Firmy v kategorii Finance, banky, pojišťovny (59)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiTOMMI Realitní s.r.o. - ID 98019449 - NÁHLED ZÁZNAMU

Betlémské náměstí 251/2, Praha, 110 00 

Společnost TOMMI realitní, s.r.o., jenž je součástí TOMMI- holding spol. s r. o., pokrývá z větší části segment jednotek, které má svěřené ve správě. Zároveň působíme v celé oblasti Prahy a ČR.

Provádíme jak samotný prodej nemovitostí či zprostředkování pronájmu, tak i následnou péči o nemovitost. Vzhledem k tomu, že disponujeme svou vlastní divizí údržby a úklidu, dokážeme ihned reagovat i na požadované opravy. Skloubili jsme tedy tuto komplexní činnost, ve které při zachování dobrého stavu nemovitosti šetříme majitelům čas a zároveň garantujeme pravidelný měsíční příjem i při neobsazené nemovitosti. Nabízíme tak možnost pronájmu naší společností, která za vás prověří a najde vhodného podnájemníka.

Zároveň nabízíme také možnost vyřešit financování Vašeho nového bydlení. Vyberte si službu našeho Hypotečního poradce a získejte tak nejúspornější úvěr na bydlení bez zbytečného papírování. Hypoteční specialista připraví podklady, zajistí odhad nemovitosti i veškerou komunikaci s bankou a Katastrálním úřadem.

Erich Dotzauer s.r.o. - ALLIANZ POJIŠŤOVNA - ID 92429051 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

5. května 111/32, Karlovy Vary, 360 01 

Nabízíme pojištění občanů, podnikatelů či průmyslu. Zprostředkováváme úvěry, penzijní pojištění, životní pojištění a stavební spoření. Provádíme finanční poradenství.

Ing. Eva Lišková - Účetní a daňová kancelář - ID 89808320 - NÁHLED ZÁZNAMU

Náměstí T. G. Masaryka 1, Břeclav, 690 02 

Již od roku 1994 se zabývám poskytováním služeb v oblasti účetnictví a daní. Mé portfolio klientů zahrnuje menší podnikatele i tuzemské a zahraniční firmy. Poskytuji nejen účetní a daňové služby, vedení daňové evidence, ale i poradenství při zahájení podnikání. Preferuji individuální přístup ke klientům a ráda se přizpůsobím Vašemu pracovnímu tempu.

Ing. Anežka Kašková - ÚČETNICTVÍ - ID 99613784 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Branka 5/2, Třebíč, 674 01 

Provádím vedení a zpracování účetnictví, daňové poradenství.

MK-ÚČETNÍ A DAŇOVÁ s.r.o. - ID 97589888 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jeronýmova 743, Louny, 440 01 

Naše firma Vám pomáhá v daňové a účetní oblasti po celé České republice. Našim cílem je ulehčit Vám starosti od účetních a daňových záležitostí.

PhDr. Marie Slámová - daňové poradenství - ID 91055485 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rešice 56, Tulešice, 671 73 

Jmenuji se Marie Slámová. Účetní firmu jsem založila v r. 1991. Na daňové poradenství se specializuji od roku 1994. V Komoře daňových poradců jsem zapsána pod č. 534. Moje firma v současné době zaměstnává 10 zaměstnanců, z toho tři specializované mzdové účetní a personalistky, 5 účetních a dvě asistentky.
Vysoká úroveň jakosti poskytovaných služeb má zásadní význam pro prosperitu mé firmy. Úspěchy firmy jsou založeny na odborných znalostech a profesních kvalitách všech zaměstnanců a asistentek a na jejich osobní angažovanosti. Pracujeme pro klientelu z celé republiky. Těžiště činnosti spočívá v oblasti poskytování komplexních daňových a účetních služeb dlouhodobým klientům. Zpracováváme účetnictví, daňové evidence, mzdy a personalistiku. Poskytujeme daňové poradenství na daních z příjmů, dani ze závislé činnosti, dani z přidané hodnoty, dani silniční, dani z nemovitosti a z převodu nemovitosti.
Poskytujeme však i jednorázová poradenství nebo speciální daňové služby, kdy na základě smlouvy zastupujeme klienty před správci daně při všech daňových řízeních, před pracovníky úřadů práce, inspektorátů práce, živnostenskými úřady, správami sociálního pojištění a zdravotními pojišťovnami. Cílem firmy je využití našich dlouhodobých odborných zkušeností a znalosti daňové a účetní problematiky k tomu, abychom plnili uzavřené zakázky ve stanovené jakosti v souladu s platnými zákony a s důrazem na rozvíjení prosperity klienta.

MACHÁLKOVÁ JARMILA - Účetnictví - ID 95262993 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hradní 27/37, Ostrava, 710 00 

Mým cílem je maximálně vyjít vstříc zákazníkovi.

Ing. Zebischová Martina - ID 90686867 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lesní 234, Perštejn, 431 63 

Poskytuji služby daňového poradce – právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

DÚOPAM s.r.o. - ID 99454409 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nádražní 1294/21, Ostrava - Moravská Ostrava, 70200 

Vedení účetnictví zahrnuje opravdu spoustu úkonů. Postaráme se zcela o všechny, a to profesionálně, spolehlivě a samozřejmě také diskrétně.

Nabízíme mnoho služeb:

  • Vedení účetní evidence
  • Vedení daňové evidence
  • Mzdové, účetní, daňové a personální poradenství
  • Jednání za vás na úřadech
  • Rekonstrukce účetnictví

Ptáte se, proč svěřit tento složitý úkol právě do našich rukou? Odpověď je prostá, nabízíme to, co očekáváte. Pracujeme kvalitně a spolehlivě, jednáme na základě zkušeností a teoretických znalostí. I přes spolehlivost a kvalitu vypracování pracujeme velmi rychle a dáváme si záležet na předem stanovených termínech. Sledujeme veškeré změny a novinky ve světě účetnictví a dokážeme je co nejrychleji aplikovat do naší práce jako takové. Jsme zkrátka zapálení do cifer, čísel, daní a administrativy. To jsou předpoklady, díky kterým vám můžeme nabídnout to nejlepší vedení účetnictví ve vašem okolí.

PETR KRAJCIGR - ID 98205808 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní 132, Havlíčkův Brod, 580 01 

Radím jak správně nastavit investice, správně využít dobrého dluhu úvěru a neplatit moc peněz za zajištění příjmu. Specializuji se na investování a tvoření portfolia pro Finanční nezávislost. Pomáhám budovat majetek klientů a ochraňovat ho.

Finanční plán je cesta vedoucí k finanční nezávislosti.

Také se zabývám zajištěním rizik zejména osobních financí rodin, fyzických osob. Mými klienty jsou v současné době zejména manažeři, majitelé menších i větších firem. Mou nejdůležitější rolí je být efektivním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti.

Své zkušenosti v tomto oboru sbírám již více než 20 let a díky tomu obhospodařuji majetek klientů v investicích celkové výši více jak 300 mil Kč. Každý rok se výše majetku pod správou navýší cca o 100 mil Kč. Pomohl jsem již více jak 5000 klientům zabezpečit jejich příjem, investovat peníze nebo zajistit bydlení. Jsem správce majetku cca 150 rodin.

Pomáhám v investiční skupině DRFG a.s., která zhodnocuje kapitál zejména prostřednictvím nemovitostní, telekomunikační a finanční divize.

Ing. Dagmar Minaříková - ID 96390958 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Týnská 1053/19, Praha - Staré Město, 11000 

Služby kanceláře jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a v některých činnostech také personální oddělení.
Cílem je poskytnout vždy a každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni.

Rozsah služeb:

GOLD BANKING s.r.o. - ID 89453361 - NÁHLED ZÁZNAMU

Husovo náměstí 74, Český Brod, 282 01 

Jsme společností, která se zabývá financováním a půjčováním osobních automobilů, nákladních automobilů, pracovních strojů, mobilních domů, včetně financování protiúčtem. Poskytujeme zápůjčky firmám a podnikatelům (OSVČ). Využijte naší zajímavé nabídky financování Vašeho podnikatelského záměru a nechte své podnikání růst. Naší předností je individuální a férový přístup k zákazníkovi. Najdeme řešení financování na míru pro každého tak, aby Vás a Vaši rodinu splátky co nejméně zatěžovaly.

Máte problém získat financování na vůz, bagr, jeřáb, mobilheim, který jste si vyhlídli? Oslovte nás a náš tým profesionálních poradců Vám vytvoří takovou nabídku, abyste dosáhli svých cílů a snů.

Nemáte na akontaci? Nevadí. Přivezte své staré vozidlo a peníze získané protiúčtem můžete použít na akontaci nebo financování Vašeho vybraného nového vozu. Odkoupíme Vaše vozidlo za co nejlepší možnou cenu.

Jsme spolehlivá firma v oblasti finančních produktů.

ZPROSTŘEDKOVÁVÁME POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ.

Působíme po celé ČR.

LANDMARK PROFIT s.r.o. - ID 92469479 - NÁHLED ZÁZNAMU

U háje 507/26, Praha, 147 00 

Společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. je součástí holdingu LANDMARK HOLDING a.s. a specializuje se na oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky. V této oblasti se zaměřuje zejména na audity pracovněprávní dokumentace a pracovních procesů. Svou činnost vykonávala společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. od roku 2008 jako divize společnosti LANDMARK GRANT s.r.o. a od roku 2012 jako samostatná právnická osoba.

V současné době činí náš tým více než 30 odborníků. Byť disponujeme živnostenskými oprávněními na daňové poradenství, činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, nečekejte od nás klasické vedení účetnictví či odklady daňových přiznání.

K současnému dni jsme poskytli naše služby více než 800 klientům a stále poskytujeme více než 100 stálým klientům, jejichž počet se k naší radosti stále rozrůstá.

Většina našich řešení vyžaduje nadstandardní přístup, avšak přináší rovněž nadstandardní výsledky. V důsledku tak ve většině případů převýší finanční přínos pro vaši společnost cenu našich služeb. Neplatíte nás za rady, ale za výsledky.

Každý náš krok, každá naše činnost je vedena tak, aby byla v souladu s naším posláním - přinášet klientům vyšší zisk.

KAL-HA s.r.o. - ID 92062413 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nám. Přemysla Otakara II. 90 , Vysoké Mýto, 566 01 

Poskytujeme dotační poradenství především v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).

Potřebujete investovat do nového výrobního zařízení, rekonstrukce výrobních prostor nebo zvýšení energetické účinnosti? Neváhejte nás kontaktovat.

Naším cílem není jen schválení žádosti o dotaci, ale její finální proplacení žadateli na účet.

KOMORA DAŇOVÝCH PORADCŮ ČR - ID 92974258 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kozí 26/4, Brno, 602 00  

Motto

„Dát šanci těm, kteří chtějí, aby mohli a uměli.“

Vize

Komora daňových poradců České republiky  chrání a prosazuje zájmy daňových poradců, vytváří předpoklady  pro zajišťování  jejich kvalifikace a profesionální úrovně a dohlíží na výkon daňového poradenství. Komora současně usiluje o stabilní a srozumitelné daňové prostředí.

Poslání

Posláním Komory daňových poradců České republiky je podporovat daňové poradenství, sdružovat daňové poradce, chránit a prosazovat jejich oprávněné zájmy, zabezpečovat odbornou úroveň daňového poradenství a provádět kvalifikační zkoušky uchazečů o profesi daňového poradce a jejich přípravu k této kvalifikační zkoušce.

Strategie KDP ČR

Komora chrání a prosazuje zájmy daňových poradců. Klíčovými parametry pro realizaci strategie jsou:

Kvalifikace a vstup do profese
Vzdělávání
Dohled nad výkonem daňového poradenství
Stabilní a srozumitelné daňové prostředí
Komunikace s finanční správou
Propagace profese

TAXBOX COMPANY s.r.o. - ID 89439802 - NÁHLED ZÁZNAMU

Sladová 2794/7 , Plzeň , 326 00 

Jsme moderní účetní firma, která nestojí podnikání v cestě. Účetní, mzdové, a daňové služby poskytujeme spokojeným klientům od roku 2016. Ozvěte se nám a rádi probereme i Vaši situaci.

EVIDEND s.r.o. - ID 92532463 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jiráskova 381/3, Říčany u Prahy, 251 01 

Jsme menší rodinná firma, která byla založena teprve v roce 2017, ale navazujeme na více jak 20ti letou činnost a zkušenost v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství.
V týmu cca 10 zkušených zaměstnanců se zabýváme kompletním zpracováním účetnictví, daní a ekonomického poradenství, včetně zastupování firem na úřadech. Současně zajišťujeme kvalitní služby v oblasti zpracování mezd, auditu a daňového poradenství formou spolupráce s kvalitními odborníky v jednotlivých oblastech.
Naší předností je zcela individuální přístup k jednotlivým klientům. Rozsah služeb je na míru přizpůsoben potřebám a požadavkům klienta, čímž jsou zároveň i minimalizovány jeho náklady spojené s povinnostmi v oblasti účetnictví a daní. Pro všechny případy má naše společnost sjednáno povinné pojištění odpovědnosti za finanční škodu, která by mohla zákazníkovi vzniknout v souvislosti s vedením účetnictví.

SARY OFFICE-ÚČETNICTVÍ s.r.o. - ID 90686510 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Holandská 878/2, Brno, 639 00 

SARY OFFICE je společnost vedená daňovým poradcem a poskytuje kompletní  služby pro klienty v oblasti spravování a vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mzdové agendy a daňových přiznání  pro malé, střední a velké firmy.

 V rámci svého portfolia rovněž nabízí ucelené účetní, daňové a finanční poradenství garantované naším daňovým poradcem Ing. et Ing. Šárkou Bieglerovou (Vaďurovou).

 Všichni zaměstnanci společnosti mají vzdělání ekonomického směru a získané profesní vědomosti neustále rozšiřují a doplňují.

 Daňové poradenství je poskytováno výhradně daňovým poradcem - členem Komory daňových poradců ČR.

 Základní filozofií společnosti je odbornost, individuální přístup ke klientům a kvalita poskytovaných služeb.

FINWAY a.s. - ID 99513491 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

K Brance 1171/11, Praha, 155 00 

Společnost FINWAY, a.s. se specializuje na fakturační a upomínkové inkaso malých a velkých pohledávek od fyzických a právnických osob. Naší hlavní činností je zpracování většího množství menších pohledávek, přijatých v rámci většího balíku.

Michal Havrlant - ID 94707915 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nádražní okruh 767/13, Opava, 746 01  
Během našeho působení na finančním trhu jsme si získali důvěru mnoha spokojených klientů, kteří se na nás neváhají opakovaně obrátit. Zkuste to i vy a využijte nabídku výhodných nebankovních půjček právě teď! Provozní doba PO 09:00-16:00 hod. ÚT 09:00-16:00 hod. ST 09:00-16:00 hod. ČT 09:00-16:00 hod. PÁ 09:00-16:00 hod.

Věra Bernatková - ID 96289214 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vrahovická 4443/41B, Prostějov, 796 01 
Finanční poradenství. Specializujeme se na přípravu úvěrů pro podnikatelské subjekty. Připravíme podklady k žádosti, vše vyřídíme a poradíme. Zajistíme pro vás leasing na nové stroje a zařízení. Otevírací doba: Pondělí 8:00 - 15:00 hod. Úterý 8:00 - 15:00 hod. Středa 8:00 - 15:00 hod. Čtvrtek 8:00 - 15:00 hod. Pátek 8:00 - 15:00 hod. Sobota Zavřeno Neděle Zavřeno Finanční poradenství. Specializujeme se na přípravu úvěrů pro podnikatelské subjekty. Připravíme podklady k žádosti, vše vyřídíme a poradíme. Zajistíme pro vás leasing na nové stroje a zařízení.

Jiřina Ekertová - ID 97253842 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Velenice 23, Dymokury, 289 01 

Firma nabízí vedení účetnictví a daňové evidence.

SOUČKOVÁ IVETA - ID 99141369 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Vyhlídce 808/3, Těrlicko, 735 42 

Vedení účetnictví a daňové evidence. Zprostředkování pojištění, stavebního spoření, penzijního připojištění a investic. Kompletní servis správy závazků a pohledávek. Provádíme řešení dluhů a zpracování insolvence.

ÚČETNICTVÍ - Ing. Hana Jarolímová - ID 91509755 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nábřeží Závodu míru 2738, Pardubice, 530 02 

Poskytuji poradenství, účetnictví, daňovou evidenci a vedení účetnictví.

ÚČETNICTVÍ DVORSKÁ JANA - ID 91783734 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Palkovická 545, Frýdek-Místek, 738 01 
Vedení účetnictví, daňové evidence, daní, personalistiky a mezd. Provozní doba: Dle telefonické domluvy.

IVO-INSTITUT VZDĚLÁVÁNÍ OSTRAVA - ID 92966010 - NÁHLED ZÁZNAMU

Českobratrská 997/11, Ostrava, 702 00 

Společným jmenovatelem vzdělávacích programů Institutu vzdělávání Ostrava je jejich celková kvalita, založená na pozitivním partnerském vztahu k zákazníkům, na odborné způsobilosti lektorů a hodnotě poskytovaných materiálů včetně úrovně doprovodných služeb. Organizujeme školení, kurzy ve spolupráci s Komorou certifikovaných účetních České republiky KCÚ ČR.

PELAN ÚČTO s.r.o. - ID 94979872 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slunečná 290, Frýdek-Místek, 738 01 

Spolupracujeme s několika středními společnostmi a soukromými podnikateli. Staráme se o veškerou agendu společností s pravidelnou kontrolou závazků a pohledávek svých klientů.

ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. - ID 94686105 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Novodvorská 1010/14, Praha, 142 00 
Přenesená správa veřejného osvětlení; provozování a údržba sítí veřejného osvětlení; nákup a řízení spotřeby elektrické energie; plánování a realizace investic; financování prací; veřejné a slavnostní osvětlení; architektonické, slavností a příležitostní osvětlení. Provozní doba: PO 08:00-16:30 hod. ÚT 08:00-16:30 hod. ST 08:00-16:30 hod. ČT 08:00-16:30 hod. PÁ 08:00-16:30 hod.

DANĚ OKAMŽITĚ - ID 98287284 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Družební 667/7, Olomouc, 779 00 
Daňový poradce, účetní expert, bilanční účetní. Provozní doba: Dle telefonické domluvy.

EKONOMIA, v.o.s. - ID 99801754 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pospíšilova 14/3, Valašské Meziříčí, 757 01 

ÚČETNÍ A DAŇOVÉ EVIDENCE EKONOMIA

Sháníte spolehlivé účetní, kteří pro Vás zajistí vedení účetnictví a daňové evidence? Zajišťujeme komplexní služby v oblasti účetnictví a daní včetně služeb daňového poradce (zahrnuje odklad DP do 30. 6.) a auditu.

Účetnictví zabezpečujeme i v sídle zákazníka – Vsetínsko, Novojičínsko, Zlínský kraj, Praha a Olomouc. Poskytujeme služby formou účetní a daňové supervize.

Nabízíme zpracování účetní a mzdové evidence online.

Poskytujeme služby daňového poradce.

ODHADY NEMOVITOSTÍ Alena Šanovcová - ID 99652790 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jenečská 909, Hostivice , 253 01 

Provádíme odhady a oceňování nemovitostí, poradenská činnost v oblasti realit.

ILAS - ID 97889450 - NÁHLED ZÁZNAMU

Havlíčkovo nám. 1446/21, Rudná, 252 19 

Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání, vedení personální agendy a zastupování na úřadech.

Realitas Partner s.r.o. - ID 92790817 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Palackého 1637/44, Jihlava, 586 01 
Provozní doba Dle telefonické domluvy. Jsme certifikovaná společnost, dlouhodobě působící na českém realitním trhu. Zabýváme se službami nejen v oblasti realit, ale i financí.


1


Přehled kategorií

  Agentury (202)

  Architektura (3)

  Auto-moto (1779)

  Banky (189)

  Bazény (22)

  Bezpečnost, ochrana (80)

  Čistírny (0)

  Čištění (892)

  Divadla, kina, muzea (0)

  Doprava (1569)

  Družstva (8)

  Dřevo (1197)

  E-shopy (249)

  Elektro (1051)

  Energetika (749)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Fitness centra (0)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (0)

  Chemie (131)

  Chovatelství (178)

  Instalace, servis, opravy (354)

  Kancelářské stroje, potřeby (22)

  Knihovny (2)

  Kosmetické služby (79)

  Kosmetika, kadeřnictví (5)

  Kovovýroba (245)

  Kultura (1457)

  Kurzy, školení (178)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2208)

  Nábytek (1005)

  Nářadí (635)

  Obaly (673)

  Odbory, spolky (318)

  Odpady (56)

  Okna, dveře (80)

  Papír (31)

  Pekárny (2)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (2)

  Počítače (1043)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (772)

  Poradenství (1926)

  Potraviny, gastro (1742)

  Prodejny (21)

  Půjčovny (7)

  Reality (1112)

  Rehabilitace, masáže (1)

  Reklama (1121)

  Restaurace (405)

  Skladování (26)

  Sklo (360)

  Služby a řemesla (7081)

  Sport (222)

  Sport (5)

  Sportovní areály (9)

  Sportovní potřeby (3)

  Stavebnictví (2099)

  Strojírenství (1255)

  Telekomunikace (624)

  Textil (94)

  Tisk (506)

  Ubytování (1576)

  Úklid (1)

  Úřady, instituce (1845)

  Věda a výzkum (444)

  Veterinární ordinace (11)

  Voda, topení, plyn (159)

  Volný čas (1117)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1973)

  Wellness centra (10)

  Zahrada, květiny (6)

  Zahradnictví (189)

  Zdraví (1241)

  Zdravotnictví, sociální péče (356)

  Zemědělství (921)

  Zverimex, služby pro zvířata (4)