Firmy v kategorii Agentury (196)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiXANTON s.r.o. - ID 96179776 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Neslovice 51, Ivančice, 664 91 

Firma XANTON s.r.o. je v porovnání s jinými, zejména tradičními firmami, firmou velmi mladou. Firmu založil v roce 2016 pan Pavel Sawilla, který je jejím jediným společníkem a jednatelem. Zaměření firmy je od prvopočátku směrováno do oblasti kovovýroby, zejména do výroby složitých svařovaných dílů, určených pro montáž do větších celků. Toto zaměření vychází z předchozí dlouholeté praxe zakladatele firmy v Impact Industry Brno a.s., kde získal bohaté zkušenosti zejména v oblasti svařování nerezového materiálu a jako specialista pro výrobu vzorků nových výrobků. Výroba složitých svařovaných dílů je proto nosným výrobním programem divize „KOVOVÝROBA“.

S postupným rozvojem firmy jsou vedle vlastních výrobních kapacit stále více využívány kapacity specializovaných kooperujích firem. Pro zajištění rozvoje byly postaveny nové výrobní prostory v průmyslové zóně „Neslovice“ a v jednání je pronájem dalších prostor, které umožní rozšíření výrobních možností o výrobu velkých svařenců. Působení pana Sawilly v Rakousku přineslo také navázání spolupráce se zahraničními firmami.

V roce 2017 se činnost firmy XANTON s.r.o. rozšířila o novou divizi „PRACOVNÍ AGENTURA“. Tato divize dnes zajišťuje uplatnění asi osmdesáti pracovníkům na trhu práce v celé České republice.

SKS BUSINESS UNIT s.r.o. - ID 91544618 - NÁHLED ZÁZNAMU

Smetanovo nábřeží 331, Hranice, 753 01 

Společnost SKS Business Unit s.r.o. je od založení v roce 2010 ryze česká personální agentura s jasnou vlastnickou strukturou. Dlouhodobě zajišťujeme komplexní personálně poradenské služby v automobilovém, potravinářském a strojírenském průmyslu, avšak s přesahem do ostatních výrobních odvětví.

Tvoříme výkladní skříň agenturního zaměstnávání v České republice – společně s našimi zaměstnanci a českými, korejskými, španělskými i americkými partnery přísně dbáme na dodržování legislativních požadavků. Všichni zaměstnanci mají zaručenu srovnatelnou mzdu s kmenovými zaměstnanci a jako bonus rozsáhlý program péče o zaměstnance zahrnující několik benefitů. Naši klienti si mohou být jisti, že získají spokojené a pracovité zaměstnance, kteří mohou být zaměstnáni zcela legálně a je o ně skvěle postaráno!

Působíme zejména v Olomouckém, Moravskoslezském a Zlínském kraji, avšak jsme schopni naše služby zajišťovat na území celé České republiky. Nabízíme stabilní přístup a flexibilitu – služby šité na míru pro potřeby každého klienta. Vnímání vašich potřeb a specifik výroby je pro nás základním kamenem budování obchodních vztahů. Stejně tak spolupracujeme pouze s partnery, kteří našim zaměstnancům zaručují možnost dlouhodobé a bezproblémové spolupráce.

ALEKU s.r.o. - ID 90208600 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zavadilská 3195, Tábor, 39001 

Potřebujete zaměstnance do Vaší firmy na krátkodobou nebo dlouhodobou výpomoc? Tak to jste na správném místě. Jsme personální agentura, která zajišťuje zprostředkování dočasných i stálých zaměstnanců.

Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby v oblasti dočasného přidělování pracovníků i náboru zaměstnanců na nižší a střední pracovní pozice. Zajišťujeme nábor zahraničních pracovníků jak ze zemí Evropské unie, tak i mimo EU.

 

Nabízíme komplexní služby, které zahrnují vyhledávání, výběr uchazečů a jejich následné zaměstnání formou dočasného přidělení tak, abychom Vás zbavili zdlouhavé procedury inzerce. Tím vyřešíme Vaše personální potřeby na dobu určitou, přičemž přidělení pracovníci jsou zaměstnanci společnosti ALEKU. Tímto získáte pouze tolik zaměstnanců, kolik potřebujete - umožní Vám to soustředit se na klíčové oblasti vašeho podnikání - odpadá vedení mzdové a personální agendy - odpadají náklady na vyhledávání a výběr zaměstnanců.

Naši pracovníci jsou ze zemí Evropské unie, zejména Rumunska a mimo EU z Ukrajiny. Jedná se o kvalifikované i nekvalifikované pracovníky ve všech oborech. Všichni pracovníci mají platná povolení a doklady dle stávající legislativy.

Taktéž nabízíme služby česky hovořícího delegáta v případě zaměstnání skupiny cizinců. Dopravu zaměstnanců na pracoviště a školení BOZP všech pracovníků.

SVV-STAV s.r.o. - ID 94009705 - NÁHLED ZÁZNAMU

K Hájům 2671/8, Praha, 155 00 

 • Poskytujeme komplexní zprostředkovatelské služby, které přizpůsobujeme přání zákazníka
 • Považujeme dodržování platných zákonných norem za nutnou podmínku spolupráce se zákazníky
 • V rámci našich možností pozitivně motivujeme zaměstnance
 • Zprostředkováváme svým zákazníkům velké i malé skupiny zaměstnanců
 • Máme propracovanou metodiku náboru uchazečů, která reflektuje požadavky zákazníka
 • Na přání zákazníka přizpůsobujeme obsah školení BOZP
 • Umožňujeme svým zákazníkům provádět zákaznické audity na svých zakázkách

TOUCHDOWN CZECH REPUBLIC, s.r.o. - ID 96999440 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lazarská 11/6, Praha, 120 00 

TOUCHDOWN 

Profesionální služby v oblasti lidských zdrojů.

ANYX s.r.o. - ID 97817276 - NÁHLED ZÁZNAMU

Ringhofferova 115/1, Praha, 155 21 

Anyx, s.r.o. nabízí rozsáhlou škálu služeb, díky kterým dokáže zajistit komplexní řešení klientských zadání.

Plně si uvědomujeme, že každý klient má individuální potřeby, a proto jsou služby vždy „ušity“ přesně na míru jeho požadavkům a potřebám.

Naší hlavní předností je rychlá, přesná a flexibilní reakce.

Veškeré naše služby jsou zaměřeny na úsporu času a nákladů klienta.

Naším cílem je Vaše spokojenost.

TREXIMA, spol. s r.o. - ID 89487663 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

třída Tomáše Bati 299, Zlín, 763 02 

TREXIMA, spol. s r.o. není na českém trhu rozhodně nováčkem. Více než 25 let se zaměřujeme na podnikové poradenství a radíme firmám, jak správně motivovat a odměňovat zaměstnance. Zároveň jim pomáháme rozvíjet lidi tak, aby neměli důvod odcházet ke konkurenci. Využíváme při tom naše zkušenosti s rozsáhlým statistickým šetřením mezd - již od 90. let sbíráme a zpracováváme data pro Informační systém o průměrném výdělku.

Analýze trhu práce, vzdělávání či kariérovému poradenství se věnujeme i v rámci řady veřejných projektů. Podíleli jsme se například na tvorbě Národní soustavy kvalifikací, Národní soustavy povolání nebo Informačního systému typových pozic. Zároveň jsme aktivní v sektorových radách.

Důležitou roli hrají i naši IT experti. Díky nim nabízíme zákazníkům moderní personální systém, který lze využít k hodnocení zaměstnanců. Zároveň vytváříme software na míru, a to pro desktopy i mobilní telefony.

Spolupracujeme:

 • s českými firmami,
 • veřejnou sférou,
 • odbornými organizacemi (Hospodářská komora ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR, Českomoravská konfederace odborových svazů),
 • základními, středními i vysokými školami.

Jsme členy:

 • Klubu personalistů Moravy a Slezska,
 • Hospodářské komory ČR,
 • Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Více než 25 let na českém trhu

„Byla to taková ta odvážná doba, ve které začínající podnikatelé měli odvahu zkoušet nové věci,“ vzpomínají zakladatelé TREXIMY na 90. léta, kdy firma vznikla. Zpočátku se věnovali hlavně podnikovému poradenství a snažili se pomáhat firmám v neznámém prostředí tržní ekonomiky.

Manažerské centrum aplikované psychologie,s.r.o. (MCAP,s.r.o.) - ID 95548043 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nám. T. G. Masaryka 588, Zlín , 760 01  

Poskytujeme psychologického poradenství a aplikované psychologie ve Zlíně.

Acamar Outsourcing Services, s.r.o. - ID 90133637 - NÁHLED ZÁZNAMU

Karolinská 654/2, Praha , 186 00  

Jsme strategičtí konzultanti pro plánování a hledání lidských kapacit na projektech a rozvoj R&D center.

RP DIMENSION s.r.o. - ID 92451284 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Erbenova 407/9, Mladá Boleslav , 293 01  

RP Dimension, s.r.o. je česká personální agentura a zabýváme se dočasným  přidělováním zaměstnanců k uživateli a personálně – poradenské činnosti. Snažíme se vyhledávat kvalitní zaměstnance, kteří splňují očekávaní našich zákazníků, jak z profesního hlediska, tak i z hlediska firemní kultury. Jsme schopni se pružně přizpůsobit dané situaci a vyjít vstříc zákazníkům. Společnost byla založena 8. března 2006 jako samostatný právní subjekt ve formě společnosti s ručením omezeným.

Úspěch naší společnosti je do velké míry ovlivněn našimi zaměstnanci, proto se jim snažíme poskytnout takové podmínky a podporu, díky kterým mohou neustále rozvíjet své odborné schopnosti, znalosti a talent. U nás mají zelenou hlavně kreativní lidé, které motivuje úspěch v práci v návaznosti na nadstandardní odměnu. Budoucím zaměstnancům nabízíme ve spolupráci s uživatelem perspektivní zaměstnání s možností odborného a osobnostního růstu.

Společnost RP Dimension s.r.o. je držitelem rozhodnutí Úřadu práce České republiky  – povolení ke zprostředkování zaměstnání č.j.: MPSV-ÚP/8952/13/ÚPČR/4 na území ČR a EU.

Společnost RP Dimension s.r.o. uzavřela pojistnou smlouvu pro pojištění úpadku agentury práce.
Dále má společnost RP Dimension s.r.o. uzavřenou pojistnou smlouvu odpovědnosti za škody s klientem.

Jsme schopni rychle zajistit personál, např. v případě nečekaného navýšení výroby u uživatele nebo při zvýšení objednávek a sezónních zakázkách, a to 365 dní v roce.
Naši zaměstnanci jsou vedeni zkušenými koordinátory, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně.

LANDMARK PROFIT s.r.o. - ID 92469479 - NÁHLED ZÁZNAMU

U háje 507/26, Praha, 147 00 

Společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. je součástí holdingu LANDMARK HOLDING a.s. a specializuje se na oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky. V této oblasti se zaměřuje zejména na audity pracovněprávní dokumentace a pracovních procesů. Svou činnost vykonávala společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. od roku 2008 jako divize společnosti LANDMARK GRANT s.r.o. a od roku 2012 jako samostatná právnická osoba.

V současné době činí náš tým více než 30 odborníků. Byť disponujeme živnostenskými oprávněními na daňové poradenství, činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, nečekejte od nás klasické vedení účetnictví či odklady daňových přiznání.

K současnému dni jsme poskytli naše služby více než 800 klientům a stále poskytujeme více než 100 stálým klientům, jejichž počet se k naší radosti stále rozrůstá.

Většina našich řešení vyžaduje nadstandardní přístup, avšak přináší rovněž nadstandardní výsledky. V důsledku tak ve většině případů převýší finanční přínos pro vaši společnost cenu našich služeb. Neplatíte nás za rady, ale za výsledky.

Každý náš krok, každá naše činnost je vedena tak, aby byla v souladu s naším posláním - přinášet klientům vyšší zisk.

EVERY WORK s.r.o. - ID 97182646 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jiráskova 682/61, Mladá Boleslav, 293 01 

V oblasti zprostředkování zaměstnání a personálních služeb má společnost praxi již od počátku roku 2000, kdy poskytovala služby jako fyzická osoba – ZBYNĚK HORVÁT

V souvislosti s rozvojem a zvýšením počtu zaměstnanců jsme v roce 2018 přenesli naše služby na společnost EVERY WORK s. r. o.,

která se zaměřuje na firemní subjekty nejen v Mladé Boleslavi, ale i v dalších regionech České republiky a řadí se tak mezi nejspolehlivější agentury.

IAESTE LC BRNO - ID 96090330 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Purkyňova 2640/93, Brno, 612 00 

IAESTE A.s.b.l. je mezinárodní, nevládní, nepolitická, nezisková organizace, která sdružuje studenty a akademiky po celém světě a usiluje o profesní a osobní rozvoj studentů a mladých absolventů bez ohledu na jejich náboženství, národnost, barvu pleti, sexuální orientaci či pohlaví.

Českou pobočkou je IAESTE Czech Republic, které každoročně zprostředkuje zahraniční stáže pro více než stovku studentů českých univerzity a zajistí stáže v Česku zhruba stejnému počtu zahraničních stážistů.

 

 

IAESTE ČESKÉ REPUBLIKY - Zikova 1903/4, Dejvice, 160 00 Praha

BSS INVEST s.r.o. - ID 95573091 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

K Žižkovu 809/7, Praha, 190 00 

Jsme dynamická, flexibilní a neustále se rozvíjející personální agentura. Praha a okolí je naším hlavním místem působení, jsme místní a rozumíme lidem i pracovnímu trhu v Praze.

Zaměřujeme se převážně na výrobní sektor a skladování – Praha je místem s mnoha pracovními příležitostmi v různých oborech.

BSSINVEST má své jméno a je na nás spolehnutí.

REFERENCE

Za dobu naší existence jsme zajistili tisíce zaměstnanců desítkám firem v Praze i celém Pražském kraji. Mezi naše spokojené partnery patří například

 

SLUŽBY PRO FIRMY HLEDAJÍCÍ ZAMĚSTNANCE

Svým klientů nabízíme především služby v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců a jejich vyhledávání. Spojuje nás jedno – práce.

 • působíme v Praze a Pražském kraji, známe regionální pracovní trh
 • v naší databázi jsou i uchazeči, kteří k Vám mohou ihned nastoupit
 • zaměstnance testujeme, rozšiřujeme kvalifikaci, vybavujeme OOPP
 • umíme řešit i dopravu do práce, a také ubytování zaměstnance

Praha je naším nejširším působištěm, ale najdete nás i v dalších regionech.

 

SLUŽBY PRO UCHAZEČE HLEDAJÍCÍ PRÁCI

Zaměstnancům zajistíme vše pro nalezení a řádné odvádění práce:

 • po registraci zajistíme práci ihned v řádech dní
 • zajistíme Vám dopravu do práce ZDARMA
 • v případě potřeby Vám zajistíme ubytování
 • pro velkou část uchazečů máme práci okamžitě
 • udržujeme i rozšiřujeme Vaše odborné dovednosti

Přezkoušení Vaší odborné způsobilosti máte u nás zdarma.

 

KOMUNIKACE A KONTROLA PRÁCE

Je naším cílem vědět, co se děje na pracovišti, a to jak od přímého nadřízeného našich zaměstnanců u Vás (mistra nebo vedoucího v práci), tak ze strany zaměstnanců.

To nám umožňuje řešit vzniklé problémy rychle a efektivně. Náš člověk pravidelně navštěvuje pracoviště a je v neustálém kontaktu s Vámi a s našimi pracovníky na firmě.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte  na +420 777 662 264

DE WAARDE s.r.o. - ID 95052797 - NÁHLED ZÁZNAMU

Na Březince 930/6, Praha, 150 00 

Hledáte bezúspěšně nové a kvalifikované zaměstnance? Personální agentura DEWAARDE je tu pro Vás! Trh práce je plný schopných potenciálních zaměstnanců, kteří jen čekají na volná místa a příležitost, kterou jim Vaše firma může nabídnout.

Hledáte novou práci, ale neměli jste dosud štěstí?

Na trhu práce je nesčetné množství úspěšných firem, které právě teď hledají nové spolupracovníky.

 

POBOČKA:

Havířská 307, 580 01 Havlíčkův Brod

IDOL, s.r.o. - ID 95142262 - NÁHLED ZÁZNAMU

Velkostranní 650/21 , Ostrava, 712 00 

IDOL

 • vzdělávání v oblasti psychologie, managementu, personalistiky a sociologie
 • poradenství v oblasti psychologie a sociologie
 • poradenství v oblasti personalistiky
 • poradenství v oblasti managementu

KRAJÍČEK & PARTNERS s.r.o. - ID 88906645 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vodičkova 791/41, Praha, 110 00 

Jsme poradenská a servisní kancelář pro rodinné firmy.

Našimi klienty jsou majetné rodiny, kterým poskytujeme služby v klíčových oblastech jejich privátního a podnikatelského života.

 

Ve spolupráci s vybranými předními odborníky, zajišťujeme a koordinujeme navazující služby.

 • právní & daňové poradenství

 • prodej & nákup firem

 • zakládání a správa svěřenských fondů

 • kybernetická bezpečnost

DR. KAUFMANN & PARTNER, a.s. - ID 98767895 - NÁHLED ZÁZNAMU

Týn 638/5, Praha, 110 00 

Amrop Dr. Kaufmann & Partner v České republice

Co nás odlišuje?

 • Společnost byla založena jako s.r.o. již v roce 1992 a po celou dobu své existence patří na českém trhu ke špičce v oboru. Skutečnost, že jsme součástí globální skupiny poskytující konzultační služby, nám umožňuje realizovat projekty na lokální, regionální i celosvětové úrovni.
 • Od samého počátku se řídíme mezinárodně uznávanými standardy pro executive search (Association of Executive Search Consultants, A.E.S.C.).
 • Naši partneři jsou osobně angažovaní v procesu realizace zadání.
 • Náš systém spolupráce s klienty zajišťuje, že za řešení každé zakázky od prvního kontaktu s klientem až po konečné začlenění vybraného uchazeče do firmy je odpovědný jeden konzultant.
 • Při vyhledávání kandidátů je velká pozornost věnována respektování uchazečů – kontakty s klientem i uchazečem přetrvávají i po realizovaném výběru, čímž je zajištěna retence.
 • Provádíme externí kontroly – ze strany klientů i na základě celosvětově ověřovaných kvalitativních standardů. Klienti získávají úplnou výhodu prvotřídní kvality i rozhodovací sílu a flexibilitu vycházející ze znalosti místních podmínek.
 • Jsme stabilní organizace, která klientům poskytuje výhodu znalosti trhu a která zůstává uvnitř firmy, jak uchazeči vyzrávají. Poskytujeme poradenství v oblasti kariéry v seniorském věku.
 • Vyhledáváme uchazeče na pozice od generálních ředitelů a členů představenstva až po klíčové role ve středním managementu. Pro své klienty také zajišťujeme audity managementu a personální poradenství. Poskytujeme konzultace v průběhu restrukturalizace společností a zajišťujeme u těchto procesů projektové řízení, a to zejména v oblasti HR a koučingu managementu v oboru řízení lidských zdrojů.

GNOSTIKA CONSULTING, s.r.o. - ID 99977648 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jiráskova 136, Jičín, 506 01 

Tým konzultantů a lektorů buduji již od r. 2006.

Záměrně se obklopuji výjimečnými a zajímavými lidmi, kteří přinášejí nové zkušenosti, dynamiku  a nápady. Díky tomu budeme vždy v mnoha ohledech napřed.

Naše schopnost věci zjednodušovat, propojovat lidi a systémy je naším největším přínosem pro vás.

V mém týmu působí konzultanti z těchto oblastí: personálního, projektového a procesního řízení, vzdělávání a rozvoje, ICT a právního poradenství.

EURO-JOBS s.r.o. - ID 98592805 - NÁHLED ZÁZNAMU

Ruská 608/52a, Mariánské Lázn, 353 01 

Naše personální agentura vznikla 1. září 2016, avšak zkušenosti v oboru personalistiky máme již přes dvacet let.

Specializujeme se na potřeby firem pokrýt dočasný nedostatek zaměstnanců, především dělnických profesí, profesí v zemědělství a v lesnictví. Další profese, které dokážeme pokrýt,  jsou profese v oblasti služeb, hotelnictví a gastronomie.

Za dlouhá léta působení v oboru personalistiky a lidských zdrojů jsme spolupracovali s více jak 300 klienty. Díky nim jsme získali mnoho zkušeností a mohli jsme tak zdokonalit své služby. V současné době zaměstnává společnost Euro Jobs v trvalém pracovním poměru přes 45 zaměstnanců ve všech již zmíněných profesích (dělnické profese, profese v zemědělství, lesnictví, ve službách, v hotelnictví a také v gastronomii).

OBOROVÉ ZAMĚŘENÍ PO CELÉ ČR V TĚCHTO ODVĚTVÍCH:

 • Výrobní a strojírenský průmysl
 • Doprava, logistika a zásobování
 • Automobilový průmysl
 • Elektrotechnika
 • Kvalita a kontrola jakosti
 • Hotelnictví a gastronomie

PRACOVNÍ PROFESE:

 • Kuchař, číšník
 • Skladník, operátor, logistik
 • Kvalitář výroby
 • Dělník v zemědělství a lesnictví
 • Pomocné a úklidové práce

NABÍZÍME MOŽNOST ZAMĚSTNÁNÍ NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR, NEBO JEN BRIGÁDNĚ. 

S našimi zaměstnanci a klienty stavíme na důvěře a férovém jednání a na zodpovědném přístupu k podnikání. Naši současní klienti toto oceňují a my věříme, že o tom přesvědčíme i Vás.

Jste-li zaměstnavatel, bude nám ctí najít Vám dobré zaměstnance.

Jste-li zaměstnanec, rádi Vám nabídneme práci, která Vás uspokojí. To všechno můžeme doplnit o servis týkající se  kvalitního ubytování, dopravy a zdravotní péče.

Jsme neustále v pohybu a vám, našim klientům, jsme vždy nablízku. Sledujeme pro vás aktuální dění na pracovním trhu a aktivně podporujeme váš rozvoj.

HUMANEX s.r.o. - ID 99872001 - NÁHLED ZÁZNAMU

Šumavská 416/15, Brno, 602 00 

UMANex

V HUMANex-u se zaměřujeme na poskytování nejkvalitnějších služeb na trhu. Díky našemu pro-klientskému přístupu se k nám zákazníci, po tom jak naše služby vyzkouší, opakovaně vrací.

Úspěch každé firmy a jednotlivce závisí zejména na jejich partnerech, a právě proto vznikla společnost HUMANex.

Naším hlavním cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich partnerů, která zabezpečuje spolupráci na nejvyšší úrovni.

Assessment Systems s.r.o. - ID 99389505 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sokolovská 131/86 , Praha , 186 00  

VÝBĚR JE KRITICKOU SOUČÁSTÍ VAŠEHO PODNIKATELSKÉHO ÚSPECHU.

Lidé jsou jedna z nejdůležitějších součástí firmy, která vás odlišuje od konkurentů. Mít ty pravé lidi na správných pozicích může způsobit veliký rozdíl mezi prosperitou vaší organizace a jejím selháním. Pomůžeme vám dělat dobrá a objektivní rozhodnutí o přijímání nových zaměstnanců.

DRUŽSTVO STANISLAV - ID 94348894 - NÁHLED ZÁZNAMU

Huťská 160, Kladno, 272 01 

Zprostředkováváme zaměstnání v oboru pekařství, stavebnictví a úklidových prací.

Komunitní práce Liberec, o.p.s. - ID 97194575 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Josefinino údolí 9/9 , Liberec , 460 05  

Komunitní práce Liberec

Kdo jsme?

Obecně prospěšná společnost založená Statutárním městem Liberec v roce 2005

Co nabízíme?

Naše společnost nabízí zaměstnání lidem, kteří mají potíže s nalezením zaměstnání – nekvalifikovaní, starší 50ti let, dlouhodobě nezaměstnaní apod.

Co zajišťujeme?

Společnost zajišťuje správu a základní údržbu nemovitostí pro třetí osoby – zejména administrativní zajištění řádného provozu nemovitostí, domovnická činnost, úklid bytů i nebytových prostor, čištění interiérů a exteriérů budov, čištění oken, úklid chodníků a podobně.

AVALON JOBS s.r.o. - ID 89811880 - NÁHLED ZÁZNAMU

Týnská 632/10, Praha, 110 00  

Jsme první pracovní agentura na trhu práce, která je zaměřena na cizince s dlouhodobým a krátkodobým  pobytem v ČR.

Zaměřujeme se na země bývalého Sovětského svazu, Bosnu a Hercegovinu a země EU.

Kdo jsme:
Jsme mladá agentura na trhu práce, ale naši zaměstnanci mají zkušenosti v oboru personalistiky, znají problematiku firem
a vědí, jak jim poskytnout dobrým výběrem kvalitního člověka.

Zároveň se zaměřujeme i na problematiku zaměstnávání cizinců, kde vyřídíme pracovní víza a tím i legálního zaměstnance.

Proč spolupracovat s námi:

– Výkyvy ve vašich potřebách lidských zdrojů řešíme my.

– Administrativa spojená s náborem, výběrem a přijímáním nových zaměstnanců je na nás, neztrácíte čas a ani finanční prostředky.

– Jsme schopni naplnit vámi požadované kapacity ve velmi krátkých termínech.

– Zajistíme náhradu za nevyhovujícího pracovníka.

– Pomůžeme Vám  při obsazování pracovních míst a to může být jedním z nejúčinnějších nástrojů pro zvyšování efektivity práce.

COMAC JOBS s.r.o. - ID 96472607 - NÁHLED ZÁZNAMU

Janáčkova 1025/16 , Ostrava, 702 00 

Comac jobs s.r.o. působí na českém trhu od roku 2011. Na konci tohoto roku doplnil českou nabídku firem poskytujících personální služby, a to zejména v oblasti temporary placement, tedy dočasného přidělení zaměstnanců.

Comac jobs zahájil svou činnost jako malá lokální personální společnost, působící v Moravskoslezském kraji. Během následujících dvou let vedení společnosti intenzivně pracovalo nejen na získávání zajímavých zakázek, ale zejména na budování kvalitního týmu personálních konzultantů, náborářů, a následně také dílčích vedoucích zodpovědných za nově vznikající kolektivy.

Od roku 2011 se mnohé změnilo, a Comac jobs se tak stal jednou z předních personálních společností v České republice, s množstvím přidělených zaměstnanců řadící Comac jobs mezi prvních deset největších agentur. Comac jobs se také od roku 2013 intenzivně zabývá další službou, kterou nabízí svým klientům, a to permanent placement, tedy nábor kmenových zaměstnanců k zákazníkům, zejména na specializované pozice. V současné době působí Comac jobs v 12 pobočkách v České republice a v Polsku.

Hlavními zásadami společnosti Comac jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

POBOČKY:

Hlavní třída 2020/28, Český Těšín
Pražská 16, Kolín 
Šafránice 447, Náchod 
Lužická 1237/29, Nový Jičín 
Vratimovská 707, Ostrava
Sokolovská 87/95, Praha
Šachetní 1540, Rychvald
Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína
Jasenice 1828, Vsetín 

RUBIKON CENTRUM, z.ú. - ID 89861365 - NÁHLED ZÁZNAMU

Novákových 439/6, Praha , 180 00 

Od roku 1994 pomáháme lidem, kteří chtějí překročit svou trestní minulost.

Podporujeme je na jejich cestě zpátky do společnosti – v získání a udržení práce, v řešení dluhů a v odpovědnosti vůči sobě, rodině i okolí. Jsme RUBIKON Centrum, nestátní nezisková organizace.

A jak toho hodláme dosáhnout, můžete vidět v grafice níže, která představuje náše cíle, vize a směry do roku 2020.

AG VZDĚLÁVACÍ AGENTURA - ID 89018788 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dr. Janáčka 6, Vyškov, 682 01 

Vážení a milí,
vítejte na stránkách AG vzdělávací agentury.

Naše agentura je ojedinělá v tom, že se úzce specializuje na oblast pracovního práva, personalistiky, odměňování a mzdového účetnictví, a to už dvacátým třetím rokem.

Díky mé dlouholeté praxi "v terénu", kolegovým zkušenostem z kontrolní činnosti, aktivní práci nás obou v Kolegiu expertů AKV Praha ( mimo jiné připomínkové místo v oblasti pracovněprávní legislativy), rozsáhlé publikační, poradenské a lektorské činnosti jsme "v obraze"" a víme, co je pro Vás důležité. Spolu se sborem erudovaných externích lektorů pro Vás pořádáme semináře, které jsou vysoce hodnocené a vyhledávané.

Děkujeme za to Vám, pro které a se kterými to všechno děláme!

Těším se na Vás i v tomto školicím roce na našich seminářích.

Lidé a Příležitosti s.r.o. - ID 92087741 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jičínská 2348/10 , Praha , 130 00 

Jsme rodina firem, sdružených ve skupině Skupině Příležitosti. Každý člen naší rodiny svým způsobem pomáhá proměňovat Vaše příležitosti ve skutečnost. Je hezké snít, ale ještě důležitější je něco pro uskutečnění svých snů udělat. Jsme tu proto, abychom vám v tom pomohli. 

​Zabýváme se outsourcingem provozů v gastronomii nebo jejich součástí. 

Vyhledáme Vám nové zaměstnace nebo vám je zapůjčíme na realizaci vašeho projektu. 

Back office. Převezmeme za vás veškerou personální a mzdovou administrativu. Zajistíme pro vás veškeré povinnosti zaměstnavatele v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce, životního prostředí a pravidelné revize technických zařízení .

​Naše vzdělávací metoda 3rdWay vám zajistí růst váš i vašeho podnikání. Zaměřujeme se na práci s pozorností a vytrvalost.

​Vytváříme odborně zaměřená pracovní místa pro handicapované a zdarma sdílíme naše know how s těmi, kteří jsou ochotni připustit, že i handicapovaný kolega/kolegyně může odvádět plnohodnout práci.

CZECHMAP s.r.o. - ID 91074439 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rybná 716/24 , Praha , 110 00 

Personální agentura.

Agentura práce.

Zajištění pracovníků v oblasti nástrojářství, strojíreství.

DOSMA, spol. s.r.o - ID 89491768 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Štěrboholská 353/98, Praha, 102 00 

Společnost Rekondra s.r.o. byla založena v roce 2006. Jsme agentura práce nabízející v regionu Prahy a okolí služby v oblasti lidských zdrojů - nalezení zaměstnanců na dobu neurčitu i určitou, hodnocení a výběr pracovníků i poradenství v personální oblasti.

Naším hlavním úkolem je zabezpečit dostatek flexibilních pracovních sil pro své uživatele s ohledem na profesionalitu, kvalitu poskytovaných služeb a rychlost přidělení vhodného pracovníka.

AKBB GROUP s.r.o. - ID 93694190 - NÁHLED ZÁZNAMU

Běchorská 2222/10, Praha , 193 00 

Od doby svého založeni společnost AKBB GROUP s.r.o je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu pro těžký a lehký (spotřební) průmysl.

Jsme orientováni na zajištění personálu dělnických – kvalifikované dělníky, řemeslných, technických, manuálních, servisních, administrativních profesí, technické profese.

Také vyrábíme a prodáváme mobilní domy na klíč a kontejnery za bezkonkurenční ceny

O kvalitě naší práce rádi přesvědčíme i Vás.

Jako zodpovědná firma Vám předem garantujeme zajištění objednaných činností na vysoké odborné úrovni ve Vámi požadované kvalitě a ve smluvním termínu.

Součástí předaného díla bude předávací dokumentace a celé dílo bude splňovat platné zákony, předpisy a vyhlášky.

BUSINESS JOB s.r.o. - ID 90935033 - NÁHLED ZÁZNAMU

Slovanská 247/20, Plzeň , 326 00  

Business job

Naše společnost se zabývá zprostředkováním personálu již od roku 2001. Fungujeme na českém i slovenském trhu. V České republice se orientujeme hlavně na personální leasing v oblasti automobilového, elektrotechnického, strojírenského a potravinářského průmyslu. Tato činnost je zajišťována na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky a Slovenské republiky.

Best people s.r.o. - ID 88951466 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zlatnická 1124/7, Praha, 110 00  

Zabýváme se zprostředkováním schopných pracovníků pro naše zákazníky. Pracovní sílu dodáváme jak z České republiky, tak z lokalit v Evropské unii i mimo ni napříč sektory. Nejčastěji z Polska, Ukrajiny, Srbska, Maďarska nebo i Nepálu. Zprostředkujeme kompletní servis včetně koordinace, ubytování, dopravy a kontroly. K zaměstnancům se chováme transparentně a samozřejmě ctíme etické kodexy.

Jsme mladá, rychle rostoucí agentura. Pod značkou Best People působíme na trhu krátce, ale v oblasti zprostředkování zaměstnanců máme mnohaletou zkušenost.

Hledáme ty nejlepší lidi pro danou práci.

Best People

TOP RECRUIT s.r.o. - ID 93538130 - NÁHLED ZÁZNAMU

Denisova 639/2, Ostrava, 702 00 

TOP RECUIT

 • personální agentura
 • výběr a nábor přidělených zaměstnanců (operátor výroby, svářeč, řidič, ...)
 • pracovní agentura

 

AGENTURA BRAVEX organizační složka - ID 92502708 - NÁHLED ZÁZNAMU

Politických vězňů 911/8 , Praha , 110 00 

Pracovní agentrura BRAVEX

- nabídka práce 

- zaměstnání 

- personalistika

Sociální agentura, o.p.s. - ID 91614991 - NÁHLED ZÁZNAMU

Varšavská 688/40, Ústí nad Labem , 400 03  

Posláním Sociální agentury je usilovat o zlepšení kvality života občanů se zdravotním postižením s důrazem na jejich pracovní uplatnění.   

Za tímto účelem:

 • poskytujeme sociální služby zaměřené na odborné poradenství a aktivizaci lidí se zdravotním postižením 
 • prosazujeme práva a zájmy lidí se zdravotním postižením
 • vytváříme a hledáme možnosti pracovního uplatnění lidí se zdravotním postižením 
 • poskytujeme vzdělávací programy lidem se zdravotním postižením
 • poskytujeme organizacím veřejného a soukromého sektoru poradenské a vzdělávací služby v oblasti sociálních služeb, trhu práce a rozvoje organizace

POBOČKA:

SOCIÁLNÍ AGENTURA, o.p.s. - Školní 349/2, Teplice 

 

Poly Search s.r.o. - ID 90353800 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dejvická 306/9, Praha , 160 00 

Jsme česká personální agentura, která se specializuje na získávání kvalifikovaných a spolehlivých pracovníků z Ukrajiny do stálého pracovního poměru pro průmyslové podniky v České republice

Sesterské společnosti Poly Search spol. s r.o. se sídlem v Praze a společnost  ТзОВ " ПоліСерч" se sídlem ve Lvově  mají společný český management s dlouholetou mezinárodní zkušeností (EU, USA a východní Evropa).

Český management má 22 let zkušeností s podnikáním i s vedením projektů a lidí na Ukrajině a v České republice. Ukrajinský management má 18 let zkušeností se zaměstnáním v České republice a vedením lidí i projektů na Ukrajině. Společně pak máme detailní znalost kulturních i pracovních zvyklostí v České republice a na Ukrajině, což je základním pilířem našeho úspěchu.

Získáváním pracovníků na Ukrajině v rámci vládního projektu "Režim Ukrajina" se zabýváme od úplného počátku projektu a k dnešnímu dni máme více než 110 spokojených zákazníků - průmyslových podniků, pro které jsme zprostředkovali více než 1.500 pracovníků.

Disponujeme potřebnými povoleními od Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky i od Ministerstva práce Ukrajiny.

OSSPO AGENCY - ID 96370123 - NÁHLED ZÁZNAMU

Olšanská 55/5, Praha , 130 00 

Posláním firmy je poskytování kvalitních personálních služeb na území celé republiky. Firma klade důraz na nejvyšší hodnoty: spolehlivost, kvalitu odvedené práce (své i svých zaměstnanců), důvěru a flexibilitu. Společnost se záhy po svém založení stala synonymem důvěryhodnosti a vysoké profesionality a získává si své věrné klienty v celé republice i mimo ni. Společnost OSSPO Agency s.r.o. se zabývá dodáváním kvalifikovaných zaměstnanců na práce v oblasti stavebnictví, strojírenství a automobilového průmyslu. Firma zaručuje, že se vašich projektů ujmou kvalitní pracovníci, kteří odvedou vynikající práci a výsledky odevzdají v dohodnutém termínu. 

Problémy, které by se během celého procesu případně mohly objevit, okamžitě řeší tým schopných koordinátorů. Náš facility management a property management vám zaručí efektivní chod budovy a dlouhodobě výhodnou komplexní správu nemovitostí. Společnost OSSPO Agency s.r.o. si zakládá na maximální spokojenosti svých klientů a udělá vše pro to, aby splnila všechna vaše přání.

LUCK COMPANY s.r.o. - ID 94488719 - NÁHLED ZÁZNAMU

Strakonická 3309/2e, Praha , 150 00 

Společnost LUCK Company s.r.o. vám nabízí spolehlivou a kvalifikovanou pracovní sílu přesně podle vašich potřeb

Naši vedoucí pracovníci využívají dlouholetých zkušeností ze své činnosti v nové, ambiciózní společnosti.

 

Služby pro firmy:

- nabízíme neomezené množství zaměstnanců

- odborné zázemí a korektní vztahy s naším zákazníkem

- využití našich dlouhodobých zkušeností

- pružnou náhradu pracovníků

- kompetenci a závaznost

- okamžité řešení nedostatku pracovních sil při nárazových zakázkách

- zajištění operátorů do výroby včetně strojů CNC

- zajištění pracovníků na sezónní práce

- zpracování mezd, zajištění dopravy, ubytování a stravování pro námi poskytnuté pracovníky

- zajištění pracovníků na odborné práce

- naše služby vám zajistí úsporu vašich nákladů

DELTA ADVISORY a.s. - ID 91098999 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pobřežní 370/4, Praha, 186 00 

Společnost DELTA ADVISORY a.s. nabízí vysoce zákaznicky orientovaný přístup s maximálním důrazem na efektivitu poskytovaných služeb a jejich přidanou hodnotu pro koncového zákazníka. Společnost soustřeďuje široké portfolio vysoce kvalifikovaných renomovaných specialistů s dlouholetými zkušenostmi. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti pokrytí personálních potřeb klientů i technického zajištění ICT projektů.

Cílem společnosti je zajišťovat kvalitní a nezávislé služby vycházející z důkladného pochopení potřeb klienta. Tento přístup následně umožňuje sestavit takové portfolio služeb, které jednoznačně vede k optimálnímu a maximálně efektivnímu řešení.

STROJPEX s.r.o. - ID 98731537 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nádražní 910, Uničov, 783 91 

Naše personální společnost je dynamickou agenturou, která působí v různých obměnách hlavně na Českém a Slovenském pracovním trhu již dvanáct let.

Společnost se zprvu specializovala výhradně na strojírenský a hutnický průmysl. Později s přibívajícími profesními zkušenostmi začala výrazně působit také v automobilovém,elektrotechnickém,textilním průmyslu a logistice a to v krajinách evropské unie jako jsou Česká republika,Slovenská republika a Německo,kde působíme mimo jiné i v oblasti opatrovatelských služeb.

Během našeho působení se řídíme zásadami slušnosti,spolehlivosti a spokojenosti našich zaměstnanců a obchodních partnerů a to bez rozdílů toho či jde o malou firmu nebo nadnárodní společnost.Výběru našich uchazečů od prvního kontaktu věnujeme mimořádnou péči,přesvěčte se sami,že také kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

CZECHBAU KV s.r.o. - ID 96715512 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

K Panelárně 194, Karlovy Vary, 360 01 

CzechBau KV  s.r.o.

Realitní kancelář Karlovy Vary, nabídka domů, bytů, prodej parcel, zahrad, chalup a nebytových prostor.

T.M.T REALITY s.r.o. - ID 91228416 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ptýrovec 15, Mnichovo Hradiště, 295 01 

T.M.T Reality je nová společnost na českém trhu, složená z profesionálů s dlouholetou praxí ve svých oborech.

T.M.T Reality se zabývají komplexní realitní činností:

 • zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
 • výkup všech druhů nemovitostí
 • výstavbu
 • rekonstrukci
 • Montáž moderních žádaných betonových plotů 
 • zprostředkování hypotečního úvěru
 • zprostředkování home stagingu k dosažení zvýšené hodnoty prodávané nemovitosti
 • oddlužení nemovitostí
 • dluhová poradna
 • údržba nemovitosti a zahradních ploch

REALITY KAROLÍNA s.r.o. - ID 99430569 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Náměstí svobody 18, Znojmo, 669 02 

 Specializuji se na prodej, pronájem nemovitostí, navrhuji interiéry a home staging.

Po dobu mé realitní činnosti mi prošlo rukami nespočet nemovitostí ať už prodej, kupě nebo pronájem. Vždy se snažím o své klienty postarat s profesionální a hlavně lidskou tváří. Chápu, že realitní prostředí je pro drtivou většinu neuchopitelná džungle plná paragrafů a nástrah. Mým velkým koníčkem je design a proto také velice ráda provádím Home staging na prodávaných nemovitostech, kde jim vdechnu nový vzhled a tím docílím i vyšší prodejní cenu pro klienty. Dělá mi velkou radost, když dostanu od Vás důvěru a mohu Vás provést celým tím procesem bez stresu a obav. Mnozí moji klienti se stali mými přáteli a to je pro mě to NEJ ocenění.

WOW REALITY s.r.o. - ID 99168629 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tylova 473/27, Plzeň, 301 00 

Svět nemovitostí nás inspiruje. Wow Reality

Specializujeme se na výjimečné nemovitosti. Mimořádný charakter mohou mít zámky, paláce, usedlosti, rezidence a statky. Ale i výjimečné domy a byty. Mohou být zajímavé svými vlastnostmi, nebo okolnostmi prodeje. S nadšením přijímáme nevšední výzvy. Pracujeme s unikátním CRM, nacházíme nečekaná řešení pro majitele nemovitostí i pro kupce, kteří nemovitost teprve hledají. Dokážeme je příjemně překvapit. A děláme to rádi.

Wow... Co můžeme udělat pro vás?

K našim hlavním nástrojům v úspěšném prodeji realit patří OSVĚDČENÁ PRODEJNÍ STRATEGIE, nadstandardní a EFEKTIVNÍ INZERCE, inteligentní INTERNETOVÝ EMAILING a přímé kontaktování cílových skupin, ale především nevšední a VELKORYSÁ PREZENTACE nemovitosti.

Wow... Prodej domu v Plzni nemusí být nuda!

SUCCESS BROKERS s.r.o. - ID 93935067 - NÁHLED ZÁZNAMU

Španělská 770/2, Praha, 120 00 

Jsme realitní kancelář, která je na trhu od roku 2006 a věnuje se prodeji a pronájmu nemovitostí v Praze a okolí. Zakládáme si na lidským přístupu, naše práce nás baví a děláme ji srdcem. Provizi tak bereme jako zaslouženou odměnu za kvalitní a profesionální práci.

S každým klientem jednáme individuálně.  V roce 2018 jsme rošířili naše služby o zahradní úklidovou a malířskou činnost. Samozřejmostí je financovaní při prodeji nemovitosti. Skoro při každé prezentaci nemovitosti používáme moderní nástroje jako je videoprohlídka a profesionální fotograf.

Jednatelkou společnosti je Hana Petržílková, která je na trhu realit od roku 2006.

Po 10-ti letech si otevřela svou vlastní realitní kancelář. Zároveň je členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří.

Záleží nám na tom, aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na vždy a pouze na 1. místě.

Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří.

Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

NEMOVITOSTI ZNOJMO s.r.o. - ID 96069462 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Lidická 872/4, Znojmo, 669 02 

S námi nekupujete nemovitost .. s námi kupujete nový DOMOV!

V realitním prostředí jsme již ušli kus cesty. Naše kancelář pomohla stovkám klientů koupit nebo prodat nemovitosti a vytvořila dobře fungující a stabilní systém, který klientům pomáhá co nejsnáze získat či prodat danou nemovitost. Vytyčili jsme si jediný cíl, ke kterému se krok po kroku přibližujeme - navrátit makléřské profesi respekt a hodnotu, která jí náleží. Jsme si moc dobře vědomi toho, jak to v našem oboru chodí. My jsme se vydali jinou cestou a nemůžeme říct, že bychom cítili pochyby a chtěli z ní kdy uhnout. Držíme slovo, které dáme a říkáme věci takové, jaké jsou. Jsme férová realitní kancelář. Potřebujete-li i vy pomoci s nákupem nebo prodejem nemovitosti, pojďte do toho s Nemovitostmi Znojmo.

Našim klientům dále nabízíme:

 • prodej a pronájem nemovitostí
 • vyhledání nemovitosti dle specifických požadavků klienta
 • právní servis, tzn. kupní smlouvy, uschovatelské smlouvy a další
 • vyřízení náležitostí pro katastrální úřad a finanční úřad
 • vyřízení hypotéky s nejvýhodnějším úrokem na trhu
 • makléři jsou na telefonu 24 hodin denně, jedinečný servis a férové jednání

EUROTIME s.r.o. - ID 95797497 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kostelní 1226/32, České Budějovice, 370 04 

Společnost Eurotime s.r.o., založena na podzim roku 1997, se od počátku zaměřuje na kompletní služby a pomoc investorům při realizaci jejich záměru zejména v oblasti obchodu, rekreace a cestovního ruchu.

Výsledkem této činnosti jsou projekty Marina Lipno, Obora Golfvillage a Golfresort Monachus Nová Bystřice (Amenity Resort Česká Kanada), Lipno Point (Amenity Resort Lipno), Bydlení Luční jez České Budějovice a Lipno Port Apartments.

Na spolupráci s investory je náš tým vždy připraven!

BEYVAK s.r.o. - ID 96127854 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nekázanka 883/8, Praha, 110 00 

Hledat si bydlení nemusí být jen zdlouhavý, stresující proces. V beyváku si držíme svěží pro-klientský přístup s jasným cílem: chceme (nejen) mladým lidem nabídnout bydlení, které je bude skutečně bavit.

Moderní, osobní, v centru a vždy za dostupné ceny.

 

POBOČKA:

BEYVAK s.r.o. - Jakubské náměstí 127/5, 602 00 Brno

OLIVE GARDEN s.r.o. - ID 91779112 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatoplukova 53, Prostějov, 796 01 

Společnost OLIVE GARDEN s.r.o. působí v realitním oboru a nabízí kompletní servis v oblasti nemovitostí. 

* Najdeme správného kupce a zajistíme bezproblémový prodej a převod.

* Zachráníme vaši zadluženou nemovitost přefinancováním.

* Nabídneme zpracování tržního odhadu ceny vaší nemovitosti.

* Zajistíme plnou tržní cenu i v případě exekucí a právních vad

* Můžeme zajistit financování při koupi nové nebo rekonstrukci stávající nemovitosti.

 

   Prioritou ve vztahu s klientem je serioznost a vzájemný profit.

 • Sdělte nám svá přání a my se podle nich zachováme
 • Nechte nás pracovat k vaší spokojenosti

PROTEBYT s.r.o. - ID 99450762 - NÁHLED ZÁZNAMU

náměstí T. G. Masaryka 600, Smržovka, 468 51 

Hledáte spolehlivého správce nemovitosti? Správa nemovitostí je komplex činností, pro které je třeba mít určité znalosti a zkušenosti hned v několika odvětvích. Od řešení technického stavu budovy, přes vedení evidence osob, majetku a účetnictví, až po složité právní úkony spojené se správou majetku.

Společnost PROTEBYT s.r.o. se o všechny povinnosti postará za Vás. Nabízíme komplexní správu nemovitostí pro majitele domů i společenství vlastníků.

Chcete-li jako společenství vlastníků nebo majitel domu v lokalitě „Mikroregionu Tanvaldsko“ změnit správce nemovitosti, rádi pro Vás připravíme nabídku!


1 2 3 4


Přehled kategorií

  Agentury (196)

  Architektura (1)

  Auto-moto (1739)

  Banky (189)

  Bazény (22)

  Bezpečnost, ochrana (79)

  Čistírny (0)

  Čištění (892)

  Divadla, kina, muzea (0)

  Doprava (1530)

  Družstva (7)

  Dřevo (1193)

  E-shopy (241)

  Elektro (1052)

  Energetika (749)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Fitness centra (0)

  Herny, sázkové kanceláře (0)

  Hudební nástroje (0)

  Chemie (131)

  Chovatelství (171)

  Instalace, servis, opravy (350)

  Kancelářské stroje, potřeby (20)

  Knihovny (0)

  Kosmetické služby (75)

  Kosmetika, kadeřnictví (1)

  Kovovýroba (245)

  Kultura (1456)

  Kurzy, školení (171)

  Lékárny (0)

  Lovecké potřeby, zbraně (1)

  Malo a velkoobchod (2169)

  Nábytek (1004)

  Nářadí (635)

  Obaly (672)

  Odbory, spolky (315)

  Odpady (55)

  Okna, dveře (80)

  Papír (31)

  Pekárny (1)

  Plasty (34)

  Plavecké bazény, sauny (1)

  Počítače (1042)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (771)

  Poradenství (1922)

  Potraviny, gastro (1719)

  Prodejny (17)

  Půjčovny (4)

  Reality (1111)

  Rehabilitace, masáže (1)

  Reklama (1121)

  Restaurace (332)

  Skladování (21)

  Sklo (360)

  Služby a řemesla (6961)

  Sport (221)

  Sport (5)

  Sportovní areály (4)

  Sportovní potřeby (1)

  Stavebnictví (2085)

  Strojírenství (1254)

  Telekomunikace (624)

  Textil (93)

  Tisk (506)

  Ubytování (1501)

  Úklid (1)

  Úřady, instituce (1843)

  Věda a výzkum (446)

  Veterinární ordinace (8)

  Voda, topení, plyn (159)

  Volný čas (1066)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1962)

  Wellness centra (7)

  Zahrada, květiny (4)

  Zahradnictví (187)

  Zdraví (1238)

  Zdravotnictví, sociální péče (348)

  Zemědělství (915)

  Zverimex, služby pro zvířata (3)