativita a čas. Čas,..... ten tu bude nejvzácnější. S podporou místní i vzdálené klientely se budeme snažit poskytnou co nejkvalitnější služby a nezapomenutelné zážitky.

Restaurace Hongkong - ID 90787501 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mlýnská 4, Olomouc, 779 00 

Provozujeme čínskou restauraci.

RESTAURACE ZÁMECKÝ DŮM - ID 99111044 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatováclavská 16, Mělník, 276 01 

Provozujeme čínskou restauraci.

MIPO MARKET s.r.o. - ID 89410862 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

K. H. Máchy 344 , Most , 434 01  

Podnikáme oblasti prodeje potravin. Naše firma vznikla již v roce 1991 jako samostatný subjekt. Za tuto dlouhou dobu co působíme na trhu jsme nasbírali velkou řadu zkušeností. Významním průlomem v našem podnikaní byl rok 2002 kdy jsme vstoupily do obchodního družstva Eso market operující v oblasti středních severních Čech.

Rok poté došlo k velkému rozšíření obchodní sítě a zkvalitnění našich služeb. Tento počin byl završen v roce 2010 kdy jsme byly zapsání do obchodního rejstříku jako společnost ručenim omezeným.V současné době má naše společnost 2 prodejny v nichž pracuje 8 zaměstnanců. Do budoucna plánujeme rozšiřování sortimentu, modernizaci prodejen a další zkvalitnění služeb pro zákazníky.

V březnu letošního roku jsme pultový prodej změnili na samoobslužný. Tímto krokem jsme sledovali hlavně větší spokojenost zákazníků při nakupování.Nemusíte čekat v dlouhé frontě pokud jdete pouze např.pro vejce, protože oblíbený úsek uzenin a lahůdek je samostatný.Každý zákazník má více času na výběr zboží z rozšířeného sortimentu.

Snažili jsme se zkvalitnit i prodej uzenin a lahůdkářských výrobků nákupem nových chladících vitrín,které perfektně chladí nabízené zboží. Naše prodejna dodržuje systém kritických bodů HACCP, to znamená,že dbáme na správné skladování zboží,hygienu prodeje i čistotu prodejny.To,že jsme klimatizovaná prodejna ocení naši zákazníci hlavně v teplých letních dnech,kdy se při nákupu i zchladí. Snažili jsme se vytvořit moderní a pohodlný obchod a doufáme,že se vám u nás bude dobře nakupovat.

REBEL ARENA - ID 91113050 - NÁHLED ZÁZNAMU

Ledečská 3028, Havlíčkův Brod, 580 01 

Jídlo s sebou / rozvoz | Havlíčkuv brod

Máte chuť si dát českou kuchyni a stále ještě hledáte stylovou restauraci, kam si na ni zajít? V letních měsících využijte naší útulné zahrádky k příjemnému posezení a relaxu s přáteli.

Jedinečné místo, to je naše restaurace s širokým sortimentem nápojů

Naše česká kuchyně bohatá na tradice Vás překvapí nejen svou širokou nabídkou pokrmů. Naši šéfkuchaři Vám připraví jedinečný zážitek z našich salátů. Naše restaurace nabízí široký výběr obzvláště chutných sýrů a řízků. K tomu Vám rádi doporučíme vhodnou vychlazené pivo. I blogeři si přijdou na své: u nás je wifi zdarma a Vy tak můžete své zážitky nafotit a rovnou sdílet na Instagramu.

Využijte výhod jídla s sebou

Před restaurací se nachází bezplatné parkoviště. Bezbariérový přístup je i v naší restauraci. Vstup se psy je do naší restaurace povolen. Rezervujte si svá místa a užijte si bezstarostný večer u nás. Stisknutím jednoho tlačítka si u nás vytvoříte rychlou rezervaci přes náš online rezervační systém. Jsme Vám k dispozici na nám zavolejte na číslo +420734130687. Platby jsou možné v hotovosti nebo stravenkami Ticket Restaurant®. Pokud si rádi vychutnáváte jídlo v pohodlí domova, neváhejte využít našich služeb – rozvoz jídel přímo domů. Poptáváte cateringové služby? Rádi Vám vyhovíme. Kontaktujte nás. Hledáte prostory, kde uspořádat vlastní oslavu? Nabízíme prostory k pronájmu. Vyjdeme vstříc téměř každému přání našich hostů. Naše prostory lze využívat pro nejrůznější typy akcí, oslav nebo svateb. Rádi Vám se vším pomůžeme nebo celou akci zařídíme za Vás. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku. Navštívit nás můžete každý den.

Řeznictví a uzenářství Tomáš Lajza, Pohostinství U Lajzů - ID 89939495 - NÁHLED ZÁZNAMU

Velká nad Veličkou 101, Velká nad Veličkou, 69674 

Řeznictví a uzenářství Tomáš Lajza - Zpracovává masa a výroba masných výrobků.

Provoz restaurace Pohostinství U Lajzů 

POBOČKY:

 • Pohostinství U Lajzů - Velká nad Veličkou 101
 • Chov a prodej ryb - Velká nad Veličkou 101
 • Střelnice - Velká nad Veličkou 101
 • Chov a prodej divokých prasat - Velká nad Veličkou 101

ŘEZNICTVÍ TA FARMA - ID 95045565 - NÁHLED ZÁZNAMU

Palackého 6, Plzeň, 32300 

Provozujeme ŘEZNICTVÍ TA FARMA a ŘEZNICTVÍ & BISTRO TA FARMA.

 

POBOČKA:

 • ŘEZNICTVÍ & BISTRO TA FARMA - Americká 8, Plzeň

MC KOLOSEUM s.r.o. - ID 93478510 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bohosudovská 210, Krupka, 417 41 

Komplex MC Koloseum, se nachází v klidné části Krupky poblíž krásného zrekonstruovaného parku. Až nebudete vědět co podniknout a budete se chtít odpoutat od každodenního stresu v dnešní hektické době, tak návštěva MC Kolosea je ta správná volba. V letních měsících si dejte třeba pivečko nebo sladký koktejl a pohodlně se usaďte na  terase, odkud můžete pozorovat třeba vaše děti, které se určitě vyřádí na hřišti před terasou. 

Projdete-li terasou do naší pizzerie, přivítá vás příjemné prostředí v italském stylu. Náš šéfkuchař pro vás vytvoří ty nejvyhlášenější italské speciality a z pece bude vyndavat skvělou pizzu. A pokud nejste milovníci italské kuchyně, stačí si vybrat třeba dobře propečený steak nebo jinou specialitu evropské kuchyně. Ani na vegetariány se v naší restauraci nezapomíná a velké množství výborných salátů je toho důkazem. Bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, které jen čekají, aby mohly uhasit vaši žízeň je samozřejmostí. Každý víkend pro vás připravujeme akce.

Pronájem: narozeninové a firemní večírky, stužkovací plesy a další akce! Můžeme pro vás zajistit DJ nebo kapely s hudbou vašeho výběru.

Těšíme se na Vaši návštěvu  – Team MC Koloseum

Kebab House Letovice - ID 92318885 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykovo náměstí 150/12, Letovice, 679 61 

Rychlé občerstvení klasické Turecké kuchyně. V nabídce máme i vegetariánské pokrmy.

Sahara fast food - ID 89369172 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Březanova 7, Třeboň, 379 01 

Provozujeme rychlé občerstvení řecké, italské a arabské kuchyně.

Pobočka - Restaurace Pergola u Sv. Víta

Pobočka - KEBAB Mr. Brambora

Pobočka - Kavárna u Kanára

Greek Restaurant Delphi - ID 91504257 - NÁHLED ZÁZNAMU

28. října 1517/137, Ostrava, 702 00 

Nabízíme pravou řeckou kuchyni, nové chutě, uvolněnou atmosféru řeckého stolování. Vždy podáváme čerstvé jídlo, připravené na základě originálních řeckých receptů. Můžete ochutnat speciality naší restaurace, které pro Vás připravují profesionálové se znalostí typických řeckých receptur.

Penzion, pizzerie, restaurace FAJN - ID 98262674 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Žižkova 770, Pardubice, 530 06 

Rodinný penzion stojí v klidné části města s výbornou dostupností do centra, kde příznivce památek potěší renesanční zámek i historické jádro města. Je vhodný pro ubytování na služební cestě, firemní akce i pro strávení rodinné dovolené s dětmi. V blízkosti se nachází plochodrážní stadion (Zlatá přilba) a dostihové závodiště.

Součástí penzionu je restaurace s tradiční českou kuchyní a nabízí i mezinárodní speciality. Děláme pravou italskou pizzu, jejíž přípravu i školíme. Po Pardubicích a okolí pizzu rozvážíme zdarma. Ve všední dny si pochutnejte na některém z 5 pokrmů poledního menu. Restaurace, ke které náleží samostatný sál s kapacitou cca 60 osob, pohostí i Vaše soukromé či firemní akce, oslavy, svatby, školení či předváděcí akce.

KEBAB HOUSE BONE'MA DOKSY - ID 91563004 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pražská 920, Doksy, 472 01 

Provozujeme rychlé občerstvení.

Pobočka: Mírová 61, Mimoň III, 471 24 Mimoň

Restaurace Na Cihlářce - ID 97148539 - NÁHLED ZÁZNAMU

Cihlářova 168/6, Moravská Třebová, 571 01 

Provozujeme nekuřáckou restauraci a kavárnu. Pro naše zákazníky připravujeme italskou pizzu, saláty, steaky, hamburgery.

Saffron Indická Restaurace - ID 89370922 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svahová 1011/22, Karlovy Vary, 360 01 

Úkol naší restaurace je jasný: za pomoci čerstvých originálních indických surovin připravit pokrmy plných a vyrovnaných chutí bez žádných kompromisů.

Rozvoz obědů a nákupů Tomáš Duba - ID 94062165 - NÁHLED ZÁZNAMU

Palackého 47, Jablonec nad Nisou, 46601 

Rozvoz obědů a nákupů v Jablonci nad Nisou a okolí

Vyberte si z naší nabídky obědů a nechte si dovézt oběd až domů nebo do práce.
Chcete se vyhnout frontám v obchodu a objednat si nákup domů nebo si ho jen vyzvednout v připravenou dobu?
Tak se pohodlně posaďte, zaregistrujte se a objednejte vše online ještě teď!

PANDA T-P s.r.o. - ID 93730673 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rudolická 1706/4, Most, 434 01 

BISTRO PANDA - nabídka občerstvení, jídla z kuřecího masa, polévky, ryby, saláty a mnoho dalšího.. 

 

Ústředí - PANDA - Chebská 370/81A, Dvory, Karlovy Vary

PIZZA ADRIA - ID 99355917 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zádub 84, Mariánské Lázně, 353 01 

Jídlo s sebou / rozvoz Mariánské Lázně

Máte polední pauzu? Pak se u nás zastavte ochutnat skvělé a přitom jednoduché pokrmy. Těšíme se na Vaši návštevu. Přijďte a nechte se okouzlit výhodami našeho bistra. U naší nabídky jídel si v Pizza Adria každý zákazník přijde na své.

Nejlepší bistro s bohatým obědovým menu.

Z dobrot naší rozmanité italské kuchyně si zaručeně vyberete. Vyzkoušejte gastronomický zážitek! U nás si pochutnáte na brunchi, obědě či večeři!

Můžete využít i jídlo s sebou.

Během naší otevírací doby jsme Vám rádi k dispozici. Těšíme se na Vaši návštěvu! Pokud si rádi vychutnáváte jídlo v pohodlí domova, neváhejte využít našich služeb – rozvoz jídel přímo domů. Otevřeno pro Vás máme každý den kromě neděle.

RESTAURACE A PENZION CHLUMEC - ID 91297067 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ústecká 55, Chlumec, 403 39 

RESTAURACE s bowlingem a PENZION RICHTER

Najdete nás v centru města Chlumec na severu Čech v Ústeckém kraji. Ze severu je obklopen Krušnými horami bohatými na turistické stezky a cyklotrasy. Od nás je to kousek do Ústí nad Labem, Teplic nebo Děčína, 3 km na dálnici D8 a za 40min můžete být  v Drážďanech, v sousedním Německu.

Název Chlumec je zřejmě odvozen od slova Chlum, označující kopec se zalesněným hřebenem, kterým je vrch zvaný Horka, na jejímž vrcholu byla roku 1690-91 postavena barokní kaple Nejsvětější trojice.

 

DIWANG s.r.o. - ID 95433096 - NÁHLED ZÁZNAMU

Náměstí Přemyslovců 169/15, Nymburk, 288 02 

Provozujeme restauraci.

Ohrada Agrocentrum - ID 97642628 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vísky 100, Vísky u Letovic, 679 33 

STYLOVÉ UBYTOVÁNÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

Resort Ohrada je tím nejvhodnějším místem pro relaxaci a odpočinek.

Nachází se ve Vískách u Letovic, tedy v klidné vesničce mezi většími městy Boskovice a Letovice.

RODINNÝ HOTEL ZACH - ID 92831022 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zelená Lhota 57, Nýrsko, 340 22  

Rodinný Hotel Zach - Šumava se nachází v Zelené Lhotě - nedaleko Nýrska, na trase mezi Klatovy (13 km) a Železnou Rudou - několik desítek metrů od železniční stanice Zelená Lhota.

Nedílnou součástí hotelu je restaurace s jídelnou, salónkem a nově vybudovanou terasou, která nabízí příjemné posezení pod širým šumavským nebem s výhledem na vodní nádrž Nýrsko a na horu Ostrý. Prostory restaurace se mohou dle potřeby proměnit v učebnu pro školy v přírodě či ve školící prostory firemních akcí.

Kapacita hotelu je 51 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením.Samozřejmostí je možnost parkování, snadná je i dosažitelnost pro zájezdové autobusy, individuální dopravu autem, autobusem či vlakem. V přízemí hotelu nabízíme možnost úschovy kol a lyží.

 

CHATA ZACH - Zelená Lhota č. 107, Nýrsko

RESTAURACE POD RONOVEM - ID 89378878 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Blíževedly 127, Blíževedly, 471 04 

Nabízíme občerstvení, prodej točené opočenské zmrzliny, provoz šipkového automatu, kapacita 38 míst + 24 míst zahrádka.

Penzion a Pivovar Nový Rybník - ID 94105252 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Obořiště 53, Obořiště, 262 12 

Penzion a Pivovar Nový Rybník se nachází u břehu stejnojmenného rybníka vzdáleného 2 km od obce Obořiště.

Poloha penzionu na samotě pod hrází rybníka je jako stvořená k prožití příjemného večera s přáteli nad sklenkou vína, ke strávení odpočinkové dovolené, k pořádání oslav všeho druhu i organizování podnikových akcí.

Okolní krajina, stejně jako celé Brdy nabízí širokou škálu sportovního vyžití, a tak si na své přijdou turisté, cyklisté, houbaři a všichni milovníci přírody.

HOTEL VINUM COELI - ID 94937167 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykovo náměstí 63/5, Dolní Kounice, 664 64 

Vítá Vás hotel Vinum Coeli - vinařské nebe.

Hlavní budova hotelu je situována v historickém měšťanském domě, jenž téměř po tři staletí sloužil pohostinským účelům. Nyní je objekt citlivě zrestaurován se zachováním historických prostor restaurace, vináren, části kounického podzemí a sálů. Součástí komplexu je dále hotelová depandance, dvorní trakt s parkovištěm a letním posezením.

Hotel a všechny jeho součásti disponují mnoha možnostmi využití od základního ubytování a stravování, přes pořádání společenských akcí, školení a teambuilding‎u pro Vaše zaměstnance.

Hotel je ve všech hlavních prostorách bezbarierový.

Celý ubytovací komplex je umístěn 5km od dálnice Brno - Pohořelice a proto je i dobrá dostupnost do Brna, které je vzdáleno cca 20 minut jízdy. Pro dobrou časovou dostupnost do Brna je hotel vhodný pro ubytování během konání veletrhů na brněnském výstavišti nebo v době konání Grand Prix Brno.

 

Hotel Vinum Coeli má pro vás:

 • kapacitu 68 lůžek
 • restauraci s kapacitou 100 míst
 • sálonek se 30 místy
 • společenský sál o kapacitě 110 míst
 • sklepní vinárnu 30 míst
 • hlídané parkoviště
 • bowling - dvě dráhy a samostatný bar
 • venkovní zahrádku
 • půjčovnu horských kol, pro ubytované hosty zdarma
 • fitness, pro ubytované hosty zdarma
 • točenou zmrzlina

APARTMÁN HOTEL JITRAVSKÝ DVOREC - ID 89315167 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jítrava 70, Křížany, 46353 

Přijeďte k nám na chvíli zapomenout na starosti všedního dne a vychutnejte si plnými doušky všechno, co Jítravský Dvorec nabízí. Jedinečnou scenérii a přírodu Lužických hor, skvělé jídlo připravované z kvalitního masa z našich vlastních chovů, útulné a komfortní ubytování i nový jezdecký areál. V jakém stylu si pobyt u nás užijete, je jenom na vás. Ať už k nám přijedete na týden nebo jen na oběd, můžete si vybrat, kde a jak svůj čas v Jítravě prožijete.

KULTURA MĚSTA MLADÁ BOLESLAV a.s. - ID 93577731 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dukelská 1093, Mladá Boleslav, 293 01 

DŮM KULTURY MLADÁ BOLESLAV SE NACHÁZÍ CCA 350 M OD NÁMĚSTÍ MÍRU V MLADÉ BOLESLAVI.

Dům kultury v Mladé Boleslavi dále nabízí služby: ozvučení prostor, možnost instalace videa, zpětného projektoru, diaprojektoru, flipchart, promítací plátno, občerstvení, zajištění restauračních služeb pro pořádané akce, propagační služby. Kompletní produkční zpracování zábavných pořadů dle vašich požadavků (na klíč) a další služby dle požadavků zákazníka.

V domě kultury je k dispozici:
Velký sál s balkonem - využitelná plocha: velký sál 670 m2, balkon velkého sálu 319 m2, jeviště cca 14x10 m, stolové uspořádání dle přání zákazníka, kapacita 800 míst. Vhodné pro konference, valné hromady podniku a společností, zasedání, semináře, společenské večery, koncerty, plesy a taneční zábavy. 
Prostory jsou vhodné též pro účely výstavnictví - kontraktační výstavy a trhy.

Divadelní sál 
Divadelní uspořádání - kapacita 160 míst 
Stolové uspořádání - kapacita 100 míst 
Rozměry jeviště 6,5 x 5,5 m

Hudební síň 
Akusticky upravená místnost s možností variabilního uspořádání. 
Kapacita 50 míst - plocha 92 m2. 

Zasedací síň 
Stolové uspořádání s předsednickým stolem. 
Kapacita 30 míst - plocha 65 m2

Taneční studio - zrcadlový sál 
Stolové uspořádání dle přání zákazníka - kapacita cca 100 míst. Židlové uspořádání - kapacita 150 míst. Využitelná plocha 235 m2

Vestibul - přízemí - plocha cca 300 m2 
Vhodné pro prezentace firem, účely výstavnictví, využitelné při akcích na velkém sále jako prostor k podávání občerstvení (švédské stoly apod.).

Vestibul - 1. patro - plocha cca 150 m2

Restaurace DK - 100 míst, 2 salonky 40 a 25 míst, letní terasa 
výborná klasická česká kuchyně, polední menu, cateringové služby, rauty v DK i s dovozem do firmy 
provozní doba: po - so 11:00 - 23:00 hodin

Kavárna Felicie - 70 míst 
taneční parket, možnost reprodukované i živé hudby, letní provoz v atriu 

PS PETR SCHNEIDER s.r.o. - ID 97768717 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Čechova 1164/3, Přerov, 75002 

Areál „Aniččin dvůr” vznikl v roce 2011 a je koncipován jako ideální místo k odpočinku, relaxaci či zábavě. Najdete zde nejen dobré jídlo a pití, ale i kousek krásné přírody v klidném prostředí uprostřed města Přerova. Jeho součástí je ZAHRADNÍ HOSPŮDKA,RESTAURACE a velký SPOLEČENSKÝ SÁL, který lze využít na jakékoliv soukromé nebo veřejné akce. Doménou restaurace a zahradní hospůdky je POLEDNÍ MENU, složené hlavně z tradičních jídel, dle původních receptůr, které navíc rozvážíme k zákazníkům po celém Přerově. Od března 2018 nabízíme také zdravou stravu podle receptu 5E. V areálu probíhá po celý rok řada zajímavých akcí, mezi ty nejzajímavější lze zařadit pravidelné domácí zabíjačky, dětský den, pivní slavnosti, koncerty a taneční zábavy, svatební veletrh, vánoční trhy s prodejem vánočních stromků a kaprů nebo velkou květinovou výstavu. V neposlední řadě je potřeba zmínit řadu soukromých akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, workshopy a firemní akce.

Obelix Burger - ID 89494685 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štefánikova 97/26, Brno, 602 00 

Nabízíme burgery ze šťavnatého hovězího masa, které společně s řadou dalších surovin najdete v chutné sezamové bulce. V nabídce naleznete také bohatě zdobené pizzy s tomatovým základem, kuřecí či hovězí kebab v pita chlebu nebo tortille i vege kuchyni.

Pobočka:

 • Pánská 1, Brno, 602 00

 

PELESTROVSKÁ HOSPŮDKA - ID 90043819 - NÁHLED ZÁZNAMU

Veselý Žďár 97, Havlíčkův Brod, 580 01 

Pelestrovská hospůdka se nachází v malebném koutku Českomoravské vysočiny 5 km severně od Havlíčkova Brodu.

KULTURNÍ, VZDĚLÁVACÍ A INFORMAČNÍ ZAŘÍZENÍ JIRKOV - ID 89543675 - NÁHLED ZÁZNAMU

Červený Hrádek 1, Jirkov, 431 11  

Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov.

TACO PUERTO s.r.o. - ID 98974104 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí Republiky 1079/1a, Praha, 110 00  

Provozujeme mexickou restauraci v Shopping centrum Palladium.

U DVOU KOHOUTKŮ - ID 95238435 - NÁHLED ZÁZNAMU

Smilova 364, Pardubice, 530 02 

Restaurant U Dvou Kohoutků je malá restaurace v blízkosti centra Pardubic. Příjemnou atmosféru nekuřácké restaurace v moderním stylu s kapacitou 30 míst v přední části a 24 míst ve variabilním salónku doplňuje venkovní zahrádka s dalšími 36 místy, která od jara do podzimu nabízí posezení na čerstvém vzduchu.

BAR ČARODĚJKY - ID 94817033 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dlouhá třída 912/24b , Havířov , 736 01  

Nabízíme Vám uspořádaní společenské události v prostředí restaurace Čarodějky. Rádi zorganizujeme akci dle Vašeho výběru, ať se jedná o svatbu, firemní akci, oslavu narozenin,dětskou akci apod. Sestavíme menu dle Vašeho výběru, včetně rautu a zbavíme Vás tak starostí s organizací.

OISHI CZ s.r.o. - ID 97781561 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Štefánikova 230/7, Praha, 150 00 

Provozujeme čínskou restauraci.

U DOBRÉ MYŠLENKY BAR-RESTAURANT - ID 91001278 - NÁHLED ZÁZNAMU

Podskalská 366/27 , Praha , 128 00  

Jsme moderní restaurace u Rašínova nábřeží s moderní, ale poctivou českou a vynikající mezinárodní kuchyní.Na našich zákaznících nám záleží a snažíme se zlepšovat tak, abyste se u nás cítili co nejlépe a nic Vám nechybělo, proto uvítáme každý nápad,

RESTAURACE ASIE UNHOŠŤ - ID 95976579 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pražská 954, Unhošť, 273 51 

Konečně pravá vietnamská kuchyně v centru Unhoště. Máte rádi vietnamské klasiky jako polévku Phở, vietnamské bagety Bánh Mì a nebo misku plnou rýžových nudlí s opékaným hovězím masem Bún Bò Nam Bộ? Restaurace ASIE-EU vám tyto pokrmy a mnoho dalšího přinese přímo do srdce Unhoště.

Táo - vietnamská kuchyně a sushi - ID 98733737 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hrnčířská 885/5, Brno, 602 00 

Provozujeme restauraci s vietnamskou kuchyní a sushi.

Hui feng Chinese restaurant - ID 92939542 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kubánské nám. 1283/2, Praha, 100 00 

Provozujeme čínskou restauraci.


1 2 3 4 5


Přehled kategorií

  Agentury (202)

  Architektura (3)

  Auto-moto (1779)

  Banky (189)

  Bazény (22)

  Bezpečnost, ochrana (80)

  Čistírny (0)

  Čištění (892)

  Divadla, kina, muzea (0)

  Doprava (1569)

  Družstva (8)

  Dřevo (1197)

  E-shopy (249)

  Elektro (1051)

  Energetika (749)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Fitness centra (0)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (0)

  Chemie (131)

  Chovatelství (178)

  Instalace, servis, opravy (354)

  Kancelářské stroje, potřeby (22)

  Knihovny (2)

  Kosmetické služby (79)

  Kosmetika, kadeřnictví (5)

  Kovovýroba (245)

  Kultura (1457)

  Kurzy, školení (178)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2208)

  Nábytek (1005)

  Nářadí (635)

  Obaly (673)

  Odbory, spolky (318)

  Odpady (56)

  Okna, dveře (80)

  Papír (31)

  Pekárny (2)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (2)

  Počítače (1043)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (772)

  Poradenství (1926)

  Potraviny, gastro (1742)

  Prodejny (21)

  Půjčovny (7)

  Reality (1112)

  Rehabilitace, masáže (1)

  Reklama (1121)

  Restaurace (405)

  Skladování (26)

  Sklo (360)

  Služby a řemesla (7081)

  Sport (222)

  Sport (5)

  Sportovní areály (9)

  Sportovní potřeby (3)

  Stavebnictví (2099)

  Strojírenství (1255)

  Telekomunikace (624)

  Textil (94)

  Tisk (506)

  Ubytování (1576)

  Úklid (1)

  Úřady, instituce (1845)

  Věda a výzkum (444)

  Veterinární ordinace (11)

  Voda, topení, plyn (159)

  Volný čas (1117)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1973)

  Wellness centra (10)

  Zahrada, květiny (6)

  Zahradnictví (189)

  Zdraví (1241)

  Zdravotnictví, sociální péče (356)

  Zemědělství (921)

  Zverimex, služby pro zvířata (4)