Firmy v kategorii Kurzy, školení (171)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiBohemia Training Institute s.r.o. - ID 94504273 - NÁHLED ZÁZNAMU

V Malé Doubravce 1242/27, Plzeň , 312 00  

Naší jedinečností jsou komplexní služby pro HR management – lépe poznáme vaše potřeby a individuality.

Naše regionální působnost nám umožňuje užší kontakt s vámi a efektivnější komunikaci.

Naší specializací jsou vzdělávací programy pro mistry, které jsme rozšířili o výměny zkušeností přímo na pracovištích.

Podporujeme individuální řešení a vzdělávání in-house formou.

Široká síť partnerů nám umožňuje řešení akcí na klíč a vám usnadní koordinaci jednotlivců.

Máme schopnost přistupovat k vašim požadavkům tvůrčím, přesto profesionálním způsobem.

Svoji práci milujeme, děláme ji s profesionální lehkostí i kreativním nadhledem.

Našim klientům nabízíme více než dodavatelské služby, jsme jim již 10 let spolehlivým partnerem.

Centrum ROZUM v.o.s. - ID 92616120 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kutnohorská 582, Kostelec nad Černými lesy, 281 03 

Společnost Centrum ROZUM v.o.s. vznikla po dlouhodobé spolupráci zkušených odborníků zabývajících se výchovou a vzděláním po stránce psychologické, speciálně pedagogické a didaktické.

Za nejdůležitější pro to, aby člověk obstál v náročných a neustále se měnících celospolečenských podmínkách, považují ROZvoj Učení a Myšlení.

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium Praha - ID 90373576 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Evropská 330, Praha, 160 00 

Vyšší odborná škola zajišťuje výuku tříletých oborů sociální pedagogika a předškolní i mimoškolní pedagogika s možností kombinovaného studia.

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace - ID 99731307 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Keplerova 315/7, Ústí nad Labem-Krásné Březno, 400 07 

SŠ a ZŠ nabízejí širokou škálu oborů středního vzdělání a vzdělávacích programů pro dospělé a poskytuje a nabízí žákům širokou nabídku potravinářských a také i službových oborů.

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o. - ID 99543427 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slavětínská 82, Praha, 190 14 

Soukromá střední odborná škola nabízí čtyřleté maturitní obory hotelnictví, gastronomie a cestovní ruch, dvouleté nástavbové maturitní obory gastronomie, podnikání - denní i kombinovanou formu a tříletý obor s výučním listem kuchař - číšník.

 

Gymnázium Vlašim - ID 96292256 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tylova 271, Vlašim, 258 01 

Státní všeobecné gymnázium na čtyři či osm let. Čtyřleté studium pro žáky z devátých tříd ZŠ, osmileté studium pro žáky z pátých tříd ZŠ. Gymnázium Vlašim se řadí k nejvýznamnějším školským zařízením nejen města,stará budova ale také benešovského okresu.

KULINER GASTROCENTRUM - ID 90255603 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bohunická cesta 727/15, Moravany, 664 48 

Kuliner – škola vaření

Kurzy vaření v Brně

 

Kulinářská škola vaření zahájila první kurzy v září 2015. Uchvátí vás profesionálně vybavenou kuchyní a příjemným zázemím. Všechny nás spojuje láska k jídlu. Známí a zcestovalí, naši i zahraniční šéfkuchaři vám na kurzech vaření s nadšením předají své kuchařské zkušenosti. Jsme tu pro milovníky vaření, profesionální kuchaře a pro ty, kteří touží po originálních zážitcích se svými blízkými, kolegy a obchodními partnery. Máme pro vás kurzy vaření pro: profesionály, hobby kuchaře a děti. Pořádáme a zajišťujeme také teambuildingová vaření, firemní vzdělávání, firemní večírky a soukromé oslavy.

Základní škola a Mateřská škola Žleby, okres Kutná Hora - ID 93316826 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Školní 190, Žleby, 285 61 

Základní a mateřská škola s jídelnou a družinou.

Naše mateřská škola sídlí v samostatném areálu v sousedství zámeckého parku.

V areálu MŠ je i kuchyň, kde se vaří i pro základní školu.

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - ID 91640398 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kpt. Jaroše 862, Podbořany, 441 01 

Gymnázium a Střední odborná škola, Kpt. Jaroše 862, 441 01 Podbořany.

Jsme všeobecné osmileté gymnázium s rozšířenou výukou cizích jazyků.

MIURA HOTEL - ID 93700614 - NÁHLED ZÁZNAMU

Čeladná 887, Čeledná, 739 12 

Vítejte v MIURA,

hotelu Art & Design MIURA hotel poskytuje ubytování ve 44 pokojích, včetně 4 Junior Suite a Miura Suite. Hotel se nachází přímo na 7. fairwayi golfového hřiště Čeladná, kde se pořádal golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Tento jedinečný hotelový koncept nabízí nečekané spojení designu, umění, Miura SPA, golfu a přírody v srdci Beskyd – v Čeladné. Restaurace MIURA pod vedením šéfkuchaře Michala Götha nabízí delikatesy regionální Beskydské kuchyně. 

ROPE SKIPPING CENTRUM ČR - ID 92138576 - NÁHLED ZÁZNAMU

UK FTVS, José Martího 31, Praha , 160 00 

 Chcete udělat první krok do světa rope skippingu?

Přijdete na kurz KROK 1. Po kurzu máte možnost zaregistrovat se do ČRSA (Česká rope skippingová asociace) a poté se Vám otevřou další dveře a můžete udělat KROK 2 a vyběhnout na trať! Chcete běžet ještě rychleji? Již jste některý z našich kurzů absolvovali a rádi byste přišli na kurz znovu, nebo byste rádi vzali na kurz některého z vašich svěřenců do 17 let? Neváhejte nás kontaktovat a zjistit víc.

Přejeme Vám hodně zdaru!

Za ropeskipping.cz

Jana Černá a Jana Beránková – zakladatelky ČESKÉ ŠKOLY ROPE SKIPPINGU

ŠKOLA WELDING s.r.o. - ID 94022984 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Průmyslová 1330, Dobřany, 334 41 

ŠKOLA WELDING s. r. o. je pokračovatelem společnosti ŠKODA WELDING a patří mezi přední instituce v České republice zajišťující komplexní služby v oblasti školení svářečů, vzdělávání svářečů a zkoušek svářečského personálu, inspekční, poradenskou a obchodní činnost.

Svářečská škola, která patří mezi členy sdružení Česká svářečská společnost ANB a členy Hospodářské komory České republiky, oslavila již 95 let od svého založení a dnes je největší institucí svého druhu v České republice co do počtu vychovávaných svářečů i školených technologií. V nových prostorech realizujeme přípravu a zkoušky svářečů a vyššího personálu svařování.

Svařování je rozšířeno prakticky v celém spektru strojírenské výroby a v mnoha firmách zaujímá dominantní postavení. Problematika svařování je fenomén, který prochází celým průřezem výrobní organizace a je nutné ho chápat jako komplexní problém, na jehož řešení se musí podílet prakticky všichni pracovníci organizace.

Pracovníci ve svařování jsou jedni z mála, u kterých žádá zákazník dokladování úrovně a platnosti jejich kvalifikace, a tím je dána i nutnost jejich periodického doškolování a přezkušování. Tato skutečnost vyžaduje, aby dodavatel vytvořil a udržoval postupy ke zjišťování potřeb přípravy pracovníků, jejichž činnost má vliv na jakost. Způsobilost pracovníků, kteří jsou pověřeni plnit specifické úkoly, musí být přiznána podle požadavků na základě příslušného vzdělání, přípravy a zkušenosti.

Nabízíme Vám odborné vyškolení svářečů, páječů a operátorů ve všech metodách dle normy ČSN 05 0705; ČSN EN 287-6; ČSN EN ISO 9606-1, 2, 3, 4, 5; ČSN EN ISO 13585; ČSN EN ISO 14732. 

Zajišťujeme přípravu a periodické přezkušování svářečů v objektu VTP v Dobřanech. Moderní vybavení, hygienické prostředí a instruktoři s velkou praxí jsou zárukou, že školení svářečů probíhají na vysoké úrovni.

Kukrálová Markéta, Mgr. - ID 90152729 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pod Skalkou 534, Český Krumlov, 381 01 
Vyučuji angličtinu, španělštinu a italštinu. Nabízím také Skype výuku. Výhoda této výuky je, že může probíhat v pohodlí Vašeho domova či z firmy, a také je možné se domluvit i na nestandardním čase. Provozuji penzion kuku, ubytování v soukromí v Českém Krumlově. Provozní doba: dle telefonní domluvy

SALON PRETTY, s.r.o. - ID 91008577 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mánesova 72, Praha 3, 130 00  
Nabídka rekvalifikačních kurzů s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.Naším cílem je nabídnout Vám co nejkvalitnější programy s řadou profesionálních a akreditovaných lektorů, kteří mají dlouholeté znalosti a zkušenosti v daném oboru. Pobočka: náměstí 5. května, Poděbrady Provozní doba: dle objednávek.

Obchodní akademie Praha, s.r.o. - ID 96201304 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vinořská 163/17, Praha 9, 190 15 
Česko-anglická podnikatelská střední škola se zaměřením na multimediální komunikace, mezinárodní obchod a business. Denní i dálkové studium. Zaměření: zahraniční obchod, jazyky, informatika. Mezinárodní bakalářské a MBA studium. Nabízíme dálkově 2 x měsíčně o sobotách a distanční online v angličtině, v ruštině a ve španělštině. Studium na prestižních britských univerzitách. Diplom britských VŠ.

AUTOŠKOLA CHARVÁT - ID 95303571 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mendelova 556/7, Praha, 149 00  

Naše autoškola poskytuje služby v oblasti výcviku řízení motorových vozidel už od roku 1990. Těmito kurzy prošla celá řada úspěšných uchazečů o řidičská oprávnění v různých kategoriích.

Základním předpokladem kvalitní přípravy nových řidičů je až 30 letá praxe našich učitelů v daném oboru.

AUTOŠKOLA MÁLEK - ID 97391476 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

U Učiliště 1379/36, Čelákovice, 250 88 

Autoškola se zaměřením na získání řidičského průkazu skupiny A a B.

Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA - ID 92959155 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Čichnova 23, Brno-Komín, 624 00 

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

Plavecký bazén Liberec - ID 92625131 - NÁHLED ZÁZNAMU

nám. Tržní 1338, Liberec, 460 01 

Provozujeme bazén, dětský výukový bazén, brouzdaliště s hříbkem a vířivkou pro děti, skluzavkami a párou. Nabízíme sportovně relaxační aktivity jako je fitness, wellness, spinning a další. Bazén disponuje potápěčskou věží hlubokou 8.5 metru.

Hlavata Jaroslav, Ing.- Zbranenaobjednavku.cz - ID 95488339 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Husova 2708, Louny, 440 01 

Naše firma prodává, opravuje a upravuje zbraně, střelivo a veškeré doplňky a příslušenství pro střelce. Dále pak nabídka provozu střelecké školy pro uchazeče o zbrojní průkaz. Eshop.

Účetní služby - Ing. Petra Bičánová - ID 96543724 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mitrovická 931, Paskov, 739 21 

Nabízíme pro malé a střední firmy a neziskové organizace odborné zpracování účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy a celou škálu poradenství, které Vám pomůže lépe se orientovat v ekonomických aspektech podnikání, nedělat zbytečné chyby a dobře hospodařit s penězi

Mateřská škola Cvrčovice - ID 94242260 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Cvrčovice 18, Cvrčovice, 691 23 

Provozujeme mateřskou školu pro 35 dětí včetně jídelny. Zajišťujeme předplavecké kurzy, výlety a kulturní a sportovní akce.

VECTOR NW s.r.o - ID 93273597 - NÁHLED ZÁZNAMU

5. května 410, Slatiňany, 538 21  

Pomáháme manažerům, obchodníkům i všem, kdo je podporují.

Zaměřujeme se na kvalitu a zvyšování výkonu v obchodu a rozvoj řídících dovedností manažerů.

Pro naše klienty přinášíme unikátní koncept propojení odborných dovednostních tréninků s lekcemi kondiční chůze Nordic Walking.

Autoškola Viktoria - ID 99736526 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lužný 34, Pernštejn, 43163 

Nabízíme výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění sk. B (osobní automobil). Jsme instruktoři s dlouholetou praxí a proto víme, že k žákovi máme přistupovat individuálně a vždy bereme ohled na jeho počáteční nejistotu.  Pobočka: Výuka každý lichý týden v Kadani  gymnázium, Výuka každý sudý týden v Klášterci gymnázium

Autoškola Skála - Vlašim a Dolní Kralovice - ID 99984955 - NÁHLED ZÁZNAMU

Školní 1, Dolní Kralovice, 25768 

Autoškola Skála Vám nabízí výcvik k získání řidičského oprávnění na osobní automobil a motocykl, kondiční jízdy.

Alfa autoškola školící středisko Aleš Kříž - ID 94474392 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tábor 2352/30a, Brno-Žabovřesky, 60200 

Autoškola ALFA působí v Brně 30 let. Víme, že průchod autoškolou může být pro někoho stresující, tudíž se snažíme Vám tuto cestu co nejvíce zpříjemnit. 

Jezdíme s automobily Mercedes-Benz třídy B, které Vám zajistí jízdní komfort a jistotu za volantem a to bez extra příplatku za VIP služby.

Primaautoškola s.r.o - ID 98642137 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kněžskodvorská 2544 (naproti areálu čerpací stanice AREX), České Budějovice, 37004 

Primaautoškola s.r.o jsme prostě prima, u nás se naučíte řídit od mopeda po kamion.

Jsme autoškola se zcela novým přístupem. Náš pracovní tým se skládá z trpělivých, zkušených a kvalifikovaných učitelů, kteří Vás naučí řídit motorové vozidlo, včetně pravidel silničního provozu a dovedou Vás k úspěšnému absolvování závěrečné zkoušky.

PRIMAAUTOŠKOLA vznikla na základě spolupráce učitelů autoškoly, kteří své zkušenosti v oboru využívají k výuce na vysoké profesionální úrovni, při přátelském a individuálním přístupu k zákazníkovi, s využitím aktuálních informací v oblasti bezpečnosti silničního provozu.

Nabízíme:

Velký důraz klademe na individuální přístup k jednotlivým žákům a jejich požadavkům. Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu.

Máme oprávnění akreditovaného školícího střediska pro výcvik řidičů z povolání.

Řídit se budete učit celý život, ale dobrý základ můžete získat již v autoškole.

Autocentrum a autoškola PIMES - ID 90821884 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10 − Michle, 10100 

Jsme autoškola s dlouhou tradicí, ověřenou kvalitou, a disponujeme kvalitním vozovým parkem a zázemím. 

Výuku v naší autoškole zajišťují zkušení a trpěliví odborníci s dlouholetou praxí.

Provádíme:

Autoškola Irča - ID 95899208 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tř. Maršála Malinovského 884, Uherské Hradiště-Sady, 68601 

Jsme autoškola s dlouholetou praxí již od roku 2004. Zakládáme si na individuálním lidském přístupu, snažíme se v rámci možností vyjít každému vstříc a vše řešíme s úsměvem.

Autoškola Setnička – Autoseti s.r.o. - ID 91225738 - NÁHLED ZÁZNAMU

Žižkova 532 (budova Agrodatu), Benešov, 25601 

CHCETE UMĚT DOBŘE A BEZPEČNĚ JEZDIT V SOUČASNÉM SILNIČNÍM PROVOZU? My Vás to naučíme. Zaručujeme kvalitní výuku a výcvik řidičů všech skupin včetně kondičních jízd.

Pobočka:  

 • Autoškola Setnička – Autoseti s.r.o. - Vlašim, Blanická 1108 (budova České pošty)

AUTOŠKOLA VITÁSEK - ID 96718244 - NÁHLED ZÁZNAMU

Stroupežnického 368/24, Prostějov, 796 04 

Naše rodinná autoškola si vybudovala pověst seriózní firmy s profesionálním a vstřícným přístupem k uchazečům o řidičské oprávnění. Výuka probíhá v domácím prostředí, takže si nepřipadáte jako ve školní lavici. Zajišťujeme výuku všech znalostí a dovedností, které jsou pro získání řidičského průkazu potřeba. Ve výcviku se Vám budou věnovat učitelé s nadšením a s klidným přístupem k výuce a doufáme, že i Vy oceníte úroveň výuky a výcviku. Máme vysokou úspěšnost u zkoušek. Řídit Vás naučíme. Naším cílem je Váš řidičský průkaz. 

Dřevěné-kliky.cz - ID 90526023 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová Ves nad Popelkou 147, Nová Ves nad Popelkou, 512 71 

Vyrábíme řadu dveřních klik v různých dřevinách – jilm, dub, buk, ořech, třešeň, jasan, švestka. Všechny kliky jsou ošetřeny dvěma vrstvami tvrdovosku (voňavé směsi z přírodních olejů a z alpských bylin od rakouské firmy Complex), který zajišťuje vysokou odolnost a snadnou omyvatelnost.

V sortimentu naleznete dveřní a okenní kliky, madla a úchytky, výrobky ze dřeva, výrobky z ovčí vlny.

Také provádíme řezbářské kurzy, teambuilding.

Autoškola Bami - ID 92611115 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kratochvílova 1490/7, Ostrava, 70200 

Provozujeme autoškolu. Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti a přivedli ke zkouškám stovky žáků. K uchazečům o řidičskému oprávnění máme vstřícný přístup. Individuální plánování výcviku.

Pobočka:

 • Jana Švermy 37/10, 736 01 Havířov

Autoškola Bednařík Pavel - ID 92715175 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Abácie 129/4, Valašské Meziříčí, 75701 

Jelikož autoškola Kvapil po dlouholeté úspěšné činnosti ukončí svoje působení ve Valašském Meziříčí a ve své činnosti bude pokračovat v Rožnově pod Radhoštěm, rozhodli se učitelé této za nedlouho bývalé autoškoly pokračovat v činnosti. Ne již jako autoškola Kvapil, ale každý pod svým jménem. Ani prostory naší nové autoškoly nejsou nikterak vzdálené od původní budovy autoškoly Kvapil. Je to asi 300 m směrem na Poličnou, po levé straně hlavní silnice.

Autoškola Hana Kubátová - ID 98695135 - NÁHLED ZÁZNAMU

Harcovská 1477, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, 73911 

Nebojte se autoškoly! Provedeme vás světem řízení. Váš kurz u nás proběhne v klidu a pohodě. Autoškola Hana Kubátová nedělá ze zkoušek seriál na pokračování.

Autoškola Pour & Pour - ID 89781619 - NÁHLED ZÁZNAMU

Novodvorská 1044/22, Třebíč, Nové Dvory, 67401 

Autoškolu provozujeme od r. 1991. Zahájila činnost jako jedna z prvních soukromých autoškol v Třebíči. Již od samého počátku existence je naší hlavní snahou zkvalitňování poskytovaných služeb a maximální péče o klienta. Samozřejmostí je bezmezná trpělivost každého učitele při praktických jízdách a individuální přístup ke každému žákovi.

AUTOŠKOLA GLATZ TOMÁŠ - ID 91961898 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hrušovská 2678/20, Ostrava, 702 00 

Nástup žadatelů o řidičská oprávnění možný denně dle otvírací doby kanceláře ceny viz. ceník

Autoškola pracuje dál, máme výjimku i v současné covidové situaci.

Potvrzení cesty za účelem účasti na vzdělávání včetně praxí a na zkouškách. Ke stažení zde

LUX a RYCHLOLUX informace o těchto kurzech pouze na tel. čísle 602 788 930

Bližší informace ZDE

Otevírací doba od 28. 12. 2020 – Pondělí-Pátek od 9:00-16:00 hod.

Možnost dělat zkoušky i v Orlové.

Možnost výuky nově i v Orlové. Volejte tel: 602 788 930

Individual teaching price 14 000,- CZK

Nástup všech skupin řidičských oprávnění možný každý den, viz. úřední hodiny kanceláře.

Grantový program pro hendikepované zájemce o řidičské průkazy.

Školení řidičů a profesní průkazy na tel. čísle 602 788 930.

Zahájení kurzu skupiny C, E, D individuální.

Jako jediná Autoškola v Ostravě a v blízkém okolí, provádíme výcvik osob s tělesným postižením vyžadující ruční ovládání vozidla

Dopravně psychologické vyšetření, objednávky na tel. čísle: +420 728 117 483

Jako jediná Autoškola v Ostravě a v blízkém okolí, provádíme výcvik sk. B+E Za mimořádnou cenu 5 000,- Kč

JKC autoškola a videotvorba - ID 89026917 - NÁHLED ZÁZNAMU

Ondráčkova 2593/8, Brno - Líšeň, 62800 

Autoškola byla téměř první soukromá autoškola s působností od 1.7.1990 a působí s úspěchem dodnes.

Výcvik skupiny  AM, A1, A2, A

Výcvik skupin se provádi následovně:

 • skupina "AM" - od 15 let do max. rychlosti 45km/hod
 • skupina "A1" - od 16 let do výkonu 11kW
 • skupina "A2" - od 18 let do výkonu 35kW
 • skupina "A" - od 21 let nad výkon 35kW

Výcvik skupiny  B

 • Výcvik je možný se zkouškou od 18 let.
 • Výcvik skupiny B se provádí na vozidlech FORD v plném rozsahu.

Výcvik skupiny  B+E

 • Výcvik je možný pouze ze skupiny B.
 • Výcvik skupiny B+E se provádí s vlekem VARIO a s odpovídajícím motorovým vozidlem.

 Školení řidičů

    a) všech vozidel do 3,5t (tzv.referentů) dle zákoníku práce dle požadavku zákazníka

    b) nákladních automobilů a autobusů v akreditovaném školícím středisku se zkouškou z pravidel na magistrátu

Autoškola Ing. Jaroslav Vít - ID 94985763 - NÁHLED ZÁZNAMU

Partyzánů 66, Rtyně v Podkrkonoší, 54233 

AUTOŠKOLA Ing. Jaroslav Vít

Proč si vybrat naší autoškolu?

 • Stabilní tým kvalifikovaných učitelů s dlouholetou praxí.
 • Teoretická výuka s použitím moderní audio-video techniky.
 • Jízdy s manuální převodovkou.
 • Vysoká! intenzita výcviku.
 • Nekuřácké prostředí.
 • Kondiční jízdy pro držitele řidičských průkazů.
 • Školení řidičů profesionálů.
 • Školení referentů.
 • Školení učitelů autoškol.
 • Školení pro autodopravce.

AUTOŠKOLA ZAPLETAL - ID 90289535 - NÁHLED ZÁZNAMU

6. května 74, Bystřice pod Hostýnem, 768 61 

Autoškola Zapletal vyškolila řadu úspěšných řidičů, které denně potkáváte na silnicích. Jedni z nich jsou možná vaši rodiče, kamarádi, známí. Všechny jsme naučili jezdit bezpečně a zodpovědně. A tebe to naučíme také!!

Řidičský průkaz se stává součástí základního vzdělání člověka. Naše autoškola Vám k tomuto vzdělání pomůže tím, že Vás důkladně připraví na závěrečné zkoušky a získání řidičského průkazu dle Vámi vybrané skupiny.

V Autoškole Zapletal máte možnost získat řidičská oprávnění k řízení všech druhů motorek, osobních a nákladních automobilů a přívěsů k nim. Dále pak provádíme kondiční jízdy, školení řidičů a další navazující služby.

Hovoří za nás nejen dlouholetá tradice ale i tisíce spokojených řidičů. Pokud nemáte řidičský průkaz a uvažujete o jeho získání, naše stránky Vám jistě pomohou se správně rozhodnout.

Rádi Vás uvítáme v naší autoškole.


1 2 3


Přehled kategorií

  Agentury (196)

  Architektura (1)

  Auto-moto (1738)

  Banky (189)

  Bazény (22)

  Bezpečnost, ochrana (79)

  Čistírny (0)

  Čištění (892)

  Divadla, kina, muzea (0)

  Doprava (1529)

  Družstva (7)

  Dřevo (1193)

  E-shopy (241)

  Elektro (1052)

  Energetika (749)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Fitness centra (0)

  Herny, sázkové kanceláře (0)

  Hudební nástroje (0)

  Chemie (131)

  Chovatelství (171)

  Instalace, servis, opravy (350)

  Kancelářské stroje, potřeby (20)

  Knihovny (0)

  Kosmetické služby (75)

  Kosmetika, kadeřnictví (1)

  Kovovýroba (245)

  Kultura (1456)

  Kurzy, školení (171)

  Lékárny (0)

  Lovecké potřeby, zbraně (1)

  Malo a velkoobchod (2169)

  Nábytek (1004)

  Nářadí (635)

  Obaly (672)

  Odbory, spolky (315)

  Odpady (55)

  Okna, dveře (80)

  Papír (31)

  Pekárny (1)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (1)

  Počítače (1042)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (771)

  Poradenství (1922)

  Potraviny, gastro (1719)

  Prodejny (17)

  Půjčovny (4)

  Reality (1111)

  Rehabilitace, masáže (1)

  Reklama (1121)

  Restaurace (332)

  Skladování (21)

  Sklo (360)

  Služby a řemesla (6960)

  Sport (221)

  Sport (5)

  Sportovní areály (4)

  Sportovní potřeby (1)

  Stavebnictví (2085)

  Strojírenství (1254)

  Telekomunikace (624)

  Textil (93)

  Tisk (506)

  Ubytování (1500)

  Úklid (1)

  Úřady, instituce (1843)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (8)

  Voda, topení, plyn (159)

  Volný čas (1066)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1962)

  Wellness centra (7)

  Zahrada, květiny (4)

  Zahradnictví (187)

  Zdraví (1238)

  Zdravotnictví, sociální péče (348)

  Zemědělství (915)

  Zverimex, služby pro zvířata (3)