Firmy v kategorii Odpady (69)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiJindřich Svoboda - ID 89433734 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobrovského 1399/15, Brno, 61200 

Potřebujete vyčistit domovní odpad, kanalizaci? Máte ucpaný záchod, stupačku nebo dřez?

Poskytujeme havarijní služby převážně v oblasti jižní Moravy a po domluvě i kdekoli jinde.

Provádíme revize ucpaných odpadů a kanalizace speciální kamerou.

ELKOPLAST CZ, s.r.o. - ID 94213453 - NÁHLED ZÁZNAMU

Štefánikova 2664, Zlín, 760 01 

ELKOPLAST CZ, s.r.o. je česká rodinná výrobní společnost. Působíme především v oblasti odpadového hospodářství (produkty pro sběr, třídění, přepravu a zpracování odpadů) a hospodaření s vodou (nádrže na dešťové i splaškové vody a další kapaliny).

Víme, že férové jednání a důvěra je základem dlouhodobých partnerství a že kvalita a spolehlivost základem úspěchu. Proto se snažíme tyto základy soustavně budovat.

ODPADY XL s.r.o. - ID 93569484 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jaroslav 96, Holice v Čechách, 534 01 

Společnost odpady XL s. r. o. byla založena v roce 2010 bývalými vlastníky společnosti ODPADY 98 s. r. o., založené v Pardubicích 23. března 1998, jako společnost zabývající se úplnými službami v oblasti odpadového hospodářství v rámci České republiky.

KANČI JAROSLAV - čistění kanalizace - ID 91811812 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mládežnická 1115/10, Český Těšín, 737 01 

Provádíme čistění kanalizace, revize a opravy.

Dále čištění jímek, tukové lapoly, revize šachty, dešťové vpusti.

Prohlídky kamerou.

Výkopové a zemní práce.

KRÁLOVÉHRADECKÁ PROVOZNÍ, a.s. - ID 95663599 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Víta Nejedlého 893/6, Hradec Králové, 500 03 

Společnost Královéhradecká provozní, a.s. je vodárenskou společností, jejíž převažující činností je provozování vodovodů a kanalizací. Společnost provozuje od 30. 9. 2005 převážně vodárenskou infrastrukturu, kterou tvoří majetek pronajatý společností Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. Společnost působí zejména v bývalém okrese Hradec Králové a zasahuje i do okrajových částí okresů Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Náchod, Kolín, Nymburk, Jičín a Trutnov.

 Kromě hlavní činnosti provozuje společnost další činnosti: prodej stavebních výrobků, provádění stavební činnosti, čištění a monitoring kanalizace, poradenství v oblasti pitných a odpadních vod, laboratorní rozbory.

Společnost Královéhradecká provozní, a.s., patří do skupiny Veolia Voda, která je součástí nadnárodního koncernu Veolia Environnement.

Strategie společnosti je založena na dlouhodobém partnerství s městy a obcemi – vlastníky vodárenské infrastruktury. Základním pilířem je vytvoření provozního modelu, spočívajícím v důsledném oddělení provozní a vlastnické činnosti. Tento princip poskytuje představitelům měst a obcí i nadále jednoznačnou a nepodmíněnou garanci stanovovat výši ceny vodného a stočného, a tím kontrolovat a rozhodovat o jeho dalším růstu. Rovněž výše investičních prostředků, plynoucí do obnovy a rozvoje vodárenské infrastruktury, je i nadále v rukou původních vlastníků a nikoliv soukromého provozovatele.

Co znamená provozní model?

Královéhradecká provozní a.s. provozuje vodárenskou infrastrukturu, která je v majetku společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové na základě takzvaného “provozního modelu” spolupráce. V tomto modelu provozovatel (Královéhradecká provozní a.s.) zajišťuje veškerou činnost související s provozem vodárenské infrastruktury, do níž patří vodovody, kanalizace a čistírny odpadních vod. Provozovatel nese veškeré provozní náklady, svými zaměstnanci nebo prostřednictvím subdodavatelů vykonává obsluhu, údržbu a opravy vodovodů a kanalizací a také vybírá vodné a stočné. Vlastníkovi vodárenské infrastruktury (společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové a.s.) platí za užívání infrastrukturního majetku nájemné. Vlastník zajišťuje obnovu a rozvoj infrastrukturního majetku. To znamená, že ze zdrojů, kterými jsou v první řadě nájemné, dále pak státní dotace a dotace z fondů EU, financuje rekonstrukce stávajících vodárenských zařízení a výstavbu nových. Významným právem vlastníka je schvalovat provozovatelem předloženou cenu vodného a stočného. Výhodou provozního modelu je skutečnost, že provoz je jednoznačně oddělen od investic a to umožňuje vlastníkovi prostřednictvím podmínek stanovených v provozní smlouvě účinnou kontrolu činnosti provozovatele ve vztahu k provozovanému majetku.

ÚDRŽBA KOMUNIKACÍ KUČERA FRANTIŠEK - ID 93375800 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kozovazy 31, Mochov, 250 87 

NAŠE SLUŽBY

Odvoz odpadních vod, fekálií, kalů, čerpání sklepů, bazénů, lapolů a jiného.

VYBAVENÍ

Fekální vůz Liaz s objemem cisterny 8m3, ve výbavě máme 35 metrů hadic.

CENA A ČAS

Cena je vždy předmětem vzájemné dohody a vychází z konkrétní situace. Na vyžádání vám rádi vypracujeme cenovou nabídku.

KOLÁŘ JAN - VODOTOP - ID 94462896 - NÁHLED ZÁZNAMU

Okružní 195, Prachovice, 538 04 

Poskytuji kompletní služby Vodinstalace–Topenářství–Plyn–Kanalizace pro bytové jednotky,rodinné domy, společenství vlastníků jednotek a všude tam kde nastal problém v odvětví, které vykonávám. V tomto oboru se pohybuji a realizuji 20 let. Montáže provádím v místě bydliště a okolí, převážně Pardubicko a Chrudimsko, ale nejsou překážkou i vzdálenější lokality.

V případě zájmu o mé služby společně domluvíme schůzku na místě realizace a podle Vašich představ vybereme nejlepší řešení dle možností a prostředků.

Pokud zvažujete rekonstrukci koupelny, montáž nebo výměnu kotle,plynového topidla, ohřívače TUV, nebo třeba výměnu wc, umyvadla, vodovodní baterie,  tak jste zde správně. Zajistím veškerou dokumentaci k realizacím spojené s Voda–Topení–Plyn–Kanalizace.

Těším se s Vámi na brzkou spolupráci.

ČESKOSKALICKÉ VODÁRNY, s.r.o. - ID 98751451 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Křenkova 57, Česká Skalice, 552 03 

Společnost Českoskalické vodárny, s.r.o. vznikla v roce 2005 a je stoprocentně vlastněna Městem Česká Skalice, jako jediným podílníkem. Provozuje vodárenskou infrastrukturu, která je výhradně v majetku Města Česká Skalice, v rámci “provozního modelu” spolupráce. V tomto modelu provozovatel zajišťuje veškerou činnost související s provozem vodárenské infrastruktury, do níž patří vodovody, kanalizace a čistírna odpadních vod.

Hlavní činností společnosti je provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu, výroba a dodávka pitné vody, vyhledávání poruch na vodovodní síti, vytyčování vodovodů a drobná stavební činnost.

BRIKLIS, spol. s r.o. - ID 96737275 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Táborská 335, Malšice, 39175 

Jsme výrobci briketovacích lisů pro zpracování spalitelných i kovových materiálů. Lisy pro zemědělskou, strojírenskou a průmyslovou výrobu. Lisování většiny požadovaných odpadů.

GEEMAT s.r.o. - ID 98651582 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Masná 27/9, Trnitá, Brno, 602 00 

Společnost GEEMAT a.s., založená na základě dlouholetých zkušeností v oboru je zárukou, kvalitních a cenově dostupných služeb v oblasti likvidace odpadů.  

Společnost disponuje vlastní technikou potřebnou pro zajištění všech nabízených služeb na svoz komunálního odpadu, objemného odpadu, čištění komunikací, zimní údržbu a další služby.

HROMYMONTAGE - ID 95272062 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Tkalcovská 856, Uherský Brod, 688 01 

HROMYMONTAGE 

Zajištění hromosvodů, revize hromosvodů, poskytování oprav hromosvodů a montování hromosvodů. Práce ve výškách s horolezeckým vybavením. Zajišťuje v Uherským Brodě - Robert Vašíček.

UNIBUILDING s.r.o. - ID 95827367 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rovná 202/2, Liberec, 46007 

Naše společnost se zabývá především stavební činností různého druhu včetně různých okrajových služeb. Zajišťujeme kompletní dodávku základových železobetonových konstrukcí, monolitických konstrukcí, podlahových konstrukcí všeho druhu a účelu, provádíme kompletní zemní práce, zhotovíme novostavby i jakékoli rekonstrukce nabízených produktů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor, které jsou vhodné u výstavby administrativních objektů, výstavby objektů pro bydlení, skladových a výrobních hal, obchodních center, sportovních center či parkovacích domů. Dále se zabýváme demolicí objektů a demolicí ocelových konstrukcí a zařízení včetně likvidace odpadů všeho druhu. Je pro nás samozřejmostí realizovat dílo vždy v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku. Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

TDS CHRUDIM s.r.o. - ID 93009117 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pardubická 528, Chrudim, 537 01 

Dáváme strojům nový život.

Technické zázemí

Máme servisní techniky s dlouholetými zkušenostmi. Rádi vám pomůžeme realizovat vaše projekty s technologiemi pro kamenolomy, pískovny a podobně.

Mezinárodní činnost

Poskytujeme naším zákazníkům komfort i v zahraničí, kde například dokážeme zajistit servisní činnost, ale i nákup a převoz drtičů a třídičů.

Dlouhodobá spolupráce

Upřednosňujeme dlouhodou spolupráci v oblasti našich služeb, jako je například servis a údržba strojů.

Řešení na míru

Pro naše zákazníky vymýšlíme řešení úprav strojů a příslušenství, a to přesně na míru jejich požadavkům, potřebám a s ohledem na jejich současnou situaci.

ELPLAST HRADEC KRÁLOVÉ - VÝROBNÍ DIVIZE a.s. - ID 96628023 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bohuslavice 99, Trutnov 3, 541 03 

Obchodní společnost ELPLAST Hradec Králové a.s., která se již více než 20 let zabývá distribucí plastových rozvaděčů NN, rozšířila svou činnost díky výrobní divizi, která je zaměřena především na výrobu zařízení určených k čištění odpadních vod.

ELPLAST Hradec Králové a.s. navazuje na výborné zkušenosti svých zaměstnanců s dlouholetou praxí v oblasti lisování plastů a výroby produktů pro čištění odpadních vod a plánuje tak zaujmout významné místo na českém trhu.

Vzhledem k charakteru plastových výrobků ekologického programu je výrobní divize společnosti ELPLAST Hradec Králové a.s. schopná zajistit i doplňkovou výrobu z plastu. Mezi takovéto produkty lze zahrnout například zahradní bazény a jezírka a jiné výrobky z plastu využitelné pro města a obce, rybolov, zemědělství a další průmyslová odvětví.

Petr Kožený s.r.o. - ID 92781485 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

švermovská 32, Brandýsek, 27341 

Firma Petr Kožený s.r.o. je specializována na výstavbu vodovodů, kanalizací a plynovodů.  

Provozujeme vodohospodářskou infrastrukturu (kanalizace, vodovody, ČOV).

Všechny práce jsou prováděny komplexně za pomocí moderní techniky (např. bezvýkopové technologie), širokého strojního parku, bohatých zkušeností a odborných pracovníků firmy.

RECYCLING - KOVOVÉ ODPADY Holice a.s. - ID 98224209 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Puškinova ul., Holice v Čechách, 534 01 

Společnost Recycling - kovové odpady a.s. vznikla v roce 1996 v Chotěboři. Jedná se o rodinnou českou firmu, která se od svého založení zaměřuje na nakládání s odpady. Za více než 20 let své existence vybudovala společnost více než dvě desítky provozoven po celé ČR, ve kterých zaměstnává zhruba 120 zaměstnanců.

Všechny tyto provozovny (mimo Hrochova Týnce) slouží jako odpadová centra, kde se zajišťuje nejenom výkup druhotných surovin, jejich třídění a zpracování, ale slouží zároveň také jako sběrné dvory pro obce, místa zpětného odběru elektrozařízení a některé i jako místo, kde je možné odevzdat autovrak k ekologické likvidaci. Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům komplexní služby v odpadovém hospodářství. Disponujeme vlastní svozovou a manipulační technikou a jsme proto schopni pružně reagovat na přání zákazníka. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení kontejnerů a nádob na odpad, nakládka hydraulickou rukou a doprava zdarma.

Klademe důraz na efektivní recyklaci a třídění odpadů, tak aby podíl odpadu určeného k dalšímu využití byl co nejvyšší. Za tímto účelem si společnost pořídila již v roce 2004 zařízení - šrédr, na kterém dochází k mechanické úpravě odpadů, základnímu roztřídění a důkladné separaci na separační lince.

Společnost dlouhodobě investuje do ekologického zajištění provozu a dalšího rozvoje služeb pro zákazníky. Všechny provozovny v našem vlastnictví splňují přísné ekologické normy EU.

V roce 2009 jsme se stali 100% vlastníky společnosti S-FIRMA, s.r.o., se sídlem v Moravanech, která má statut chráněné dílny, tedy že zaměstnává z více než dvou třetin zaměstnance se zdravotním postižením. V současné době má tato společnost 85 zaměstnanců, kteři se zabývají ruční demontáží a separací elektroodpadu a zpracováním papíru.

MM EKO s.r.o. - ID 90669480 - NÁHLED ZÁZNAMU

Miranova 174/19, Praha, 102 00 

Společnost MM EKO s.r.o. pro Vás zprostředkuje a zajistí níže uvedené služby:
- Likvidace odpadů ostatních i nebezpečných
- Likvidace tekutých odpadů
- Přepravu odpadů
- Přistavení kontejnerů
- Čištění ploch
- Čištění kanalizace
- Revize kanalizace TV kamerou
- Odběr a analýza vzorků odpadů
- Přípravné práce pro stavby

JIK.CZ s.r.o. - ID 92819270 - NÁHLED ZÁZNAMU

Mělice 74, Přelouč, 535 01 

Nabízíme přistavení suťového či velkoobjemového kontejneru s nosností až 7 tun (téměř 1x tolik co například Avia) včetně likvidace komunálního odpadu, stavební suti, zeminy, dřeva a dalších odpadů.

Dovoz betonu a sypkých stavebních materiálů. Dále zemní a výkopové práce minibagrem, který se dostane i do stísněných prostor. Na průjezd stačí 1 metr a je vybaven gumovými pásy, které minimalizují poškození terénu.

Pavel Houfek - ID 98720784 - NÁHLED ZÁZNAMU

Utín 42, Přibyslav, 58222 

Zabýváme se přípravou lesních půd po těžbě, kdy lesní frézou Seppi Superforst osazené na Traktoru Fendt 936 drtíme ponechané potěžební zbytky na frakci (2-5cm), která zůstane rozprostřena na ploše k přirozenému rozpadu. Za den se takto podrtí v závislosti na terénních podmínkách kolem 1-2 ha plochy, která je tímto připravena k pěstebním činnostem.

EKO-KOBA, s.r.o. - ID 99804081 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Lázni 489, Polná, 588 13 

Likvidace odpadu EKO-KOBA, s.r.o.

Hledáte výkup druhotných surovin nebo likvidace odpadu v okrese Jihlava a okolí?
Pak neváhejte kontaktovat společnost EKO-KOBA, s.r.o. z Polné – Vašeho partnera pro sběr a likvidaci odpadů. Usilujeme o co nejšetrnější dopad naší činnosti na životní prostředí.

František Lupínek - KOVO Žalany - ID 91029236 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pražská 21, Žalany, 417 63 

Zabýváme se výkupem a prodejem kovového odpadu. Kovový odpad vykupujeme jak od fyzických osob, tak od právních subjektů.

K dispozici máme elektronickou mostovou váhu a elektronické váhy na barevné kovy.

PROF-EKOL spol. s r.o. - ID 92170718 - NÁHLED ZÁZNAMU

třída Tomáše Bati 3296, Zlín, 76001 

Společnost PROF-EKOL spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a v současné době se soustředíme na činnost v oboru stavebnictví.

Provádíme:

 •  výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, elektro, plyn)
 •  vodovodní a kanalizační přípojky k RD včetně legislativy
 •  vyřízení povolení k realizaci
 •  vyřízení stavebního povolení
 •  autodoprava
 •  rekonstrukce a čištění kanalizace s kamerováním
 •  horizontální vrtané protlaky do průměru 1200mm

CELIA-CZ Lety - ID 93920080 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lety 30, Lety, 398 04 

Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo, plech, litinu, nerez, hliník, měď, bronz, mosaz, autobaterie, katalyzátory, kabely, chladiče, elektromotory, olovo, zinek, cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás.

Materiál předáváme k dalšímu zpracování, případně sami třídíme, nebo expedujeme přímo do českých i evropských hutí.

Kovový odpad přebíráme a vykupujeme pro jeho další zpracování využití a recyklaci. V síti našich sběren Vás obslouží ochotný personál, který převezme vaše kovy dle platné legislativy a aktuálního ceníku. Ceníky pro výkup jsou pravidelně aktualizovány, řídí se vývojem cen na burze a v jednotlivých hutích v ČR i zahraničí. Jsme schopni Vám připravit nabídku na míru, včetně výborné ceny, služeb- odvozu a platby dle Vašich požadavků.

POBOČKY:

 • Březnice - Pod nádražím 359, Březnice 
 • Čkyně - Čkyně č. 133, Čkyně
 • Dobříš - Příbramská 506, Dobříš
 • Kmetiněves - Kmetiněves č. 37, Kmetiněves
 • Planá - Planá č. 34, Planá
 • Praha - Nádražní 1065/10, Praha - Smíchov
 • Přísečná - Přísečná č. 14, Přísečná
 • Rakovice - Rakovice č. 123 
 • Řepice - Řepice č. 65, Řepice
 • Řepice - Řepice č. 126, Řepice
 • Sepekov - Sepekov č. 253, Sepekov
 • Soběslav - Tyršova 841, Soběslav

Lukáš Drexler - ID 96941024 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na růžku 66, Mratín-Veleň, 25063 

Poskytujeme služby autodopravy, specializujeme se na veškeré práce v oblasti odvoz a likvidace odpadních vod a odvoz kalů z čistíren odpadních vod.

Pavel Paleček - zemní práce a výkopové práce - ID 91535005 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sídliště Za Chlumem 738, Bílina - Teplické Předměstí, 41801 

Provádíme zemní a výkopové práce, mezi které patří terénní úpravy, základy rodinných domů, zasíťování pozemků a bazény. Specializujeme se na dodávku a instalaci domácích čističek odpadních vod a jejich servis. Umíme i bourací práce včetně zajištění odvozu sutin a mnoho dalších zemních a výkopových prací, na které jen pomyslíte.  
Pracujeme v malém rodinném kruhu a spolupracujeme s kvalitními a spolehlivými externími firmami.

Naše práce je pro nás koníčkem a každý spokojený zákazník je pro nás velkou motivací.

J & J HAMPL - ID 96671450 - NÁHLED ZÁZNAMU

Týniště 12, Kutná Hora, 284 01 

Naše firma se zabývá především odvozem odpadních vod v okolí Kutné Hory.

Pro tuto přepravu používáme dva traktorové fekály o kapacitě 8300 a 5000 litrů.

Objednávky přijímame na mobilní telefon.

Stavební stroje a doprava, s.r.o. - ID 96632435 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rochov 1, Roudnice nad Labem, 413 01 

NAŠE SLUŽBY:

 • AUTOJEŘÁBY DO 450 t  
 • PÁSOVÉ JEŘÁBY  
 • HALOVÉ JEŘÁBY  
 • MINI JEŘÁBY  
 • MANIPULACE A STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN  
 • ZEMNÍ PRÁCE  
 • DEMOLICE A RECYKLACE  
 • NADMĚRNÁ PŘEPRAVA

Ústředí: STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA, s.r.o. - Svatopluka Čecha 309, 410 02 Lovosice

Kovové odpady s.r.o. - ID 93190161 - NÁHLED ZÁZNAMU

Družstevní 951, Hostivice, 253 01 

Co nabízíme

 • Provozovna Družstevní 951: nájezdovou váhu do 30 t a váhu do 3 t s digitálními výstupy.
 • Provozovna Nádražní 272: nájezdovou váhu do 60 t a váhu do 1 t s digitálními výstupy.
 • Vlastní kontejnerovou dopravu, bezplatné přistavení kontejnerů na kovový odpad.
 • Doprava Avia 9t (5-10 m3 kontejnery), Avia 12t (5-10 m3 kontejnery), DAF 18t (10-24 m3 kontejnery), Volvo 18t (10-24m3 kontejnery).
 • Pronájem teleskopického nakladače MANITOU MT 625 T nosnost 2,5t s maximálním dosahem 5,85m
 • Pronájem vysokozdvižného vozíku LINDE 3,5 t s obsluhou (zdvih 3,9 m) s otočnými vidlemi.
 • Nakládka kovošrotu, odpadů pomocí hydraulické ruky.
 • Nakládka a vykládka pomocí: – teleskopického nakladače, – otočných vidlí.
 • Chemické analýzy kovů spektrometrem.
 • Párání a drcení kabelů a vodičů.
 • Prodej propan-butanových lahví
 • Úprava materiálu na hydraulických nůžkách.
 • Likvidace strojního zařízení, konstrukčních celků z místa původce.

Služby

 • Kovošrot, ocelový šrot
 • Výkup barevných kovů
 • Výkup papíru, čiré folie
 • Zpětný odběr olověných baterií
 • Zpětný odběr elektrozařízení
 • Recyklace
 • Odpadní kabely
 • Autodoprava
 • Odvoz odpadů a sutí
 • Prodej propan-butanových lahví

Vykupujeme veškeré kovové odpady, olověné akumulátory i ostatní druhotné suroviny, provádíme chemické analýzy kovů spektrometrem, párání – drcení kabelů a vodičů, úpravu materiálu na hydraulických nůžkách. Jsme součástí kolektivního systému sběru elektrozařízení.

Pro občany Hostivic jsme vytvořili sběrné místo pro veškeré elektro včetně monitorů a lednic v rámci zpětného odběru. Odevzdávané elektrozařízení musí být kompletní.

Od ledna 2014 provozujeme chráněnou dílnu. Poskytujeme pracovní místo pro občany se sníženou pracovní schopností, kteří manuálně rozebírají směsné kovy.

Jsme členem Sdružení výkupců druhotných surovin SVDS.

POBOČKY:

KOVOVÉ ODPADY s.r.o. - Nádražní 272, Hostivice
POHODA TRANSPORT s.r.o. - Družstevní 951, Hostivice

RELIMEX spol. s r.o. - ID 97492308 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Martinov 285, Kostelec nad Labem, 277 13 

Firma byla založena v roce 1995 a po celou dobu své činnosti se zabývá podnikáním v oblasti odpadového hospodářství. RELIMEX sídlí v Praze, ale veškeré činnosti jsou od vzniku firmy provozovány v areálu provozovny v Martinově - Zárybech asi 3 km od Brandýsa nad Labem. Areál se nachází na pozemcích, které jsou ve vlastnictví firmy stejně jako všechny stavby na těchto pozemcích. RELIMEX má cca 15 zaměstnanců. Hlavními předměty činnosti firmy je sběr, výkup, třídění, úprava, doprava a prodej druhotných surovin včetně skartace archiválií. Výrazná je zejména orientace na sběrový papír a další druhy papíru a plastů. Nakládání s nebezpečnými odpady je pouze doplňkovou činností a množství nebezpečného odpadu tvoří minimální podíl z celkového množství odpadů.
RELIMEX spol. s.r.o

Působí v Praze a Středočeském kraji, ale prostřednictvím svých smluvních partnerů působí na celém území České republiky i v zahraničí, je členem odvětvového svazu firem v odpadovém hospodářství SPDS – APOREKO a ČESMAD Bohemia.
Se zabývá prodejem papírových a hygienických výrobků; jejími smluvními partnery jsou významní producenti papírových výrobků v České republice i v zahraničí.
Vlastní potřebnou svozovou, manipulační, třídící a lisovací techniku pro nakládání s odpady. Technická zařízení jsou moderní a v dobrém technickém stavu. Mezi nejvýznamnější zařízení patří moderní třídící linka tvořená třídírnou, drtičem a lisem.
Se díky pořízení nové skartační technologie stala největším subjektem na českém trhu v oblasti skartace archiválií.
Má úzkou vazbu na místo podnikání a udržuje dobré vztahy s obcí Záryby – Martinov, firma se podílí na společenských, kulturních a sportovních aktivitách obce, především formou sponzoringu. Dobrá spolupráce s vedením obce se projevuje i v oblasti nakládání s odpady, např. formou poskytnutí techniky při jarních úklidech.

RELIMEX má zaveden integrovaný systém managementu, který je certifikován v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001 – systém managementu kvality a pro provoz Záryby také ČSN EN ISO 14001 - systém environmentálního managementu. Náš provoz v Zárybech je navíc zapsán v evropském registru systému EMAS dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1221/2009 o systému EMAS.

Hlavními předměty činností firmy jsou:

 • sběr odpadu
 • výkup odpadu
 • třídění odpadu
 • zpracování a doprava separovaných složek odpadů a prodej druhotných surovin,zejména papíru, plastů a směsných obalů (Tetrapack)
 • skartace dokumentů, likvidace dat dle platné legislativy
 • odvoz a skartace archivních dokumentů po uplynutí zákonných lhůt pro jejich úschovu
 • přistavení bezpečnostních kontejnerů
 • archivace dokumentů a ukládání písemností
 • skartace dokumentů

PK PAMA s.r.o. - ID 93405308 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pastevní 219, Jeřmanice, 463 12 

Profesionální přístup vycházející z 20 let zkušeností v oboru, individuální přístup pro každého klienta, vytvoříme Vám nabídku přímo na míru, špičková kvalita a rychlost samozřejmostí.

Nabízíme:

 • pravidelně školený personál s dlouholetými zkušenostmi
 • slevy a výhody pro pravidelné zákazníky

Pobočka:

KAPRÁLEK PAVEL - Pastevní 219, 463 12 Jeřmanice

N-GLOB s.r.o. - ID 95392164 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Husova 512, Horní Jiřetín, 435 43 

N-GLOB s.r.o.

Provádím veškeré zemní a demoliční práce. Používám stroj JCB 3CX lžíce 30,50,70, pravitko cena od 500 1 hod.

PH KOVO-RECYCLING CHEB, s.r.o. - ID 92087652 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vrázova 2469/1, Cheb, 350 02 

PH KOVO - RECYCLING Cheb, s.r.o.

Jsme předními zpracovateli kovového odpadu v regionu západních Čech.

Naše pobočky a dceřiné společnosti najdete Karlovarském, Ústeckém, Plzeňském, Středočeském kraji a v Praze.

Pravidelně inovujeme svozovou a zpracovatelskou techniku tak, abychom se přiblížili bezodpadové recyklaci a minimalizovali zátěž na životním prostředí.

Máme letité zkušenosti v demolicích, demontážích objektů a zařízení všeho druhu a všech velikostí.
Provozujeme také sběrný dvůr pro město Cheb a místa zpětného odběru elektrozařízení.

 • Výkup a zpracování kovového odpadu
 • Ekologická likvidace autovraků
 • Sběrný dvůr
 • Zpětný odběr elektrozařízení

POBOČKY:

 • PH KOVO-RECYCLING CHEB, s.r.o. - Bor
 • PH KOVO-RECYCLING CHEB, s.r.o. - Palackého 1500/50, Kraslice
 • PH KOVO-RECYCLING CHEB, s.r.o. - Mořičovská 1216, Ostrov
 • PH KOVO-RECYCLING CHEB, s.r.o. - U Seřadiště 523/211, Plzeň-Východní Předměstí
 • PH KOVO-RECYCLING CHEB, s.r.o. - K Horním Počernicím 213/1, Praha-Dubeč

EGIDA BRUSY s.r.o. - ID 96112002 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Brusy 33, Strakonice, 386 01 

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a odvozem odpadu.

KANÁLSERVIS, s.r.o. - ID 94786942 - NÁHLED ZÁZNAMU

K Hájům 2639/7, Stodůlky, Praha, 155 00 

Naše firma nabízí služby spojené s profesionálním servisem pro opravy, rekonstrukce kanalizace, či novým vybudováním celkového odkanalizování objektu.

Tyto služby provádíme od prvotní diagnostiky na místě přes celkové provedení prací s tímto spojených až po vyřízení veškeré potřebné dokumentace.

Opravy kanalizace provádíme též na problematických místech a ve větších hloubkách.

Dále nabízíme čištění, revize kamerou včetně záznamu a revizní zprávy veškerých profilů kanalizace.

Součástí naší nabídky je i  výstavba nebo prodloužení vodovodních řadů a přípojek.

KELIB FINANCIAL GROUP, s.r.o. - ID 99533732 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pačesova 599/13, Liberec, 46007 

Výkup kovů železa, mědi, hliníku - keliB Financial Group, s.r.o.

Společnost KELIB FINANCIAL GROUP, s r.o. je obchodní společností zabývající se nákupem, přepracováním a prodejem kovového i nekovového odpadu.

Společnost KELIB FINANCIAL GROUP, s r.o. působí na trhu s kovovými i nekovovými odpady bezmála 18 let. Zákazníkům nabízí profesionální servis a nadstandartní cenové a platební podmínky. 

Obchodujeme se všemi druhy odpadů a to nejen s železnými a neželeznými kovy, s papírem, ale také s odpadem plastovým.

V současné době jsme schopni Váš odpad převzít na našich 10 pobočkách v České republice,

NAVER , s.r.o. - ID 99213336 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Obřanská 915/101a Maloměřice, Brno, 614 00  
Naše zařízení naleznete v provozech, které se zaměřují na úprav povrchů a aplikaci nátěrových hmot. Jsme mladá firma s dynamickým potenciálem a snahou zavádět inovativní řešení do provozů. K našim produktům zajišťujeme servis, pravidelnou údržbu a ekologickou likvidaci použitého materiálu.

PAVEL STRATIL - ID 90275174 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Letní 1133/23, Ostrava, 721 00 

Čištění kanalizací, potrubních systémů, střešních svodů a monitoring (včetně vyhledávávání trasy potrubí). Odvoz tekutých odpadů, septiků, žump a tukových jímek.

Tomáš Janušík - VÝROBA PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ - ID 97343482 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Paskovská 264/311, Ostrava, 720 00 

Provádíme výrobu plastových nádrží. 

Technické a havarijní služby - ID 91179606 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kaprova 42/14, Praha 1, 110 00 
Zabýváme se těmito službami naších provozoven po celé ČR: čištění veškeré kanalizace, strojově i ručně, čištění domovních odpadů, opravy a rekonstrukce kanalizace všeho druhu, monitoring, revize kanalizace, výkopové práce. Provozovny - Praha 1, Staré Město, Kaprova 42/14 , 110 00 Stonava 49, 735 34, Stonava Otevírací doba Pondělí 6:00 - 20:00 Úterý 6:00 - 20:00 Středa 6:00 - 20:00 Čtvrtek 6:00 - 20:00 Pátek 6:00 - 20:00 jinak dle tel. domluvy

ČIŠTĚNÍ KANALIZACÍ - Petr Skoták - ID 98915206 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Za Kostelem 420, Jedovnice, 679 06 
Provádíme čištění kanalizací.

BYRM s.r.o. - ID 96749212 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pavlovského 68, Modřice, 664 42  
Společnost BYRM s.r.o. byla založena v roce 1998 s cílem poskytovat klientům komplexní nabídku služeb v oblasti čištění odpadů, nakládání s odpady a ekologie. Snažíme se poskytovat služby na vysoké technické úrovni za přijatelnou cenu. Důslednost, rychlost a spolehlivost je u nás samozřejmostí. Při práci klademe důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Provozní doba: dle telefonické domluvy.

ASI-kanalizace s.r.o. - ID 92916789 - NÁHLED ZÁZNAMU

Havlíčkova 1882/34, Hodonín, 695 01 

Provádíme čištění, odpadů, stupaček, kanalizace, domovních přípojek, tlakových zařízení, možnost i likvidace fekálií a tuků.

Antonín Bláha - ID 93594330 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Valachův žleb 4891, Zlín, 760 05  
Provádíme čištění odpadů, čistění kanalizací, čištění a desinfekci potrubí tlakovým vodním paprskem, čištění dešťových a okapových obvodů a říms, čištění kanalizačních sítí a dešťových, ruční výběr a čištění všech vpustí a lapolů (odlučovačů), veškeré práce vodo-topo-plyn včetně výměn celých stupačkových systémů. Provozní doba: NONSTOP

Šafář Pavel - KANALIZACE - ČIŠTĚNÍ - ID 93537545 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pod Hamry 1378/2, Moravská Třebová, 571 01 
Specializujeme se na čištění kanalizace, bytových odpadů, tlakové čištění kanalizace, WC, vany, dřezu, umyvadla, revize kanalizace. Čistíme ucpané odpady. Provozní doba: dle tel. domluvy.

PROBOŠT KAREL - SBĚRNA - ID 95644312 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jinonická , Stodůlky - Praha , 158 00  

Vykupujeme a třídíme kovový odpad, barevné kovy a sběrový papír.

Pobočka: PROBOŠT KAREL - K Ládví ul., Praha 8, Praha 

EKOSTAVBY LOUNY s.r.o. - ID 91611276 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Václava Majera 573 , Louny , 440 01 
Společnost EKOSTAVBY Louny s.r.o., založená v roce 1990, patří mezi osvědčené dodavatele stavebních prací. Podniká v oblasti stavební výroby, průmyslových, dopravních a inženýrských staveb. Má silné technologické a technické zázemí, vlastní obalovnu živičných směsí a recyklační středisko. Disponuje širokým vozovým parkem a moderní stavební technikou. Od roku 2009 se zabývá realitními a developerskými projekty - výstavbou obytných domů, prodejem a pronájmem stavebních parcel, bytů i komerčních prostor. Provozní doba - www.ekostavbylouny.cz

EKO-SERVICE 2000 s.r.o. - ID 98964327 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Českých bratří 563, Náchod, 547 01 

Zkvalitnění separace a svozu odpadů

Společnost EKO-SERVICE 2000 s.r.o. od roku 2016 realizuje projekt s číslem CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003623 a názvem „Zkvalitnění separace a svozu odpadů ve společnosti EKO-SERVICE 2000". Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Předmětem projektu je pořízení nového svozového vozidla s nosičem kontejneru a dále jednoho velkoobjemového kontejneru. Cílem projektu je navýšení kapacity svozu odpadu především v oblasti Královéhradeckého kraje. Projekt bude zaměřen ze 100 % na komunální odpad nebo odpad podobný komunálnímu odpadu. Realizace projektu bude mít pozitivní vliv na životní prostředí, neboť dojde k omezení množství odpadů ukládaných na skládky komunálních odpadů a zvýšení množství recyklovaného odpadu. Realizace projektu bude rovněž generovat pozitivní přínosy jak pro žadatele, tak pro další subjekty ze spádové oblasti.

HÜPPE s.r.o. - ID 97379119 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pražská 1579, Slaný, 274 01 

Již od samého počátku mělo jméno HÜPPE skvělý zvuk mezi německými tradičními podniky. Cesta k dnešnímu mezinárodnímu věhlasu se přitom vždy zakládala na pochopení významu kvality neomezované jakýmikoliv kompromisy.

Když firma HÜPPE v roce 1966 vyvinula první opravdový sprchový kout, vznikl tím úplně nový tržní segment. V tomto segmentu naše společnost nyní neústupně potvrzuje svou formativní roli a na základě prvotřídních konstrukčních dílů a průbojnému designu stále posiluje svou pozici na trhu.

Rozhodnete-li se pro HÜPPE, pak se můžete spolehnout na inovativní techniku a více než 120letou historii vývoje firmy. Na této cestě jsme vždy znovu a znovu stavěli milníky.

BROSOL STAV s.r.o. - ID 91331771 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lidická 700/19, Brno, 602 00 

Zabýváme se stavební činností v oboru dopravního stavitelství. Realizujeme stavby menšího charakteru jako opravy propustků, nové asfaltové povrchy, čistění kanalizací, odvodnění, výstavby plotů apod.

Zajišťujeme letní a zimní údržbu komunikací. Sekání trávy, seřezání krajnice, kácení dřevin, dopravní značení, úklidy odpadků, údržba komunikací v zimním období.

Provádíme veškeré terenní úpravy a zemní práce vlastní technikou. Naši zkušení strojnící zvládnou práce všeho druhu. Dále se zabýváme také údržbou zeleně.

V poslední řadě se spezializujeme na Inženýring a konzultační čínnost. Nabízíme vyřízení veškerých povolení, služby stavebního dozoru, připravu dokumentů nezbýtných pro provádění staveb.

SKOLIT s.r.o. - ID 91082074 - NÁHLED ZÁZNAMU

Řevničov 379, Řevničov, 270 54 

NÁKUP A PRODEJ KOVOVÉHO ODPADU

 • společnost SKOLIT s.r.o. nakupuje kovový odpad a dodává jej jako vstupní surovinu pro výrobu ocelí v tuzemských i zahraničních hutních závodech.
 • společnost SKOLIT s.r.o. se specializuje na výrobní odpady,odpady legovaných ocelí.
 • společnost SKOLIT s.r.o. nabízí zajištění expedice a úpravy všech kovových odpadů, včetně provádění likvidací rozměrných částí technologií a staveb.

RUMPOLD 01-VODŇANY s.r.o. - ID 98403276 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Stožická 1333 , Vodňany, 389 01  

Hlavní činností společnosti RUMPOLD 01 – Vodňany s.r.o. je organizace odstranění všech druhů odpadů kategorie O, N (s výjimkou odpadů radioaktivních a výbušných). Z hlediska územní působnosti je činnost firmy soustředěna na region jižních Čech .

Hlavní činnosti:

 • Svoz směsného komunálního odpadu pro obce a firmy  
 • Svoz nebezpečného a ostatního odpadu pro obce a firmy  
 • Svoz odděleně sbíraných složek komunálního odpadu pro obce a firmy (papír, plast, sklo, nápojový karton, kovy, textil a jedlé oleje)  
 • Svoz biologicky rozložitelného odpadu rostlinného původu
 • Svoz obalů z obchodů
 • Úprava papíru pro materiálové využití – Vodňay a České Budějovice
 • Úprava plastu (lisování a drcení) pro materiálové využití – Vodňany a České Budějovice  
 • Úprava polystyrenu  
 • Provoz skládky a skladů nebezpečného odpadu – Vodňany a České Budějovice Provoz míst zpětného odběru elektrozařízení
 • Provoz zařízení ke sběru a výkupu odpadů pro obce a firmy
 • Provoz sběrných dvorů pro obce
 • Pronájem nádob na sběr odpadu

PAPKOV s.r.o. - ID 90099974 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

V korytech 179 , Praha , 100 00 

 Víte, že ČAOH a Marius Pedersen pomáhají živnostníkům? Česká asociace odpadového hospodářství, která sdružuje významné společnosti působící na trhu odpadového hospodářství v České republice a jejíž členem je i Marius Pedersen a.s., připravila stručnou příručku pro nakládání s odpady, které produkují živnostníci. Jedná se o osvětový a preventivní materiál k dodržování povinností drobných původců odpadů. Mimo soupis základních povinností původců odpadů a možných způsobů nakládání se vznikajícími odpady (smlouva s firmou, smlouva s obcí), shrnuje brožura také kontrolní kompetence a možné sankce vyplývající z porušení povinností stanovených zákonem o odpadech. Dále uvádí v tabulkovém přehledu seznam vybraných druhů odpadů ze skupiny komunálních odpadů z přílohy č. 1 vyhlášky č. 381/2001 Sb., včetně katalogových čísel, jež mohou nejčastěji při živnostenské činnosti vznikat. Příručka zároveň upozorňuje, že živnostníci, kterým vznikají i jiné odpady, než odpady ze skupiny 20, musí nakládání s nimi řešit přes odpadové firmy (oprávněné osoby), neboť obecní systémy k tomu dle § 17 zákona o odpadech nejsou způsobilé.


1 2


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (273)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2305)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (89)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (54)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7397)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1268)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1988)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (364)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)