BUĎTE VIDĚT

NA INTERNETU

Katalog
Nabídky
Poptávky
NovinkyFirmy v kategorii Agentury (127)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiMINES Agency s.r.o. - ID 99509936 - NÁHLED ZÁZNAMU

Riegrovo náměstí 4/27 , Poděbrady , 290 01 

MINES Agency je společnost působící na poli personálních služeb a recruitmentu.

Naším cílem je: poskytnout klientům plně profesionální službu v oblasti náboru nových zaměstnanců,  zprostředkování pracovních příležitostí  uchazečům a stát se tak pro obě strany nepostradatelným partnerem . Víme, že dobří a kvalifikovaní zaměstnanci jsou důležitou součástí každé společnosti. Zaměřujeme se proto na zprostředkování spolupráce profesionálů s profesionály a to napříč celým spektrem rozličných oborů. 

​Proč právě MINES

Záleží nám na Vaší spokojenosti a vážíme si Vaší důvěry.  Disponujeme znalostí pracovního trhu a několikaletou praxí v oblasti náboru. Prošli jsme spoluprací jak na straně personální agentury, tak i na straně interního HR. Přinášíme proto komplexní pohled na problematiku zaměstnávání. Zkušenosti máme zejména v oborech logistiky, obchodu, financí, administrativy, technickými pozicemi a pozicemi vrcholového managementu.

Nasloucháme Vám a respektujeme Vaše představy. Kromě zprostředkování zaměstnání nabízíme také konzultantskou činnost, pomůžeme Vám s přípravou na pracovní pohovor a sestavením životopisu, který bude Vaší dokonalou vizitkou. Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Personální agentura Vám pomůže nalézt vhodné adepty na Vámi obsazované pozice. Povětšinou se tak jedná o pozice manažerské, technické nebo z různých důvodů  těžko obsaditelné.

Pro firmy:

 • Zajistíme za Vás vhodnou inzerci na inzertních portálech a sociálních sítích a kandidátům předáme veškeré potřebné informace.

 • Vaši společnost uchazečům představíme, probereme s nimi pracovní možnosti a zajistíme kompletní komunikaci s uchazečem po celou dobu výběrového řízení.

 • S vybranými adepty Vás seznámíme a pozveme k osobnímu pohovoru.

 • Jedná-li se o pozice manažerské nebo úzce specializované je možné využít službu Executive Search neboli headhunting. V takovém případě je osloven přímo nejvhodnější kandidát na základě Vašich požadavků.

Pro uchazeče:

 • Různorodá nabídka pozic.

 • Poradíme Vám a upřesníme si s Vámi Vaše představy o hledané pozici, navrhneme možné alternativy.

 • Pomůžeme se sestavením nebo úpravou Vašeho životopisu, případně přípravou motivačního dopisu.

 • Budeme Vašim partnerem po celou dobu výběrového řízení, dále Vám také pomůžeme s přípravou na osobní pohovor.

 • Pokud se o změně pracovní pozice zatím pouze rozmýšlíte, projdeme s Vámi možnosti na trhu, zjistíte tak svou pozici a cenu na trhu práce

SMART DIVISION s.r.o. - ID 95467604 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jaurisova 515/4 , Praha , 140 00  

Smart Division

Dovolujeme si Vám představit naši společnost SmartDivision s.r.o. působící v oblasti služeb a to zejména v oblasti úklidových, skladových a manipulačních. Jsme mladá a dynamická společnost orientující se na potřeby zákazníka. Nabízíme komplexní řešení, flexibilitu a profesionalitu. Pomocí zkušených a profesně kvalifikovaných spolupracovníků dosahujeme výborných výsledků. Věříme, že každý zákazník, který se na nás obrátí, bude spokojen s kvalitou našich poskytovaných služeb. 

DU-MI CZ s.r.o. - ID 95360038 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Železná 45, Mladá Boleslav, 293 01 

Působíme jako personální agentura a také se zaměřujeme na oblast lidských zdrojů. Hlavními prioritami naší práce jsou vysoká profesionalita a korektní vztahy s našimi zákazníky. Výsledkem je komplexní personální servis se zcela individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, zcela dle jeho potřeb.

PS REXTER s.r.o. - ID 90691571 - NÁHLED ZÁZNAMU

Revoluční 762/13 , Praha , 110 00  

Nabízíme služby v oblasti vyhledání volných pracovních pozic i výběru zaměstnanců. Využijte naši nabídku a staňte se dalšími z našich spokojených klientů. Naše agentura se dále zabývá zakládáním nových společností a kompletním servisem s tím spojeným, zakládáním živnostenských listů OSVČ, účetnické služby.

WORK EXPERT s.r.o. - ID 96942671 - NÁHLED ZÁZNAMU

V zářezu 902/4 , Praha , 158 00  


Vážení klienti a obchodní přátelé, dovolte mi představit Vám naši agenturu práce! 

Společnost WORK EXPERT s.r.o.  je agentura podnikající již 12 let v oblasti personálních služeb na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky. Naše firma zajištuje prostřednictvím svých zaměstnanců přesné ruční i strojové práce. Je kladen důraz na uspokojování potřeb podniků ve kterých pracujeme, ať se jedná o množství, kvalitu či flexibilitu našich pracovníků. Naši zaměstnanci pochází převážně ze Slovenské Republiky. Pro naše zákazníky nabízíme okamžitá řešení nedostatku pracovních sil v době dovolených a při větších nárazových zakázkách nebo rozšiřování výroby. Zajistíme ubytovaní a dopravu pracovniků. Naše společnost Vám sníží administrativní náklady, vyloučíte zpracování mezd a nábor zaměstnanců. 

Po podepsání smlouvy agentura zajisti po dohodě počet zaměstnanců  a den nástupu. 

STAFF PLUS s.r.o. - ID 97659025 - NÁHLED ZÁZNAMU

V zářezu 902/4 , Praha , 158 00  

STAFF PLUS - Pracovní a personální agentura,

Zaměstnávání fyzických osob za účelem výkonu jejich práce pro uživatele, kterým se rozumí jiná právnická nebo fyzická osoba, která práci přiděluje a dohlíží na její provedení.

Work for people s.r.o. - ID 90771902 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kutnohorská 40, Kolín , 280 02  

Agentura práce se zaměřením na zaměstnávání zejména v pracovních poměrech na pozici operátor výroby, skladník a manipulant. Na trhu práce se pohybujeme od roku 2018.  Agenturní zaměstnávání se řídí dle Zákoníku práce. Jedná se o pronájem pracovní síly mezi agenturou práce a uživatelem – pronájem ekonomického charakteru.

Pro naše zákazníky nabízíme okamžitá řešení nedostatku pracovních sil v době dovolených, nemocí, při větších nárazových zakázkách nebo při dočasném snížení kmenových zaměstnanců, a to na dobu určitou i neurčitou.

Individuálně přizpůsobeným řešením zvyšujeme konkurenceschopnost našich obchodních partnerů a prostřednictvím personálního managementu společnosti WORK FOR PEOPLE zvyšujeme šance na získání zaměstnání zájemcům o práci.

Dbáme na to, abychom po celou dobu naší spolupráce udrželi vysokou kvalitu, standard a stabilitu poskytovaných služeb.

Obchodním partnerům i našim zaměstnancům nabízíme optimální péči.

Naším cílem je dlouhodobá spokojenost zákazníků s našimi službami v oblasti lidských zdrojů.

NG EUROPE s.r.o. - ID 89902842 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zborovská 158/36, Plzeň , 301 00 

Jsme mladá, dynamická, flexibilní, neustále se rozvíjející a kapitálově česká společnost.

Nabízíme personální služby spočívající například ve vyhledávání vhodných uchazečů o práci pro naše partnery.

Samozřejmě naše firma disponuje platným povolením od GŘ ÚP ČR se souhlasem MPSV ČR.

S našimi kmenovými zaměstnanci i brigádníky provádíme pestrou škálu výrobně technických služeb, a to na většině území České republiky.
Neustále přitom rozšiřujeme záběr působnosti v oblastech zabezpečení výroby, manipulace s nákladem, skladové činnosti a nově i komplexních úklidových službách jak vnitřních, tak venkovních.

 

PROVOZOVNA PRAHA: Kloknerova 2249/9, Praha - Chodov

NATHAN PETERSON INTERNATIONAL s.r.o. - ID 95504700 - NÁHLED ZÁZNAMU

28. října 375/9 , Praha , 110 00 

Pracujeme v souladu s nejmodernějšími trendy ve všech oblastech lidských zdrojů.

Vyhledáváme a doporučujeme vhodné kandidáty.

Poskytujeme kariérní poradenství.

Provádíme diagnostiku a pomáháme rozvíjet silné stránky jednotlivců i týmů.

Školíme. Vzděláváme. Přinášíme vám ucelená řešení.

Tichý svět, o.p.s. - ID 98022972 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Strži 40/1683, Praha , 14000 

Od roku 2006 propojujeme svět slyšících a neslyšících a v současné době působíme již v deseti krajích České republiky. Poskytujeme neslyšícím všestrannou podporu v podobě služeb, které jim ulehčují začlenění se do společnosti. Nabízíme sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a tlumočnické služby. 

Realizujeme různé projekty se zaměřením na rozvoj sociálních a komunikačních dovedností osob se sluchovým postižením. Posilujeme integraci neslyšících klientů zejména šířením osvěty a dosažením bezbariérovosti veřejných institucí (úřady, nemocnice, policie atd.) a firem.

Tichá linka

Naše služba založená na online tlumočení do znakového jazyka či online přepisu mluvené řeči. Tlumočník či přepisovatel nemusí být na stejném místě jako klient, spojí se prostřednictvím internetu, takže je možné využít jejich služeb z jakéhokoliv místa v republice. Služba je zdarma a v urgentních případech k dispozici 24 hodin denně. Tímto způsobem je možné tlumočit nejen osobní rozhovor neslyšícího například s lékařem či zaměstnavatelem, ale lze tlumočit i telefonický hovor.

Linka je dostupná prostřednictvím webové stránky www.tichalinka.cz. Na lince se střídá tým tlumočníků znakového jazyka a přepisovatelů (tlumočení od 7:00 - 22:00, přepis od 7:00 - 17:00, pohotovost nonstop). 

 

POBOČKY:

Váňova 3180, 272 01 Kladno (budova České pojišťovny, 5. patro)

Mánesova 11/3b, 370 67 České Budějovice

Josefská 612/15, 602 00 Brno (2. patro, dveře č. 318)

Gočárova třída 1620/30, 500 02 Hradec Králové (4. patro, dveře č. 523)

Felberova 604, 460 01 Liberec (budova České pojišťovny, 4. patro)

28. října 286/10, 702 00 Ostrava (2. patro - bezbariérový přístup)

Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice (1. patro, dveře č. 223)

sady Pětatřicátníků 316/6, 301 00 Plzeň (Dům techniky, ve 2. patře)

Hviezdoslavova 614/16, 400 03 Ústí nad Labem

Manuvia Expert Recruitment CZ - ID 91800601 - NÁHLED ZÁZNAMU

Revoluční 655/1 , Praha , 110 00  

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř významných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. Skupina těží z 20 let zkušeností v recruitmentu, využívá síť 30 poboček v 7 zemích (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina) a expanduje dále. Manuvia poskytuje dva základní typy služeb – vyhledávání a výběr specialistů a manažerů do trvalého pracovního poměru (permanent recruitment) a agenturní zaměstnávání pro výrobní sektor (temporary recruitment).

Vyhledávání a výběr kvalifikovaných kandidátů jsou ve skupině Manuvia reprezentovány naší společností Manuvia Expert Recruitment. Pro 600 otevřených kvalifikovaných pozic v osmi odvětvích vyhledáváme talentované a zkušené profesionály. Působíme v České republice, na Slovensku a v Maďarsku a při vyhledávání kandidátů nás podporují kolegové ze 7 evropských zemí, kde je skupina Manuvia aktivní.

Pobočky:

Josefská 505/10, 602 00 Brno

Wellnerova 1215/1, 779 00 Olomouc

DARA JOBS s.r.o. - ID 90865988 - NÁHLED ZÁZNAMU

V Zátiší 810/1 , Ostrava, 709 00  

DARA JOBS s.r.o. je akreditovaná agentura práce specializující se na zprostředkování zaměstnání formou dočasného přidělování zaměstnanců a recruitment.

Naše personální agentura vznikla v roce 2018 a patří mezi menší agentury na trhu práce. Zárukou kvality je dlouholetá zkušenost majitelů firmy v daném oboru. A to jak v oboru personalistiky a lidských zdrojů, tak v oblasti výrobních procesů.

Vzhledem k tomu, že potřeba kvalifikovaných dělníků na trhu práce se neustále zvyšuje a nových pracovníků vzhledem k nezájmu o učňovské obory v posledních letech v ČR ubývá, přichází naše personální agentura s nabídkou zprostředkování pracovníků nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Hlavním cílem naší personální agentury je spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací. Jsme si vědomi toho, že práce s lidmi vyžaduje profesionální přístup a jen kvalitní a zodpovědný zaměstnanec nám zaručí spokojenost našich klientů.

Naše firma se také zabývá poradenstvím a školením v oblasti štíhlé výroby a personalistiky. Vycházíme z bohaté praxe a ze zkušeností našich školitelů a odborných poradců.

SANVIGILIO s.r.o. - ID 96193407 - NÁHLED ZÁZNAMU

Revoluční 762/13, Praha , 110 00  

Agentura práce Praha 1, vyhledávání zaměstnanců i zaměstnání
Hledáte si práci? Potřebujete zaměstnance? Nabídka volných pracovních pozic, výběr pracovníků v Praze, pracovní nabídky.

Naše společnost SANVIGILIO s.r.o. provozuje pracovní agenturu. Nabízíme služby v oblasti vyhledání volných pracovních pozic i výběru zaměstnanců. Využijte naši nabídku a staňte se dalšími z našich spokojených klientů. Naše agentura se dále zabývá zakládáním nových společností a kompletním servisem
s tím spojeným, zakládáním živnostenských listů OSVČ, Účetnické služby.

Práci zprostředkujeme na území ČR:
Občanům EU/EHP
Cizincům mimo EU/EHP
Občanům ČR

Aktuálně obsazujeme tyto pracovní pozice: OPERÁTOR VÝROBY, SKLADNÍK, KONTROLOR KVALITY, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ, OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI.

YellowCouch s.r.o. - ID 92857156 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí Josefa Machka 1218/1, Praha , 150 00  

NAŠE SLUŽBY

Psychometrie. Talent analýzy. HR Big Data. A nyní i Virtuální Realita (VR). YellowCouch, výhradní distributor produktů společnosti cut-e a KeyTalent na trhu střední a východní Evropy, nabízí široké spektrum služeb a technologií v oblasti strategického řízení firem, náboru a rozvoje lidských zdrojů  a identifikace potenciálu zaměstnanců. Pracujeme tak, aby vás spolupráce s námi bavila, usnadnila vám práci a na konci přinesla včasný, spolehlivý a objektivní výsledek – tedy přidanou hodnotu a konkurenční výhodu pro váš business. Naše motto „Make your HR comfy“ pak představuje naplněnou vizi, kdy jsou vyslyšena vaše přání a potřeby a jejich řešení je dodáno pohodlnou a co nejkratší cestou.

MAKO úklid, s.r.o. - ID 91773892 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Havlíčkova 921, Kolín, 280 02 

Úklid firem, hotelů, nemocnic, bytů, předkolaudační úklid staveb. Mytí oken, čištění koberců, venkovní úklid.

RILA SERVICE s.r.o. - ID 89173615 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Bryksova 818/48 Černý Most Praha , Praha 98, 198 00  

Věnujeme se zprostředkování zaměstnání, poradenství a vyhledávání vhodných kandidátů pro naše partnery.

Zprostředkování zaměstnání

Hledáte práci nebo nejste spokojeni ve svém stávajícím zaměstnání? Pomůžeme Vám najít vhodné uplatnění po celé ČR včetně zajištění ubytování.

Vyhledávání kandidátů

Věnujeme se zprostředkování zaměstnání, poradenství a vyhledávání vhodných kandidátů pro naše partnery.

Chybí Vám služba?

Rádi Vám nabídneme řešení na míru i pro Vaši společnost. Nevyhovují Vám podmínky Vaší stávající agentury? Potřebujete nestandardní řešení? Napište nám.

 

SKK Industry s.r.o. - ID 91457937 - NÁHLED ZÁZNAMU

Osvoboz. pol. vězňů 656, Kladno, 272 01  

Naše služby

Nabízíme firmám legální zprostředkování práce tuzemských i zahraničních pracovníků včetně zajištění potřebné dokumentace a případného pracovního povolení.

V případě nárůstu výroby nebo nových zakázek Vám pomůžeme tyto situace flexibilně řešit.

Umíme pracovníky správně vybrat a dočasně přidělit.

GTAgency s.r.o. - ID 92776704 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Tykačce 689/15 , Praha , 190 17  

Pracovní agentura GTAgency s.r.o.

Jsme pracovní agentura, která zaměstnává své zaměstnance u našeho obchodního partnera v Německu - v oblasti automobilového průmyslu.

Hledáte práci nebo byste chtěli změnit zaměstnání? Prohlédněte si naši aktuální nabídku pracovních pozic a pokud nenajdete nic, co by vás zaujalo, můžete nám poslat svůj životopis, a my vás zařadíme do naší databáze. Věříme, že i pro vás najdeme práci vašich snů.

Věk nerozhoduje

Máte problém sehnat práci kvůli vysokému věku? Nabízíme práci v automobilovém průmyslu jako obsluha CNC strojů a další zajímavá zaměstnání.

Nemáte praxi?

Nevadí! U řady pozic délka praxe nerozhoduje. Nabízíme práci i pro absolventy bez praxe! Nutná aspoň komunikativní znalost němčiny (úroveň B2)

Ubytování zajistíme

Vyřídíme za Vás veškerou administrativu a zajistíme pro Vás ubytování! Nabízíme možnost společného ubytování a zaměstnání na jednom místě v případě skupiny (spolužačky, přátelé)

Společnost GTAgency s.r.o. nabízí zprostředkování zaměstnání v Německu v oblasti automobilového průmyslu.

DP WORK s.r.o. - ID 88970450 - NÁHLED ZÁZNAMU

Smetanova 987 , Bakov nad Jizerou, 294 01 

Společnost DP WORK se řadí mezi TOP 10 největších personálních společností v České republice. Hlavní vizí naší firmy je vybudovat silnou organizaci skládající se z odborníků a expertů v oblasti lidských zdrojů (managementu, psychologie, sociologie, andragogiky apod.). Tito specialisté budou současně nacházet optimální inovativní způsoby propojování představ, potřeb a potenciálu lidí v souladu s očekáváním organizací.

V roce 2014 jsme získali jako první personální společnost v hodnocení Národní ceny kvality ocenění Úspěšná firma.

Základní fakta:

• Zaměstnáváme více než 2 500 agenturních zaměstnanců.
• Ročně v průměru projde našimi vzdělávacími programy 1 500 lidí.
• Zákazníkům s požadavky o přímé zaměstnání zprostředkujeme zájemce; v průměru takto ročně zajišťujeme 450 pracovních míst.
• Měsíčně inzerujeme na 120 volných pracovních míst.
• Naše tržby dosahují 0,85 miliardy korun.

POBOČKY:

Vraclavská 200,Vysoké Mýto

Vašátkova 28, Solnice

Pražská 298/59, Brandýs nad Labem

třída Národní svobody 158/9, Písek  

tř. Václava Klementa 823, Mladá Boleslav 

FREE JOB s.r.o. - ID 92393628 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Senovážné náměstí 978/23 , Praha , 110 00  

Jsme profesionální agentura práce se sídlem v Praze a pobočkami po celé ČR, s mnohaletou zkušeností na trhu. Působíme po celé České republice a zabýváme se pronájmem pracovních sil. Hledáte volné pracovní místo a nabídky od úřadu práce neodpovídají vašim představám? Zkuste to s námi. To vše v souladu s platným zákoníkem práce!

Dobře víme, jak je práce pro štěstí lidí a jejich rodin důležitá. Podle toho také přistupujeme ke klientům a zaměstnancům. Jsme si totiž vědomi, že vaše spokojenost přispívá i k našemu úspěchu. Zaměřujeme se na oblast lidských zdrojů a poskytování služeb. Hlavními prioritami naší práce jsou vysoká profesionalita a korektní vztahy s našimi zákazníky. Výsledkem je komplexní personální servis se zcela individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, zcela dle jeho potřeb.

TEMPO TRAINING & CONSULTING - ID 95474181 - NÁHLED ZÁZNAMU

Alejnikovova 3184/5a, Ostrava , 700 30  

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. byla založena v roce 2003, kdy navázala na činnost společnosti Tempo školicí středisko.

Společnost tvoří 3 divize, které společně směřují k hlavnímu cíli a tím je spokojený klient. Naší snahou není dělat „rychlé kšefty“, ale se svými klienty budovat dlouholetá partnerství. Ke každé zakázce přistupujeme pečlivě a s náležitou pozorností, jelikož se řídíme heslem – „Není malého klienta“.

Máme za sebou bohatou historii, která nás mnohému naučila, která nás posunula o pořádný kus dál, ze které jsme si vzali to nejlepší. Proto jsme dnes schopni plnit přání klientů efektivně a flexibilně. Naší prioritou je klientům nejprve naslouchat, pochopit jejich situaci a teprve poté navrhovat řešení, která jsou ušita přímo na řešení daných situací. Nechceme nabízet unifikované produkty, které vyřeší vše a všude.

PGT s.r.o. - ID 99568501 - NÁHLED ZÁZNAMU

Doudlevecká 214/10 , Plzeň, 301 00  

Jsme odborníci na německý a rakouský strojírenský pracovní trh. Našimi klienty jsou přední průmyslové podniky, velké a střední montážní firmy a technologické společnosti, pro které zajišťujeme specializované pracovníky.

Jsme oborově orientovaná pracovní agentura

Zaměřujeme se na níže uvedené profese:

 • CNC frézař
 • soustružník
 • svářeč WIG/MIG/MAG
 • instalatér
 • truhlář
 • potrubář

Požadavky

Základním požadavkem je německý jazyk alespoň na základní komunikativní úrovni a odborné zkušenosti doložitelné několikaletou praxí v oboru.

Proč právě PGT?

Jako jedna z mála pracovních agentur přímo zaměstnáváme pracovníky na hlavní pracovní poměr se všemi z toho plynoucími sociálními výhodami.

Jsme seriózní agentura s německou certifikací, s našimi službami nejsou spojené žádné poplatky ani skryté náklady. Jednoduše vás zaměstnáme na hlavní pracovní poměr a vyšleme na služební cestu do zahraničí. Nemusíte si zakládat živnostenské oprávnění - nejedná se o tzv. schwarz systém, neplatíte žádné poplatky za registraci ani nic podobného, s čím jste se možná setkali u jiných pracovních agentur.

Jako zaměstnanec získáváte automaticky nárok na penzijní program, ubytování v zahraničí do 10 - 15 km od pracoviště v penzionu nebo v bytě (žádné ubytovny) a další sociální výhody spojené s hlavním pracovním poměrem.

Každý měsíc si vyděláte od 40.000 Kč do 100.000 Kč netto.

Férová práce, s.r.o. - ID 98738507 - NÁHLED ZÁZNAMU

Trávnická 2200/6 , Prostějov , 796 01 

Společnost Férová práce nabízí tyto formy spolupráce:

 • Služba personální agentury – s pomocí zkušeného personalisty za vás provedeme předvýběr kandidátů na požadovanou pozici včetně jejich uvedení ve vaší firmě (vhodné zejména pro kvalifikované dělnické pozice, vedoucí zaměstnance ve výrobě, technické či manažerské pozice).
 • Služba pracovní agentury – umístíme u vás naše zaměstnance formou dočasného přidělení (vhodné pro méně kvalifikované dělnické pozice).
 • Personální školení - ve spolupráci s předním akreditovaným školitelem umíme pro vás zabezpečit specializovaná personální školení.
 • Vzdělávání - angličtina - umíme zabezpečit efektivní výukové kurzy anglického jazyka, včetně testů před zahájením kurzu a po ukončení kurzu. Kurzy lze komponovat i mimo pracovní dobu zaměstnanců.

Standardy služeb pracovní agentury

 • Každý umístěný zaměstnanec a stejně tak nadřízený pracovník uživatele má k dispozici nonstop službu našeho pověřeného zkušeného pracovníka pro řešení provozních záležitostí
 • Nabízíme rychlý nábor pracovníků na dané pozice (řešíme pomocí naší databáze a cílené inzerce)
 • V případě nutnosti jsme schopni nahradit pracovníka při jeho pracovní neschopnosti či v případě nenastoupení do práce
 • Možnost zajištění osobních ochranných pracovních prostředků na naše náklady
 • Férové zacházení se zaměstnanci od počátku až do konce pracovněprávního vztahu
 • Většina pracovníků je zaměstnána na HPP

 

Výhody spolupráce s námi:

Personální agentura:

 • Nemáte žádnou organizační zátěž s náročným předvýběrem kandidátů - veškeré záležitosti od prvotní či opakované inzerce, přes náročný kolotoč pohovorů až po následné předání vhodných kandidátů – to vše řešíme za vás

Pracovní agentura:

 • Nemáte žádné časové ani prvotní náklady s výběrem pracovníků.
 • Inzerce, zpracování dat, pohovory, zdravotní prohlídky, smlouvy, OPP, zpracování mezd, povinné odvody, pojištění, odstupné – to vše řešíme za vás
 • Šetříte mzdové prostředky v „mrtvé“ sezóně.
 • Vaše administrativa spočívá pouze v povinném školení BOZP pro konkrétní pracoviště a vyhotovení pracovní docházky přidělených agenturních pracovníků.
 • Možnost služby Outsorcing Takeover – převedení vašich kmenových zaměstnanců pod naši agenturu, pro zvýšení flexibility a efektivity pracovní síly a úsporu stálých personálních nákladů.

HRM Services s.r.o. - ID 97123402 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kaprova 14/13 , Praha , 110 00  

Předmětem naší činnosti jsou profesionální služby v oblasti lidských zdrojů a personálního řízení.

Své know-how stavíme na více než 10 letých zkušenostech z retailových firem jako je napr. BauMax, OBI, KFC a Kodak.

Klademe důraz na to, aby zaváděné nástroje personálního řízení byly jednoduché, praktické a dobře použitelné.

Mimo jiné máme osobní zkušenost s následujícími projekty:

 • Nábor a zapracování zaměstnanců při otevírání nových prodejen

 • Systém plánování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců

 • Nastavení talentových programů a individuálních rozvojových plánů

 • Nastavení systému odměňování a benefitů
 • Motivační program na snížení fluktuace

 • Zavádění klíčových ukazatelů pro účely bonusového systému

 • Podpora prodeje prostřednictvím změny postoje prodavačů

 • Zavádění IT systémů v oblasti personálního řízení

NOUVADON s.r.o. - ID 97304024 - NÁHLED ZÁZNAMU

Příkop 27/2a, Brno, 60200  

Zajišťujeme pracovníky pro úklidové a stavební firmy.

CITYGRAPH s.r.o. - ID 89035522 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Okrouhlíku 1630/23 , Hradec Králové , 500 02  

TISKOVINY

Výroba tiskových materiálů, letáků, plakátů, vizitek, samolepek, roll-upů a dalších produktů. Dle vašeho přání zhotovíme i grafický návrh.

POTISK TEXTILU

Potiskujeme trička, mikiny, pracovní oděvy, kšiltovky, batůžky, tašky a další textilie. Pro potisk využíváme techniku sítotisku, digitálního tisku, termotisku a výšivek. Dle vašeho přání zhotovíme i grafický návrh.

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vyberte si ze široké nabídky reklamních předmětů. Od propisek před hrnečky, deštíky až po speciální přání. Vše jsme schopni pro vás navrhnout, vyrobit a potisknout

ONE WORK s.r.o. - ID 99565033 - NÁHLED ZÁZNAMU

Průmyslová 1306/7 , Praha , 102 00  

Na českém pracovním trhu jsme získali dlouholetou kontinuální zkušenost, kterou chceme nabídnout našim klientům nejen z řad firem, ale i uchazečům o zaměstnání. Snažíme se řídit heslem „Dobré jméno nám dělají naši klienti".

Naší silnou stránkou je sehraný tým odborníků, který dělá svou práci rád, poctivě a s osobním nasazením. Setkáte se u nás s individuálním přístupem, profesionální poctivostí a otevřenou komunikací.

Naším cílem je vytvořit vzájemnou důvěru. Teprve na jejím základě vznikne dlouhodobá efektivní spolupráce. Díky našemu přístupu má naše personální agentura řadu více než desetiletých obchodních vztahů s našimi partnery.

LANDMARK PAYMENTS s.r.o. - ID 97989019 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

U háje 507/26 , Praha , 147 00 

LANDMARK HOLDING je již více než dekádu spolehlivým partnerem pro zvýšení výkonnosti více než 875 firem, kde se stará o více než 51.000 zaměstnanců. Hlavní specializací je oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky.

LANDMARK PAYMENTS jako součást skupiny přináší inovativní řešení v podobě sofistikované správy zaměstnaneckých benefitů a elektronických stravenek. Navrhovaná řešení mají podobu komplexních systémů, které představují okamžité zjednodušení administrace, lepší dostupnost benefitů a automatizaci evidencí a přehledů. 

 

LOOK EVER GOLD s.r.o. - ID 94134033 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rybná 716/24 , Praha , 110 00 

Look Ever Gold

Zprostředkování zaměstnání.

Personální a pracovní agentura.

PMB-ZOS s.r.o. - ID 93422276 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Krištofova 1443/27, Ostrava, 716 00  

Služby a výrobní možnosti:

 • strojní opracování na horizontální vyvrtávačce W100B-CNC/25 (Heidenhain iTNC530) – váha obrobku do 3 tun
 • strojní opracování na horizontální vyvrtávačce WH10NC-CNC (Heidenhain TNC530) – váha obrobku do 2 tun
 • strojní opracování na horizontální vyvrtávačce W100A (v ose x 1600mm rozjezd)
 • strojní opracování na soustruzích SU-40, SN-40,
 • strojní opracování na soustruzích Sinus D330/1500
 • vrtání na vrtačce R60 Sinus
 • řezání na pile Bomar 320.250 DGS
 • zámečnická výroba
 • svařování na svářečkách Fronius -Trans Puls Synergic 4000, Compakt 239 PM, Alfa in A500-Chopper W.HD, ETP-Compakt 508 WN, Kuhtreiber-KIT 500W-2 ks, Alfa in Pingl 160

DreamBig s.r.o. - ID 89895730 - NÁHLED ZÁZNAMU

Londýnská 575/48, Praha , 120 00  

dreamBIG zastupuje nastupující talentované i zkušené a prověřené IT profesionály, kteří ve svých kariérách nechtějí stát na místě.

Vývojáře, testery i například datové inženýry spojujeme s jedinečnými pracovními příležitostmi dřív, než oficiálně spatří světlo světa.

ITjobs s.r.o. - ID 93900541 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bašty 416/8, Brno, 602 00 

Práce v IT Brno

Hledáte perspektivní a zároveň dobře placené zaměstnání? Máte zkušenosti či vzdělání v oblasti práce v IT?

Jestliže ano, jste na správném místě. Nabízíme ty nejlepší pracovní pozice v IT Brno.

Práce v IT Brno vás může naplňovat a bavit zároveň. Oblast IT má velkou budoucnost, proto spojte svou pracovní kariéru s kvalitními pozicemi v oblasti IT.

V naší nabídce naleznete pouze pozice od prověřených zaměstnavatelů.

Získejte snadno a rychle práci v IT.

Poly Search s.r.o. - ID 90353800 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dejvická 306/9, Praha , 160 00 

Jsme česká personální agentura, která se specializuje na získávání kvalifikovaných a spolehlivých pracovníků z Ukrajiny do stálého pracovního poměru pro průmyslové podniky v České republice

Sesterské společnosti Poly Search spol. s r.o. se sídlem v Praze a společnost  ТзОВ " ПоліСерч" se sídlem ve Lvově  mají společný český management s dlouholetou mezinárodní zkušeností (EU, USA a východní Evropa).

Český management má 22 let zkušeností s podnikáním i s vedením projektů a lidí na Ukrajině a v České republice. Ukrajinský management má 18 let zkušeností se zaměstnáním v České republice a vedením lidí i projektů na Ukrajině. Společně pak máme detailní znalost kulturních i pracovních zvyklostí v České republice a na Ukrajině, což je základním pilířem našeho úspěchu.

Získáváním pracovníků na Ukrajině v rámci vládního projektu "Režim Ukrajina" se zabýváme od úplného počátku projektu a k dnešnímu dni máme více než 110 spokojených zákazníků - průmyslových podniků, pro které jsme zprostředkovali více než 1.500 pracovníků.

Disponujeme potřebnými povoleními od Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky i od Ministerstva práce Ukrajiny.

Sociální agentura, o.p.s. - ID 91614991 - NÁHLED ZÁZNAMU

Varšavská 688/40, Ústí nad Labem , 400 03  

Posláním Sociální agentury je usilovat o zlepšení kvality života občanů se zdravotním postižením s důrazem na jejich pracovní uplatnění.   

Za tímto účelem:

 • poskytujeme sociální služby zaměřené na odborné poradenství a aktivizaci lidí se zdravotním postižením 
 • prosazujeme práva a zájmy lidí se zdravotním postižením
 • vytváříme a hledáme možnosti pracovního uplatnění lidí se zdravotním postižením 
 • poskytujeme vzdělávací programy lidem se zdravotním postižením
 • poskytujeme organizacím veřejného a soukromého sektoru poradenské a vzdělávací služby v oblasti sociálních služeb, trhu práce a rozvoje organizace

POBOČKA:

SOCIÁLNÍ AGENTURA, o.p.s. - Školní 349/2, Teplice 

 

AGENTURA BRAVEX organizační složka - ID 92502708 - NÁHLED ZÁZNAMU

Politických vězňů 911/8 , Praha , 110 00 

Pracovní agentrura BRAVEX

- nabídka práce 

- zaměstnání 

- personalistika

RYTMUS-OD KLIENTA K OBČANOVI, o.p.s. - ID 91492864 - NÁHLED ZÁZNAMU

Londýnská 309/81, Praha , 120 00  

Jsme lidé pracující v nevládní neziskové organizaci. Podporujeme lidi se zdravotním postižením v aktivním začleňování do života – ve škole, v práci, v místě bydliště a při volnočasových aktivitách. Využíváme přirozených zdrojů podpory ve společnosti. Volíme individuální přístup. Podporujeme lidi v uplatňování jejich práv. Činíme tak prostřednictvím poskytování sociálních služeb a realizací tematických akcí.

People Place & Partners a.s. - ID 91497897 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hálkova 1406/2 , Praha , 120 00  

- zprostředkování zaměstnání

- výroba, obchod a služby 

- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem

 

KRÁLOVSKÝ STYL s.r.o. - ID 95118340 - NÁHLED ZÁZNAMU

V kapslovně 2765/15, Praha , 130 00  

Agentura práce KRÁLOVSKÝ STYL

- zprostředkování práce

- poradeství

- personalistika

Three Queens s.r.o. - ID 99557256 - NÁHLED ZÁZNAMU

Drtinova 557/10, Praha , 150 00  

Nová kapitola začíná zde

Šikovných ITáků je málo. To vědí všichni. Pokud máš IT background, jsi na správném místě.

Pomůžeme ti najít ten super projekt přesně pro tebe.

KM KONSULT s.r.o. - ID 93366333 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kaplanova 2836/2a , Kroměříž , 767 01  

Jsme regionální agentura působící od r. 2010 ve Zlínském kraji. Nabízíme více než 10 let získaných zkušeností v oboru.

KM konsult s.r.o., se sídlem v Kroměříži je česká pracovně personální agentura

Poskytneme Vám komplexní spektrum pracovních sil od pracovníků na jednoduché dočasné práce. Pracovníky s určitým stupněm odbornosti i vyprofilované kandidáty.  Zajistíme dočasné přidělení, nebo nástup do trvalých pracovních poměrů.

Garantujeme, že naše společnost poskytuje všechny své služby zcela v souladu s platnou legislativou ČR a EÚ. Jsme držiteli licence povolující činnost agentury práce, kterou uděluje MPSV.

Jelikož naše agentura pracuje s lidskými zdroji, zaměřujeme se na profesionalitu nabízených služeb, výběr spolehlivých, zodpovědných a kvalitních lidí na výkon daných prací, jako i na osobní zodpovědnost všech pracovníků. Našim úkolem je stále rostoucí spokojenost klientů a kvalita poskytovaných služeb. Cílem je klient, mající oprávněnou důvěru v agenturu KM konsult s.r.o.

Naše vize: „S Vámi pro Vás“ !

Komunitní práce Liberec, o.p.s. - ID 97194575 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Josefinino údolí 9/9 , Liberec , 460 05  

Komunitní práce Liberec

Kdo jsme?

Obecně prospěšná společnost založená Statutárním městem Liberec v roce 2005

Co nabízíme?

Naše společnost nabízí zaměstnání lidem, kteří mají potíže s nalezením zaměstnání – nekvalifikovaní, starší 50ti let, dlouhodobě nezaměstnaní apod.

Co zajišťujeme?

Společnost zajišťuje správu a základní údržbu nemovitostí pro třetí osoby – zejména administrativní zajištění řádného provozu nemovitostí, domovnická činnost, úklid bytů i nebytových prostor, čištění interiérů a exteriérů budov, čištění oken, úklid chodníků a podobně.

DRUŽSTVO STANISLAV - ID 94348894 - NÁHLED ZÁZNAMU

Huťská 160, Kladno, 272 01 

Zprostředkováváme zaměstnání v oboru pekařství, stavebnictví a úklidových prací.

Assessment Systems s.r.o. - ID 99389505 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sokolovská 131/86 , Praha , 186 00  

VÝBĚR JE KRITICKOU SOUČÁSTÍ VAŠEHO PODNIKATELSKÉHO ÚSPECHU.

Lidé jsou jedna z nejdůležitějších součástí firmy, která vás odlišuje od konkurentů. Mít ty pravé lidi na správných pozicích může způsobit veliký rozdíl mezi prosperitou vaší organizace a jejím selháním. Pomůžeme vám dělat dobrá a objektivní rozhodnutí o přijímání nových zaměstnanců.

RP DIMENSION s.r.o. - ID 92451284 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Erbenova 407/9, Mladá Boleslav , 293 01  

RP Dimension, s.r.o. je česká personální agentura a zabýváme se dočasným  přidělováním zaměstnanců k uživateli a personálně – poradenské činnosti. Snažíme se vyhledávat kvalitní zaměstnance, kteří splňují očekávaní našich zákazníků, jak z profesního hlediska, tak i z hlediska firemní kultury. Jsme schopni se pružně přizpůsobit dané situaci a vyjít vstříc zákazníkům. Společnost byla založena 8. března 2006 jako samostatný právní subjekt ve formě společnosti s ručením omezeným.

Úspěch naší společnosti je do velké míry ovlivněn našimi zaměstnanci, proto se jim snažíme poskytnout takové podmínky a podporu, díky kterým mohou neustále rozvíjet své odborné schopnosti, znalosti a talent. U nás mají zelenou hlavně kreativní lidé, které motivuje úspěch v práci v návaznosti na nadstandardní odměnu. Budoucím zaměstnancům nabízíme ve spolupráci s uživatelem perspektivní zaměstnání s možností odborného a osobnostního růstu.

Společnost RP Dimension s.r.o. je držitelem rozhodnutí Úřadu práce České republiky  – povolení ke zprostředkování zaměstnání č.j.: MPSV-ÚP/8952/13/ÚPČR/4 na území ČR a EU.

Společnost RP Dimension s.r.o. uzavřela pojistnou smlouvu pro pojištění úpadku agentury práce.
Dále má společnost RP Dimension s.r.o. uzavřenou pojistnou smlouvu odpovědnosti za škody s klientem.

Jsme schopni rychle zajistit personál, např. v případě nečekaného navýšení výroby u uživatele nebo při zvýšení objednávek a sezónních zakázkách, a to 365 dní v roce.
Naši zaměstnanci jsou vedeni zkušenými koordinátory, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně.

Acamar Outsourcing Services, s.r.o. - ID 90133637 - NÁHLED ZÁZNAMU

Karolinská 654/2, Praha , 186 00  

Jsme strategičtí konzultanti pro plánování a hledání lidských kapacit na projektech a rozvoj R&D center.

OSSPO AGENCY - ID 96370123 - NÁHLED ZÁZNAMU

Olšanská 55/5, Praha , 130 00 

Posláním firmy je poskytování kvalitních personálních služeb na území celé republiky. Firma klade důraz na nejvyšší hodnoty: spolehlivost, kvalitu odvedené práce (své i svých zaměstnanců), důvěru a flexibilitu. Společnost se záhy po svém založení stala synonymem důvěryhodnosti a vysoké profesionality a získává si své věrné klienty v celé republice i mimo ni. Společnost OSSPO Agency s.r.o. se zabývá dodáváním kvalifikovaných zaměstnanců na práce v oblasti stavebnictví, strojírenství a automobilového průmyslu. Firma zaručuje, že se vašich projektů ujmou kvalitní pracovníci, kteří odvedou vynikající práci a výsledky odevzdají v dohodnutém termínu. 

Problémy, které by se během celého procesu případně mohly objevit, okamžitě řeší tým schopných koordinátorů. Náš facility management a property management vám zaručí efektivní chod budovy a dlouhodobě výhodnou komplexní správu nemovitostí. Společnost OSSPO Agency s.r.o. si zakládá na maximální spokojenosti svých klientů a udělá vše pro to, aby splnila všechna vaše přání.

LUCK COMPANY s.r.o. - ID 94488719 - NÁHLED ZÁZNAMU

Strakonická 3309/2e, Praha , 150 00 

Společnost LUCK Company s.r.o. vám nabízí spolehlivou a kvalifikovanou pracovní sílu přesně podle vašich potřeb

Naši vedoucí pracovníci využívají dlouholetých zkušeností ze své činnosti v nové, ambiciózní společnosti.

 

Služby pro firmy:

- nabízíme neomezené množství zaměstnanců

- odborné zázemí a korektní vztahy s naším zákazníkem

- využití našich dlouhodobých zkušeností

- pružnou náhradu pracovníků

- kompetenci a závaznost

- okamžité řešení nedostatku pracovních sil při nárazových zakázkách

- zajištění operátorů do výroby včetně strojů CNC

- zajištění pracovníků na sezónní práce

- zpracování mezd, zajištění dopravy, ubytování a stravování pro námi poskytnuté pracovníky

- zajištění pracovníků na odborné práce

- naše služby vám zajistí úsporu vašich nákladů

TOP RECRUIT s.r.o. - ID 93538130 - NÁHLED ZÁZNAMU

Denisova 639/2, Ostrava, 702 00 

TOP RECUIT

 • personální agentura
 • výběr a nábor přidělených zaměstnanců (operátor výroby, svářeč, řidič, ...)
 • pracovní agentura

 

BORCINIO s.r.o. - ID 91831798 - NÁHLED ZÁZNAMU

Perlová 60/14, Plzeň , 301 00  

Sdružení družstevníků

Společenství s neuzavřeným počtem osob založené za účelem podnikání.

Personální agentura

Vyhledávání zaměstnanců pro zaměstnavatele a vyhledávání zaměstnání pro fyzickou osobu.

DELTA ADVISORY a.s. - ID 91098999 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pobřežní 370/4, Praha, 186 00 

Společnost DELTA ADVISORY a.s. nabízí vysoce zákaznicky orientovaný přístup s maximálním důrazem na efektivitu poskytovaných služeb a jejich přidanou hodnotu pro koncového zákazníka. Společnost soustřeďuje široké portfolio vysoce kvalifikovaných renomovaných specialistů s dlouholetými zkušenostmi. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti pokrytí personálních potřeb klientů i technického zajištění ICT projektů.

Cílem společnosti je zajišťovat kvalitní a nezávislé služby vycházející z důkladného pochopení potřeb klienta. Tento přístup následně umožňuje sestavit takové portfolio služeb, které jednoznačně vede k optimálnímu a maximálně efektivnímu řešení.

BUSINESS JOB s.r.o. - ID 90935033 - NÁHLED ZÁZNAMU

Slovanská 247/20, Plzeň , 326 00  

Business job

Naše společnost se zabývá zprostředkováním personálu již od roku 2001. Fungujeme na českém i slovenském trhu. V České republice se orientujeme hlavně na personální leasing v oblasti automobilového, elektrotechnického, strojírenského a potravinářského průmyslu. Tato činnost je zajišťována na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky a Slovenské republiky.

AKBB GROUP s.r.o. - ID 93694190 - NÁHLED ZÁZNAMU

Běchorská 2222/10, Praha , 193 00 

Od doby svého založeni společnost AKBB GROUP s.r.o je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu pro těžký a lehký (spotřební) průmysl.

Jsme orientováni na zajištění personálu dělnických – kvalifikované dělníky, řemeslných, technických, manuálních, servisních, administrativních profesí, technické profese.

Také vyrábíme a prodáváme mobilní domy na klíč a kontejnery za bezkonkurenční ceny

O kvalitě naší práce rádi přesvědčíme i Vás.

Jako zodpovědná firma Vám předem garantujeme zajištění objednaných činností na vysoké odborné úrovni ve Vámi požadované kvalitě a ve smluvním termínu.

Součástí předaného díla bude předávací dokumentace a celé dílo bude splňovat platné zákony, předpisy a vyhlášky.

DOSMA, spol. s.r.o - ID 89491768 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Štěrboholská 353/98, Praha, 102 00 

Společnost Rekondra s.r.o. byla založena v roce 2006. Jsme agentura práce nabízející v regionu Prahy a okolí služby v oblasti lidských zdrojů - nalezení zaměstnanců na dobu neurčitu i určitou, hodnocení a výběr pracovníků i poradenství v personální oblasti.

Naším hlavním úkolem je zabezpečit dostatek flexibilních pracovních sil pro své uživatele s ohledem na profesionalitu, kvalitu poskytovaných služeb a rychlost přidělení vhodného pracovníka.

CZECHMAP s.r.o. - ID 91074439 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rybná 716/24 , Praha , 110 00 

Personální agentura.

Agentura práce.

Zajištění pracovníků v oblasti nástrojářství, strojíreství.

Lidé a Příležitosti s.r.o. - ID 92087741 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jičínská 2348/10 , Praha , 130 00 

Jsme rodina firem, sdružených ve skupině Skupině Příležitosti. Každý člen naší rodiny svým způsobem pomáhá proměňovat Vaše příležitosti ve skutečnost. Je hezké snít, ale ještě důležitější je něco pro uskutečnění svých snů udělat. Jsme tu proto, abychom vám v tom pomohli. 

​Zabýváme se outsourcingem provozů v gastronomii nebo jejich součástí. 

Vyhledáme Vám nové zaměstnace nebo vám je zapůjčíme na realizaci vašeho projektu. 

Back office. Převezmeme za vás veškerou personální a mzdovou administrativu. Zajistíme pro vás veškeré povinnosti zaměstnavatele v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce, životního prostředí a pravidelné revize technických zařízení .

​Naše vzdělávací metoda 3rdWay vám zajistí růst váš i vašeho podnikání. Zaměřujeme se na práci s pozorností a vytrvalost.

​Vytváříme odborně zaměřená pracovní místa pro handicapované a zdarma sdílíme naše know how s těmi, kteří jsou ochotni připustit, že i handicapovaný kolega/kolegyně může odvádět plnohodnout práci.

AG VZDĚLÁVACÍ AGENTURA - ID 89018788 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dr. Janáčka 6, Vyškov, 682 01 

Vážení a milí,
vítejte na stránkách AG vzdělávací agentury.

Naše agentura je ojedinělá v tom, že se úzce specializuje na oblast pracovního práva, personalistiky, odměňování a mzdového účetnictví, a to už dvacátým třetím rokem.

Díky mé dlouholeté praxi "v terénu", kolegovým zkušenostem z kontrolní činnosti, aktivní práci nás obou v Kolegiu expertů AKV Praha ( mimo jiné připomínkové místo v oblasti pracovněprávní legislativy), rozsáhlé publikační, poradenské a lektorské činnosti jsme "v obraze"" a víme, co je pro Vás důležité. Spolu se sborem erudovaných externích lektorů pro Vás pořádáme semináře, které jsou vysoce hodnocené a vyhledávané.

Děkujeme za to Vám, pro které a se kterými to všechno děláme!

Těším se na Vás i v tomto školicím roce na našich seminářích.

RUBIKON CENTRUM, z.ú. - ID 89861365 - NÁHLED ZÁZNAMU

Novákových 439/6, Praha , 180 00 

Od roku 1994 pomáháme lidem, kteří chtějí překročit svou trestní minulost.

Podporujeme je na jejich cestě zpátky do společnosti – v získání a udržení práce, v řešení dluhů a v odpovědnosti vůči sobě, rodině i okolí. Jsme RUBIKON Centrum, nestátní nezisková organizace.

A jak toho hodláme dosáhnout, můžete vidět v grafice níže, která představuje náše cíle, vize a směry do roku 2020.

COMAC JOBS s.r.o. - ID 96472607 - NÁHLED ZÁZNAMU

Janáčkova 1025/16 , Ostrava, 702 00 

Comac jobs s.r.o. působí na českém trhu od roku 2011. Na konci tohoto roku doplnil českou nabídku firem poskytujících personální služby, a to zejména v oblasti temporary placement, tedy dočasného přidělení zaměstnanců.

Comac jobs zahájil svou činnost jako malá lokální personální společnost, působící v Moravskoslezském kraji. Během následujících dvou let vedení společnosti intenzivně pracovalo nejen na získávání zajímavých zakázek, ale zejména na budování kvalitního týmu personálních konzultantů, náborářů, a následně také dílčích vedoucích zodpovědných za nově vznikající kolektivy.

Od roku 2011 se mnohé změnilo, a Comac jobs se tak stal jednou z předních personálních společností v České republice, s množstvím přidělených zaměstnanců řadící Comac jobs mezi prvních deset největších agentur. Comac jobs se také od roku 2013 intenzivně zabývá další službou, kterou nabízí svým klientům, a to permanent placement, tedy nábor kmenových zaměstnanců k zákazníkům, zejména na specializované pozice. V současné době působí Comac jobs v 12 pobočkách v České republice a v Polsku.

Hlavními zásadami společnosti Comac jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

POBOČKY:

Hlavní třída 2020/28, Český Těšín
Pražská 16, Kolín 
Šafránice 447, Náchod 
Lužická 1237/29, Nový Jičín 
Vratimovská 707, Ostrava
Sokolovská 87/95, Praha
Šachetní 1540, Rychvald
Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína
Jasenice 1828, Vsetín 


1 2 3


Přehled kategorií

  Agentury (127)

  Auto-moto (1632)

  Banky (189)

  Bazény (13)

  Bezpečnost, ochrana (58)

  Čištění (867)

  Doprava (1444)

  Dřevo (1136)

  E-shopy (94)

  Elektro (997)

  Energetika (736)

  Finance, banky, pojišťovny (48)

  Chemie (124)

  Chovatelství (115)

  Instalace, servis, opravy (205)

  Kancelářské stroje, potřeby (11)

  Kosmetické služby (58)

  Kovovýroba (129)

  Kultura (1440)

  Kurzy, školení (134)

  Malo a velkoobchod (1751)

  Nábytek (964)

  Nářadí (630)

  Obaly (669)

  Odbory, spolky (315)

  Odpady (27)

  Okna, dveře (49)

  Papír (23)

  Plasty (20)

  Počítače (1041)

  Pohřebnictví (15)

  Pojištění (768)

  Poradenství (1834)

  Potraviny, gastro (1575)

  Reality (1036)

  Reklama (1109)

  Restaurace (276)

  Skladování (8)

  Sklo (352)

  Služby a řemesla (5983)

  Sport (195)

  Stavebnictví (1851)

  Strojírenství (1159)

  Telekomunikace (613)

  Textil (61)

  Tisk (495)

  Ubytování (1378)

  Úřady, instituce (1780)

  Věda a výzkum (442)

  Voda, topení, plyn (105)

  Volný čas (961)

  Výtahy (3)

  Vzdělávání (1833)

  Zahradnictví (101)

  Zdraví (1153)

  Zdravotnictví, sociální péče (247)

  Zemědělství (772)