Firmy v kategorii E-shopy (267)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiHÜSLER, s.r.o. - ID 96406260 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nádražní 1691, Dubňany, 696 03 

Výroba kojeneckých oděvů, Velkoobchod prodej řezací techniky:
Nádražní 1691, Dubňany, 696 03
 

Maloobchodní prodej bytových doplňků světových značek Home Design:
Masarykovo náměstí 122/19, Hodonín, 695 01
721 405 901 - obchod
homedesignshope@seznam.cz
homedesignshop.cz

TREPON, a.s. - ID 98702325 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Koželužská 292, Třebíč, 674 01 

Jsme jedni z nejstarších a nejzkušenějších výrobců ponožkového a punčochového zboží v České republice.

Naše tradice ve výrobě pokračuje nepřetržitě od roku 1935. Kromě naší vlastní kolekce, kterou nabízíme na těchto stránkách Vám můžeme nabídnout i výrobu ponožek a punčocháčů na zakázku dle Vaší představy.

Sídlíme v areálu BOPO.

Floppy s.r.o. - ID 98969290 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tetínská 351/1c, Praha, 150 00 

Inspirace přišla v nedávné době při cvičení jógy, a také díky poměrně velké popularitě, které se jóga v dnešní době těší.

Při surfových výletech po Evropě i Bali, většina lidí okolo nás věnuje cvičení čím dál více času. S tím také přišla chuť, mít něco víc, než všudypřítomné klasické jednobarevné podložky. Po navržení krásných barevných designů, přišlo jejich umístění na skvělý a příjemný povrch a přírodní recyklovatelný kaučuk. Spojení těchto tří věcí vám přináší FLOPPY Yoga Ma.

NÁBYTEK SPRINT s.r.o. - ID 89070699 - NÁHLED ZÁZNAMU

Zelená 1387/14, Horní Suchá, 735 35 

Soustředíme se na kvalitní internetový prodej nábytku společně s kamennými prodejnami, na které se někdy sjíždějí zákazníci z celého Česka a v roce 2020 spouštíme vylepšený e-shop s novými funkcemi.

Specializujeme se na prodej kuchyní. Menší skladovací prostory a skromné kamenné prodejny nám umožňují omezit náklady do takové míry, že umíme nabídnou kuchyně za nejlepší ceny.

Mezi naše naši hlavní konkurenční výhodu patří výborný zákaznický servis, což potvrzují naše výborné reference. Tvoříme 3D návrhy kuchyní, provozujeme vlastní nákladní autodopravu, takže je u nás zboží jako v bavlnce. Zabýváme se montážemi nábytku a kuchyňských linek a v roce 2020 otevíráme vlastní stolárnu, čímž rozšiřujeme nabídku poskytovaných služeb a mnohem pružněji pracujeme s pracovními deskami a upravenými skříňkami do kuchyně na míru. Nakupujete u nás pohodlně online nebo na našich prodejnách

 

POBOČKA:

 • Kollárova 1653/2b, 736 01 Havířov

BATOHYATAŠKY.CZ - ID 97276224 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hubertova 949/28, Slezská Ostrava, 710 00 

Náš internetový obchod se zabývá prodejem dámských a pánských batohů, tašek na notebook, aktovek, dětských aktovek, dámských psaníček ale i lékařských kufříků, cestovních kufrů a dodatečně šperkovnicemi. Naleznete zde zboží značkové i neznačkové, vyrobené převážně u zahraničních výrobců např. Daag, Delune, WuKaDor, VOOC, Galskór, McKlein, BarellyBags, Brodrene, Cholewiński, Davidts, YeepSport, Farbotka, Dielle, Vera Pelle, Solier, David Jones a další..

Zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů, propracovaně šité, za přijatelné ceny. Odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů.

Z naší nabídky si můžete vybrat zboží z pravé kůže, imitace kůže i textilie.

VYBERSITONEJ.CZ - ID 91322868 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Oblouková 579/1, Děčín, 405 02 

Vybersitonej.cz je místo, kde vytvoříte z vaší domácnosti originální a romantické bydlení. Jde o nákupní galerii, která nabízí z velké části výrobky značky Clayre & Eef a prodeje se slevou až 60%. Těšíte se na další a další novinky? My hrozně moc!

KOVOVÝROBA SLAVÍK s.r.o. - ID 91897492 - NÁHLED ZÁZNAMU

Záboří 103, Záboří, 387 34 

Jsme ryze česká výrobní firma ručního pracovního nářadí pro hospodářské, stavební a zahrádkářské účely.

Vyrábíme a prodáváme ocelové a hliníkové lopaty, rýče, rycí vidle, železné hrábě, krumpáče, kramle, zednické skoby, kované klínky, hrabla na sníh, škrabky na led a drobné zahradní nářadí.

Vše velmi kvalitní, určené pro dlouhodobé a opakované použití.

KOŇSKÉ BYLINKY.CZ - ID 99540370 - NÁHLED ZÁZNAMU

Čs. Armády 32 ( Areál Fitness Lysá), Lysá nad Labem, 289 22 

Naše společnost vznikla na základě chybějících bylinkových směsí na trhu. Jelikož sami jsme měli problém našim koním potřebné bylinky zajistit, domluvili jsme se na spolupráci s našimi předními dodavateli bylinek v ČR a zrealizovali tento e-shop. Bylinky jsou především české produkce a jsou certifikované.

Jsme šetrní k přírodě.

 • Většinu rozvažovaných produktů, balíme do jednoduchých papírových tašek a pytlů bez potisku, pouze s etiketou, což má za následek snadnější recyklovatelnost. Produkty, které nelze balit do papíru, balíme do PE folií, které jsou 100% recyklovatelné.
 • Snažíme se vždy všechen materiál, který k nám dorazí od dodavatelů a výrobců, využít vícekrát. Například igelity, papíry a použité papírové pytle využíváme na výplně balíků a tak zajišťujeme bezpečnost produktů při přepravě zásilek k Vám.
 • Pro zasílání zásilek nenakupujeme nové krabice, ale schraňujeme již jednou použité krabice od místních firem a obchodů. Naopak krabice, které nevyužijeme, opět předáváme do dalších e-shopů. Tak se jedna krabice použije několikrát než je opravdu zapotřebí jí z recyklovat.

Prosíme Naše zákazníky, aby krabice, papírové pytle, igelity a veškeré obaly od produktů, které dostanou od Nás a již je nadále nevyužijí, vytřídili k recyklaci.

Děkujeme, že s námi šetříte přírodu.
Tým Koňské Bylinky.

 

Výdejní místo Semily Eva Farská - Nedvězí 39, 512 01 Slaná u Semil, tel: 773 227 166, email: semily@konskebylinky.cz

BATTERYLAND.CZ - ID 96880085 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykova třída 259/178, Teplice, 415 01 

Potřebujete baterie pro své elektronické pomocníky, akku nářadí, notebook, na BatterySpace.eu najdete širokou škálu baterií pro nejrůznější použití. K zachycení zážitků z Vaší dovolené poslouží baterie do digitálních fotoaparátů s velkou životností a baterie do videokamer. 

Nejen domácí kutilové ale profesionálové u nás najdou baterie do AKU nářadí. 

Vyberte si baterie, které potřebujete. Je to snadné.  

Proč nakupovat u nás? My máme: široký sortiment, nízké ceny a krátké dodací a reklamační lhůty. Neustále aktualizujeme a doplňujeme o nové modely baterií. Naši kolegové jsou vždy připraveni Vám poradit a pomoci.

IKTUS, s.r.o. - ID 99298701 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Loučky č. 100, Zátor, 793 16 

Historie výroby nábytku, rohových lavic a jídelních setů sahá do poloviny minulého století, kdy se z firem v Krnově, Opavě a Karlovicích začal formovat národní podnik UP závody. Ten pak vyráběl až 40 tisíc rohových lavic ročně a další skříňkový nábytek. Rohovou lavici Manka čalouněnou červenou koženkou měla ve své době každá druhá domácnost. Po revoluci začátkem 90. let jeden z jeho zaměstnanců, p. Zdislav Janča začal podnikat na živnostenský list a dodávat podniku polotovary. Po ukončení činnosti tohto podniku pak převzal jeho výrobu, spojil se se svým bratrem Jaromírem Jančou a v roce 1993 založil rodinnou firmu - společnost s ručením omezeným Iktus, která pokračuje v tradici výroby nábytku v Krnovském regionu. Zhlédnutí následujících webových stránek Vás přesvědčí o tom, že firma s více než 20-letou tradicí je největším českým a také předním evropským výrobcem rohových lavic, stolů, jídelních setů, skříňkového nábytku i postelí. Její produkce, která z 80% míří na vyspělé trhy západní Evropy významně napomáhá pozvednout náš, investory často opomíjený Moravskoslezský region.

Při vývoji, konstrukci a výrobě nábytku dbáme na design, ergonomii, kvalitu používaných materiálů a perfektní řemeslné zpracování. Charakteristické pro náš nábytek je dokonalé sladění přírodních a moderních materiálů, což jim propůjčuje přírodní krásu, dlouhou životnost a skvělé užitné vlastnosti. Dbáme na ekologii a životní prostředí, jsme schopni dodávat výrobky s certifikátem FSC®, který zajišťuje obhospodařování lesa, jako našeho hlavního přírodního zdroje, v souladu ekologickými, sociálními a majetkovými kritérii a požadavky certifikačního systému FSC. Naše certifikační číslo je NC-CoC- 013590.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

DENTIMED s.r.o. - ID 97916083 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Českých bratří 383, Náchod, 547 01 

Společnost Dentimed s.r.o. se zabývá již od roku 1993 celorepublikovým velkoobchodním prodejem zdravotnického materiálu a léčiv.

Jedná se o ryze českou společnost, která po celou dobu nabízí zákazníkům, především z řad zdravotnických a sociálních zařízení, lékáren a výdejen zdravotního materiálu, široké portfolio výrobků (více než 3.500 položek), které zcela pokrývají jejich potřeby v oblasti zásobování zdravotnickým materiálem. Spolupracujeme se všemi významnými výrobci či dovozci na českém trhu. Díky stabilnímu zázemí vlastníka společnosti dovážíme některé výrobky sami ze zahraničí, čímž dokážeme svým zákazníkům nabídnout exkluzivní ceny.

VRTAL s.r.o. - ID 99571443 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Znojemská 5433/80c, Jihlava, 586 01 

Vrtal s.r.o. - Velkoobchod s nápoji

Naším zaměřením je velkoobchodní i maloobchodní prodej nejen alkoholických a nealko nápojů, ale také prodej potravin a tabákových výrobků. Jsme společností s tradicí od roku 1992.

V současné době firma zaměstnává více než 100 zaměstnanců a počty se každoročně zvyšují. Snahou je neustále rozšiřovat stávající sortiment o nové výrobky a obohacovat trh, stejně jako udržovat vysokou kvalitu svých služeb.

HERVIS Sport a móda, s.r.o. - ID 91728758 - NÁHLED ZÁZNAMU

Želivského 5050/2, Rýnovice, 466 05 

Hervis je rakouský obchodní řetězec, který prodává sportovní vybavení, mateřská společnost je Spar Österreichische Warenhandels-AG. Hervis působí v sedmi zemích, konkrétně v Rakousku, Česku, Slovinsku, Maďarsku a dalších evropských zemích.

V Hervisu vám nabídneme vše, co pro sport na jakékoliv úrovni potřebujete. Ve spolupráci se předními světovými značkami vás připravujeme na vaše sportovní zážitky už více než 17 let.

S námi tak můžete být milovník procházek, nadšený běžec nebo rekreační lyžař, expert nebo začátečník, dítě nebo dospělí. Díky kombinaci eshopu a prodejen po celé zemi vám můžeme vždy nabídnout maximální servis za skvělé ceny i v pohodlí vašeho domova.

V České republice provozujeme 19 prodejen s prodejní plochou od 200 m² až do 2 500 m² a vlastní internetový obchod Hervis.cz.

To vše je Hervis Sport, obchod kde nejsou doma jen značky, ale i vy naši zákazníci.

BRONIMI - ID 92212656 - NÁHLED ZÁZNAMU

Studnice č. 24, Jindřichův Hradec, 377 01 

Česká a s láskou ručně ušitá výbavička pro miminko

S láskou ušitý set do postýlky od české firmy Bronimi potěšil již nejednu maminku. Šijeme kompletní sety do postýlek - hnízdečka, dětské povlečení, zavinovačky, kojící polštáře, nebesa nad postýlku, kapsáře na postýlku, napínací prostěradla, spací pytle, deky do postýlky i do kočárku, textilní hračky, fusaky, nánožníky, rukávníky. Nezapomínáme ani na větší děti. Pro ně ušijeme povlečení na velkou postel, kapsář na zeď, boxy na hračky, teepee, pletené mantinely, deky....a mnoho dalšího. A TO VŠE ZA PŘÍJEMNÉ CENY !!!

Šijeme na sklad i na zakázku. Eshop postupně zaplňuji všemi výrobky, které šijeme. Pokud zde nenajdete, co hledáte, neváhejte mne kontaktovat na bronimi@email.cz a napište mi svoji představu nebo navštivte stránky na Facebooku. Zde mám zavedenou zakázkovou výrobu, kde se můžete v galerii fotek inspirovat. VŠE LZE UŠÍT, KDYŽ VÍME JAK NA TO !!!

AGROCENTRUM DFG - ID 99721112 - NÁHLED ZÁZNAMU

Týnecká 826/55, Olomouc, 779 00 

Společnost Agrocentrum DFG s.r.o. zajišťuje prodej a servis zahradní, lesní, komunální a zemědělské techniky prémiových značek.

Provozovnu naleznete na adrese Týnecká (původně Přerovská) 826/55, 772 00 Olomouc – Holice, nedaleko nákupního centra Olympia.

Od samého založení firmy, klademe velký důraz na kvalitní a rychlý servis s rychlou dodávku náhradních dílů. Už po roce provozu jsme díky našim odborným znalostem a dovednostem dosáhli nejvyšší úrovně servisu dle kritérií společnosti Husqvarna. Získali jsme jako jediní v Olomouckém regionu prestižní označení RSS (regionální servisní středisko). Po dosažení úrovně RSS jsme se stali silným partnerem ostatních níže uvedených značek, pro které zajišťujeme autorizovaný prodej, záruční a pozáruční servis.

Samozřejmostí při prodeji techniky je i spolupráce se zajištěním úvěrového financování, leasingu a splátkového prodeje. 

Jako regionální prodejně servisní středisko zastupujeme tyto značky:
HUSQVARNA, JONSERED, HONDA, PARTNER, VARI, GARDENA, YANMAR, DEUTZ-FAHR a MCCULLOCH.

Silvie Dumišincová - s-kosmetika - ID 91391627 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Měšťanská 4096/51, Hodonín, 69501 

Prodej rozsáhlého sortimentu kosmetiky a drogerie. Velkoobchod, maloobchod a e-shop.

Kosmetika, drogérie, parfémy, masky, korektory, intimní hygiena, dětská kosmetika, kosmetické zboží, laky, lak na nehty, dárkové sady, barvy na vlasy, šampon, gely, tužidla, krémy, pánské parfémy, dámské parfémy, vody po holení, rtěnky a soustu dalšího.

RENOSTAV, spol. s r.o. - ID 91106088 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jedlí 109, Zábřeh, 789 01 

Společnost Renostav spol. s r.o. - provoz Jedlí, lisovna plastů vznikla zakoupením bývalého areálu MEZ Postřelmov v roce 1994 a rozšířila svou působnost i do oblasti strojírenské výroby - technologií vstřikování termoplastů s cílem vybudovat si stabilní pozici mezi významnými výrobci a zpracovateli plastů. Jsme ryze česká firma s právní formou společnost s ručením omezeným.

EXTERIER BETON, s.r.o. - ID 94235944 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Holubická 373, Pozořice, 664 07 

Firma EXTERIER BETON, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem hladké betonové dlažby, vymývané dlažby, výsečí pro chodníky do zahrady, bazénových lemů pro lemování bazénů, schodišťových prvků pro obložení stávajícího či vybudování nového schodiště, betonových květináčů a truhlíků, zahradního nábytku jako jsou různé typy laviček a stolů, zahradní kašna či umyvadlo, světla, odpadkové koše, zábrany.

Dále se zabýváme výrobou plotových zdících tvárnic a stříšek různých povrchů, ztraceného bednění pro zdění základů či nepohledových zídek, svahových tvárnic pro zpevnění svahů, obrubníků, lemovacích palisád, žlabů či vodoměrných šachet.

Na zakázku jsme schopni vyrobit i různé atypické prvky.

 

PORADNA ODŠKODNĚNÍ-CZECH, s.r.o - ID 89121124 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Chromeč 178, Zábřeh, 78901 

Poradna Odškodnění

Od roku 2008 poskytujeme poradenství lidem, kteří utrpěli zranění, případně ztratili blízkou osobu následkem dopravní nehody, pracovního úrazu nebo jiného úrazu. Zajišťujeme odborné právní služby a znalecké posudky.

Při práci s poškozenými jsme vnímali potřeby a problémy poškozených, kterým se následkem nečekané životní situace zásadně změnil život. Poškození ve většině případů nevěděli, jaké mají nároky, byli zmateni nebo se báli jednat s institucemi, zaměstnavateli nebo pojišťovnami. Mnozí akutně potřebovali finanční nebo psychosociální pomoc. Proto jsme roce 2013 zprovoznili on-line bezplatnou Poradnu Odškodnění a od té doby jsme již pomohli a poradili stovkám poškozeným. V roce 2018 jsme založili společnost Poradna Odškodnění - Czech, s.r.o. I nadále vnímáme potřebu informovat poškozené o jejich nárocích, stejně jako širokou veřejnost se zájmem o tuto problematiku.

 

Handmade portál Merkada.cz | originální výrobky a pomoc dětem na jednom místě

Za projektem Merkada.cz stojí tým mladých lidí, plných nadšení a potěšení z originálních a zajímavých věcí. Všude kolem nás potkáváme lidi, kteří jsou opravdu moc šikovní, kreativní a nápadití. Bylo by proto škoda, aby se o své schopnosti vytvářet krásu s námi nepodělili. Na Merkadě říkáme těmto tvůrcům Kreativní Andělé. Právě pro takové lidi, je projekt Merkada.cz určen. Rádi bychom současně touto cestou prezentovali široké veřejnosti práci chráněných dílen. Tyto dílny umožňují začlenění handicapovaných do pracovního procesu, které pro ně není vůbec snadné. Vítaní jsou samozřejmě i všichni lidé, kteří dokážou nadané nadšence ocenit a mají zájem si nějaký originální kousek zakoupit a vlastnitPosláním Merkady.cz je finančně pomoci dětem v těžké životní situaci.

CURKÁRNA & VINOTÉKA U KULATÉ - ID 91265819 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

24. dubna 44, Želešice, 664 43 

Cukrárna a vinotéka U Kulaté

Pro Vaši pohodu a příjemný odpočinek. V příjemném domácím prostředí pro Vás rádi připravíme nejen výbornou kávu, ale i čerstvé zákusky vlastní výroby a osvěžující zmrzlinové poháry. Přijďte ochutnat kvalitní lahvová i sudová moravská vína nebo se zúčastnit řízené i neřízené ochutnávky a degustace. K vínu Vám připravíme i něco malého na zakousnutí. O spokojenost Vás i Vašich dětí se postará příjemný a ochotný personál. Těšíme se na Vaši návštěvu.

DSN BRNO s.r.o. - ID 92570412 - NÁHLED ZÁZNAMU

Sušilovo náměstí 15/23, Rousínov, 683 01 

Společnost DSN Brno - dřevoobráběcí stroje a nástroje byla založena na podzim roku 2003. Od svého vzniku se zaměřuje na dodávky vybavení pro dřevozpracující a nábytkářské provozy. Uplatňuje zkušenosti a znalosti svých pracovníku k dodání vybavení přesně na míru potřeb a požadavků zákazníků.

Hlavní činností je prodej a servis dřevoobráběcích strojů a nástrojů, ale zaměžuje se i na vypracování technologických postupů a projektů. Dále využívá znalosti a schopností svých odborníků v oboru soudního znalectví - odhady cen, posuzování technického stavu strojů a pod. Svým přístupem se snaží  poskytnout kompletní servis a maximální efektivitu svoji a tudíž i Vaši práce.

Společnost DSN Brno si v průběhu doby vybudovala pevné místo na trhu a to hlavně díky profesionálnímu a osobnímu přístupu ke každé zakázce, svojí spolehlivosti a solidnosti. Stala se certifikovaným prodejcem společností FREUD a AC WORD.

V současnosti nás můžete navštívit v naší prodejní hale, kde na 500 m2 najdete stroje na dřevo, odsávání, kompresory, nástroje  a ruční el.nářadí ,zkrátka   kompletní vybavení Vašeho dřevozpracujícího provozu.

FALCON CZECH s.r.o. - ID 99715453 - NÁHLED ZÁZNAMU

Osvoboditelů 2649, Louny, 440 01 

Provozujeme maloobchod, velkoobchod a internetový obchod s chladícími kapalinami pro obrábění kovů. Také prodáváme maziva, řezné oleje, tmely, lepidla, emulze, čističe, sorbenty, penetranty apod.

POSKYTUJEME, NEBO ZPROSTŘEDKOVÁVÁME TYTO SLUŽBY:               

RENOVACE ČERPADEL, TURBÍN a jiných dílů pomocí kompozitních tmelů. Poškozený díl otryskáme, odmastíme, poškozená místa vyplníme tmely Chester Molecular a celý povrch opatříme otěru odolným keramickým tmelem.

RENOVACE POŠKOZENÝCH HŘÍDELÍ, POUZDER a jiných obrobitelných strojních dílů. Opotřebené místo obrobíme, zatmelíme kompozitním tmelem a znovu obrobíme na konečný rozměr, s přesností 0,01 mm.

OCHRANNÉ POVLAKY CISTEREN A NÁDRŽÍ povrchy odolné vůči působení agresivních chemických látek, kyselin, louhů apod. Cisternu otryskáme a opatříme ochranným povlakem.

POKRYTÍ POVRCHŮ PRUŽNÝM POLYURETANOVÝM POVLAKEM je vynikající alternativa pryžových i kovo-keramických povlaků. Povrch otryskáme a opatříme pružným polyuretanovým povlakem o síle 1 až 20 mm. Tvrdosti 60, 85 a 95 ShA

DODÁVKY A ZAŠKOLENÍ FIREM TECHNOLOGIÍ MetaLine – nabízíme zcela unikátní technologii ochrany povrchů pružným materiálem MetaLine.                   

NÍZKÉ POŘIZOVACÍ NÁKLADY, BEZ VULKANIZACE, VYJÍMEČNÁ KVALITA

DODÁVKY čistících kapalin a servis mycích stolů IBS výměnným způsobem. Po vyčerpání mycího účinku kapaliny zajistíme dodávku nové čistící kapaliny, včetně ekologické likvidace kapaliny již použité.

Veterinární ordinace MVDr. Petra Olmová - ID 88964504 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jihlavská 7, Brno-Bohunice, 62500 

AQUATERAPIE, Jako jediné rehabilitační centrum v Jihomoravském kraji máme k dispozici kompletní hydroterapii pro rehabilitaci zvířecích pacientů. V našem centrum pro hydroterapii využíváme podvodní běžecký pás, krytý bazén a perličkovou vanu.

Hydroterapie je velmi vhodnou metodou ŕehabilitace při ortopedických a neurologických onemocnění. Vhodná i při obezitě, u geriatrických pacientů a u sportovních psů. Vlivem odporu vody a teplotou vody se nezatěžují klouby a posiluje se kardiovaskulární systém.

EKOPLANT, s.r.o. - ID 94680858 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Francouzská 231/12, Praha, 120 00 

Firma EKOPLANT, s.r.o. je největším výrobcem pachových zradidel v ČR. V čem se lišíme od konkurence:  

Systém PACHO-LEK® představuje komplexní řešení:

 • výroba, distribuce, prodej
 • poradenství
 • servis

Velkou pozornost věnujeme vývoji, na kterém spolupracujeme s předními výzkumnými pracovišti ČR: 

 • Ústav makromolekulární chemie v. v. i.
 • Centrum dopravního výzkumu v. v. i.

Jsme zpracovateli projektů:

 • Technologické agentury ČR "Biodegradabilní nosič pachového odpuzovače zvěře"
 • Fondu zábrany škod - projekty 2016 a 2017

Podílíme se na realizaci mobilní aplikace evidence pachových ohradníků na úsecích shluků dopravních nehod na silnicích II. a III. třídy ve spolupráci s odbory dopravy krajů ČR.

Jsme hlavními dodavateli pachových zradidel na potlačení nákazy afrického moru prasat ve Zlínském kraji.

Spolupracujeme s okresními mysliveckými spolky ČMMJ, z. s. a mysliveckými spolky – uživateli honiteb na záchraně srnčat při senosečích travních porostů.

Naše produkty Koncentráty pachových látek a nosiče pachových látek BIO10 chrání úrodu zemědělců před škodami způsobenými zvěří.

Jsme připraveni realizovat systém ochrany zvěře na našich hlavních železničních tratích ve spolupráci s SŽDC.

 

Provozovna - výdejní místo: Huťská 1496, 272 01 Kladno

STV Dřevostavby s.r.o. - ID 96613863 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kobylá nad Vidnavkou ul., Kobylá nad Vidnavkou, 790 65 

Námi vyráběné garážové stánípřístřešek na auto jsou stále žádanější, přidejte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky. 

Atypické dřevostavby levně za cenu sériových! Info o výrobcích garážové stánídřevěné garáže a jiné přístřešky najdete v kategoriích. Nechte se inspirovat našimi dřevostavbami.

KNIHKUPECTVÍ TŘINEC - ID 93016066 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nám.T.G.Masaryka 387, Třinec, 739 61 

Knihy, dárky, hry v knihkupectvích i na internetu.

ROMMAR s.r.o. - ID 90846666 - NÁHLED ZÁZNAMU

Starokolínská 506, Praha, 190 16 

ROMMAR s.r.o.

Váš pomocník ve strojírenství.

KOSMAS Kutná Hora - ID 97828053 - NÁHLED ZÁZNAMU

Palackého náměstí 91/12, Kutná Hora, 284 01 

Internetové knihkupectví Kosmas.cz nabízí k zakoupení více než 50.000 titulů od více než 700 nakladatelů, a díky moderní skladové hale většinu z nich nabízíme přímo skladem. Najdete u nás kompletní produkci malých i velkých českých nakladatelství, vybrané zahraniční knihy o umění a anglickou beletrii za zajímavé ceny. Vedle tištěných knih v knihkupectví najdete i velký výběr e-knih a audioknih.

 

Sídlo společnosti:

 • Kosmas s.r.o. - Lublaňská 693/34, 120 00 Praha 2

FÖDA ŠVÉDSKÉ POTRAVINY - ID 95796038 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rychnovská 124, Praha, 199 00 

Jídlo, které by snědl i Švéd.

 

POBOČKA:

 • FÖDA ŠVÉDSKÉ POTRAVINY - Vodičkova 682/20, 110 00 Nové Město, Praha

BIFA spol. s r.o. - ID 91991702 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Skuherského 1418/70, České Budějovice, 370 01 

BIFA jsme tým kvalifikovaných techniků a řemeslníků. Od roku 1990 se zabýváme stavební činností. O našich úspěších v této oblasti se můžete přesvědčit v referencích ze stavební činnosti.

Zároveň se zabýváme prodejem a montáží polykarbonátových desek, které je možné zakoupit na naší prodejně ve Skuherského ulic v Českých Budějovicích nebo v eshopu.

SROVNAME.CZ - ID 89360445 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Revoluční 1200/16, Praha, 110 00 

Srovname.cz je bezplatná internetová služba, která vám umožní rychlé a přehledné porovnání cen různých obchodů na českém internetu.

Zaměřujeme se především na elektroniku a zábavní techniku a z množství nabídek pro vás vždy najdeme tu nejlepší cenu.

Obchody zařazené do našeho srovnání cen pro vás předem vybíráme a prověřujeme.

PLACHTY-ŠTĚPÁNÍK s.r.o. - ID 92842895 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pod Hostýnem 746, Chvalčov, 768 72 

Společnost Plachty Štěpáník je již od roku 1995 spolehlivý výrobce a dodavatel zakrývacích plachet všeho druhu. Ve svém kamenném obchodě a na e-shopu nabízí stálý sortiment plachet. Mimo to ale firma nabízí i výrobu kvalitních plachet na míru, dle konkrétního přání zákazníka. Krom plachet vyrábíme stínící sítě na ploty z nejkvalitnějších PE vláken.

Pro všechny zaměstnance podniku Petra Štěpáníka je zákazník to nejdůležitější. Plachty Štěpáník se snaží vyjít nakupujícím vstříc a splnit jejich přání.

TRNKOVÁ JANA - ID 89136558 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Tržišti 862, Sušice II, 342 01 

Vítejte ve světě KOLAGENU , BIOPEPTIDŮ , KYSELINY HYALURONOVÉ!

Všechny přípravky, které nabízíme, vyhladí vaše vrásky,  hluboké i mimické, dokonale hydratují a zpevňují pleť, vylepší stav akné a výrazně eliminují ekzémy a citlivost pleti.

Účinky kosmetických přípravků můžete podpořit pravidelným užíváním přírodních potravinových doplňků z řady NUTRIVI, která nabízí přírodní vitamín C, Revicoll Omega Plus,  který obnovuje kolagen v kostech, kloubech, šlachách a kůži. Peptidové drinky, které doplňují kolagen zevnitř.

Naleznete zde recept na zastavení biologických hodin a budete se těšit z toho, jak skvěle vypadáte. :-)

FOXLINK s.r.o. - ID 92420540 - NÁHLED ZÁZNAMU

J. Mahena 10/2, Čáslav, 286 01 

Naše společnost působí na trhu IT od roku 1993. Orientujeme se především na poskytování internetu, prodej a servis výpočetní techniky.

Naší snahou je poskytovat, co nejkomplexnější služby a produkty. Zákazníkům chceme pomáhat v oblasti výpočetní techniky, správě počítačových sítí a informačních systémů a ve všech oblastech spojených s touto problematikou.

Naše produkty a služby opíráme o dlouholeté zkušenosti. Naši interní i externí pracovníci mají v této oblasti bohaté zkušenosti a dovednosti.

RAFO, s.r.o. - ID 94928159 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jaromírova 137/55, Praha, 128 00 

Disponujeme vlastní ofsetovou tiskárnou a specializovaným oddělením velkoplošné a řezané reklamy. Nabízíme široký sortiment kancelářských a školních potřeb, dále výrobu razítek, tisk vizitek, samolepek, hlavičkových papírů, formulářů, letáků a brožur, včetně jejich návrhů, kopírování, potisk triček, malonákladový digitální tisk, velkoplošný tisk, tvorbu firemních logotypů a výrobu reklam.

Vyrábíme razítka na počkání, tiskneme vizitky na počkání, děláme digitální tisk letáků na počkání, tisk samolepek, tisk na plátnopotisk triček, kopírování, laserové gravírování. Razítka si u nás můžete navrhnout online. Dále vyrábíme firemní štíty, reklamní cedulereklamní plachtyroll-upy, tiskneme plakáty již od 1 kusu. Realizujeme také polepy aut a výloh, potisk reklamních předmětů, vyrábíme fotodárky, jako např. fotoobrazy na plátně, hrnečky s fotkou, apod. Zakázky nad 1500,- bez DPH Vám po Praze* přivezeme ZDARMA.

GOLDORIN s.r.o. - ID 90863456 - NÁHLED ZÁZNAMU

Slovanská 1386, Most, 434 01 

Zabýváme se výrobou a prodejem, návrhy, opravami a úpravami šperků z drahých kovů i restaurování starých šperků.

Nabízíme široký výběr šperků - podívejte se na náš e-shop.

BU Power Systems s.r.o. - ID 96138628 - NÁHLED ZÁZNAMU

Beranových 65, Praha, 199 00 

BU Power Systems nabízí řešení motorů na míru s výkonem od 4 do 2000 kW pro průmysl, stavebnictví, zemědělství, manipulaci s materiálem, jakož i pro výrobu elektrické energie a lodě.

Více než 170 zaměstnanců v celé Evropě zajišťuje profesionální produktové poradenství a komplexní servis pro všechny potřeby motoru Perkins.

Naši zákazníci těží z lokální přítomnosti obchodního partnera a z výhod celoevropské vysoce specializované skupiny společností.

FADIA, s.r.o. - ID 94027927 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pražská třída 77/16, Hradec Králové, 500 04 

FADIA, s.r.o.

Specializovaný velkoobchod vlasové bižuterie a drogistické galanterie.

Naše společnost působí na českém a slovenském trhu jako jeden z předních prodejců vlasových doplňků, bižuterie a drogistické galanterie.

Kalhoty Křížový Buk - ID 91993666 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mlýny 78, Kytlice, 407 45 

Vyrábíme sportovní kalhoty pro outdoorové sporty a volný čas. Používáme různé materiály, jako je bavlna, polyester a směsi těchto materiálů. Velice oblíbeným materiálem je český manšestr.

V naší prodejně si můžete vyzkoušet kalhoty různých střihů a velikostí.

Vzhledem k tomu, že střihů je moc, preferujeme osobní odběr u nás, ale pokud si u nás koupíte kalhoty pro známého, pak v případě špatně zvolené velikosti či barvy umožňujeme výměnu či vrácení peněz.

MARS a.s. - ID 94040884 - NÁHLED ZÁZNAMU

Okružní II 239, Jevíčko, 569 43 

Výrobce padáků a padákové techniky.

KALIA PAPER, s.r.o. - ID 97030871 - NÁHLED ZÁZNAMU

Smetanova 1199/20, Český Těšín, 737 01 

Firma byla založena v roce 2002 jako velkoobchod kancelářských, školních a výtvarných  potřeb. Zabývá se prodejem několika významných značek na českém trhu, jako jsou 3M, TESA TAPE, KORES, HENKEL apod. Taktéž byla do roku 2013 dlouholetým výhradním dovozcem značky STAEDTLER. Od ledna 2014 je výhradním dovozcem japonské značky TOMBOW.

Nabízí širokou škálu potřeb pro hobby a kreativitu ( včetně hlíny pro keramiky, glazury, modelovací hmoty apod. ) Pořádá rovněž produktová školení, výtvarné kurzy a workshopy na různých místech ČR.

 

DOČASNÁ ADRESA SKLADU: Náměstí ČSA 185/4, 737 01 Český Těšín

GARMISCH, s.r.o. - ID 92895943 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jakubov u Moravských Budějovic č. 154, Lesonice, 675 44 

Firma Garmisch, s.r.o. se sídlem v Jakubově  u Moravských Budějovic  vyrábí na území naší republiky obuv od roku 1992.

Od doby svého vzniku si kvalitou a širokým sortimentem vyráběné obuvi získala pevné místo na naše trhu. Od svého počátku je především zaměřená na výrobu obuvi turistické, ale v jejím výrobním programu se v její historii objevila i obuv jiného směru. Například zdravotní obuv, dětská obuv, celogumová obuv, objevili by jste i brusle a dokonce i In-line brusle.

Od vzniku firmy Garmisch, s.r.o. by jste napočítali pestrou paletu modelů této obuvi, která se sice postupem času mění, ale oblíbené, časem ověřené a vyzkoušené modely najdete ve výrobním programu i v současnosti.

V současné době má ve své nabídce několik desítek modelů vysokohorské, trekingové, lesnické, dětské i vycházkově sportovní obuvi, která uspokojí široké spektrum zákazníků.

Firma Garmisch úzce spolupracuje s dceřinnou společností La Reginetta se sídlem v Itálii, kde má 40 ti letou tradici ve výrobě obuvi. Výrobky firmy Garmisch, s.r.o. jsou dodávány do většiny států Evropy. Obuv je navrhována ve spolupráci s italskými návrháři z oblasti Dolomit, kde je zároveň ověřována v těchto náročných podmínkách.                    

Na trh je dodávána obuv ve velikostech 36 - 46/47, některé modely jsou dodávány v dětských velikostech 28 - 35 a naopak dva modely jsou v různých barevných kombinacích vyráběny ve velikostech 47 - 51/52 .

Firma Garmisch, s.r.o. vyrábí obuv z kvalitních svrškových materiálů a membrán v různých kombinacích. Každý model obuvi je obvykle ve třech barevných kombinacích.

Podešve jsou z kvalitních materiálů a v širokém sortimentu, samozřejmě nechybí zastoupení světoznámé značky Vibram. Pro zimní vzory je používán excelentní patent firmy ALPI tzv. OC system - podešev se zabudovaným odnímatelným protiskluzem.

U vybraných vycházkových modelů se používá podešev s unikátním ventilačním systémem "ARS-air recycling system", který zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu v obuvi.

KALIN PLUS s.r.o. - ID 93106983 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bílkova 2975, Tábor, 390 02 

V naší kamenné prodejně přímo v centru Tábora máme ještě více nabídky. Nakupte online nebo přijďte do naší prodejny a vyberte si z velkého množství dětské, dámské a pánské obuvi. V eshopu objednávku potvrdíme během několika hodin.

Díky našim skladovým zásobám odešleme objednané zboží nejpozději do 2 pracovních dnů od objednávky. Naprostou většinu objednávek odesíláme v den obdržení a vy je tedy dostanete následující den.

H.P.P. spol. s r.o. - ID 92968100 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rychnovek 77, Rychnovek, 552 25 

Specializujeme se na distribuci náhradních dílů pro automobily Škoda, Volkswagen, Audi a Seat. K uspokojení potřeb našich zákazníků jsme rozšířili  sortiment náhradních dílů o většinu evropských automobilových značek, a to především patřících do koncernu VW.

Společnost byla založena v roce 1993 v Bohuslavicích nad Metují a v roce 2010 jsme přestěhovali hlavní sídlo do nových prostor v Rychnovku. Od počátku naší činnosti se zaměřujeme na profesionální služby a snažíme se uspokojovat potřeby zákazníků s cílem poskytnout jim pohodlí a výhody vyplývající ze spolupráce s námi.

 

Proč my?

NAŠE ZKUŠENOSTI

Působíme na trhu už téměř čtvrt století a o automobilovém průmyslu víme téměř vše. Spolupracovali jsme již s mnoha výrobci náhradních dílů v celé Evropě. Víme, komu důvěřovat.
Pokud si vyberete naší společnost, můžete se spolehnout na profesionální služby a poradenství při výběru správných autosoučástek.

NEJVYŠŠÍ KVALITA VÝROBKŮ

Specializujeme se na distribuci dílů pro vozy ze skupiny VAG, jak originálních dílů, tak i jejich náhrad. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci náhradních dílů, m.j. AQ, DPA, LORTH, ICER.

KOMPLETNÍ SERVIS

Pokud potřebujete pomoc s výběrem náhradních dílů, rádi odpovíme na Vaše dotazy a poradíme s výběrem dílů. Snažíme se, aby naši zákazníci byli spokojeni.

MŮJ MAZLÍK - ID 90189188 - NÁHLED ZÁZNAMU

Primátorská 1569/49, Praha, 180 00 

Chovatelské potřeby a kvalitní krmiva

Jsme obchod s chovatelskými potřebami dostupný z pohodlí vašeho domova. Nakupovat u nás můžete především kvalitní krmiva pro psy za rozumné ceny s dopravou zdarma a další důležité potřeby pro každého vašeho mazlíka.

JOYCE ČR, s.r.o. - ID 94032436 - NÁHLED ZÁZNAMU

Venhudova 749/6, Brno, 616 00 

Joyce ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, pokrývá celý český a slovenský trh a je čistě českou společností. Hlavním zaměřením jsou komunikační technologie, dále alternativní zdroje energií. Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím navrhovat a implementovat celková řešení tak, aby dlouhodobě vyhovovala specifickým potřebám jednotlivých zákazníků.


JOYCE v komunikačních technologiích

 • Specializujeme se na oblast firemní hlasové a video komunikace, jsme lídrem ve VoIP oblasti.
 • Naše obchodní nabídka zahrnuje distribuci ICT produktů a návrhy i realizace komunikačních řešení, postavených zejména na distribuovaných produktech.
 • Produktové portfolio máme vyvážené a pečlivě vybrané, obsahuje nejen hardware, ale také softwarová a cloudová řešení. Sortiment zahrnuje např. IP telefony, telefonní ústředny a brány, videokonference, týmovou komunikaci.
 • Jsme hlavním autorizovaným distributorem komunikačních značek SNOM, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar pro Českou republiku a Slovensko, naše kvality prokazují mnohé technické certifikace i několikanásobná prestižní ocenění Yealink Platinum a Gold distributor.
 • Organizujeme odborná školení, workshopy a konference.
 • Zajišťujeme plnou obchodní a technickou podporu dodávaných produktů i řešení, zajišťujeme servis, podílíme se i na vývoji a lokalizacích produktů.
 • Koncovými uživateli jsou firmy různých velikostí, napříč obory.
 • Hlavními odběrateli jsou významní operátoři, ITSP, systémoví integrátoři a distributoři/reselleři.
 • Více informací najdete na našem webu www.joyce.cz.


JOYCE v alternativních zdrojích energie

 • Specializujeme se na střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) všech sklonů i velikostí, menší elektrárny pro rodinné domy i větší realizace pro firemní objekty. Máme reference na mnoha typech střešních krytin, zajišťujeme i integraci panelů do střechy.
 • Naše obchodní nabídka zahrnuje návrhy a realizace slunečních elektráren včetně monitoringu a optimalizace výroby FVE, optimalizace spotřeby vyráběné energie a akumulace do ohřevu vody i baterií. Vyřizujeme také veškerou administrativu včetně dotací. Následně poskytujeme k FVE dlouhodobé servisní služby.
 • Produktové portfolio máme dobře sladěné s potřebami zákazníků i požadavky dotačních programů, distributorů a legislativy.
 • Komponenty elektráren volíme velmi pečlivě. Používáme vysoce kvalitní fotovoltaické panely, mj. Axitec a BENQ, špičkové střídače SolarEdge a GoodWe, baterie nejčastěji používáme od LG a Pylontech.
 • Zajišťujeme kompletní realizace na klíč s ohledem na maximální výkon, spolehlivost a životnost. Celé řešení FVE navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody příp. vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě objektu. Pro starší FVE realizujeme optimalizaci minimalizující vliv stínění a stárnutí panelů.
 • Našimi zákazníky jsou zejména majitelé rodinných domů, hotelů a restaurací a výrobní či obchodní firmy s vlastním objektem, kteří chtějí šetřit své výdaje i životní prostředí nebo požadují ochranu proti výpadkům sítě.
 • Více informací najdete na našem webu www.joyce-energie.cz.

GAS-TM s.r.o. - ID 88976078 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vejdovského 1084/6, Olomouc, 779 00  

GAS-TM s.r.o. - Olomouc - nabízí nejen prodej varné a topné techniky, digestoří, kotlů, bojlerů, krbů, kamen, topidel, průtokových ohřívačů, radiátorů, náhradních dílů a příslušenství, ale také provádíme montáže a instalace zboží, které prodáváme. Dokonce i servisujeme některé z těchto výrobků jako AUTORIZOVANÝ SERVIS. Navíc provádíme i revize plynu v Olomouci a okolí.

BRÝLÁRNA s.r.o. - ID 91278046 - NÁHLED ZÁZNAMU

Prvního pluku 347/12a, Praha, 186 00 

Brýlárna je můj srdcový projekt.

Neformální karlínské studio, kde vám během individuálních konzultací pomohu najít a zhotovit Vaše vysněné brýle.

Je to místo, kde je dostatek času na každého klienta a prostor pro hledání nadstandardních řešení.

Baví mě současný design a potrpím si na kvalitu, pracuji se stylovými značkami jako Etnia Barcelona, Komono a Spect. Nově exkluzivně zastupuji českou značku Bekwood, která ručně vyrábí originální dřevěné brýle. Vyberete si u mě i brýle sportovní a dětské. 

Brýle by neměly být jen nutnou korekční pomůckou, ale především prostředkem k vyjádření Vaší osobnosti.

Těším se na Vaši návštěvu.

Váš soukromý optik,

Petr Čermák

Nejkufry.cz - ID 91565607 - NÁHLED ZÁZNAMU

U větrolamu 616/21, Praha, 184 00 

Specialista na cestovní zavazadla - NejKufry.cz

Jsme česká firma specializující se na cestovní i klasická zavazadla a koženou galanterii od osvědčených výrobců. Na trhu jsme již od roku 2011 a za tuto dobu jsme se vypracovali na jedny z největších specialistů v oboru.

Disponujeme vlastním skladem, ve kterém máme k dispozici přes 3000 produktů ihned k odběru.

Produkty si můžete osobně prohlédnout, zakoupit i vyzvednout v naší prodejně, která se nachází společně se skladem na Praze 8.

BIO CZECH ENERGY s.r.o. - ID 90624809 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Sv. Rocha 1091/1a, Plzeň, 301 00 

Společnost Bio Czech Energy s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem biopaliv, pelet z agrární biomasy pro energetické využití v teplárnách, elektrárnách i privátním sektoru.

Dále se společnosti Bio Czech Energy s.r.o. maloobchodně zabývá prodejem dřevěných pelet a briket a prodejem kotlů a kamen na pelety.

Maloobchod funguje jak v České Republice tak na Slovensku, pod názvem ePelety.

ARISTONA spol. s r.o. - ID 96474127 - NÁHLED ZÁZNAMU

Šalounova 1934/16, Praha, 149 00 

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem bytových doplňků a kuchyňských potřeb z plastu.

Mezi hlavní sortiment patří protiskluzové podložky do vany a sprchy.

Dále nabízíme plastové košíky, které mají čtvercový nebo obdélníkový tvar.

Mezi kuchyňskými potřebami oceníte plastové misky různých barev. V dílně i v bytě využijete košové regály na kolečkách, případně plastové regály nebo vynikající vteřinová lepidla.

Na úklid se dají využít smetáky s násadou.

ALIGERO, s.r.o. - ID 99756413 - NÁHLED ZÁZNAMU

Karlovarská 298/30, Plzeň, 301 00 

ALIGERO, s.r.o. nabízí spojovací materiál. Zaměřujeme se na ocelový spojovací materiál. V našem sortimentu však naleznete zároveň i plastový a chemický spojovací materiál.

Našim cílovým zákazníkem je malá, střední i velká firma. Obchodníci, řemeslníci, firmy ve stavebnictví, specializované výrobny a podobně. Nabízíme hřebíky, vruty všech tvarů a provedení, tesařské kování, závitové tyče a různé speciality pro tesaře. Pro truhláře nábytkové kování, lepidla a příslušenství. Pro strojírenské společnosti pak metrické šrouby s šestihrannou, válcovou i netradiční hlavou, matice, podložky a zajišťovací prvky.

Působíme jako dodavatel spojovacího materiálu, kotevní techniky, nářadí, nástrojů a stavební chemie od dubna 2009. Jsme malá, ryze česká společnost, která vznikla za pomoci dostatečně velkého a silného dodavatelského partnera. Díky tomu můžeme i při krátké době existence naší firmy nabídnout kompletní sortiment. V současné době zajišťujeme cca 35,000 položek. Samozřejmostí je příprava zboží přesně dle Vašich požadavků a doprava na místo určení od 24 - 48 hodin spedičními firmami. Na vyžádání jsou automaticky vydávány také materiálové atesty. Cílem naší firmy je spokojený zákazník, kterého si velice vážíme jako partnera. Snažíme se vytvořit co nejvhodnější podmínky, které udrží dlouhodobou stabilitu obchodních vztahů.

DOVIMEX s.r.o. - ID 97456042 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lidečko 143, Lidečko, 756 12 

Dovimex, s.r.o. je klientský orientovaná obchodně-výrobně-distribuční společnost která je na trhu již 14 let. Věnujeme se návrhu a prodeji úporných světelných zařízení a dodávek kompletních řešení LED osvětlení od světelně technického auditu, přes návrh osvětlení až po instalaci. Specializujeme se zejména na průmyslové LED svítidla, svítidla do kanceláří, osvětlení sportovišť a veřejné osvětlení, kde pokrýváme kompletní nabídku svítidel od nevýbušných svítidel až po jednoduché svítidla do skladů.

Projekt osvětlení vždy provádíme na míru zákazníka, za účelem dosažení maximální úspory a rychlé návratnosti investice.

Nezůstaly jsme pouze při svítidlech a vyvinuli jsme systém automatizace LED osvětlení. V nabídce máme bezdrátové i drátové řešení automatizace.

Naše společnost působí také v oblasti obnovitelných zdrojů jako jsou fotovoltaické elektrárny a s tím spojené solární svítidla, kogenerační jednotky, vodní mikro zdroje a termické zařízení na přípravu teplé vody a vytápění.

 

Dalším zdrojem činnosti společnosti Dovimex je obchodní činnost, vývoj, kovovýroba a obrábění, v technologii výrob a oprav polotovarů z různých materiálů, dílů a jednotlivých výrobků všemi způsoby strojního obrábění, soustružením, frézováním, broušením, obražení, vrtáním, vyvrtáváním, a dalšími speciálními způsoby obrábění na obráběcích strojích, včetně nově zaváděných technologií obrábění materiálů.

ATK- akvaterakrmiva - ID 98333726 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pozděchov 205, Valašská Polanka, 756 11 

Velkoobchodní prodej krmiva a potřeb pro zvířata.

Fine Meat s.r.o. - ID 97546297 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kamenný Most 24, Olovnice, 273 26 

Jsme především velkoobchod. Dodáváme hotelům, restauracím a privátním zákazníkům.

Největší nabídka čerstvých ryb lovených nejen v Atlantických a Norských vodách s perfektním servisem. Fine Meat s.r.o. je malá rodinná firma, která Vám dodá tu nejkvalitnější rybu pod přísnou veterinární kontrolou až do domu aniž byste museli někam jezdit. Každý den nabízíme čerstvé ryby v té nejvyšší kvalitě – mořské, sladkovodní, měkkýše a hlavonožce. Další druhy dokážeme zajistit podle vašich potřeb. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem, poradí s vhodnou kuchařskou úpravou a poskytnou mnoho dalších informací.

Sortiment je částečně podmíněný sezonou, počasím, aktuální celosvětovou poptávkou, nabídkou a dalšími faktory, ale vždy se snažíme, abychom splnili veškeré vaše požadavky.
 

ZAVÁŽÍME PRIVATNÍ KLIENTELU ZDARMA PŘI NÁKUPU MIN. 2000 Kč BEZ DPH

Zavážíme do lokalit : Praha, Plzeň, Brno, Olomouc, Ostrava, Frýdek Místek, Litoměřicko, Roudnice n/L, Louny, okr. Kladno, Rudná u Prahy, Nové Strašecí, Jesenice, Úvaly, Říčany, Beroun, Jižní morava, Slovensko-Bratislava i Ostatní lokality po domluvě.


1 2 3 4 5


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (274)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2305)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (89)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (54)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7398)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1269)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1988)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (364)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)