Firmy v kategorii Zahradnictví (194)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiZahradnictví U Dvou břízek - ID 96082374 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lyžbice 180, Třinec, 73961 

Naše firma se zabývá návrhy a realizací sadových úprav již od roku 1993. Zaměřujeme se především na realizaci rodinných zahrad a zeleň v prostorách firemních areálů. Provádíme také revitalizace dříve založených zahrad, údržbu zeleně a travních ploch. Nabízíme Vám odborné, zkušené a zodpovědné jednání za solidní ceny. Svým zákazníkům nabízíme různé možnosti, řídíme se jejich přáním a společně hledáme to nejlepší řešení. Svou práci děláme co nejlépe, protože Vaše zahrada je naší vizitkou.

Vytvoříme pro Vás zahradu, která se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho domu, místem, kde můžete v klidu relaxovat, bavit se s přáteli nebo dovádět s dětmi, zahradu která potěší Vaše smysly pestrou škálou barev, tvarů a vůní.

V roce 2014 jsme otevřeli novou maloobchodní prodejnu se širokým sortimentem zboží i služeb.

Zahradnické služby Luboš Oliberius - ID 93691884 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Laurinova 139, Mladá Boleslav, 29301 

Naše firma se od roku 1991 zabývá zejména výrobou smutečních věnců a kytic, prodejem květin, zahradnickými pracemi, jako např. osazování menších okrasných ploch, jejich údržbou, osazováním a údržbou hrobů v Mladé Boleslavi, výzdobou interiérů na přání a doručováním květin v Mladé Boleslavi a okolí.

Městská Zeleň Znojmo - ID 96857922 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobšická 3363/11, Znojmo, 66902 

Jsme firma, zřízená městem Znojmem, sloužící občanům města Znojma a nabízející své služby i široké podnikatelské veřejnosti.

Nestaráme se pouze o údržbu a rozvoj zeleně ve Znojmě a satelitních obcích, ale provozujeme širokou škálu činností od správy dětských hřišť a městského mobiliáře,provoz hřbitovů ve správě města Znojma, provoz útulku pro opuštěné a nalezené psy, produkci a prodej zahradnických výpěstků ve vlastním zahradnictví a prodejně.

POBOČKY:

 • zahradnictví - Kuchařovická 29 Znojmo
 • útulek pro psy - Načeratice
 • správa hřbitovů - Průmyslová 28, Znojmo

Květiny Petr Čada Rokycany - ID 94374162 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dvořákova 58, Rokycany, 33701 

Květinářství a zahradnictví v Rokycanech

Prodej řezaných květin, svatební a smuteční vazby, hrnkových květin, keřů, stromků a substrátů.

Zahradní centrum Malinkovič - Důbrava s.r.o - ID 98711884 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bratislavská 3582, Břeclav, 69002 

Naše zahradnictví je postaveno na základech poctivého zahradničení, zkušeností, zájmu o nové věci a především pečlivé a věrné práci lidí, kteří tvoří ruce i tvář naší firmy již 25 let. Naši zákazníci mohou na našich prodejnách vidět jenom výsledky naší práce , ale to hlavní se pořád ještě odehrává v zázemí. Nejsme prodejci, přeprodávající květiny dál, jsme jejich pěstitelé. Díky tomu toho o nich víme o něco víc, známe jejich přednosti, stejně tak, jako jejich slabiny a nebojíme se vám o nich říct a poradit, jak na ně. 

POBOČKY:

 • MALINKOVIČ-ZAHRADNÍ CENTRUM - Velkomoravská 3961, 695 01 Hodonín
 • MALINKOVIČ-ZAHRADNÍ CENTRUM - Moravský Žižkov 

Zahradnictví František Marschner - ID 89853011 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hřbitovní 2382, Varnsdorf, 40747 

Zahradnictví František Marschner Varnsdorf

Prodej balkonových květin, okrasných stromů, keřů, ovocných stromů, řezaných a hrnkových květin, sazenic, sadbových rostlin, trvalek a skalniček.
 

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - MISEROVSKÝ PAVEL - ID 89432223 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Březnice 251, Zlín, 760 01 

Provádíme kompletní realizace zahrad a parků na míru, zahradní jezírka, parkové a sadové úpravy (pravidelné i jednorázové), sečení trávy. Také údržbu zahrad, parků, zeleně, fotbalových hřišť a frézování pařezů.

OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ HORKÝ - ID 99223333 - NÁHLED ZÁZNAMU

Veselská 575, Bzenec, 69681 

Okrasné zahradnictví Horký ze Bzence.

Zabýváme se návrhy, realizací a následnou údržbou okrasných zahrad.

TALAŠOVO ZAHRADNICTVÍ s.r.o. - ID 96324533 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolní 566, Tlumačov, 76362 

Jsme rodinné zahradnictví zabývající se pěstováním brambor, česneku, hlávkového zelí, které dále nabízíme krouhané pro zákazníky a nebo kysané přirozenou cestou mléčného kvašení oceněného Regionální potravinou a perlou Zlína. 

Pobočky:

 • Květiny - nám. 3. května 1791, 76502 Otrokovice
 • Květinářství Floristy u bižuterie Perla - tř. Tomáše Bati 1545, 76001 Zlín


 

Exnarovo zahradnictví - ID 99921983 - NÁHLED ZÁZNAMU

Velký Třebešov 84, Česká Skalice, 55203 

Exnarovo zahradnictví

Zahradnictví, květinářství. Prodej základní drogerie.

Zahradnictví Kohout Kvasice - ID 95783502 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Tlumačovská 286, Kvasice, 76821 

Zahradnictví KOHOUT Vám nabízí

 • široký sortiment zeleninových přísad (saláty, kedlubny, květák, brokolice, kapustu, zelí, pórek,celer, cukety, lilek, patizony, feferonky, dýně, bylinky…) 
 • rajčata, papriky, okurky, lilek, mochyně, hokaido,cukety, patizon, sladká brambora Batata
 • roubovanou zeleninu - melouny, okurky, rajčata  (v prodeji od 22.dubna 2020)
 • balkonové a okrasné rostliny stále v prodeji
 • záhonové letničky, jahody, trvalky, bylinky (tymián, stévie, ženšen, rýmovník, levandule,rozmarýn, bazalka, majoránka, kari, meduňka, oregáno, libeček, pažitka, petržel, bobkový list, máta....)
 • substráty, hnojiva, truhlíky
 • kruhárenské zelí, brambory, cibuli na uskladnění
 • macešky, chryzanthemy, dušičková vazba
 • v průběhu sezony plody rajčat, paprik, květáků, kapusty,okurky, na obj. nakladačky, dýně, cukety, patizóny

U nás nakoupíte pouze NAŠE výpěstky.

Mezi naše služby patří odborné osázení a předpěstování Vašich truhlíků rostlinami, které si u nás můžete sami vybrat z našich pěstebních ploch, který jsme pro spokojenost našich zákazníků zvětšili  a zmodernizovali na 600 m2.

V našem zahradnictví klademe hlavní důraz na dopěstování silných a zdravých rostlin vhodných do našich klimatických podmínek. Zdravotní stav rostlin je pravidelně kontrolován  ústavem rostlino-lékařského svazu ČR.

Naše firma spolupracuje se Střední školou hotelovou a služeb Kroměříž, Na Lindovce při zabezpečení praktického vyučování oboru „ZAHRADNÍK“ pod vedením mistra odborného výcviku.

Hortus spol. s r.o. Libina a Jitka Horáčková - ID 97973466 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Libina 691, Libina, 78805 

Firma Hortus byla založena na podzim roku 1992. Od 1. 1. 1993 převzala ovocnářské středisko v Libině. Hlavním výrobním programem v této době byla zemědělská výroba. Firma obhospodařovala cca 160 ha zeměděské půdy, z toho 106 ha intenzivních jabloní, 9 ha angreštu, 8 ha červeného rybízu, 1,5 ha jahod a na 40-ti ha pěstovala fazole na lusky a po dobu dvou let pěstovala žampiony. V roce 1994 naše firma začala spolupracovat s obecním úřadem v Libině. První výsadby byly realizovány na jaře 1995. V okolí nových výsadeb bylo nutné provádět pravidelnou údržbu travnatých ploch. Tímto byla pověřena opět naše firma. Celkem se jednalo o cca 5 ha travnatých ploch.

V roce 1996 došlo k dalšímu rozšíření naší působnosti. Na podzim tohoto roku jsme otevřeli specializovanou maloobchodní prodejnu zahrádkářských potřeb, květin, osiv a sadby.

V roce 2000 došlo k dalším zásadním změnám. Zakladatel firmy odešel do důchodu a firma se transformovala na spol. s r. o.. Jejími jednateli jsou sourozenci Michal a Kristýna Horáčkovi.

V roce 2002 došlo k ukončení ekonomického pronájmu ovocnářského střediska v Libině a firma ukončila zemědělskou výrobu. Novým sídlem firmy se stal dům č.p. 32 v Libině na náměstí, kde jsme mimo jiné vybudovali novou moderní prodejnu a rozšířili sortiment řezaných, pokojových a balkonových květin, osiv a sadby zeleniny a květin, ovocných a okrasných stromků, květináčů, zahradních substrátů a drobných dárkových předmětů. Dále se zabýváme aranžováním květinových vazeb z řezaných i sušených květin, vážeme svatební kytice, příležitostní kytice i smuteční vazbu. Aranžujeme interiéry veřejných prostor i výstavní expozice. Naším největším úspěchem je první místo za celkovou expozici na výstavě Hortikomplex v roce 2002.

Po ukončení zemědělské činnosti se firmy začala specializovat na zahradní realizace a údržby. Jako referenční zakázky můžeme uvést zasakovací průlehy nad obcí Libina, liniové výsadby krajových odrůd jabloní, liniové výsadby alejových stromů, rekonstrukce zahrady obecního úřadu v Libině, rekonstrukce zeleně na sídlišti, apod..

V této oblasti se firma zabývá kompletní údržbou travnatých ploch, kterou provádíme samojízdnou zahradní sekačkou a jiné více zanedbané rovinné plochy mulčovačem. Dále se zabýváme údržbou živých plotů, květinových záhonů, odplevelováním chodníků, aj..

Bližší informace vám rádi podáme osobně nebo na uvedených telefonních číslech.

Flora centrum - Ing. Jana Jánešová - ID 88975462 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zahradnictví Dobrovského 158, Lanškroun, 56301 

V našem rodinném zahradnictví se snažíme zachovat tradiční zahradnické a květinářské služby, ale jdeme vstříc i moderních trendům. Je pro nás důležitý spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

Nyní máme dvě provozovny. Květinářství na náměstí, které prošlo v roce 2013 rekonstrukcí při níž se rozšířila prodejní plocha a tím i nabízený sortiment. Naší druhou provozovnou je zahradnictví u hřbitova, kde v současné době nabízíme kromě letniček, balkónových květin, zeleninové sadby i větší výběr trvalek, bylinek a okrasných keřů nově ve venkovním prodeji. Poskytujeme širokou škálu služeb. Mezi nejdůležitější služby patří smuteční, dušičková a svatební vazba. Dále pak osazování interiérů a venkovních truhlíků, rozvoz květin, poradenská služba, pěstvování zeleniny a mnoho dalších.

Máme vlastní produkci letniček, balkónových květin, chryzantém, trvalek, bylinek, thújí, rajčat, paprik, dýní, cuket a hroznového vína. Nabízíme k prodeji statici k dušičkové vazbě.

KRAKONOŠOVO ZAHRADNICTVÍ - ID 99774959 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kruh 82, Jilemnice, 51401 

Nabízíme užitkové, okrasné, citrusové, skalkové, subtropické, medonosné a vodní rostliny, jehličnany, jahodníky, bylinky a koření.

Prodáváme ovocné stromy, růže, okrasné keře, trávy a také túje a keře na živé ploty, rakytníky.

Květiny Václav Bouzek - ID 92584285 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rokycanská 108 u podchodu na Ústřední hřbitov, Plzeň 12, Doubravka, 31200 

Jsme firma s více než 20-ti letou praxí a zkušeností na trhu v Plzni.

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník. S květinovou výzdobou od nás dostanou Vaše prostory nový styl a vznikne příjemné prostředí. Držíme se moderních trendů a klademe důraz na kvalitu použitého rostlinného materiálu. Veškeré naše práce jsou "šité na míru" s individuálním přístupem k prostorám a přáním zákazníka. Svých klientů si velmi vážíme. Ať už se na nás obracíte pro květiny radostného slavnostního rázu nebo naopak potřebujete pomoc ve smutku, vždy Vám vyjdeme vstříc. Udržujeme stabilní nabídku květin, která je velmi bohatá ( co do druhu květin i ostatních ozdobných prvků ) a za nízké ceny.

Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce a rádi Vám poradíme s výběrem.

Za dobu našeho působení jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

V případě jakýchkoliv dotazů či objednání zboží nás neváhejte kontaktovat.

Květinářství Květa Vrchlabí - ID 99901015 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pražská 1435, Vrchlabí, 54301 

V našem květinářství Vám uvážeme kytici pro každou příležitost. Provádíme i údržbu zeleně.

Nabízíme:

 • Sváteční i smuteční vazby
 • Svatební kytice
 • Sušené aranžmá
 • Zdobení plesů
 • Keramika, doplňky vánoční, velikonoční, narozeninové
 • Substráty, hnojiva (poskytujeme poradenství v oblasti chemických přípravků)
 • Květinovou výzdobu na rauty, párty a oslavy
 • Zapůjčení i ozdobení slavobrány

Ing. Milan Sukeník - zahradnictví okrasná školka - ID 94461904 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tvarožná-Šlapanice u státní silnice odbočka asi po 500m , Tvarožná, 66405 

Distribuce listnatých stromů, revitalizace zeleně.

Petr Hájek - ID 98862475 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Merklovice 39, Vamberk, 51754 

Zabýváme se chovem skotu a produkcí mléka.

Květiny a zahrada Liberec, e-Flora - ID 89296576 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zhořelecká 1123/14, Liberec I-Staré Město, 46001 

Květiny & Zahrada, e-Flora.

Největší květinářství vč. zahradního prodeje v Liberci.

Na luka s.r.o. - návrhy a realizace zahrad - ID 99762330 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolní Skrýchov 10, Jindřichův Hradec, 37701 

Jsme na začátku svého soukromého podnikání, ale v zahradnickém oboru a mnoha jeho odvětvích se pohybujeme již přes 20 let.  

Firmu Na luka s.r.o. jsme založili v září roku 2018. Zabýváme se realizací jak veřejné, tak soukromé zeleně.  

Nabízíme zahradním profesionálům kompletaci rostlinného materiálu na jejich zakázky, včetně jeho doručení na místo realizace.

BOTANICKÁ ZAHRADA POTYKA OTAKAR - ID 99822426 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

17. listopadu 360, Lutyně, Orlová, 73514 

Jsme specializované zahradnictví, zaměřené na širokou nabídku prodeje kaktusů a sukulentů. Můžeme se pochlubit s více jak 60letou rodinnou zkušeností s ošetřováním a pěstování rostlin v zahradnictví. 

OVOCNÁ A OKRASNÁ ŠKOLKA PŘÍBOR - ID 93638597 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hukvaldská 1611, Příbor, 74258 

Vznik Ovocné a okrasné školky v Příboře sahá do období počátků samostatného Československa v roce 1918 a to při místní Hospodářské škole, která tehdy poskytovala odborné vzdělání rolníkům ze širokého okolí. 

Vedle pěstitelské činnosti se školka Příbor stala v posledních letech odbytovým centrem s nabídkou kompletního sortimentu školkařského materiálu. V praxi to znamená, že rostliny, které sama nepěstuje, nakupuje od dalších školek v České republice, se kterými spolupracuje. Nastane-li situace, že požadované rostliny na českém trhu nejsou, dokoupí se v zahraničí. Chybějící rostliny se dovážejí výhradně ze severního Německa, které má srovnatelné klimatické podmínky s našimi a kvalitou předčí jiné státy, které byly školkou Příbor v dovozu vyzkoušeny, avšak rostliny se z nejrůznějších příčin neosvědčily.

Tento systém zvýhodňuje zákazníky, protože umožňuje na jednom místě, v tomto případě v Příboře, nakoupit celý sortiment dřevin ve velmi krátkých dodacích lhůtách a v prvotřídní kvalitě.

Zákazníky školky tvoří jednak drobní odběratelé, kteří si mohou přímo vybrat ze šíroké nabídky v rozlehlé prodejně v Příboře, dále zde nakupují obchodníci pro další prodej ve svých prodejnách, pro realizační firmy se zajišťují kompletace dodávek dle objednávek, také zde odebírají rostlinný materiál Městské respektive Obecní úřady pro výsadbu veřejné zeleně a další skupinu odběratelů tvoří majitelé firem, kteří ozeleňují své objekty. 

V prodejně naleznete také široký sortiment školkařských potřeb od nářadí až po hnojiva a přípravky na ochranu rostlin.Vybrat si můžete z rozličných druhů kontejnerů, sadbovačů a zvolit také vhodné osivo či sadbu pro vaši kulturu. Kromě sezónního zboží nabízíme také substráty pro pěstování v různě velkých baleních.

V případě, zájmu Vám rádi zašleme nabídku dle Vašich požadavků.

Za tým Ovocné a okrasné školky se těšíme na Vaši přízeň

Černošická zahrada – Zahradní centrum Gardeo - ID 93051430 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Vodárny 1450, Černošice, 25228 

Černošická zahradnická společnost:

Poradíme, navrhneme, dodáme vše pro vaši zahradu. Maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Realizace a údržba zahrad 

 • Navrhujeme a realizujeme jedlé, permakulturní, okrasné, střešní zahrady i zahrady suchomilné. Provádíme terénní práce, stavíme terasy, zídky, ploty, gabiony a další drobné stavby ze dřeva a kamene. Provádíme pravidelné i jednorázové údržby zahrad.

Automatické závlahy 

 • Projektujeme, realizujeme a servisujeme automatické zavlažovací systémy Hunter i Rainbird vč. napojení na retenční nádrže a další zdroje vody.

Vodní a bahenní rostliny

 • V Gardeo jsme přímým pěstitelem leknínů, vodních a bahenních rostlin.

Trvalky

 • Pěstujeme vybrané druhy trvalek, bylinek a sadby zeleniny.

Koupací jezírka a biobazény

 • Navrhujeme a realizujeme zahradní jezírka a koupací biotopy. Provádíme servis jezírek, bazénů a biotopů.

ZAHRADNICTVÍ ČÁPOVI - ID 94681374 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Březinu 289 (vchod z ulice Poděbradská), Sokoleč, 29001 

ZAHRADNICTVÍ ČÁPOVI NABÍZÍ SLUŽBY PO CELÝ ROK

Velký sortiment květin a rostlin, od sadby zeleniny, balkónových květin, bylinek, trvalek, až po okrasné keře a stromy…
U nás také najdete velký výběr dekoračních předmětů, substrátů a jiné…

V Zahradnictví Čápovi nenajdete jenom široký sortimen květin, bylinek, rostlin a stromů, ale také další sortiment.

 • Dekorační koše a květináče (vlastní výroba)
 • Obaly na hrnkové květiny
 • Substráty (výsevní, mulčovací kůry)
 • Proutěné koše
 • Mulčovací fólie
 • Hnojiva
 • Postřiky

Klouček Josef - zahradnictví Domažlice - ID 96620297 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Spáňov 74, Domažlice, 34401 

Prodej zahradnických potřeb.

IZOLACE B A V s.r.o. - ID 91208479 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová 1625, Moravský Krumlov, 672 01 

Naše firma se zabývá izolacemi plochých střech a zemními izolacemi budov foliemi. Stavíme ploché střechy z materiálů Sika, Sarnafil, Fatrafol, Rhenofol, Hydrolen a dalších, včetně tepelných izolací. Dále provádíme izolace proti zemní vlhkosti a radonu, izolace bazénů, teras a zelených střech.

AGRI SLATINICE - ID 92408627 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slatinice 302, Slatinice , 783 42  

Již 30 let JSME S VÁMI

Zajistit v lázeňské obci Slatinice v té době nabízet luxusní zboží, bylo motivem zřízení prodeje pro zahrádkáře a chovatele. Neustále stoupající zájem o zboží je pro život na vesnici vedl k rozšiřování sortimentu. Nyní v těchto začátcích vznikl mezi zákazníky slogan:

"TO, CO NEMÁ REPUBLIKA, NAKOUPÍTE U HLAVÍKA."

Následovala rekonstrukce prodejny s rozšířením prodejních a skladových prostor.

Prodeji zboží a přízni zákazníků velmi prospělo, že máme zastoupení výrobců :

 

LESOŠKOLKY s.r.o. - ID 99881092 - NÁHLED ZÁZNAMU

1. máje 104, Řečany nad Labem, 533 13 

Historie pěstování sazenic v našich lesních školkách se datuje již od roku 1895. Od té doby se působnost školek rozšířila do několika míst v ČR, centrální lesní školka se nachází v Řečanech nad Labem. Díky dlouhé tradici a ideálním klimatickým a půdním podmínkám našich lesních školek, nabízíme tu nejkvalitnější lesní sadbu.

Lesoškolky s.r.o. Řečany nad Labem jsou držitelem licence Ministerstva zemědělství ČR pro nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin. Pověřený pěstitel Lesů ČR, s.p.

Člen Sdružení lesních školkařů ČR, Svazu školkařů ČR, Evropského svazu lesních školkařů (EFNA) a Svazu pěstitelů vánočních stromků.

Vazárna květin s.r.o. - ID 98255651 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Křídlovická 41/28, Brno, 603 00 

Naší hlavní specializací je smuteční floristika, ale připravíme i kytice pro jakoukoliv příležitost jako jsou narozeniny, svatby, oslavy.

Čerpadla - ATC Kolín - ID 95291247 - NÁHLED ZÁZNAMU

Havířská 537 , Kolín , 280 02  

Čerpadla - ATC Kolín

Nabízíme široký sortiment čerpadel pro použití v domácnostech i průmyslu.

 • Čerpadla, oběhová, kalová, ponorná, samonasávací, odstředivá

  SIGMA Hranice, SIGMA Lutín , GRUNDFOS, WILO, KSB, HCP, RUCHE, NOCCHI, UMBRA, CALPEDA, PEDROLLO, EBARA, PENTAX, INOX POMPE, AQUACUP

 • vodárny a čerpací stanice a příslušenství

  SIGMA Hranice, GRUNDFOS,WILO, WATERPRESS, CALPEDA, PEDROLLO, EBARA, AQUACUP

 • ruční čerpadla a náhradní díly

  KOVOPLAST Chlumec nad Cidlinou

 • na tato čerpadla poskytujeme náhradní díly a zajišťujeme servis

Nguyenová Jana - Zahradnictví Eden - ID 96305519 - NÁHLED ZÁZNAMU

Souňov 58, Čáslav, 286 01 

Produkujeme a prodáváme balkonové a záhonové květiny, trvalky, okrasné a ovocné dřeviny.

ZÁVLAHY KOCEK PETR - ID 95945571 - NÁHLED ZÁZNAMU

Podél Dráhy 683, Heřmanův Městec, 538 03 

Naše firma se zabývá návrhy a realizacemi zavlažovacích systémů od roku 2005.

Naše služby

 • projekty systémů automatických závlah zahrad a sportovišť
 • kompletní realizace automatických závlahových systémů včetně čerpacích stanic
 • záruční a pozáruční servis a údržbu závlahových systémů
 • závlahové systémy pro zemědělské plochy (chmelnice, ovocné sady apod.), lesní školky a zahradnictví
 • filtračními systémy bazénů, fontán, kašen
 • Pokládání travních koberců

ZAHRADNICTVÍ KÝVALA - ID 96612524 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nad Zahradnictvím 360, Krhová, 75663 

Zahradnictví Kývala Krhová

 • Rodinnné zahradnictví s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru.
 • Široký sortiment rostlin z vlastní produkce a od českých pěstitelů
 • Velké parkoviště pro 32 aut pro Váš pohodlný nákup
 • Květinářství - vazba květin a aranžmá, svatební kytice

Zahradnictví Žitenice - ID 98153920 - NÁHLED ZÁZNAMU

Litoměřická 4, Žitenice, 41141 

Vše pro zahradu a zvířectvo.

Rizikové kácení stromů Roman Kvarda - ID 96862856 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pekařská 3128, Frýdek-Místek, 73801 

Provádíme rizikové kácení stromů pomocí horolezecké techniky, odborné ořezy, redukce koruny, instalace bezpečnostních vazeb. Případný úklid, štěpkování a odvoz.

ZAHRADNICTVÍ PIVKOVICE - ID 90517210 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pivkovice č. 32, Bavorov, 38773 

Jsme rodinné zahradnictví v malé pošumavské vesničce Pivkovice. Pro jarní prodej pěstujeme zejména široký sortiment balkónových rostlin, bylinek a roubované okurky.

Od srpna do konce října nabízíme hrnkové chryzantémy typu multiflora, okrasné zelí a další rostliny.

Zahradnictví Mitiska Koexflor - ID 94725643 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Březinova 895, Dvůr Králové nad Labem, 544 01 

Rodinná firma Koexflor vznikla v roce 1996. Naše zahradnictví se specializuje na pěstování balkonových a jiných okrasných květin se sezonním prodejem od března do června, kdy je prodej ukončen.

Každoročně pěstujeme a nabízíme více než 15.000 kusů různých balkonových květin, které nejen splňují barevnou pestrost, ale i odolnost k nepříznivým podmínkám s kvetením až do podzimu. Dále se zabýváme pěstováním macešek v celkové produkci 5.000 kusů v mnoha barvách a zeleninové sadby pro studené rychlení.

Nejsme sice velcí rozlohou, ale velcí množstvím druhů a kvalitou.

Nakupujte nejlevněji - přímo u zahradníka.

KOVOVÝROBA SLAVÍK s.r.o. - ID 91897492 - NÁHLED ZÁZNAMU

Záboří 103, Záboří, 387 34 

Jsme ryze česká výrobní firma ručního pracovního nářadí pro hospodářské, stavební a zahrádkářské účely.

Vyrábíme a prodáváme ocelové a hliníkové lopaty, rýče, rycí vidle, železné hrábě, krumpáče, kramle, zednické skoby, kované klínky, hrabla na sníh, škrabky na led a drobné zahradní nářadí.

Vše velmi kvalitní, určené pro dlouhodobé a opakované použití.

FACILITY CLEAN CZ, s.r.o. - ID 96279490 - NÁHLED ZÁZNAMU

S. K. Neumanna 1257/14, Hradec Králové, 500 02 

Facility Clean CZ, s.r.o. zajištuje ostrahu budov, ostrahu, správu majetku, úklidové služby, drobné stavební práce a zahradnické práce.

 

ZÁSTĚRA RADEK - ŽELEZÁŘSTVÍ - ZAHRADNICKÉ POTŘEBY - NÁŘADÍ - BROUSICÍ NÁŘADÍ - ID 90303609 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mezi Mlaty 941/14, Kyjov, 697 01 

Prodej zahradnických potřeb, ručního, řezacího, pneumatického a brousícího nářadí, dále také prodej železářských potřeb.

MIŇOVSKÝ JIŘÍ - VODOINSTALAČNÍ, PLYNOINSTALAČNÍ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE - ID 90246993 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Skalce 634, Velim, 281 01 

Provádím veškeré vodoinstalační, plynoinstalační, topenářské práce. Dále také zahradnické práce, návrhy a realizace zahrad, přístřešky, pergoly.

OBCHODSERVIS PRACHATICE spol. s r.o. - ID 96261291 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jánská 122 , Prachatice, 383 01  

Zabýváme se prodejem spotřebního zboží pro Vaši domácnost, dílnu a zahradu.

Naším předním cílem je Vaše spokojenost s námi, naším zbožím a službami. Snažíme se proto o komplexní nabídku zboží pro celou Vaši domácnost pod jednou střechou. Přesně podle motta naší společnosti: Vše pro Váš dům, dílnu i zahradu.

WonderHedge-CZ zázračný plot - ID 89423270 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Zahradách 3170/1a, Břeclav, 69002 

Rychle rostoucí Zázračný živý plot

Překrásný, hustý živý plot za co nejkratší dobu.

Nečekejte dlouhá léta!

Zázračný živý plot po zasazení v prvním roce vyroste až do výšky 1,2 - 1,6 metrů a v druhém roce se z něj stane plnohodnotný hustý živý plot.

Zahradní architektura a krajinářství – Ing. Věra Hrubá - ID 94571039 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Libuši 680, Bechyně, 391 65 

Provádím návrhy rodinných zahrad a firemní zeleně, projekty městských parků a veřejné zeleně.

Zajišťuji úpravy zeleně obcí, návsí a sídlišť. Zpracovávám projekty obnovy zámeckých parků a zahrad a krajinářské úpravy.

Specializuji se v oboru sadovnická a krajinářská tvorba.

Květinářství - Zahradnictví U růže - ID 90867557 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rakovnická 1642, Louny, 44001 

Provozujeme květinářství a zahradnictví U růže.

Pobočka:

 • Slulec 21, 440 01 Louny

Zahradnictví Nymburk - ID 90877527 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kolínská 280/29, Nymburk, 28802 

V roce 1991, byla panem Josefem Novákem založena rodinná firma Zahradnictví Nymburk. Hlavním pěstitelským produktem jsou venkovní květiny. Na jaře si každý zákazník může sám vybrat z velké nabídky balkonových květin, přímo ze skleníku. Na přání zákazníka osázíme vybrané květiny do truhlíků a nádob.

Pobočka:

 • Květinářství Květinka - Palackého třída 112/35, 288 02 Nymburk 

OVOCNÉ A OKRASNÉ ŠKOLKY - FIKAR MILAN - ID 91261779 - NÁHLED ZÁZNAMU

Riegrova 2220, Hořice, 508 01 

Zajišťujeme prodej okrasných a ovocných dřevin, hlavně vlastní produkce. Květin, substrátů, zahradních  potřeb. S prodejem široké poradenství zdarma, prohlídka parkových výsadeb, velké nabídkové plochy kontejnerovaných rostlin. Vyrábíme též stromky pro výsadby sadů klasických i moderních.

Zahradnictví Radek Dvořák Hradec nad Svitavou - ID 89139546 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hradec nad Svitavou 143, Hradec nad Svitavou, 56901 

Naše zahradnictví je menší zahradnictví rodinného typu, které se nachází nedaleko Svitav v horní části obce Hradec nad Svitavou. Pro naše zákazníky nabízíme především čerstvou zeleninu, zeleninovou sadbu, semena zeleniny a pod., dále květinovou sadbu, osazování květníků a truhlíků, konifery, keře, trvalky, semena květin atd.

Zpracováváme též větší speciální objednávky na zakázku. Uvedená provozní doba určuje hodiny, kdy nás v zahradnictví najdete určitě. Po předchozí domluvě je možné provozní dobu individuálně přizpůsobit.

PM TRÁVNÍKY s.r.o. - ID 88954089 - NÁHLED ZÁZNAMU

Senecká 33, Zruč-Senec, 330 08 

Naše společnost nabízí kompletní služby v oblasti výstavby, rekonstrukce a regenerace sportovních travnatých ploch již od roku 2001.

Mezi další činnosti patří instalace závlahových systémů, prodej speciálních travních směsí, hnojiv a sportovního vybavení. Dále nabízíme celoroční údržby sportovních ploch.

Květinářství Vlasta Čumová Králíky - ID 90606266 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Velké náměstí 1, Králíky, 56169 

KVĚTINÁŘSTVÍ KRÁLÍKY

Prodej a rozvoz květin, poradenství, aranžmá, vazby, floristický a aranžovací materiál, zahradnické potřeby, zeminy, sadba, trvalky, keře, stromy, balkonové květiny.

ZAHRADNICTVÍ ALOIS MUSIL - ID 94725023 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Švehlova 977/10, Šlapanice, 664 51 

Provozujeme zahradnictví. Nabízíme kytice, věnce, věnečky, sazenice a pokojové rostliny. Provádíme vysazování okrasných mís.

Naše nabídka:

trvalá:

 • smuteční věnce a kytice
 • svatební kytice a dekorace
 • okrasné mísy
 • kytice pro každého
 • pokojové rostliny i trvalky

sezónní:

 • vazbu na dušičky, vánoce, velikonoce
 • sazenice, letničky
 • rozmarýn na hody

Zahradnictví a květinářství Milan Holý - ID 99926128 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Číčenická, Vodňany, 38901 

ZAHRADNÍK Milan HOLÝ

Provozujeme zahradnictví a květinářství.

KVĚTINÁŘSTVÍ RADKA MĚŘÍNSKÁ - ID 96179457 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolní 94, Rakvice, 691 03 

Naše květinářství bylo založeno v roce 1997.

Hlavním cílem je pro Vás připravit co možná nejširší nabídku květin. Rádi pro Vás vytvoříme jakoukoliv kytici na zakázku dle vašeho přání a fantazie, ať to jsou gratulační kytice k sňatku, narození dítěte, kondolenční kytice, kytice pro reprezentativní účely, nebo pro výzdoby interiérů a exteriérů. Vyberte z nabídky květin a dárků prostě " jen tak " pro radost.

Řídíme se pravidlem "náš zákazník náš pán" proto jsou u nás všichni zákazníci spokojeni a rádi se k nám do květinářství vracejí.

Ing. Jaroslav Šolc – Konifery a miniatury - ID 89322941 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová 376, Stará Paka, 50791 

Nabízím konifery, čarověníky, tsugy, jedle, smrky, cypřišky, rhododendrony, miniatury do zahrady, skalky, nádoby, koryta.

Zajišťuji prodej, zásilkovou službu a poradenství.


1 2 3 4


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (274)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2306)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (90)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (54)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7398)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1269)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1988)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (364)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)