Firmy v kategorii Okna, dveře (101)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ BŘICHÁČEK JAROSLAV - ID 96245848 - NÁHLED ZÁZNAMU

Počapská 248, Březnice, 26272 

Provádím truhlářské práce, zakázkovou výrobu kuchyní, dveří, oken, schodišť, vestavěných skříní. Také vyrábím ploty, schody a zábradlí.

 

MINAŘÍK KOVÁŘSTVÍ - ID 95071846 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bílá Vrška 116, Kamenné Žehrovice, 27301 

Jméno Minařík je v kovářském řemesle uznávané, jedná se o rodinnou tradici. Jako punc kvality, odbornosti, dlouholeté tradice, chuti tvořit a přicházet s novými nápady, stejně jako kompetence restaurovat památky. Důvodem je prostě láska ke kovářské práci.

VÍTEK ZDENĚK - UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ A PODKOVÁŘSTVÍ - ID 93087189 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hronovská 169, Rtyně v Podkrkonoší, 54233 

Kovárna ve Rtyni v Podkrkonoší založena v roce 1990. Podnikatelským záměrem bylo uspokojovat potřeby náročnějších zákazníků podle jejich individuálních přání a představ. 

Zakázková výroba realizuje předložené vlastní návrhy zákazníků.

Zakázková výroba umělecko-kovářských a zámečnických prací Janovský Radek - ID 99955550 - NÁHLED ZÁZNAMU

Ke Květnici 36, Sibřina, 25084 

Zakázková výroba umělecko-kovářských a zámečnických prací. Děláme vše pro to, abychom vyhověli Vašim požadavkům. V nabídce jsou kovaná vrata a brány, posuvné, dvoukřídlé, branky, ploty, zábradlí, mříže interiérové i exteriérové, krbové doplňky, svícny, svítidla, plastiky a jiné. 

H - TERM s.r.o. - ID 91197915 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobříč č. 100, Jinočany, 252 25 

Specializujeme se na výrobu a montáž plastových oken a dveří již od roku 1996.

Jsme schopni vyrobit okna a vchodové dveře na míru. Na základě požadavků jednotlivých zákazníků zajistíme dodávku a montáž okenních doplňků: např. žaluzií, okenních sítí, venkovních a vnitřních parapetů a veškerých prací souvisejících s dodávkou.

Velký důraz je kladen na vysokou kvalitu výrobků prověřenou časem. Kvalitu plastových oken dokládá i certifikát Zaručeně česká okna, jehož jsme držitelem. Tento certifikát znamená naprostou jistotu, že jsou okna vyrobena v České Republice a z kvalitních materiálů.

INTOS s.r.o. - ID 95707802 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Olbrachtova 1077/28, Praha, 140 00 

Společnost INTOS s.r.o. byla založena v roce 1992. V roce 1996 se výroba přestěhoval do vlastního nově postaveného výrobního závodu v Raděticích u Milína, okr. Příbram.

Své postavení na trhu si společnost INTOS s.r.o. vybudovala velmi rychle díky své solidní pověsti, schopnosti adaptovat se na podmínky trhu a individuální potřeby zákazníků. Díky dokonalému technickému řešení a kvalitě výroby využívají našich služeb jak velké a menší stavební firmy působící na českém trhu, tak individuální zákazníci a investoři.

V prosinci 2002 společnost otevřela nové obchodní středisko a vzorkovnu v Příbrami. V srpnu 2008 společnost Intos rozšířila svůj výrobní program o výrobu otvorových výplní z hliníku.

OKNA VAFR - ID 96941280 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bukovany č. 97, Nový Bor, 47301 

Kvalifikovaná montáž plastových i hliníkových oken nebo dveří v České Lípě a okolí.

Profesionální provedení jakýchkoliv zednických prací od obkladu až po rekonstrukce bytů.

VRATA, BRÁNY AXMANN JAROSLAV - ID 88916495 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Senička 115, Senička, 78345 

Věnuji se kovovýrobě, výrobě samonosných bran, dvoukřídlých bran, oplocení, sekčních garážových vrat, zábradlí, průmyslová vrata vše na míru.

Zdarma vše zaměřím a následně vypracuji cenovou nabídku.

Dle požadavku možnost povrchové úpravy „žárové zinkování“ a komaxit což je práškové lakování -bezesporu nejkvalitnější moderní povrchová úprava dle vzorníku RAL .

Provádím montáže včetně pohonu, záruční i pozáruční servis.

GROŠEK ZDENĚK - GH system - ID 97135543 - NÁHLED ZÁZNAMU

Ostravská 544, Petřvald u Karviné, 735 41 

Společnost GH System je autorizovaným zástupcem renomované firmy Hormann. Hlavní činností společnosti je prodej a montáž veškerého sortimentu společnosti Hormann, což jsou především vrata, brány, pohony a nakládací technika.

Vzhledem k velké konkurenci na trhu s vraty, bránami a pohony jsme se rozhodli pro distribuci pouze značky Hormann a tím se odlišit od konkurence.

Specializujeme se dále zejména na výklopná vrata, sekční a rolovací vrata, pohony a to, jak na privátní provedení těchto vrat (garážová vrata) a pohonů, tak i průmyslová řešení. Dále nabízíme nakládací techniku: vyrovnávací můstky, těsnící límce, předsazené komory. Brány křídlové a posuvné. A jako doplněk dveře domovní, bezpečnostní, protipožární.

Mimo jiné zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Naší kancelář i vzorkovou prodejnu najdete na ul. Ostravské v Petřvaldě u Karviné.

Působíme zejména v Moravskoslezském kraji, realizujeme zakázky především v obcích Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Frýdek-místek, Třinec, Bohumín, Opava a Hlučín. Můžete se na nás však obrátit i ze vzdálenějších koutů České republiky.

GH System specialista na garážová vrata Hormann.

Jako autorizovaní zástupci firmy Hormann nabízíme prodej a montáž veškerého sortimentu této firmy. Vybírat můžete vrata, brány, pohony i nakládací techniku.

Jestliže se chcete o něčem nejprve poradit, či vidět techniku Hormann na vlastní oči, rádi vás přivítáme v našich vzorkovnách.

Služby firmy GH System můžete využít zejména v Moravskoslezském kraji. Zejména Hormann Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec. Rádi vám ale poskytneme naše služby i kdekoliv v ČR.

A.R. OKENNÍ TECHNIKA spol.s.r.o. - ID 99566983 - NÁHLED ZÁZNAMU

Úvalská 3159/30, Praha, 100 00 

Jsme stále se rozvíjející společnost s vysokým finančním zázemím pracující se špičkovou technologií a prvotřídními vstupními materiály. Moderní výrobní linky jsou spolu s kvalitními plastovými a hliníkovými profily firmy SCHÜCO, s kováním poslední vývojové řady ROTO a s kvalitním izolačním zasklením zárukou, že naši zákazníci obdrží vždy prvotřídní výrobek s dlouhodobou zárukou kvality.

Plastová a hliníková okna a dveře od A.R. OKENNÍ TECHNIKY jsou zárukou dlouhé životnosti, téměř nulových nákladů na údržbu a vyznačují se výbornou odolností vůči nepříznivým vlivům počasí …

Mezi naše priority patří kvalitní výrobky a služby našim zákazníkům, výborná platební morálka, rozvoj firmy po odborné i technologické stránce.

V roce 2012 jsme získali nezávislé ocenění Dynamická firma 2012 a patříme tak do elitní skupiny 0,87% nejdynamičtějších firem s víceletým růstem a minimálně dvouletým stabilním postavením v České republice.

Dle hodnocení ČEKIA Stability Award v roce 2011, patří naše společnost, mezi 8% nejstabilnějších firem v České republice, s hodnocením AAA-Excelentní.

AŠSKÁ FEZA, spol. s r.o. - ID 98776777 - NÁHLED ZÁZNAMU

Selbská 2774, Aš, 352 01 

Společnost AŠSKÁ FEZA, spol. s r.o. se zabývá výrobou, prodejem a montáží oken, stínící techniky a garážových vrat.

JACK WEST s.r.o. - ID 93034757 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kelč 550, Kelč, 756 43 

Stínící technika JACK WEST - jsme s Vámi již více jak 10 let

Jsme česká společnost zabývající se výrobou stínicí techniky a provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, cenovou nabídku, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. 

Zákazníci mohou počítat s odbornou, příjemnou a rychlou komunikací. Splnit přání a požadavky zákazníka s důrazem na kvalitu je pro nás vždy na prvním místě!

Naše historie

Společnost JACK WEST s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2007. Díky datu jejího vzniku může působit jako nováček na poli stínící techniky. Zasvěcení v oboru ale vědí, že právě jeden z jejích zakladatelů a současně jednatel Tomáš Jurečka, má v tomto oboru za sebou více než 20 let praxe. Roku 2008 vstoupil do vedení společnosti další společník, jednatel a současně vedoucí výrobního úseku – Karel Machů.

V minulosti byla výroba zaměřená na produkci horizontálních žaluzií a sítí proti hmyzu. Postupem let se zvyšovaly nároky ze strany zákazníků na šíři nabídky, design a inovace výrobků. Společnost vycházela vstříc poptávce. Stále rozšiřovala řady svých produktů a patentovala zlepšovací návrhy. Během šesti let se výrazně rozšířila nabídka stínících produktů včetně výroby venkovních rolet.

Začátkem roku 2014 proběhlo stěhování provozovny společnosti do nových, vlastních prostor v Kelči. Disponujeme výrobní a skladovou plochou o rozloze přes 4 500 m2, moderní manipulační technikou a pokrokovou výrobní technologií.

Ruku v ruce s novými prostory přišlo i nové firemní logo, které by mělo více odrážet, čím se společnost JACK WEST s. r. o. zabývá.

Spojením pracovníků s dlouholetou praxí a zkušenostmi a nové moderní výroby jsme schopni pružně reagovat na požadavky zákazníků. A to v co nejrychlejším možném čase a v co nejvyšší kvalitě. Naši zákazníci mohou počítat s odbornou, příjemnou a rychlou komunikací. Splnění přání a požadavků zákazníka je pro nás vždy na prvním místě!

IKSERVIS s.r.o. - ID 99276404 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hlavní 490, Vnorovy, 696 61 

Naše firma se zabývá výrobou, prodejem a montáží sekčních garážových vratprůmyslových vrat a pohonů.

Jsme ryze česká společnost, která se zabývá mimo jiné i prodejem a montáží dalších z řady našich produktů jako jsou plastová a hliníková okena a dveřeinteriérových dveře a doplňky (předokenní žaluzie a rolety, sítě proti hmyzu, horizontální i vertikální žaluzie, roletky).

Za dobu působení na českém trhu máme za sebou spousty realizací a spokojených zákazníků.

Díky dlouholetým znalostem v oblasti výroby a montáže jsme schopni nabídnout ty nejlepší a nejvýhodnější podmínky.

Naší předností jsou kvalitní české výrobky za vynikající ceny a velmi rychlé termíny dodání. 

 

Provádíme zaměření a montáž po celé České Republice!

ALIGNO s.r.o. - ID 92044581 - NÁHLED ZÁZNAMU

Choryně 219, Choryně, 756 42 

Jsme na trhu přes 20 let. Za tu to dobu jsme provedli mnoho realizací, ze kterých těžíme patřičné zkušenosti, které aplikujeme denně v praxi. Naše firma není plná byrokratů, ale je to spíš rodinný podnik.

Pro zaměstnance, kteří zde působí již řadu let to není jen práce, ale zároveň hobby. Jsou to mistři ve svém oboru.

Naše firma disponuje vlastními výrobními prostory což nás v ničem nelimituje a stále se rozrůstáme, sídlíme v obci Choryně nedaleko města Valašské Meziříčí, kde nás můžete navštívit.

Snažíme se být ve spoustě záležitosti soběstační a tam kde nejsme spolupracujeme s řadou renomovaných a odzkoušených dodavatelů. Se svou klientelou řádně komunikujeme a domlouváme se na dalších postupech.

ALFEST LUČINA s.r.o. - ID 90231470 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lučina 258, Lučina, 739 39 

Již od roku 1995 se zabýváme výrobou a montáží hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a prosklených fasád. Firma spolupracuje s dodavatelem hliníkových profilů firmou ALIPLAST.

Nabízíme širokou škálu architektonických řešení při zachování maximální kvality výroby a montáže. Jako důkaz kvality je zavedení a používání systému managementu jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2016.

Tým tvořený mladými odborníky poskytuje zákazníkům kompletní servis včetně návrhu vhodného řešení. V současné době má firma přes 20 zaměstnanců.

KRAND OKNA s.r.o. - ID 93387275 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hronovská 697, Rtyně v Podkrkonoší, 542 33 

Vlastní výrobou dodáváme hliníkové, okenní a dveřní systémy včetně posuvných dveřních a zimních zahrad od společnosti Blyweert aluminium.  

Dále nabízíme širokou škálu stínící techniky, zasklívání pergol, altánů a balkónů.

Servis oken Jan Hrabal - ID 91895952 - NÁHLED ZÁZNAMU

Zelnice 298/1, Velké Pavlovice, 69106 

Servisní seřízení oken a dveří. Kontrola stavu mechaniky a následně její údržba.

Nastavení zimní, popřípadě letní provoz. Dále například oprava nebo výměna žaluzií, oprava i výměna sítí proti hmyzu, vertikální žaluzie, předokenní rolety.

Servis provádím v regionech měst: Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Brno, Blansko, Svitavy.

Základní kompletní servis oken/dveří zahrnuje profesionální seřízení obvodového kování jednotlivých okenních a dveřních křídel, nastavení optimálního přítlačného sevření mezi křídlem a rámem ( těsnosti ), utažení kliček, kompletní kontrola šroubových spojů, celkového chodu kování, promazání speciálním mazivem všech pohyblivých částí obvodového kování, upozornění na zjištěné skryté závady a návrhy řešení oprav.

Když okna „drhnou“, nutnost seřízení. Vlivem vnějších podmínek jako jsou teplotní výkyvy ovlivňující roztažnost materiálu, zrání (sedání) stavby apod. je možné, že dojde zvláště v prvních letech k nutnému seřízení. Tato skutečnost není způsobena vadou oken ani špatnou montáží, ale jejich přirozenou vlastností. Proto se může stát, že je občas potřeba seřídit křídla. Seřízení se provádí zejména tehdy, pokud křídla v některých místech výrazně dosedají na rám - "drhnou" nebo v případech, kdy okno v některém místě netěsní jak by mělo - "prověšení křídla".

Na provedené servisní úkony poskytujeme záruku 3 měsíce, na drobné komponenty 6 měsíců a na celé nové výrobky (nová žaluzie apod.) záruku 24 měsíců.

JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o. - ID 93350364 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štítná nad Vláří 414, Štítná nad Vláří-Popov, 76333 

EUROOKNA JAVORNÍK CZ - PLUS S.R.O.

Jste tu správně pokud hledáte krásná a kvalitně vyrobená dřevěná okna a dveře. Naše výroba je zaměřena na dřevěná špaletová okna, eurookna, vchodové dveře.

Výrobky jsou vyráběny z tradičních evropských i dovozových materiálů (smrk, borovice, dub,…). Všechny tyto dřeviny jsou před zpracováním vysušeny, což je nejideálnější pro zpracování a následnou životnost dřevěných eurooken.

Okna a dveře jsou odolné proti okolnímu prostředí, odolávají teplu i mrazu, mají výborné tepelně izolační vlastnosti.

VDS, s.r.o. - ID 97843135 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kotkova 271/6, Ostrava - Vítkovice, 703 00 

Nabízíme klempířské, pokrývačské a zednické práce.

Provádíme opravy a zateplování střech, rekonstrukce, výměny oken, opravy chodníků a zpevněných ploch. 

 

 

MP MONTÁŽE OKEN s.r.o. - ID 96138273 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sídliště U Nového nádraží 711, Bílina, 418 01 

Hlavním cílem naší společnosti je poskytovat komplexní služby v odvětví od prodeje plastových a hliníkových oken a dveří až po kompletní provádění stavebních úprav (montáž, demontáž, zednické začištění, likvidace odpadu, výměna skel… a další potřebné práce).

Nedílnou součástí je také zajištění záručního, pozáručního a reklamačního servisu.

Vitráže a výroba historických skel Petr Švamberg - ID 96312630 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

9. května 542/9, Tábor, 39002 

Na úvod bych Vás rád seznámil s celkovým rozsahem mé odbornosti:

 • restaurování a renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel do olova i mosazi nejen v historických domech ale i kostelích, hradech, zámcích a aristokratických sídlech
 • malování a zdobení skla klasickými technikami, dále pak broušení, matování, pískování a leptání dekorů
 • unikátní vitráže z alabastru
 • historická svítidla, polygonální vitrážované lampy, restaurování historických křišťálových lustrů, tvarové skleněné výplně historického nábytku, restaurování starých zrcadel i Benátského typu
 • spolupráce s mistrem V. Voňkou - restaurátorská licence Ministerstva kultury nejvyššího rozsahu
 • jediná v ČR - výroba okenního skla pro památkáře - náhrada skla ručně foukaného, vč. "Prohlášení o shodě" a získaných ocenění
 • výroba skla mrazového, hedvábného, surového a skla s UV Filtrem - jediné v ČR - s certifikátem Akademie věd ČR
 • nabízím nejširší poradenství v oboru, ve kterém pracuji desítky let

PLETIVO HAVLÍČEK - ID 99969085 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pokojovice 6, Okříšky, 675 21 

Z naší nabídky, kterou pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme:

 • Poplastované a pozinkované pletivo
 • Průmyslové oplocení
 • Plotové sloupky a vzpěry
 • Betonové sloupky a vzpěry
 • a mnoho dalšího...

Jakub Richter - ID 94686010 - NÁHLED ZÁZNAMU

Březina ev. č. 3, Březina, 66601 

Tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce. Provádím stavbu a i rekonstrukce střech, dřevostaveb, pergol, altánů, zahradních domků, dřevěných teras a přístřešků na auta. Dále montáže střešních oken, dřevěné obklady, pokrývání střech.

vašežaluzie.cz s.r.o. - ID 97112360 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pode Zdí 609/8, Hlučín, 74801 

Firmu vašežaluzie.cz jsme založili v roce 2005 jako organizaci, která se specializuje na poradenství, dodávky a montáže stínící techniky do PVC oken, euro oken a hliníkových oken, dále se zabývá poradenstvím, dodávkami a montážemi garážových vrat.

Servis oken a dveří Václav Musil - ID 98688559 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kostelní Hlavno 147, Kostelní Hlavno, 294 76 

Nabízíme opravu a seřízeni oken a dveří. Výměny kování, těsnění, skel, výplní, atd. Opravy mechanického poškození oken a dveří a repas nátěru dřevěných oken.

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. - ID 97053113 - NÁHLED ZÁZNAMU

Váňovská 528/22, Třešť, 58901 

Nabízíme Vám kompletní dodávku interiéru od masivních podlah přes dřevěná okna a dveře až po vybavení z umělého kamene. Kromě výroby nových prvků, Vám nabízíme své rozsáhlé zkušenosti s kompletními rekonstrukcemi historických objektů.

ALMMA s.r.o. - ID 93845670 - NÁHLED ZÁZNAMU

Moskevská 1557/63c, Praha, 101 00 

Společnost Almma s.r.o.® byla založena v roce 1999. Počáteční písmenka Al se jako chemická značka hliníku do názvu společnosti vloudila zcela záměrně – zabýváme se totiž výrobou a montáží venkovních hliníkových rolet a rolovacích garážových vrat.
S postupem času jsme sortiment stínicí techniky značně rozšířili, přes rozmanité prvky exteriérové ochrany před sluncem až po interiérové rolety, žaluzie a další funkční i elegantní doplňky oken.

POBOČKA:

ALMMA s.r.o. - Příbramská 1945, Dobříš 

Josef Hruban - ID 89378196 - NÁHLED ZÁZNAMU

9. května 477, Plumlov, 79803 

Zasklení balkonů a lodžií systémem Optimi a Alumistr rámovým a bezrámovým systémem.
Servis oken a dveří všech typů.
Provádíme přesklení již tepeplně nevyhovujících dvojskel.
Zaměření a cenová kalkulace zdarma.

BJ OKNA s.r.o. - ID 97335760 - NÁHLED ZÁZNAMU

Sladkovského 160/53, Olomouc, 779 00 

Společnost BJ okna s.r.o. zakládá v roce 2006 pan Jan Jurášek st. společně s firmou BALUS stavebniny a.s. jako nového výrobce plastových oken a dveří na trhu. Majoritním vlastníkem je v počátcích firma BALUS stavebniny a.s., která drží záruku nad investicemi do výrobních tehnologií. Společnost BJ okna s.r.o. se velice rychle etabluje na trhu a dále se úspěšně rozvíjí. V roce 2008 je již její výkon takový, že pokrývá veškeré závazky spojené s prvotními investicemi a ve společnosti dochází k převodu podílu rovnoměrně mezi oba majitele. Další rozvoj však zpomaluje hospodářská krize a zejména nešťastná událost, kdy dojde k požáru výrobní haly. I tyto události společnost překonává a na konci roku 2013 odkupuje pan Jan Jurášek st. druhou polovinu společnosti od firmy BALUS stavebniny a.s. Zároveň do společnosti BJ okna s.r.o. vstupuje jako druhý jednatel syn zakladatele Mgr.Jan Jurášek, čímž se společnost stává rodinou firmou.

Vývoj na trhu s okny, zaplavovaného zejména lacinými výrobky východní provenience, kterému se většina tuzemských výrobců snaží přiblížit používáním profilů nižších tříd a nejlacinějším kováním, nutí společnost BJ okna s.r.o. hledat silného strategického partnera tak, aby zachovala konkurenceschopnost na tomto trhu i s vysokou kvalitou svých výrobků. Toho se daří najít v roce 2015 na jížní Moravě ve společnosti Lima okna s.r.o., kam se poté přesouvá vlastní výroba. Tento krok zároveň uvolňuje ruce společnosti BJ okna s.r.o. k dalšímu rozvoji a to zejména v oblasti složitých prvků, jako jsou nové typy odsuvných dveří a portálů, vchodových dveří s překrytými výplněmi, či širší kooperace s dodavateli venkovní stíníci techniky a garážových vrat.

Společnost BJ okna s.r.o. standardně nabízí kompletní servis od konzultace, zpracování nabídky, demontáže, montáže, zednického zapravení až po odvoz a likvidaci starých oken. Samozřejmostí je dodávka a montáž široké škály parapetů, žaluzií, sítí proti hmyzu a ostatních doplňků, které dotvářejí dokonalý vzhled a funkci oken a dveří. Celková kvalita a spolehlivost každé společnosti je přímo úměrná kvalitě pracovníků, kteří ve společnosti pracují a řídí ji. Základem společnosti BJ okna s.r.o. je tým lidí s dlouholetými zkušenostmi s výrobou a montáží oken a dveří. Proto Vám můžeme s plnou vážností garantovat kvalitu nabízených výrobků, služeb a servisu.

FORPLAST SKUTEČ s.r.o. - ID 88953251 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vítězslava Nováka 622, Skuteč, 539 73 

Společnost Forplast Skuteč, s.r.o. se již od roku 1995 zabývá výrobou plastových oken a dveří.

Za dlouhých 26 let existence jsme slavili úspěchy, ale také překonávali obtížné překážky. Jisté ale je, že jsme za tu dobu nabrali množství zkušeností, díky kterým Vám dnes nabízíme nekompromisní kvalitu a skvělý servis.

S více jak 150 tisíci vyrobenými okny jsme dodali pocit bezpečí a komfortu do nespočet domácností po celé České republice.

PAULUS CZ, s.r.o. - ID 99593151 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Příčná 999, Skuteč, 539 73 

Jsme zkušený tým s praxí v oblasti okenních a dveřních konstrukcí (výrobků) od roku 2005. Na základě našich dlouholetých zkušeností a praxe Vám dokážeme poradit  při výběru těch pravých oken a dveří pro Váš byt, dům, nebo kancelář a důkazem je pro nás spokojenost a dobré reference od našich zákazníků.

Hlavní důraz firmy PAULUS CZ klade na profesionální jednání, lidký přístup, bezchybnou dodávku výrobků a správnou montáž oken a dveří. 

Roll Design s.r.o. - ID 94901872 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jeremiášova 2722/2a, Praha, 15500 

Přes 25 let nabízíme zákazníkům naše služby, prodej, montáž stínící techniky. Dělíme se s Vámi o zkušenosti a znalosti z oboru, nabízíme odborné poradenství a pomoc při výběru stínění. Naše služby jsou komplexní a to od návrhu až po samotnou realizaci.

Petr Exner - Výškové práce - ID 94995534 - NÁHLED ZÁZNAMU

Chrudimská 47, Velká Polom, 747 64 

Specialista na výškové práce

Od roku 1999 zajišťuji kompletní výškové práce po celé ČR v libovolnou roční dobu pomocí horolezecké techniky. Používám nejmodernější technologie a postupy bez pomocí lešení nebo plošin a tím snižuji náklady. Zákazníkovi jsem schopen navrhnout nejoptimálnější řešení, vypracuji kompletní nabídku a celou akci zrealizuji na klíč sám nebo ve spolupráci s profesními kolegy. Usiluji o co nejlepší možnou kvalitu výškových prací a mým cílem je Vaše spokojenost!

Provádím veškeré práce jako jsou:

 • kompletní renovace fasád (včetně oprav balkónů, říms)
 • mytí oken a fasád výškových budov
 • opravy, rekonstrukce a zhotovení střech
 • nátěry, čištění a opravy fasád
 • spárování a zateplování panelových domů, opravy mezipanelových spár
 • čištění výrobních a továrních hal
 • montáže a demontáže objektů (sila, ocelové haly)
 • nátěry železných konstrukcí, stožárů vysokého napětí a jiných
 • opravy a nátěry výškových komínů
 • demolice zděných komínů postupným rozebíráním
 • kácení a prořez stromů pomocí horolezecké techniky
 • odstraňování sněhu a ledu ze střech

RENOVAX v.o.s. - ID 88940756 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ředhošť 3, Ředhošť, 411 20 

Renovace dveří, zárubní, kuchyní
Provádíme renovace za pomocí speciální potahové hmoty. Můžete si vybrat z 26ti základních odstínů dle vzorníku. Výhodou takto upravených povrchů je vysoká životnost, odolnost proti oděru a nárazu, stálobarevnost, pružnost a snadná údržba. Navíc si ušetříte zbytečné bourání při výměně zárubní. Renovace je také vhodná pro atypické rozměry dveří a odpadá opakované natírání. Vaše dveře či kuchyňské linky si Vyzvedneme u Vás doma a odvezeme na dílnu. U dveří nabízíme, na základě předešlé dohody, možnost zapůjčení náhradních.

Polstrování dveří
Nabízíme úpravu dveří polstrováním. Na základě vzorníku si můžete zvolit barvu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Dveře si od Vás odvezeme a v případě zájmu, můžeme po dobu práce, zapůjčit náhradní. Polstrované dveře působí příjemným a teplým dojmem, snadno se čistí a navíc částečně izolují teplo a zvuk. Jsou vhodné jako vchodové, do ordinací, kanceláří i jiných místností.

Montáž plastových oken a dveří
Montujeme plastová okna a dveře s německým, pětikomorovým, profilovým systémem TROCAL. Tento systém zaručuje odolnost proti zatékání a infiltraci, vysokou odolnost proti povrchové kondenzaci, skvělou tepelnou izolaci a ochranu proti hluku. Okna i dveře jsou stálobarevná.
Provedeme demontáž a likvidaci Vašich starých oken a dveří, namontujeme nová a po dohodě provádíme i zednické práce.

Hliníkové opláštění oken - Libor Procházka - ID 97373968 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Košice 162, Košice, 39117 

Jmenuji se Libor Procházka a přes 26 let se zabývám výměnou oken a dveří. Během své dlouholeté praxe jsem se mnohokrát setkal s nejrůznějším dotazy zákazníků, díky kterým jsem se začal věnovat nejen výměně oken a dveří, ale především jejich renovaci. Mezi dotazy se například objevovala otázka, zda je možná při externím poškození oken jejich oprava? Jdou zlepšit bez výměny oken jejich tepelné vlastnosti? Dá se nějakým způsobem změnit stávající vzhled oken či dveří. Na všechny tyto dotazy lze odpovědět ano. Vše zmíněné lze kvalitně zajistit s hliníkovým opláštěním, kterému jsem se začal intenzivně věnovat od roku 2001. V aktuální době mám kolem 200 spokojených zákazníků. Přidáte se k nim i vy?

Zámečnictví Twardzik Karviná - ID 89753417 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

tř. Těreškovové 2233/28, Karviná-Mizerov, 73401 

Zámečnictví Twardzik v Karviné vyrábí klíče od bezpečnostních až po autoklíče.

POBOČKY:

 • Prodejna Karviná - Čapkova 1515/19, Nové město
 • Prodejna Karviná - Tř. Těreškovové 2233/28, Mizerov 

Karel Soukup - ID 97614911 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kostnická 153, Pardubice, 53006 

Prodej, montáž a servis garážových vrat a automatických pohonů bran. Provádíme včetně zaměření.

Pohony Nice, garážová vrata Olymps-door, Toors, Wisniowski. Ostatní výrobci po telefonické domluvě.

AUTOMATICKÉ DVEŘE PTÁČEK - ID 90223881 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Králíky 52, Nový Bydžov, 504 01 

Servis

Provádím servis automatických dveřních systému.

Montáž

Provádím montáž automatických dveří a vstupních portálů.

Prodej

Náhradní díly pro automatické dveře značky Record.

Spokojenost zákazníku je pro nás důležitá. Zkušenosti a praxe v oblasti automatických dveří record již od roku 2003.

Zednické práce Jaroslav Kojan - ID 99540841 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bořetice 253, Bořetice, 69108 

Nabízím zednické, obkladačské, izolační, sádrokartonářské a zateplovací práce.

Dále výstavbu a rekonstrukce rodinných domů.

SEPOS Brno - ID 94135942 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rantířovská 583/100, Jihlava, 586 01 

SEPOS spol. s r.o. je neustále se rozvíjející firma s více než 25 letou tradicí, která patří v České republice mezi přední prodejce a dodavatele interiérových dveří, vchodových dveří, zárubní a kování. Našimi zákazníky jsou jak stavební společnosti, tak maloobchodní zákazníci.

Od roku 2008 je SEPOS také výrobcem zárubní. I v tomto oboru se okamžitě zařadil mezi špičku ČR. Měsíčně vyprodukuje ve všech evropských normách více než 9 tisíc zárubní.

Díky vlastní síti regionálních poboček rozmístěných po celé republice jsme v blízkém kontaktu se zákazníky, kterým umíme nabídnout nejen široký sortiment, ale zároveň kompletní profesionální služby. Zabýváme se také zakázkovou výrobou atypických dveří a na základě potřeb zákazníka provádíme veškeré úpravy dveří a zárubní na míru. 

POBOČKY:

 • Brno - Křenová 89/19, Trnitá, Brno
 • Brno - Vídeňská 132/100, Dolní Heršpice, Brno 
 • Hradec Králové - Vančurovo náměstí 309/11, Hradec Králové
 • Hradec Králové - Vážní 891, Slezské Předměstí, Hradec Králové
 • Jihlava - Chlumova 1405/8, Jihlava 
 • Karlovy Vary - Sokolovská 120/149, Rybáře, Karlovy Vary
 • Lanškroun - Lázeňská 120, Žichlínské Předměstí, Lanškroun 
 • Liberec - Dr. Milady Horákové 185/66, Liberec VII-Horní Růžodol, Liberec
 • Most - Žatecká 1171, Most 
 • Olomouc - Holická 571, Hodolany, Olomouc

RI OKNA Bzenec - ID 94939404 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na bažantnici 1554, Bzenec, 696 81 

Tradici výroby oken a dveří rozvíjíme ve společnosti RI OKNA již více než dvacet let. Vyladili jsme výrobní postupy a nadále je zdokonalujeme. Naučili jsme se chápat potřeby zákazníků a vycházet jim vstříc.

Základem naší práce je vaše spokojenenost a dlouholeté partnerství.

Přejeme si, abyste byli dlouhodobě spokojeni s fungováním našich výrobků. Proto pozorně nasloucháme vašim přáním, otázkám i pochybnostem. Poskytujeme pravdivé a otevřené informace o vlastnostech našich oken a dveří. Spolupracujeme s vámi na architektonickém řešení, abychom zohlednili individuální charakter vašeho domu nebo bytu.

Každý vyrobený kus podrobujeme systematické kontrole, takže naše linky opouští v dokonale funkčním stavu. Zkušené montážní týmy odvádějí kvalitní práci. Dík husté síti servisních pracovišť vám jsme nablízku, kdykoliv potřebujete poradit nebo pomoci s nějakým problémem.

Takové jsou tradiční vlastnosti výrobků a služeb společnosti RI OKNA.

POBOČKY:

 • Bakov nad Jizerou - Mírové náměstí 154, Bakov nad Jizerou
 • Bílina - Sídliště U Nového nádraží 711, Teplické Předměstí, Bílina
 • Blansko - Masarykova 1355/12, Blansko
 • Hodonín - Národní třída 3967/57d, Hodonín
 • Jeseník - Lipovská 95/23, Jeseník
 • Konice - Chmelnice 653, Konice
 • Liberec - 28. října 91/25, Liberec VII-Horní Růžodol, Liberec
 • Nový Jičín - Tyršova 136/15, Nový Jičín
 • Plzeň - Železniční 2658/17, Východní Předměstí, Plzeň
 • Praha - náměstí Svatopluka Čecha 1346/1, Vršovice, Praha
 • Slavičín - Osvobození 248, Slavičín 
 • Uherské Hradiště - Stojanova 1334, Uherské Hradiště 
 • Varnsdorf - Národní 535, Varnsdorf
 • Zlín - Vodní 1972, Zlín
 • Příbor - Místecká 1111, Příbor
 • NKS OKNA a.s. - náměstí 13. prosince 48/8, Oslavany

Euro SITEX s.r.o. - ID 97072234 - NÁHLED ZÁZNAMU

K Podlesí 630, Příbram, 26101 

Euro SITEX s.r.o. je moderní, dynamická společnost vybudovaná na základě tradice, zkušeností a odborné specializace svých tuzemských i zahraničních společníků a partnerů. Díky těmto zdrojům disponuje firma specialisty, kteří tvoří ve svém oboru absolutní špičku. Společnost působí na trhu dvacet let a je největším českým dodavatelem průmyslových sít. Intenzivně také působí na trhu s technickými tkaninami, perforovanými materiály, drátěnými dopravními pásy a filtry.

Kvalitou svých výrobků a vysokou úrovní poradenských služeb se společnost Euro SITEX s.r.o. prosadila nejen na českém ale i na evropském trhu. V současné době působí prostřednictvím svých obchodních zastoupení a dceřiných společností na Slovensku, v Litvě, Rusku, Estonsku, Lotyšsku, Polsku, Rumunsku, Bulharsku, Bosně, Srbsku, Bělorusku, Slovinsku, Chorvatsku, Makedonii, Ukrajině, v Moldávii a nově také v Kazachstánu.

Patrik Janča - ID 93688425 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

V údolí 17, Praha 6, Suchdol, 165 00  

Sklenářství ALFA Pat - rychlost a kvalita.

RENAT - renovace oken a dveří - ID 90268249 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kuršova 2, Brno, 635 00 

Nabízíme renovace a repase oken, eurooken i dveří včetně nátěru, renovace dveří. Montujeme žaluzie či silikonová těsnění. Nabízíme dokončovací stavební práce.

Vlach Aleš - plastová okna Brno - ID 95145043 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

náměstí Svobody 80, Modřice , 664 42 
Firma dodává a montuje PVC, AL okna a dveře profilového systému GEALAN. Součástí dodávek je i možnost demontáže oken a zednické zapravení okenních špalet. Dále dodáváme i montujeme venkovní a vnitřní parapety, žaluzie, sítě, garážová vrata, interiérové dveře. Otevírací doba Pondělí 9:00 - 17:00 Úterý 9:00 - 17:00 Středa 9:00 - 17:00 Čtvrtek 9:00 - 17:00 Pátek 9:00 - 17:00 Sobota Zavřeno Neděle Zavřeno


1 2


Přehled kategorií

  Agentury (240)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1835)

  Banky (190)

  Bazény (28)

  Bezpečnost, ochrana (95)

  Čistírny (2)

  Čištění (913)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1646)

  Družstva (10)

  Dřevo (1235)

  E-shopy (386)

  Elektro (1085)

  Energetika (755)

  Finance, banky, pojišťovny (70)

  Fitness centra (5)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (134)

  Chovatelství (186)

  Instalace, servis, opravy (456)

  Kancelářské stroje, potřeby (25)

  Knihovny (4)

  Kosmetické služby (87)

  Kosmetika, kadeřnictví (14)

  Kovovýroba (282)

  Kultura (1464)

  Kurzy, školení (191)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (5)

  Malo a velkoobchod (2461)

  Nábytek (1017)

  Nářadí (647)

  Obaly (675)

  Odbory, spolky (320)

  Odpady (78)

  Okna, dveře (101)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (37)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1047)

  Pohřebnictví (17)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1996)

  Potraviny, gastro (1825)

  Prodejny (106)

  Půjčovny (30)

  Reality (1164)

  Rehabilitace, masáže (9)

  Reklama (1123)

  Restaurace (502)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7602)

  Sport (237)

  Sport (7)

  Sportovní areály (14)

  Sportovní potřeby (21)

  Stavebnictví (2258)

  Strojírenství (1283)

  Telekomunikace (624)

  Textil (107)

  Tisk (508)

  Ubytování (1657)

  Úklid (18)

  Úřady, instituce (1858)

  Věda a výzkum (449)

  Veterinární ordinace (22)

  Voda, topení, plyn (196)

  Volný čas (1193)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (2012)

  Wellness centra (20)

  Zahrada, květiny (19)

  Zahradnictví (199)

  Zdraví (1265)

  Zdravotnictví, sociální péče (368)

  Zemědělství (949)

  Zverimex, služby pro zvířata (18)