Firmy v kategorii Zahradnictví (199)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiZahrada na rozcestí - ID 94499864 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Medlovice, Medlovice, 68201 

Prodejna okrasných a ovocných dřevin a zahrádkářských potřeb. Funguje od roku 2017, vždy na jaře a na podzim, ve všední dny odpoledne a v sobotu dopoledne.

Černošická zahrada – Zahradní centrum Gardeo - ID 93051430 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Vodárny 1450, Černošice, 25228 

Černošická zahradnická společnost:

Poradíme, navrhneme, dodáme vše pro vaši zahradu. Maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Realizace a údržba zahrad 

 • Navrhujeme a realizujeme jedlé, permakulturní, okrasné, střešní zahrady i zahrady suchomilné. Provádíme terénní práce, stavíme terasy, zídky, ploty, gabiony a další drobné stavby ze dřeva a kamene. Provádíme pravidelné i jednorázové údržby zahrad.

Automatické závlahy 

 • Projektujeme, realizujeme a servisujeme automatické zavlažovací systémy Hunter i Rainbird vč. napojení na retenční nádrže a další zdroje vody.

Vodní a bahenní rostliny

 • V Gardeo jsme přímým pěstitelem leknínů, vodních a bahenních rostlin.

Trvalky

 • Pěstujeme vybrané druhy trvalek, bylinek a sadby zeleniny.

Koupací jezírka a biobazény

 • Navrhujeme a realizujeme zahradní jezírka a koupací biotopy. Provádíme servis jezírek, bazénů a biotopů.

Flora centrum - Ing. Jana Jánešová - ID 88975462 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zahradnictví Dobrovského 158, Lanškroun, 56301 

V našem rodinném zahradnictví se snažíme zachovat tradiční zahradnické a květinářské služby, ale jdeme vstříc i moderních trendům. Je pro nás důležitý spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

Nyní máme dvě provozovny. Květinářství na náměstí, které prošlo v roce 2013 rekonstrukcí při níž se rozšířila prodejní plocha a tím i nabízený sortiment. Naší druhou provozovnou je zahradnictví u hřbitova, kde v současné době nabízíme kromě letniček, balkónových květin, zeleninové sadby i větší výběr trvalek, bylinek a okrasných keřů nově ve venkovním prodeji. Poskytujeme širokou škálu služeb. Mezi nejdůležitější služby patří smuteční, dušičková a svatební vazba. Dále pak osazování interiérů a venkovních truhlíků, rozvoz květin, poradenská služba, pěstvování zeleniny a mnoho dalších.

Máme vlastní produkci letniček, balkónových květin, chryzantém, trvalek, bylinek, thújí, rajčat, paprik, dýní, cuket a hroznového vína. Nabízíme k prodeji statici k dušičkové vazbě.

Hortus spol. s r.o. Libina a Jitka Horáčková - ID 97973466 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Libina 691, Libina, 78805 

Firma Hortus byla založena na podzim roku 1992. Od 1. 1. 1993 převzala ovocnářské středisko v Libině. Hlavním výrobním programem v této době byla zemědělská výroba. Firma obhospodařovala cca 160 ha zeměděské půdy, z toho 106 ha intenzivních jabloní, 9 ha angreštu, 8 ha červeného rybízu, 1,5 ha jahod a na 40-ti ha pěstovala fazole na lusky a po dobu dvou let pěstovala žampiony. V roce 1994 naše firma začala spolupracovat s obecním úřadem v Libině. První výsadby byly realizovány na jaře 1995. V okolí nových výsadeb bylo nutné provádět pravidelnou údržbu travnatých ploch. Tímto byla pověřena opět naše firma. Celkem se jednalo o cca 5 ha travnatých ploch.

V roce 1996 došlo k dalšímu rozšíření naší působnosti. Na podzim tohoto roku jsme otevřeli specializovanou maloobchodní prodejnu zahrádkářských potřeb, květin, osiv a sadby.

V roce 2000 došlo k dalším zásadním změnám. Zakladatel firmy odešel do důchodu a firma se transformovala na spol. s r. o.. Jejími jednateli jsou sourozenci Michal a Kristýna Horáčkovi.

V roce 2002 došlo k ukončení ekonomického pronájmu ovocnářského střediska v Libině a firma ukončila zemědělskou výrobu. Novým sídlem firmy se stal dům č.p. 32 v Libině na náměstí, kde jsme mimo jiné vybudovali novou moderní prodejnu a rozšířili sortiment řezaných, pokojových a balkonových květin, osiv a sadby zeleniny a květin, ovocných a okrasných stromků, květináčů, zahradních substrátů a drobných dárkových předmětů. Dále se zabýváme aranžováním květinových vazeb z řezaných i sušených květin, vážeme svatební kytice, příležitostní kytice i smuteční vazbu. Aranžujeme interiéry veřejných prostor i výstavní expozice. Naším největším úspěchem je první místo za celkovou expozici na výstavě Hortikomplex v roce 2002.

Po ukončení zemědělské činnosti se firmy začala specializovat na zahradní realizace a údržby. Jako referenční zakázky můžeme uvést zasakovací průlehy nad obcí Libina, liniové výsadby krajových odrůd jabloní, liniové výsadby alejových stromů, rekonstrukce zahrady obecního úřadu v Libině, rekonstrukce zeleně na sídlišti, apod..

V této oblasti se firma zabývá kompletní údržbou travnatých ploch, kterou provádíme samojízdnou zahradní sekačkou a jiné více zanedbané rovinné plochy mulčovačem. Dále se zabýváme údržbou živých plotů, květinových záhonů, odplevelováním chodníků, aj..

Bližší informace vám rádi podáme osobně nebo na uvedených telefonních číslech.

Zahradnické služby Luboš Oliberius - ID 93691884 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Laurinova 139, Mladá Boleslav, 29301 

Naše firma se od roku 1991 zabývá zejména výrobou smutečních věnců a kytic, prodejem květin, zahradnickými pracemi, jako např. osazování menších okrasných ploch, jejich údržbou, osazováním a údržbou hrobů v Mladé Boleslavi, výzdobou interiérů na přání a doručováním květin v Mladé Boleslavi a okolí.

Městská Zeleň Znojmo - ID 96857922 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobšická 3363/11, Znojmo, 66902 

Jsme firma, zřízená městem Znojmem, sloužící občanům města Znojma a nabízející své služby i široké podnikatelské veřejnosti.

Nestaráme se pouze o údržbu a rozvoj zeleně ve Znojmě a satelitních obcích, ale provozujeme širokou škálu činností od správy dětských hřišť a městského mobiliáře,provoz hřbitovů ve správě města Znojma, provoz útulku pro opuštěné a nalezené psy, produkci a prodej zahradnických výpěstků ve vlastním zahradnictví a prodejně.

POBOČKY:

 • zahradnictví - Kuchařovická 29 Znojmo
 • útulek pro psy - Načeratice
 • správa hřbitovů - Průmyslová 28, Znojmo

Květiny Petr Čada Rokycany - ID 94374162 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dvořákova 58, Rokycany, 33701 

Květinářství a zahradnictví v Rokycanech

Prodej řezaných květin, svatební a smuteční vazby, hrnkových květin, keřů, stromků a substrátů.

Zahradní centrum Malinkovič - Důbrava s.r.o - ID 98711884 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bratislavská 3582, Břeclav, 69002 

Naše zahradnictví je postaveno na základech poctivého zahradničení, zkušeností, zájmu o nové věci a především pečlivé a věrné práci lidí, kteří tvoří ruce i tvář naší firmy již 25 let. Naši zákazníci mohou na našich prodejnách vidět jenom výsledky naší práce , ale to hlavní se pořád ještě odehrává v zázemí. Nejsme prodejci, přeprodávající květiny dál, jsme jejich pěstitelé. Díky tomu toho o nich víme o něco víc, známe jejich přednosti, stejně tak, jako jejich slabiny a nebojíme se vám o nich říct a poradit, jak na ně. 

POBOČKY:

 • MALINKOVIČ-ZAHRADNÍ CENTRUM - Velkomoravská 3961, 695 01 Hodonín
 • MALINKOVIČ-ZAHRADNÍ CENTRUM - Moravský Žižkov 

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - MISEROVSKÝ PAVEL - ID 89432223 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Březnice 251, Zlín, 760 01 

Provádíme kompletní realizace zahrad a parků na míru, zahradní jezírka, parkové a sadové úpravy (pravidelné i jednorázové), sečení trávy. Také údržbu zahrad, parků, zeleně, fotbalových hřišť a frézování pařezů.

OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ HORKÝ - ID 99223333 - NÁHLED ZÁZNAMU

Veselská 575, Bzenec, 69681 

Okrasné zahradnictví Horký ze Bzence.

Zabýváme se návrhy, realizací a následnou údržbou okrasných zahrad.

OVOCNÁ A OKRASNÁ ŠKOLKA PŘÍBOR - ID 93638597 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hukvaldská 1611, Příbor, 74258 

Vznik Ovocné a okrasné školky v Příboře sahá do období počátků samostatného Československa v roce 1918 a to při místní Hospodářské škole, která tehdy poskytovala odborné vzdělání rolníkům ze širokého okolí. 

Vedle pěstitelské činnosti se školka Příbor stala v posledních letech odbytovým centrem s nabídkou kompletního sortimentu školkařského materiálu. V praxi to znamená, že rostliny, které sama nepěstuje, nakupuje od dalších školek v České republice, se kterými spolupracuje. Nastane-li situace, že požadované rostliny na českém trhu nejsou, dokoupí se v zahraničí. Chybějící rostliny se dovážejí výhradně ze severního Německa, které má srovnatelné klimatické podmínky s našimi a kvalitou předčí jiné státy, které byly školkou Příbor v dovozu vyzkoušeny, avšak rostliny se z nejrůznějších příčin neosvědčily.

Tento systém zvýhodňuje zákazníky, protože umožňuje na jednom místě, v tomto případě v Příboře, nakoupit celý sortiment dřevin ve velmi krátkých dodacích lhůtách a v prvotřídní kvalitě.

Zákazníky školky tvoří jednak drobní odběratelé, kteří si mohou přímo vybrat ze šíroké nabídky v rozlehlé prodejně v Příboře, dále zde nakupují obchodníci pro další prodej ve svých prodejnách, pro realizační firmy se zajišťují kompletace dodávek dle objednávek, také zde odebírají rostlinný materiál Městské respektive Obecní úřady pro výsadbu veřejné zeleně a další skupinu odběratelů tvoří majitelé firem, kteří ozeleňují své objekty. 

V prodejně naleznete také široký sortiment školkařských potřeb od nářadí až po hnojiva a přípravky na ochranu rostlin.Vybrat si můžete z rozličných druhů kontejnerů, sadbovačů a zvolit také vhodné osivo či sadbu pro vaši kulturu. Kromě sezónního zboží nabízíme také substráty pro pěstování v různě velkých baleních.

V případě, zájmu Vám rádi zašleme nabídku dle Vašich požadavků.

Za tým Ovocné a okrasné školky se těšíme na Vaši přízeň

BOTANICKÁ ZAHRADA POTYKA OTAKAR - ID 99822426 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

17. listopadu 360, Lutyně, Orlová, 73514 

Jsme specializované zahradnictví, zaměřené na širokou nabídku prodeje kaktusů a sukulentů. Můžeme se pochlubit s více jak 60letou rodinnou zkušeností s ošetřováním a pěstování rostlin v zahradnictví. 

Zahrádkářské služby Chomutov s.r.o. - ID 91231912 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nerudova 655/1, Chomutov, 43001 

Poskytujeme zahradnické služby a poradenství.

Školka okrasných rostlin Vladimír Joska - ID 98020350 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Malá Čermná 81, Čermná nad Orlicí, 51725 

Rodinná firma – Vladimír JOSKA, Školka okrasných rostlin – byla založena roku 1989 na levém břehu Tiché Orlice v obci Čermná nad Orlicí na rozloze 0,5ha. Obec Čermná nad Orlicí se nachází v královéhradeckém kraji přibližně 35km jižně od města Hradec Králové. V současnosti školka hospodaří na rozloze 2ha.

Školka se výhradně specializuje na sortiment roubovaných jehličnatých rostlin, jehličnatých semenáčků v QuickPot obalech a jehličnatých podnoží určených k dalšímu roubování.

Firma je členem Svazu školkařů ČR a spolupracuje výhradně s velkoodběrateli. Rostliny vyvážíme do celé řady států Evropské unie – nejvíce do Polska, Slovenska, Holandska a dalších.

Zahradnictví U Dvou břízek - ID 96082374 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lyžbice 180, Třinec, 73961 

Naše firma se zabývá návrhy a realizací sadových úprav již od roku 1993. Zaměřujeme se především na realizaci rodinných zahrad a zeleň v prostorách firemních areálů. Provádíme také revitalizace dříve založených zahrad, údržbu zeleně a travních ploch. Nabízíme Vám odborné, zkušené a zodpovědné jednání za solidní ceny. Svým zákazníkům nabízíme různé možnosti, řídíme se jejich přáním a společně hledáme to nejlepší řešení. Svou práci děláme co nejlépe, protože Vaše zahrada je naší vizitkou.

Vytvoříme pro Vás zahradu, která se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho domu, místem, kde můžete v klidu relaxovat, bavit se s přáteli nebo dovádět s dětmi, zahradu která potěší Vaše smysly pestrou škálou barev, tvarů a vůní.

V roce 2014 jsme otevřeli novou maloobchodní prodejnu se širokým sortimentem zboží i služeb.

KRAKONOŠOVO ZAHRADNICTVÍ - ID 99774959 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kruh 82, Jilemnice, 51401 

Nabízíme užitkové, okrasné, citrusové, skalkové, subtropické, medonosné a vodní rostliny, jehličnany, jahodníky, bylinky a koření.

Prodáváme ovocné stromy, růže, okrasné keře, trávy a také túje a keře na živé ploty, rakytníky.

Květiny Václav Bouzek - ID 92584285 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rokycanská 108 u podchodu na Ústřední hřbitov, Plzeň 12, Doubravka, 31200 

Jsme firma s více než 20-ti letou praxí a zkušeností na trhu v Plzni.

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník. S květinovou výzdobou od nás dostanou Vaše prostory nový styl a vznikne příjemné prostředí. Držíme se moderních trendů a klademe důraz na kvalitu použitého rostlinného materiálu. Veškeré naše práce jsou "šité na míru" s individuálním přístupem k prostorám a přáním zákazníka. Svých klientů si velmi vážíme. Ať už se na nás obracíte pro květiny radostného slavnostního rázu nebo naopak potřebujete pomoc ve smutku, vždy Vám vyjdeme vstříc. Udržujeme stabilní nabídku květin, která je velmi bohatá ( co do druhu květin i ostatních ozdobných prvků ) a za nízké ceny.

Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce a rádi Vám poradíme s výběrem.

Za dobu našeho působení jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

V případě jakýchkoliv dotazů či objednání zboží nás neváhejte kontaktovat.

Květinářství Květa Vrchlabí - ID 99901015 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pražská 1435, Vrchlabí, 54301 

V našem květinářství Vám uvážeme kytici pro každou příležitost. Provádíme i údržbu zeleně.

Nabízíme:

 • Sváteční i smuteční vazby
 • Svatební kytice
 • Sušené aranžmá
 • Zdobení plesů
 • Keramika, doplňky vánoční, velikonoční, narozeninové
 • Substráty, hnojiva (poskytujeme poradenství v oblasti chemických přípravků)
 • Květinovou výzdobu na rauty, párty a oslavy
 • Zapůjčení i ozdobení slavobrány

Ing. Milan Sukeník - zahradnictví okrasná školka - ID 94461904 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tvarožná-Šlapanice u státní silnice odbočka asi po 500m , Tvarožná, 66405 

Distribuce listnatých stromů, revitalizace zeleně.

Petr Hájek - ID 98862475 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Merklovice 39, Vamberk, 51754 

Zabýváme se chovem skotu a produkcí mléka.

Květiny a zahrada Liberec, e-Flora - ID 89296576 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zhořelecká 1123/14, Liberec I-Staré Město, 46001 

Květiny & Zahrada, e-Flora.

Největší květinářství vč. zahradního prodeje v Liberci.

Na luka s.r.o. - návrhy a realizace zahrad - ID 99762330 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolní Skrýchov 10, Jindřichův Hradec, 37701 

Jsme na začátku svého soukromého podnikání, ale v zahradnickém oboru a mnoha jeho odvětvích se pohybujeme již přes 20 let.  

Firmu Na luka s.r.o. jsme založili v září roku 2018. Zabýváme se realizací jak veřejné, tak soukromé zeleně.  

Nabízíme zahradním profesionálům kompletaci rostlinného materiálu na jejich zakázky, včetně jeho doručení na místo realizace.

TALAŠOVO ZAHRADNICTVÍ s.r.o. - ID 96324533 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolní 566, Tlumačov, 76362 

Jsme rodinné zahradnictví zabývající se pěstováním brambor, česneku, hlávkového zelí, které dále nabízíme krouhané pro zákazníky a nebo kysané přirozenou cestou mléčného kvašení oceněného Regionální potravinou a perlou Zlína. 

Pobočky:

 • Květiny - nám. 3. května 1791, 76502 Otrokovice
 • Květinářství Floristy u bižuterie Perla - tř. Tomáše Bati 1545, 76001 Zlín


 

Exnarovo zahradnictví - ID 99921983 - NÁHLED ZÁZNAMU

Velký Třebešov 84, Česká Skalice, 55203 

Exnarovo zahradnictví

Zahradnictví, květinářství. Prodej základní drogerie.

ZÁVLAHY KOCEK PETR - ID 95945571 - NÁHLED ZÁZNAMU

Podél Dráhy 683, Heřmanův Městec, 538 03 

Naše firma se zabývá návrhy a realizacemi zavlažovacích systémů od roku 2005.

Naše služby

 • projekty systémů automatických závlah zahrad a sportovišť
 • kompletní realizace automatických závlahových systémů včetně čerpacích stanic
 • záruční a pozáruční servis a údržbu závlahových systémů
 • závlahové systémy pro zemědělské plochy (chmelnice, ovocné sady apod.), lesní školky a zahradnictví
 • filtračními systémy bazénů, fontán, kašen
 • Pokládání travních koberců

IZOLACE B A V s.r.o. - ID 91208479 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová 1625, Moravský Krumlov, 672 01 

Naše firma se zabývá izolacemi plochých střech a zemními izolacemi budov foliemi. Stavíme ploché střechy z materiálů Sika, Sarnafil, Fatrafol, Rhenofol, Hydrolen a dalších, včetně tepelných izolací. Dále provádíme izolace proti zemní vlhkosti a radonu, izolace bazénů, teras a zelených střech.

AGRI SLATINICE - ID 92408627 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slatinice 302, Slatinice , 783 42  

Již 30 let JSME S VÁMI

Zajistit v lázeňské obci Slatinice v té době nabízet luxusní zboží, bylo motivem zřízení prodeje pro zahrádkáře a chovatele. Neustále stoupající zájem o zboží je pro život na vesnici vedl k rozšiřování sortimentu. Nyní v těchto začátcích vznikl mezi zákazníky slogan:

"TO, CO NEMÁ REPUBLIKA, NAKOUPÍTE U HLAVÍKA."

Následovala rekonstrukce prodejny s rozšířením prodejních a skladových prostor.

Prodeji zboží a přízni zákazníků velmi prospělo, že máme zastoupení výrobců :

 

LESOŠKOLKY s.r.o. - ID 99881092 - NÁHLED ZÁZNAMU

1. máje 104, Řečany nad Labem, 533 13 

Historie pěstování sazenic v našich lesních školkách se datuje již od roku 1895. Od té doby se působnost školek rozšířila do několika míst v ČR, centrální lesní školka se nachází v Řečanech nad Labem. Díky dlouhé tradici a ideálním klimatickým a půdním podmínkám našich lesních školek, nabízíme tu nejkvalitnější lesní sadbu.

Lesoškolky s.r.o. Řečany nad Labem jsou držitelem licence Ministerstva zemědělství ČR pro nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin. Pověřený pěstitel Lesů ČR, s.p.

Člen Sdružení lesních školkařů ČR, Svazu školkařů ČR, Evropského svazu lesních školkařů (EFNA) a Svazu pěstitelů vánočních stromků.

Vazárna květin s.r.o. - ID 98255651 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Křídlovická 41/28, Brno, 603 00 

Naší hlavní specializací je smuteční floristika, ale připravíme i kytice pro jakoukoliv příležitost jako jsou narozeniny, svatby, oslavy.

MIŇOVSKÝ JIŘÍ - VODOINSTALAČNÍ, PLYNOINSTALAČNÍ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE - ID 90246993 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Skalce 634, Velim, 281 01 

Provádím veškeré vodoinstalační, plynoinstalační, topenářské práce. Dále také zahradnické práce, návrhy a realizace zahrad, přístřešky, pergoly.

ZAHRADNICTVÍ ČÁPOVI - ID 94681374 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Březinu 289 (vchod z ulice Poděbradská), Sokoleč, 29001 

ZAHRADNICTVÍ ČÁPOVI NABÍZÍ SLUŽBY PO CELÝ ROK

Velký sortiment květin a rostlin, od sadby zeleniny, balkónových květin, bylinek, trvalek, až po okrasné keře a stromy…
U nás také najdete velký výběr dekoračních předmětů, substrátů a jiné…

V Zahradnictví Čápovi nenajdete jenom široký sortimen květin, bylinek, rostlin a stromů, ale také další sortiment.

 • Dekorační koše a květináče (vlastní výroba)
 • Obaly na hrnkové květiny
 • Substráty (výsevní, mulčovací kůry)
 • Proutěné koše
 • Mulčovací fólie
 • Hnojiva
 • Postřiky

Klouček Josef - zahradnictví Domažlice - ID 96620297 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Spáňov 74, Domažlice, 34401 

Prodej zahradnických potřeb.

Zahradnictví Žitenice - ID 98153920 - NÁHLED ZÁZNAMU

Litoměřická 4, Žitenice, 41141 

Vše pro zahradu a zvířectvo.

Rizikové kácení stromů Roman Kvarda - ID 96862856 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pekařská 3128, Frýdek-Místek, 73801 

Provádíme rizikové kácení stromů pomocí horolezecké techniky, odborné ořezy, redukce koruny, instalace bezpečnostních vazeb. Případný úklid, štěpkování a odvoz.

ZAHRADNICTVÍ PIVKOVICE - ID 90517210 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pivkovice č. 32, Bavorov, 38773 

Jsme rodinné zahradnictví v malé pošumavské vesničce Pivkovice. Pro jarní prodej pěstujeme zejména široký sortiment balkónových rostlin, bylinek a roubované okurky.

Od srpna do konce října nabízíme hrnkové chryzantémy typu multiflora, okrasné zelí a další rostliny.

KOVOVÝROBA SLAVÍK s.r.o. - ID 91897492 - NÁHLED ZÁZNAMU

Záboří 103, Záboří, 387 34 

Jsme ryze česká výrobní firma ručního pracovního nářadí pro hospodářské, stavební a zahrádkářské účely.

Vyrábíme a prodáváme ocelové a hliníkové lopaty, rýče, rycí vidle, železné hrábě, krumpáče, kramle, zednické skoby, kované klínky, hrabla na sníh, škrabky na led a drobné zahradní nářadí.

Vše velmi kvalitní, určené pro dlouhodobé a opakované použití.

FACILITY CLEAN CZ, s.r.o. - ID 96279490 - NÁHLED ZÁZNAMU

S. K. Neumanna 1257/14, Hradec Králové, 500 02 

Facility Clean CZ, s.r.o. zajištuje ostrahu budov, ostrahu, správu majetku, úklidové služby, drobné stavební práce a zahradnické práce.

 

ZÁSTĚRA RADEK - ŽELEZÁŘSTVÍ - ZAHRADNICKÉ POTŘEBY - NÁŘADÍ - BROUSICÍ NÁŘADÍ - ID 90303609 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mezi Mlaty 941/14, Kyjov, 697 01 

Prodej zahradnických potřeb, ručního, řezacího, pneumatického a brousícího nářadí, dále také prodej železářských potřeb.

Zahradnictví Semerek - ID 91944345 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ledenická 1523/91, České Budějovice, 37006 

Jsme přesvědčeni, že s našimi službami budete plně spokojeni a to především díky týmu odborníků a spolehlivým partnerům, kteří jsou vždy připraveni poskytnout Vám bezchybný servis. Disponujeme bohatou nabídkou rostlin a dalšího materiálu, což nám pomáhá v realizaci našich i Vašich nápadů. Jsme tu zkrátka proto, abychom Vám pomohli s uskutečněním Vašich snů a představ o pěkné zahradě, která se stane místem, kde rádi trávíte svůj volný čas.
 

Camellia květiny Ivana Šobová - ID 91967485 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hvězdová 1732/19, Znojmo, 66902 

Prodej květin, rostlin a dárkového zboží. 

HOLFLOR CZECH s.r.o. - ID 96333521 - NÁHLED ZÁZNAMU

Brněnská 1825/23a, Hradec Králové, 500 09 

V současné době se velkoobchod Holflor czech s.r.o. v prvé řadě zabývá nákupem a prodejem hrnkových rostlin. Každý týden navštěvuje Patrik Holeček holandskou burzu s květinami v Alsmeeru, kde má výhradní právo nákupu. Toto zboží pak cestuje do našeho velkoobchodu ve Strašově. Z tohoto místa je expedováno přímo k zákazníkům téměř po celé České republice. Vzhledem k tomu, že jsme zahradnická firma, produkujeme také vlastní výpěstky. Specializujeme se na polohotové a hotové sazenice balkónových rostlin, jako jsou pelargónie a petúnie. V našem sortimentu naleznete také bacopy, bidens, torenie a mnoho dalších rostlinných druhů. Naší chloubou jsou i cyklameny, primule a vánoční hvězdy. Do vlastní produkce zařazujeme chryzantémy, a to řízenou skleníkovou kulturu a polní produkci. Důležitá je i naše úzká spolupráce s německými šlechtiteli a zahradníky, kteří nás každoročně zásobují kvalitním materiálem. Ten nám slouží k dalšímu množení, nebo k přímému dopěstování. Pro velký zájem nabízíme mladé rostlinky i ostatním zahradníkům.

CENTRÁLA EOLFLOR CZECH s.r.o. - 28. října 152, 535 01 Přelouč 

KVĚTINY MLÁDEK - ID 90437952 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pacovská ul., Praha, 140 00 

KVĚTINÁŘSTVÍ  

Květinové vazby:
Dárkové kytice
pro ženy, muže i děti pro různé příležitosti - narozeniny, svátek, návštěva..., vazba zdarma, na počkání

Svatební kytice
kytice pro svatebčany, družicky, výzdoba hostin, svatebních aut, myrtové věnečky ...

Smuteční vazby
smuteční kytice, věnce na rakev ...

Další květinový sortiment:

V našem sortimentu naleznete pokojové rostliny, kvetoucí rostliny řezané i hrnkové, bylinky, obaly na rostliny hrnkové i zahradní a samozřejmě i svíčky a další dekorace.

 • Vazby, věnce a květinové dekorace pro různé příležitosti
 • Vánoce
 • Velikonoce
 • Dušičky (svátek zesnulých)

OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ

Zahradnictví, známé jako Pražské zahradnictví Mládek  naleznete na Pacovské ul. v Praze 4 (na Zelené Lišce, metro Pankrác) má již svou dlouholetou tradici, nejen že zde koupíte pokojové rostliny, kvetoucí rostliny, bylinky a různé druhy dřevin, obaly na rostliny hrnkové i zahradní a samozřejmě i svíčky.

Zahradnictví je zvláštní v tom, že mnoha lidem nabízí i odpočinek a relaxační procházku nedaleko centra Prahy, neboť se snažíme aby naše zahradnictví nebylo jen nákupní místo, ale oáza klidu, kam přijdete posedět do altánu, obzvláště dětem se líbí naše jezírko s červenými rybičkami a všude kolem vzrostlé stromy, kvetoucí keře a květiny a hlavně klid v samém srdci Prahy. Přesvědčit se můžete sami, tím že se k nám přijdete podívat a nebo ve fotogalerii zahrady.

Pobočky:

 • KVĚTINY MLÁDEK - Milady Horákové 393/36, Holešovice, Praha
 • KVĚTINY MLÁDEK - Veletržní 528/19, Holešovice, Praha 

Jindřich Toufar - zemědělec - ID 90066232 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mýšlovice 12, Vrančice, 26231 

Zabývám se prodejem produktů rostlinné a živočišné výroby.

PN-zahrady a lesy s.r.o. - ID 89619932 - NÁHLED ZÁZNAMU

Osvobození 1692, Pelhřimov, 39301 

Údržbou zahrad jsme se začali zabývat v roce 2017. Začali jsme službou sečení travnatých ploch, které jsme prováděli na menších zahrádkách, u starších lidí a občanů, kteří již neměli dostatek sil nebo času na úpravy svých zahrádek. 

V roce 2018 jsme se dostali i k lesnickým činnostem a rok jsme prováděli pěstební práce, jakými jsou stavba oplocenek, pálení klestu, výsadba stromů a prořezávání stromů. Mezitím práce na zahradách rostly, získali jsme na údržbu pár větších zákazníků, začali jsme se zabývat nově i vertikutací trávníků, úpravy živých plotů, prořezávání a prostřihávání ovocných stromů. Přibyli nám první zaměstnanci.

Roku 2019 do naší činnosti přibyla i těžba a vyvážení dřeva, naopak práce v pěstební činnosti už ubývalo a bylo zapotřebí zapojit všechny dostupné prostředky do boje proti kůrovcem napadeného dřeva. Taktéž jsme začali provádět údržbu zeleně firemních areálů a větších pozemků. 

2020 přibyli do naší společnosti další zaměstnanci, jelikož zájem o údržbu pozemků rostl a roste dále. Vyhledávají nás majitelé velkých firemních pozemků, ale také drobní zahrádkáři, kteří zkrátka na zkrocení své zeleně nestačí. 

Trend udržované zeleně ve společnosti stále roste a my jsme rádi, že svou prací můžeme přispívat k zvelebování a zkrášlování našeho okolí, kde všichni vedle sebe žijeme. :-)

Ing. Jaroslav Šolc – Konifery a miniatury - ID 89322941 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová 376, Stará Paka, 50791 

Nabízím konifery, čarověníky, tsugy, jedle, smrky, cypřišky, rhododendrony, miniatury do zahrady, skalky, nádoby, koryta.

Zajišťuji prodej, zásilkovou službu a poradenství.

Zahradní architektura a krajinářství – Ing. Věra Hrubá - ID 94571039 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Libuši 680, Bechyně, 391 65 

Provádím návrhy rodinných zahrad a firemní zeleně, projekty městských parků a veřejné zeleně.

Zajišťuji úpravy zeleně obcí, návsí a sídlišť. Zpracovávám projekty obnovy zámeckých parků a zahrad a krajinářské úpravy.

Specializuji se v oboru sadovnická a krajinářská tvorba.

Květinářství - Zahradnictví U růže - ID 90867557 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rakovnická 1642, Louny, 44001 

Provozujeme květinářství a zahradnictví U růže.

Pobočka:

 • Slulec 21, 440 01 Louny

Zahradnictví Nymburk - ID 90877527 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kolínská 280/29, Nymburk, 28802 

V roce 1991, byla panem Josefem Novákem založena rodinná firma Zahradnictví Nymburk. Hlavním pěstitelským produktem jsou venkovní květiny. Na jaře si každý zákazník může sám vybrat z velké nabídky balkonových květin, přímo ze skleníku. Na přání zákazníka osázíme vybrané květiny do truhlíků a nádob.

Pobočka:

 • Květinářství Květinka - Palackého třída 112/35, 288 02 Nymburk 

OVOCNÉ A OKRASNÉ ŠKOLKY - FIKAR MILAN - ID 91261779 - NÁHLED ZÁZNAMU

Riegrova 2220, Hořice, 508 01 

Zajišťujeme prodej okrasných a ovocných dřevin, hlavně vlastní produkce. Květin, substrátů, zahradních  potřeb. S prodejem široké poradenství zdarma, prohlídka parkových výsadeb, velké nabídkové plochy kontejnerovaných rostlin. Vyrábíme též stromky pro výsadby sadů klasických i moderních.


1 2 3 4


Přehled kategorií

  Agentury (240)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1835)

  Banky (190)

  Bazény (28)

  Bezpečnost, ochrana (95)

  Čistírny (2)

  Čištění (913)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1646)

  Družstva (10)

  Dřevo (1235)

  E-shopy (386)

  Elektro (1085)

  Energetika (755)

  Finance, banky, pojišťovny (70)

  Fitness centra (5)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (134)

  Chovatelství (186)

  Instalace, servis, opravy (456)

  Kancelářské stroje, potřeby (25)

  Knihovny (4)

  Kosmetické služby (87)

  Kosmetika, kadeřnictví (14)

  Kovovýroba (282)

  Kultura (1464)

  Kurzy, školení (191)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (5)

  Malo a velkoobchod (2462)

  Nábytek (1018)

  Nářadí (647)

  Obaly (675)

  Odbory, spolky (320)

  Odpady (78)

  Okna, dveře (101)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (37)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1047)

  Pohřebnictví (17)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1996)

  Potraviny, gastro (1825)

  Prodejny (106)

  Půjčovny (30)

  Reality (1164)

  Rehabilitace, masáže (9)

  Reklama (1123)

  Restaurace (502)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7602)

  Sport (237)

  Sport (7)

  Sportovní areály (14)

  Sportovní potřeby (21)

  Stavebnictví (2258)

  Strojírenství (1283)

  Telekomunikace (624)

  Textil (107)

  Tisk (508)

  Ubytování (1657)

  Úklid (18)

  Úřady, instituce (1858)

  Věda a výzkum (449)

  Veterinární ordinace (22)

  Voda, topení, plyn (196)

  Volný čas (1193)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (2012)

  Wellness centra (20)

  Zahrada, květiny (19)

  Zahradnictví (199)

  Zdraví (1265)

  Zdravotnictví, sociální péče (368)

  Zemědělství (949)

  Zverimex, služby pro zvířata (18)