Firmy v kategorii Telekomunikace (624)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiJOYCE ČR, s.r.o. - ID 94032436 - NÁHLED ZÁZNAMU

Venhudova 749/6, Brno, 616 00 

Joyce ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, pokrývá celý český a slovenský trh a je čistě českou společností. Hlavním zaměřením jsou komunikační technologie, dále alternativní zdroje energií. Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím navrhovat a implementovat celková řešení tak, aby dlouhodobě vyhovovala specifickým potřebám jednotlivých zákazníků.


JOYCE v komunikačních technologiích

 • Specializujeme se na oblast firemní hlasové a video komunikace, jsme lídrem ve VoIP oblasti.
 • Naše obchodní nabídka zahrnuje distribuci ICT produktů a návrhy i realizace komunikačních řešení, postavených zejména na distribuovaných produktech.
 • Produktové portfolio máme vyvážené a pečlivě vybrané, obsahuje nejen hardware, ale také softwarová a cloudová řešení. Sortiment zahrnuje např. IP telefony, telefonní ústředny a brány, videokonference, týmovou komunikaci.
 • Jsme hlavním autorizovaným distributorem komunikačních značek SNOM, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar pro Českou republiku a Slovensko, naše kvality prokazují mnohé technické certifikace i několikanásobná prestižní ocenění Yealink Platinum a Gold distributor.
 • Organizujeme odborná školení, workshopy a konference.
 • Zajišťujeme plnou obchodní a technickou podporu dodávaných produktů i řešení, zajišťujeme servis, podílíme se i na vývoji a lokalizacích produktů.
 • Koncovými uživateli jsou firmy různých velikostí, napříč obory.
 • Hlavními odběrateli jsou významní operátoři, ITSP, systémoví integrátoři a distributoři/reselleři.
 • Více informací najdete na našem webu www.joyce.cz.


JOYCE v alternativních zdrojích energie

 • Specializujeme se na střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) všech sklonů i velikostí, menší elektrárny pro rodinné domy i větší realizace pro firemní objekty. Máme reference na mnoha typech střešních krytin, zajišťujeme i integraci panelů do střechy.
 • Naše obchodní nabídka zahrnuje návrhy a realizace slunečních elektráren včetně monitoringu a optimalizace výroby FVE, optimalizace spotřeby vyráběné energie a akumulace do ohřevu vody i baterií. Vyřizujeme také veškerou administrativu včetně dotací. Následně poskytujeme k FVE dlouhodobé servisní služby.
 • Produktové portfolio máme dobře sladěné s potřebami zákazníků i požadavky dotačních programů, distributorů a legislativy.
 • Komponenty elektráren volíme velmi pečlivě. Používáme vysoce kvalitní fotovoltaické panely, mj. Axitec a BENQ, špičkové střídače SolarEdge a GoodWe, baterie nejčastěji používáme od LG a Pylontech.
 • Zajišťujeme kompletní realizace na klíč s ohledem na maximální výkon, spolehlivost a životnost. Celé řešení FVE navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody příp. vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě objektu. Pro starší FVE realizujeme optimalizaci minimalizující vliv stínění a stárnutí panelů.
 • Našimi zákazníky jsou zejména majitelé rodinných domů, hotelů a restaurací a výrobní či obchodní firmy s vlastním objektem, kteří chtějí šetřit své výdaje i životní prostředí nebo požadují ochranu proti výpadkům sítě.
 • Více informací najdete na našem webu www.joyce-energie.cz.

ProtelPro, spol. s r.o. - ID 94674159 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nad elektrárnou 1526/45 , Praha, 106 00  
konzultace telekomunikační výstavba Provozní doba: dle telefonické domluvy.

PRUSEK PETR-OPAVA - ID 94282352 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pekařská 254/46, Opava , 746 01  
Provádíme instalace UPC, sepisování smluv UPC, přestavby anténních systémů, satelity, antény, set-top-box, televize, flix TV, údržba společných antén, internet, připojení internetu, prodej, montáž, servis, instalace. provozní doba: dle tel. domluvy

MEK s.r.o. - ID 98170929 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Klánova 504/45, Praha 4 , 147 00  
Jsme firma, která se zabývá elektroinstalacemi v bytech, firmách a veřejných prostorách. Uvnitř i venku. Kdekoli nás potřebujete. Dále instalujeme kamerové systémy, poskytujeme servis kamerových systémů-postaráme se o ochranu Vás i Vašeho majetku pomocí elektronického zabezpečení. Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 17:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 17:00 Pátek 08:00 - 17:00 Sobota a Neděle dle telefonické domluvy a objednávek

HAKO PLUS s.r.o. - ID 97814927 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jateční 3501/47e, Ústí nad Labem, 400 01  
Provozní doba: Dle telefonické domluvy.

DM SERVIS, s.r.o. - ID 94511979 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jarosl. Kociána 1685 , Kladno , 272 01  

DM SERVIS, s.r.o. - prodej a servis kávovarů SAECO, JURA, SOLAC, SCHAERER, DELONGI, elektronických a mechanických psacích strojů, kopírovacího zařízení CANON, partner firmy CANON.

COMATEL PLUS s. r. o. - ID 99575423 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

5. května 733, Česká Kamenice, 407 21 
Firma vznikla v roce 1992 a od tohoto data pracuje v oblasti výstavby, rekonstrukce a údržby sdělovacích metalických i optických kabelů. Provádíme přeložky, opravy a údržbu sdělovacích metalických i optických kabelů. Máme dlouholetou zkušenost s komplexním servisem kabelových sítí, dlouhodobě provádíme servis kabelových sítí SČE a ČEZ. Provádíme zemní práce ruční i strojní. Poskytujeme ubytování v rekreačním zařízení. Adresa: Líska chata- Líska 405 02 Děčín 2

Miloš Sichinger - ID 91755616 - NÁHLED ZÁZNAMU

K. Weise 503, Vimperk, 385 01 

NABÍZÍME:

 • Přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřících přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. a dalšího zboží pro doplnění nabídek
 • Domácí telefony montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy - od přímého dodavatele

ABATEC CZ, s.r.o. - ID 89633751 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hrnčířská 896/31, Brno, 602 00 

Společnost Abatec CZ, s. r. o. se zaměřuje na osvětlení sportovišť, hřišť, nástupišť a jiných zejména sportovních venkovních areálů. Byla založena v roce 1998 a již od svého vzniku výhradně zastupuje britského partnera Abacus Lighting Ltd. – výrobce osvětlovacích stožárů a svítidel.

Od roku 2014 jsme získali výhradní zastoupení nizozemského partnera AAA-LUX, který je významným hráčem v oblasti vysoce výkonných LED světlometů.

TKR JAŠEK, s.r.o. - ID 92585177 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nádražní 628, Rožnov pod Radhoštěm, 756 64 

VALACHNET.cz Vám nabízí televizní, internetové a telefonní služby dostupné na Valašsku v lokalitách Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Hošťálková, Ratiboř a Kateřinice.

MORAVANYNET s.r.o. - ID 94464192 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hlavní 376/61, Moravany, 664 48 

MoravanyNET s.r.o. je mladá rostoucí firma zabývající se telekomunikační činností. Hlavním cílem naší společnosti je maximální kvalita služeb a spokojenost našich zákazníků.

Síť MoravanyNET vznikla začátkem roku 2003 jako uzel komunitní sítě CZFree.Net. V té době patřila mezi první bezdrátové sítě v okolí Brna a byla vůbec první bezdrátovou sítí v Moravanech. Hlavní účel freenetu, tj. sdružení lidí za účelem výměny informací, dat a sdílení trvalého připojení k Internetu (v té době bylo pro jednotlivce dostupné pouze vytáčené připojení přes telefonní linku) byl naplněn. S postupem času a s rozvojem dalších internetových služeb, zejména pak sociálních sítí, přešla síť MoravanyNET na obchodní model, avšak se stejnou filozofií - tj. veškerý zisk z provozu reinvestovat do technického vybavení a infrastruktury.

INEL-HOLDING, a.s. - ID 94337880 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kollárova 623/42, Plzeň, 301 00 

Společnost Inel se snaží být Vaším partnerem na českém i zahraničním trhu již od roku 1991. V počátku jsme se specializovali na počítače, telekomunikace a elektroniku. V roce 1996 jsme utvořili holdingovou společnost.

V oblasti informačních technologií a slaboproudých systémů jsme trvale špičkovou společností, která nabízí nejmodernější trendy a celé spektrum systémů. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční a administrativní komplexy.

Dalším milníkem naší společnosti byl rok 2018, ve kterém se inel rozšířil o specializaci v oblasti, projekce elektrických a optotelekomunikačních zařízení, elektromontáží, oprav, revizí a údržby energetického zařízení v napěťové hladině do a nad 1000V.

Jsme členem řady významných uskupení - např. Hospodářské komory České Republiky či Mezinárodní obchodní komory - International Chamber of Commerce.

Naším cílem byla a je maximální spokojenost zákazníka. Snažíme se vytvářet dlouhodobé obchodní partnerské vztahy výhodné pro všechny strany. Školám, státním organizacím a dlouhodobým obchodním partnerům poskytujeme zvýhodněné podmínky.

Partnerství s Inelem Vám ušetří složitá jednání s jednotlivými dodavateli a poskytne Vám komplexní řešení Vašich požadavků.

Navštivte společnost INEL Holding a staňte se naším partnerem.

Těšíme se na Vás

Váš tým Inel

 

Dceřiná společnost:

INEL-IMO, s.r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň 
INEL-INGEN, s.r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň
INEL-MARKET, spol. s r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň
INEL-TECHNIK, s.r.o. - Kollárova 623/42, Jižní Předměstí, Plzeň

TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s. - ID 98251056 - NÁHLED ZÁZNAMU

U záběhlického zámku 233/15, Praha, 106 00 

Počátky společnosti TEMO-Telekomunikace, a.s. se datují k roku 1994, dnešní právní formu přijala v roce 1999. Jsme úspěšná technologicky orientovaná společnost se zaměřením na poskytování vysoce kvalifikovaných služeb v oblasti telekomunikačních, slaboproudých a silnoproudých systémů a sítí. Zajišťujeme ucelená řešení, od poradenství a projektu, přes realizaci, až po následný servis. Samozřejmostí je projednání a uzavření potřebných smluv, povolení a územních řízení.

Vzhledem k širokému spektru nabízených služeb je společnost rozdělena do čtyř divizí. Tato struktura poskytuje našim zákazníkům jistotu, že jejich požadavky řeší vždy specializovaný odborník. Od samého počátku je ve společnosti kladen důraz na kvalitu a komplexnost poskytovaných služeb. Většinu našich činností zajišťujeme kmenovými zaměstnanci, což nám umožňuje udržet a nadále zlepšovat úroveň a kvalitu našich služeb. Ke zvyšování kvality nám pomáhá i zavedený systém jakosti ISO 9001:2015 a náš vztah k životnímu prostředí vyjadřuje zavedení ISO 14001:2015.

PODA a.s. - ID 94583057 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

28. října 1168/102, Ostrava, 702 00 

Poskytovatel telekomunikačních služeb v Moravskoslezském, Jihočeském, Středočeském, Pardubickém, Královéhradeckém i Jihomoravském kraji.

Přinášíme Vám digitální televizi a internet bez časových a datových omezení.

Samozřejmostí je profesionální a osobní přístup k zákazníkovi.

RYVE-PROJEKT s.r.o. - ID 90545830 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykova 633/318, Ústí nad Labem , 400 01 

Projekty telekomunikačních, vodohospodářských a energetických staveb

Nabízíme své služby nejen městům a obcím, ale i soukromým investorům. Zajišťujeme zpracování projektové dokumentace v oblasti telekomunikačních, vodohospodářských a energetických staveb.

Nabízíme odborné poradenství, zpracování studií a zajištění projektové dokumentace k územnímu řízení (DÚR), pro stavební povolení (DSP), pro provádění stavby (DPS a RDS) a dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS), dle zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon).

AV FACTORY s.r.o. - ID 98349638 - NÁHLED ZÁZNAMU

Veronské nám. 586, Praha, Horní Měcholupy, 109 00 

Ozvučení a rozhlasová technika - pevné i mobilní ozvučení

Telekomunikační technika - servis - videokonferenční zařízení POLYCOM, LOGITECH, AVER

Kancelářská technika - servis - vizualizéry LUMENS, AVER, ELMO, SAMSUNG

                                               - výtahy na projektory, úpravy na zakázku, řečnické pulty

Kancelářská technika - výroba - řečnické pulty

Automatizace, řízení - servis - řídící systémy CRESTRON, AMX, CUE

Hardware - servis - Digital Signage (menuboardy a informační kiosky)

Prodej krabicového softwaru - montáž, systém integrátor AVE TECHNIK

Audio, video, TV - prodej, montáž - instalace - prezentační technika (projektory PANASONIC, EPSON, HITACHI, SONY, BARCO, CASIO, EIKI, JVC, CANON, VIVITEC)

                                                      - návrhy, projektování , instalace - systémová integrace v oblasti audiovizuální techniky

Audio, video, TV - servis - servisní středisko projektorů - servis - prezentační technika (projektory PANASONIC, EPSON, HITACHI, SONY, BARCO, CASIO, EIKI, JVC, CANON, VIVITEC)

                                         - průvodcovská technika a zařízení LINKX, SENNHEISER, TONWELT, CLOCKAUDIO

                                         - audio Průvodci (audioguide), instalace, programování, projektory a projekčních pláten, ozvučení, řídící systémy CRESTRON, CUE, AMX

                                         - záruční a pozáruční servis, systémová integrace v oblasti audiovizuální techniky

Audio, video, TV - výroba - zajištění i výroba na zakázku, projekční plochy

Služby & Servis audiovizuální techniky. Patříme mezi přední české dodavatele audio vizuální techniky.  Nabízíme kompletní servis v oblasti audio vizuálního vybavení na celém území České republiky. Jsme certifikovaným partnerem Visual Professional.

TELECONSULT Komunikace s.r.o. - ID 11961 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Naskové 1100/3, Hlavní město Praha - Košíře, 150 00 

MAXXNET.cz s.r.o. - ID 11960 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nákladní 70/4, Opava - Předměstí, 746 01 

BETIS spol. s r.o. - ID 11959 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Rostislavova 1381/8, Hlavní město Praha - Nusle, 140 00 

Kabelové sítě Praha, spol. s r.o. - ID 11958 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Přístavní 1100/42, Hlavní město Praha - Holešovice, 170 00 

Avaya Czech Republic s.r.o. - ID 11957 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sokolovská 192/79, Hlavní město Praha - Karlín, 180 00 

ERICSSON spol. s r.o. - ID 11956 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sokolovská 192/79, Praha 8 - Karlín, 180 00 

ELEKTROCOM, spol. s r.o. - ID 11955 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vodova 2456/113, Brno - Královo Pole, 612 00 

INPO LAN s.r.o. - ID 11962 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Farní náměstí 51, Frýdek-Místek - Místek, 738 01 

ANNEX, spol. s r.o. - ID 11963 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Francouzská 393/59, Brno - Zábrdovice, 602 00 

GREG Computers s.r.o. - ID 11965 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jinonická 732/4, Hlavní město Praha - Košíře, 150 00 

Josef Kopečný - ID 11966 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bezděkov 211/33, Velké Meziříčí, 594 01 
Josef Kopečný - ComtelVM

VisualGate s.r.o. - ID 11967 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hněvkovského 30/65, Brno - Komárov, 617 00 

CC unLimited, s.r.o. - ID 11968 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Křemencova 179/12, Praha 1 - Nové Město, 110 00 

ATESA, s.r.o. - ID 11969 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Drnovice 347, Drnovice, 683 04 

Petr Pavlík - ID 11970 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Čs. armády 370/9, Praha 6 - Bubeneč, 160 00 
PP Counselling

TeliaSonera International Carrier Czech Republic a.s. - ID 11971 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

K Červenému dvoru 3269/25a, Hlavní město Praha - Strašnice, 130 00 

VOXNET s.r.o. - ID 11964 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pompova 595/32, Brno - Komárov, 617 00 

eNET, s.r.o. - ID 11954 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dělnická 213/12, Praha 7 - Holešovice, 170 00 

evvo s.r.o. - ID 11939 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pod vinicí 409/29, Praha 4 - Modřany, 143 00 

Zdeněk Jandera - ID 11940 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bratří Jaroňků 1389, Zlín, 760 01 

ALFA - TEL spol. s r.o. - ID 11941 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pražákova 506/39, Brno - Horní Heršpice, 619 00 

HTM, s.r.o. - ID 11942 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bratří Štefanů 499/79, Hradec Králové - Slezské Předměstí, 500 03 

ANTS spol. s.r.o. - ID 11943 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Olomoucká 3419/7, Brno - Židenice, 618 00 

Miroslav Jeřábek - ID 11944 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Angelovova 3166/1, Praha 4 - Modřany, 143 00 
2kservice

MIMATRONIC spol. s r.o. - ID 11945 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na hlavní 89/46, Hlavní město Praha - Březiněves, 182 00 

GLOBAL CARE s.r.o. - ID 11946 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

nám. Bratří Čapků 1267/10, České Budějovice - České Budějovice 7, 370 07 

APENEX, s.r.o. - ID 11948 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lidická tř. 2156/108a, České Budějovice - České Budějovice 7, 370 01 

ADVANCED TECHNOLOGY PARTNERS s.r.o. - ID 11949 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

náměstí 14. října 1307/2, Hlavní město Praha - Smíchov, 150 00 

Raycom s.r.o. - ID 11950 - NEGARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vídeňská 104, Vestec, 252 42 


1 2 3 4 5


Přehled kategorií

  Agentury (233)

  Architektura (6)

  Auto-moto (1815)

  Banky (189)

  Bazény (26)

  Bezpečnost, ochrana (90)

  Čistírny (1)

  Čištění (906)

  Divadla, kina, muzea (1)

  Doprava (1619)

  Družstva (9)

  Dřevo (1217)

  E-shopy (267)

  Elektro (1060)

  Energetika (751)

  Finance, banky, pojišťovny (68)

  Fitness centra (4)

  Herny, sázkové kanceláře (1)

  Hudební nástroje (1)

  Chemie (133)

  Chovatelství (180)

  Instalace, servis, opravy (415)

  Kancelářské stroje, potřeby (24)

  Knihovny (3)

  Kosmetické služby (84)

  Kosmetika, kadeřnictví (7)

  Kovovýroba (274)

  Kultura (1460)

  Kurzy, školení (188)

  Lékárny (1)

  Lovecké potřeby, zbraně (2)

  Malo a velkoobchod (2305)

  Nábytek (1011)

  Nářadí (639)

  Obaly (674)

  Odbory, spolky (319)

  Odpady (69)

  Okna, dveře (89)

  Papír (32)

  Pekárny (6)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (3)

  Počítače (1045)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (775)

  Poradenství (1977)

  Potraviny, gastro (1800)

  Prodejny (54)

  Půjčovny (17)

  Reality (1159)

  Rehabilitace, masáže (5)

  Reklama (1123)

  Restaurace (488)

  Skladování (31)

  Sklo (361)

  Služby a řemesla (7398)

  Sport (225)

  Sport (6)

  Sportovní areály (11)

  Sportovní potřeby (4)

  Stavebnictví (2193)

  Strojírenství (1269)

  Telekomunikace (624)

  Textil (98)

  Tisk (508)

  Ubytování (1630)

  Úklid (14)

  Úřady, instituce (1853)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (17)

  Voda, topení, plyn (185)

  Volný čas (1167)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1988)

  Wellness centra (15)

  Zahrada, květiny (12)

  Zahradnictví (194)

  Zdraví (1256)

  Zdravotnictví, sociální péče (364)

  Zemědělství (938)

  Zverimex, služby pro zvířata (10)